Kasutaja:Aweron/DF Mirrorthunder 204

Allikas: Lohewiki

Mirrorthunder | 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211


1 Graniit

Aitab! Täna otsustasin, et aitab! Ronisin söögisaalis laua peale ja röökisin üle sumina: "Mina olen teie uus juht nüüdsest!" Tekkis vaikus. Keegi ütles kuskil: "Kuule, mine õige pe.." "Kõik kes mind toetavad, saavad tasuta õlut!!" Tekkis uuesti vaikus. "Ealgu meie uus Juht!" röögatasid siis kõik rõõmsalt. Nii saigi. Mina, Melbilabir, nüüdsest tuntud kui Juht aka Aweron, sain Peeglikõu valitsejaks. Asusin selle tähistamiseks kohe innukalt puukruuse tahuma, lasin me graveerijal selle toreda päeva tähistamiseks me söögisaali seina ära ilustada ning miski hakkas rõvedalt samas söögisaalis haisema. Huvitav, kas see on mingi Märk?

5 Graniit

Olles hullunult mööda seda kohutavalt kaootilist kindlust ringi käinud, ei leidnud ma kuskilt surnuaeda. Pole ime, et asjad haisevad, vandusin mõttes. Käskisin kohe ühe suure ruumi selleks otstarbeks ette valmistada. Soderl Sazirtun tegi õnneks meistriteose, see leevendas pisut mu halba tuju.

14 Graniit

VARITSUS!!! Goblinid ründasid hordina põhjast .Azum Kulalasmel, kes väljas ringi jõlkus mingil põhjusel, löödi kohe mättasse. Me Oma Kaitse vaatas seda eemalt pealt ja sügas mõtlikult nina. Alles siis kui Alat Fathaned, sõjakoer, noole silma sai, ärkasid nad üles ja tormasid röökides rünnakule. Järgmisena ilmus välja lastevaras. Tema järel tormas langedikule veel üks Goblinite hord. VARITSUS!!! Jälle, imestasin ma mõtlikult laua alla pugedes. Õnneks tegi esimene salk teise välja ilmudes kohe vehkat ja Oma Kaitse lõi uued tüübid mättasse.


16 Graniit

Saabus haldjate karavan. Vaikselt hakkan mõtlema, et äkki see juhtimise töö polegi nii hea mõte....

24 Graniit

Peale päevi kestnud läbirääkimisi tegid haldjad sääred. Ilma midagi ostmata. Lühidalt oli nii: õngitsesin parasjagu me kivist muusikategemise vahendeid välja (ärge küsige kuidas me neid teeme), kui haldjad kiljuma pistsid. Vaatasin lolli näoga, kuidas nad oma asjad kokku pakkisid ja metsa pagesid. Viskasin siis õlgu kehitades kivist harfi tagasi männipuust tünni ja läksin õlut jooma. Nagunii oli neil ainult puitu ja riiet müüa.

28 Graniit

Täna avastasin laavalõõrist Tulepeletise. Vahtis mind seal näljaselt. Sülitasin talle pähe ning tegin kiirelt sääred.

29 Graniit

Atis Bimvukcas on seestatud! Nii karjus mulle üks vastutulnud päkapikk. Läksin asja uurima. Ega ta minuga rääkinud, tassis ainult kohutavates kogustes kraami kokku Nikerdamise töökotta.

6 Paas

Atis sai oma vidina valmis. Tegemist oli täitsa kena ... lubjakivist käevõruga. See kaalus umbes tonni, oli kaetud plaatinumi ning metsea nahast ogadega. Kõik, kes seda kannavad hakkavad ohjeldamatult peaga tõmblema, nagu sooviks seda ära visata kaela otsast.

12 Paas

Võtsin ette projekti kõik magamistoad ja söögisaali ümbruse ära siluda, peale seda kui õhtul peolt tulles mingi kivinuki vastu end ära lõin.

22 Paas

Hunnik immigrante saabus. Tõprad tahavad nagunii meie tööd ära võtta! Tulijate hulgas oli ka üks tegelane, kes tutvustas ennast kui Koopa Meistrit. Ma ei saa aru täpselt tähendab "draakonite taltsutaja", kuid igal juhul nõudis ta kohe oma ruume. Ülbe molkus. Kokku on meid siin nüüd 62. Mõlgutan mõtteid suuremast peoruumist.

11 Hematiit

Käskisin ära siluda kõikide päkapike magamisasemed. See peaks neid natuke rõõmsamaks tegema.

13 hematiit

VARITSUS! OLGU NAD NEETUD! 2 korda siis. Esimene punt jooksis täie hooga puurilõksudesse. Nüüd nad passivad mind seal ja karjuvad midagi oma keeles. Mul pole halli aimu ka, mida nendega peale hakata. Teine löödi me vaprate sõjardpäkkarite poolt mättasse. Ainult üks goblin pääses käikudesse, kus ta operatiivselt maha löödi. Ma arvan vähemalt, et löödi, sest hiljem pole teda nähtud.

14 hematiit

Rajaleidja Kulet löödi maha. Kes või mis, ma ei teagi. Igal juhul alustain hiiglasliku hauakambri rajamist, otse peosaalide kõrvale. Et ka langenud päkkarid saaksid oma haudades lesides purjutamisest osa.

17 Hematiit

PIIRAMINE! Nomaeivõikrt! Mis toimumas?? Üks rünnak teise otsa! Hakkasin kohe puukruuse meisterdama, lootuses oma närve rahustada. Kohe tuli joostes üks Oma Kaitse liige, kes kandis ette, et ründjateks on inimesed! 14 tükki lausa. Huvitav, kas nad said aru et kivist pillidega ei saa muusikat teha? Igal juhul kamandasin kõik Oma Kaitse poisid neile peale.

17 Hematiit

Mind valiti linnapeaks. Raudselt selle jaoks, et kui asjad pekki lähevd, on mind hea süüdistada. Või siis on minu magamistubade silumise programm vilja kandnud. Kuna inimeste hord vahib meie alade äärtes, andsin kiire käsu mõned ballista osad ehitada.

23 Hermatiit

Loomade lahkaja Imush korraldas rämeda läbu, vaatamata vaenlaste hordidele, kes me värava taga.

26 Hermatiit!

RAISK! Kuidas ma saan ehitada ilusaid puidutünne, kui mul ei ole laudu?! Kamandasin kõik välja metsa raiuma. Inimesed vahivad ikka me alade piiril, tammudes mudas.

2 Malahiit

Tegin täna eriti ägeda tünni. Lisaks keelasin ära nende vastikute lühikeste mõõkade impordi. Õudsalt käivad närvidele, peale seda kui ühe vedeleva omale jalga astusin.

6 Malahiit

Inimesed tulid viimaks rünnakule! Neid juhib hobune. Pruun hobune, kes on kõige Kurja kehastus.

8 Malahiit

Lahingud on kestnud juba 2 päeva. Täna langesid viimaks meie kaks vägevat kangelast Edem Astisdodok ja Iteb Eseshzaneg. Kui me kaevandus selle üle elab, rajame neile vägevad hauakambrid.

9 Malahiit

VÕIT! Inimesed taganesid! Kahjuks nõudis lahing veel ühe meie kangelase: Loge, Nokorededuki elu. Tõstsime tema auks õhtul toobi. peale kõiki neid sündmusi on meie rahvaarv kukkunud 56 päkapiku peale.

25 Galeena

Atar Isethatis sai täna legendaarseks tšempioniks.

10 Lubjakivi

Saabus karavan. Ostsin neilt ära kõik alkoholi, puidu ja muu mis oli vähegi väärtuslik. Andsin vastu umbes 10 tonni kivist muusikariistu. Kes küll neid vajab?? Ja miks??

12 Liivakivi

Viimaks ometi suutis graveerija teha meie "Koopa Meistri" ruumid tema "seisusele" vastavaks. Küll vingus tõbras, loodame, nüüd on vaikus linnuses.

28 Liivakivi

Viimaks sai esimene kaitsetorn valmis. Uhkelt keerab talumees Rith meie hiiglasuure ammu sihtimisrattaid. Kunagi loodame talle ka mõned ballistanooled valmistada. Loodetavasti juhtub see enne järgmist PIIRAMIST!

10 Puit

Ineth Limardomasel tuli "tuju" peale. Käskisin kõigil temast eemale hoida, ehk läheb üle. Igal juhul ronis ta meie magmasulatuse töökotta ja hakkas seal midagi meisterdama.

15 Puit

Ineth tagus valmis Lelgasthorithi, Hõbekilbi. Pean tunnistama, et see näeb tõesti uhke välja.

19 Puit

Otsustasin et tegelikult need pisikesed mõõgad on tegelt VÄGA head, mõnus hambaid urgitseda. Luban lahkesti neid uuesti sisse tuua.

26 Puit

Täna tuli jube alumiiniumist pläsku isu. Käskisin kohe 2 tükki teha. Lubasin ka kedagi vangi pista, kui ma varsti neid ei saa! Mmmmõnus, valge alumiinium, ootusärevusega ootan hetke, mil see mu peos.

8 Kuukivi

Täna valmis meie teine kaitsetorn, seekord varustatuna katapuldiga. Mul tuli idee, et kive loopida on nagu odavam, kuna meil kõik käigud neid täis.

14 Kuukivi

VARITSUS! Ma ei tea kuidas nad üle jõe said, karpkala hordidest mööda. Igal juhul on hunnik goblineid passimas mõtlikult meie kaitsetorne. Loodame et talumees Rith laseb kivid kohe lendu.

15 Kuukivi

Veel üks VARITSUS! Ränkades lahingutes oleme kaodanud juba Siguni, Anuli (me legendaarne graveerija), ja Shemi.

16 Kuukivi

Langes Kumil, me teine graveerija. Olukord on halb.

19 Kuukivi

Goblinid leidsid üles ja peksid surnuks Erusi, kalapuhastaja, kes olid kuidagi välja sattunud, kuigi olin andnud karmid käsud mitte väljuda.

23 Kuukivi

Goblinid löödi tagasi. Meid on alles 44. Päkapikud märatsevad ning on endast väljas. Tuleb vist sääred teha varsti.

1 Opaal

Me relvameister, Thikut läks peast segi. Ajame teda taga mööda kindlust ja püüame ta maha lüüa enne, kui ta kellegile liiga teeb. Mina seevastu olen ekstaasis, sebisin endale ära uue elukaaslase, töö on mõnus.

7 Opaal

Kogsak Atisrodin läks ka täna segi, tegemist on mingi neetud epideemiaga vist.

10 Opaal

Kib Istun meie kokk läks täna berserki. Hakkas kõiki külmunud plump kiivritega peksma ja suust vahtu välja ajama. Ta löödi väga kiirelt mättasse. 42.

15 Opaal

Fath Onulgakiz, me puupõletaja lämbus kusagil. Ma ei tea, kus või mis põhjusel, kuna ei julge enam oma ruumidest väljuda. 41. Alustasin uue söögisaali ehitamist, kuna me raamatupidaja Irve märatseb pidevalt. Uurisin mis ta mõtleb ja üks probleem oli see, et vähe oli söögilaudu. Ehk aitab see tapatalgusid vähendada.

22 Opaal

Zon Etsmelbil läks berserki, raudselt lüüakse kuskil maha värdjas! Raisk, kuidas see kõik mulle närvidele käib! AHVID KASIGE TÖÖLE JA ÄRGE MÄRATSEGE!!! Lisa: lõhkusin raevuhoos oma lemmikkruusi. 40.

1 Obsidiaan

39.

26 Obsidiaan

Tellisin 20 uut kirstu.

1 Graniit.

Peksmine ja laamendamine jätkub. Eriti agar on üks laps, kes on lõhkunud nüüdseks ära 5 lauda, 3 kirstu ja kaks kappi. Meid on alles 36 ja iga päev nihkume me kõik hullusele lähemale. Isegi uus, legendaarne söögisaal ei suuda päkapikke märatsemast peatada. Otsustasin et aitab ja tõmbun lossi juhtimisest tagasi. Keegi neetud tõbras ei öelnud mulle sõnakestki mingitest VARITSUSTEST ega PIIRAMISTEST!! Mis värk on nagu?! Juhtige ise oma neetud kindlust, kui nii väga tahate!

Järgmine aasta >>