Kasutaja:Irve/DF Mirrorthunder 201

Allikas: Lohewiki

Mirrorthunder | 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211

DF-Embark.png

1. Graniit 201

Ònulamud, Peegelkõu, on meie ees. Meie rändurite seas on juba mitmeid aastaid kuulda olnud kohast, kus maapõuest kostub kõuekõmin ja kus jõe laiad vood peegelsiledaks rahuks vormuvad.

Viimaks asus teele vapper ekspeditsioo Mustrilistest Koridoridest. Kuulamata kartograafide hoiatusi vesiliiva osas. Loodame leida magmalõõri ning selle abil vesiliivast mööda hiilida.

Kirkad maasse!

Koha ülevaatus näitab, et lahtist laavalõõri ei ole. Kirdes märkame punasest liivast esiletõusvat rioliitpinnast ning otsustame proovikaevamised sealpool korraldada.

3. Graniit

Lubav koht ei ole seda ning ekspeditsioon on muutumas väga murelikuks. Hakkame otsima vesiliivakihi peal proovikäike luues.

15. Graniit

Oleme meeleheitel: ilmselt tuleb vesiliivas möödumiseks sellest läbi pumbata. Arutame kohaliku jõe vesiliiva sisse juhtimist ning selle abil vesirataste käivitamist.

Viisime laod sisse.

19. Slate.

Kaevame vaikides kanalit. Hakkasime ehitama voodeid. Meeleolu on rusuv.

14. Felsiit

Mehaanik vajab kive. Kaevur pakub välja, et korraldab suurejoonelise varingu, et maakihte tugevamini kokku suruda. Pärast väikest nõupidamist oleme nõus proovima.

25. Felsiit

Hoolimata rangest keelust teha tööd varingualal, läheb Likot Thikutgim oksale, mida saeb ning upub vesiliiva. DF-Aquif1.png

Ebameeldiva üllatusena ei täida varinguala vesiliivast kohta. Aquif2.png

11. Malahiit

Meie teine kaevur kaevab kangelaslikult, trotsides teise kaevuri haisvat laipa, suurema varingu valmis ning on lootust kivideni pääseda. Tüüp on täielikus masenduses.

13. Malahiit

Paistab, et varing rõõmustas meie kaevurit. Ilmselt oli osa ka tema lemmik-kassil. Igal juhul oleme nüüd läbi. Peegelkõue asundus saab õitsema!

DF-Läbiminek.png

11. Galena

Paistab, et keegi siia õnnetusse mahajäetud kohta tulla ei taha. Loodame kaupmeestele ja hakkame lubjakivist kruuse vorpima. Pruulkoda on avatud.

19. Galena

Paarkümmend jalga põhjapool avastame magmalõõri. Selle tipp on vesiliiva kihis. Üks esimesi proovišahte läks lõõrist paari jala kauguselt mööda.

25. Galena

Algasid sügisvihmad.


15. Lubjakivi

Kaupmehed vaatasid, et meil puudub kaubahoov ja lahkusid. Peame end kokku võtma.

24. Liivakivi

Toiduvarud on piisavad ning hakkame vaikselt mugavusi ehitama. Varsti peab hakkama kaitsele mõtlema. Ehitame allkorrusele kivisse magamiskoridori.

Varingukoha ümber tuleks ehitada müür, obsidiaankoridor sillutada ja muuta sepikojaks, seejärel kuidagi põhikompleksiga ühendada.

11. Puit, hilissügis

Saabucad esimesed immigrandid: 10 tükki. Oleme uhked ja loodame parimat. Esialgu saab olema kitsas.

7. Kuukivi

Väljas on jahe, aga minu juurde tuldi üllatussõnumiga: me leidsime boksiiti. See tähendab, et saame laava juhtimiseks ehitada laavakindlaid tõkkeid ja mehhanisme.

20. Kuukivi

Idast saabuvad hundid. Nad võivad probleeme tekitada, aga esialgu tunduvad nad rahulikud.

13. Opaal

Saame tööle jõest vesiliiva jooksva kanali, millele saab vajadusel vesiveskid peale panna. Kang on vesiliivast läbimineva varingukarjääri põhjas.

Allkorrusel valmivad magamistoad. Avastame, et kalameespäkkar on mitu päeva kadunud. Ilmselt võtsid karpkalad õnneks.

17. Opaal

Leiame magamiskoridori laiendades vaske ja hõbedat.

20. Opaal

Lõppevad pea pool aastat kestnud läbirääkimised diplomaadiga. Nad soovivad meilt valmistoitu, jalanõusid ja õlut. Meil on sepistussuunitlusega kaevandusasula, aga kas tema kuulab.

Kevad.

Annan juhtimisjärje edasi ja taandun tegevusest. Minu eesmärk: saada läbi vesiliiva ja tagada talve üleelamine sai täidetud.

Kuidas jõuda põhjaveekihti purustamata laavalõõrini? Kuidas peaks lossi kaitsma? Need ja paljud küsimused vastab meie lossi järgmine projektijuht.

Fail:DF-Mirrorthunder.zip

Järgmine aasta >>