Kasutaja:Azrael/DF Mirrorthunder 203

Allikas: Lohewiki

Mirrorthunder | 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211


Sissejuhatus

Alljärgnev on seiklus Peegelkõu päkkapikulinnuses 203 pa (päkapiku aasta). Aasta, mis tõi päkapikele nii suurt rõõmu kui ka õõvastavaid elamusi ja enneolematut meeleheidet. Jões voolav vesi värvus punaseks surnud päkapike verest ja mitmeid kuid ajasid lained randa moondunud laipu, kehaosi ja lihatükke.

Sellest hoolimata on asum 204. pa alguses heal järjel ja see annab lootust helgemale tulevikule.

Peegelkõu kolmas aasta

Võtsin Attilalt üle heas korras linnuse. Peab tunnistama, et alguses võttis tükk aega, et hakkata korralikult orienteeruma sadade meetrite pikkustes tunnelites ja saalides.

Kevad

9. Graniit

Saabus pikkkõrvade karavan tuues endaga kaasa kasulikku ja vähemkasulikku trääni. Vahetasin Kib Ustuthabeli tahutud kasutud kivist muusiainstrumendid marjade, seemnete ja kahe puumõõga vastu. Noorte sõdalaste treenimiseks peaksid need olema kasulikud ja paraku on puurelvade ostmine haldjatelt pea ainus võimalus sellised treeningrelvi hankida, sest millegi taolise valmistamine käib iga korraliku päkapiku südametunnistuse vastu. Marjadest on loodetavasti kasu, et laiendada kättesaadava alkoholi sortimenti. Me ju kõik teame, kui oluline see on päkapike vaimse tervise huvides.

19. Graniit

Alustasime suurte maagiotsingutega, lootuses leida rauamaaki. Bronks võib olla ju kauni läikega kui teda natuke poleerida aga kui me nii jätkame, oleme peagi teiste päkapike naerualused. Aeg oleks astuda bronksiajast rauaaega. Paraku leiti jälle järjekordne malahiidi soon.

22. Graniit

Saatsin paar logelevat päkapikku marju korjama ja ehitatud said uued maapealsed põllud. Paraku kaasnes sellega ootamatu olukord, kus koopaeluga harjunud päkapikud, kes saaki koristama lähevad saavad päiksepiste ja oksendavad pidevalt Likodi märga hauda tähistava kaevu ümber. See võib kõlada kohutavalt, aga õnneks ei paista kedagi häirivat.

8. Paekivi

Puusepp Melbilabir valmistas meisterliku voodi. Võime kõik tema üle uhked olla ja kindlasti saab mõni päkapikk, kes sellel magama hakkab väga õnnelikuks.

9. Paekivi

Elagu! Meie kaevurid leidsid proovipuurimiste käigus magnetiidi soone! Kiirelt rajati trepp alla 130dale korrusele ja suur oli kaevurite hämmastus, kui kauaotsitud rauamaagist jooksid läbi kämbla laiused helkiva plaatina sooned. Loomulikult ei suutnud ükski kirkaga päkapik end tagasi hoida ja sellele avastusele järgnenud võidu kaevamisest räägitakse ilmselt veel aastaid. Saadud maak töödeldi kiiresti ümber rauaks, millest sepistatud alasitest saavad kunagi Peegelkõu jõukuse ja kuulsuse alustalad.

20. Paekivi

Märgati goblinist varast, kes küll kiirelt põgenes verejänulise Attila eest.

24 . Paekivi

Kiviraidur Stukos on kurjast vaimust vaevatud. Ta okupeeris maapeal asuva kiviraidumis töökoja ja hakkas pobisedes sinna kive tassima. Igaks juhuks panin töökoja ümber julgestuse, et et õnnetut hullu maapelasete ohtude eest kaitsta.

3. Felsiit

Saabusid immigrandid, keda oli kokku 17. Meeldiva üllatusena esindab suurem osa neist peegelkõule kasulike erialasid. Eriti teretulnud olid muidugi metallitöötlemise kõrget kunsti valdavad päkapikud, kes peagi leiavad rakendust valmivas hiigelsuures terase tootmistöökojas.

4. Felsiit

Kiviraidur Stukos sai valmis lubjakivist sõrmuse. Tema hulluse hoos sai see nimeks "Raamatumoraalne varjukarvkate". Milleks selline ogaline sõrmus hea on peab näitama tulevik. Ma kardan, et süüdi on päiksekäes asuv töökoda, mis kindlasti tuleks kiiremas korras lammutada.

Suvi

OT. Kuna hetkel elan autos, siis öösel on üsna kitsas ja pime DF.i mängida. Seetõttu puuduvad suvised kuupäevad.

Suve suursündmus oli kindlasti inimestest kaupmeeste saabumine ja sellele järnenud kohutav verevalamine. Süüdi olid goblinid, kes riukalikult varitsesid saabunud karavani otse meie kaevanduse väravas. Järgnes võigas lahing, kus langes neli inimest, nende hulgas ka Gildi esindaja Thina. Nende kondid ja varustus vedelevad tänase päevani kaevanduse väravas. Lahing möödus mõne hetkega ja päästa polnud miskit, sest kui joomise ja söömisega tegelenud Tulivihased Portaalid lõpuks väravasse jõudsid, olid goblinid juba surnud või põgenenud. Ellujäänud inimestega oli võimatu kaubelda, sest neil polnud lihtsalt jõudu kaupa ära vedada. Vast järgmine aasta läheb paremini.

27. Malahiit

Kuna dieedis puuduvad hetkel täielikult liha ja kala, siis proovisin rajada ohutut kalastamis tiiki.

Sügis

3. Lubjakivi

Farmer Dakost on kurjast vaimust vaevatud. See sündmus, mis ei kõla üldse kohutavalt, sai kogu Peegelkõu ajaloo hirmsaima katastroofi tekitajaks. Kurjad hääled Dakosti peas panid teda tahtma haruldasi koostisosi, mida linnuses kusagil leida polnud - kilpkonna kilpi ja riiet.

Kiiresti ehitati valmis töökojad riide valmistamiseks ja kõik kasutud logelejad said ülesande kalastama minna, lootuses, et püütakse mõni kilpkonn.

12. Lubjakivi

Järhekordne varitsus, kuid seekord olid Vihased Portaalid valmis ja goblineid langes nagu kive halvasti toestatud kaevanduses.

2. Liivakivi

Hullumas Dakost sai lõpuks kilpkonnakilbi kätte ja asus pobisedes tööle.

3. Liivakivi

Saabus päkapike karavan. Kauplemine on edukas ja lugematust hulgast kivitrummidest ja muust rämpsust on lõpuks kasu. Sai ostetud riiet, liha, alkoholi ja palju muud vajaliku.

4. Liivakivi

Dakost valmistaski kõige väärtuslikuma ja kasutuma artififakti - Sambapühakodade nimelise kilpkonnakilbist kõrvarõnga, mille ainus positiivne omadus on suur hind. See hind jäi siiski väikseks kannatuste kõrval, mida see väike ese hiljem tõi.

Talv

7. Kuukivi

203 pa. Kuukivi kuu - neetud olid need päevad, kui järjest leidsid märja haua seitse head päkapikku. Ilmselt kalastades jõekaldale sattunud potase valmistaja Goden Sarvesedos koletisliku karpkala poolt jõkke tõmmati. Kiiresti keelasin edasise kalastamise, kuid miski oli valesti - päkapikud jooksid järjepanu jõe äärde ja langesid verejänuliste karpkalade ohvriks.

Pealtnägijate kirjeldusi-

"Kõik kohad olid verd täis. Veepinnal oli näha vaid uppuvate ja ribadeks rebitud päkapike kehi, mida ründasid lugematud karpkalade hordid. Lihatükke ja kehaosi võis rannal lebamas näha kuid"

Linnapea Kaspar kuulutas kogu jõe liikumiskeelu alaks, kuid miski nagu tõmbas nii maalähedasi päkapikke ohtliku vetevalla poole. Sellele järgnenud uurimisel selgus, et nad üritasid päästa hukkunud päkapike isiklike asju, mis nüüd koos nende laipadega vees ulpisid. Kõik hukunute varustus kuulutati kiiresti tabuks, mis tegi paljud päkapikud õnnetuks, sest pidid taluma oma lähedaste ja sõprade mädanemist oja kaldal päikesekiirte valguses.

Siinkohal mälestagem langenud päkapikke:

Godem Sarveshedos - Potase valmistaja. Esimene ohver.

Ezum Eralabod - kalliskivi sättija. Teine ohver.

Urist Onultan - puusepp, Bemboli, Kikirosti ja Moruli ema. Kolmas ohver.

Stinthad Kolkoman - puupõletaja. Neljas ohver.

Stukos Therletlikot - kiviraidur. Viies ohver.

Bembol Melbilnoleth - uppunud beebi, Uristi ja Urdimi vastsündinu. Kuues ohver.

Urdim Domemlogem - juveliir, Bemboli, Kikirosti ja Moruli isa. Seitsmes ohver.


1. Opaal

Olon läks hulluks ja on kurjast vaimust vaevatud. Ma kardan juba, et kogu koht on neetud. Oma tööpostiks valis ta selle sama maapealse töökoja, milles varem valmistati Raamatumoraalne varju karvkatte nimeline sõrmus.

18. Opaal

Uristi ja Uridimi ainus elusolev järeltulija Kikrost tegi tantrumit ja oli turtsakas. Osalt saan temast aru - on ta ju alles väga noor ja lisaks ta kaotas hirmsas õnnetusees oma isa, ema, õe ja sõbra. Halb õnn.

Kardan, et nende perekond on neetud. Üks beebi varastatud, ja teine uppunud koos karpide poolt lõhki rebitud vanematega. Eks ole näha kauaks Kikrostilgi elupäevi jagub.

1. obsidiaan

Kikrost on saanud masendusest üle ja organiseerib jälle pidusid, mis on olnud tema meelistegevuseks. Linnuseelanikud soovivad talle pikka iga.

25. obsidiaan

Linnapea Kaspar keelas käekettide ekspordi - naljakas, sest tema eelmine mandaat oli neid just valmistada. Valus loll tropp. Iga õige päkapikk oleks tema asemel ametist tagasi astunud, peale verist nädalat Kuukivi kuus. Eks see jää tema südametunnistusele.


Kokkuvõte

Sündmusterohke aasta on möödunud. Elanike arv linnuses siiski kasvas 11 päkapiku võrra. Valmis on suur terasetööstuskompleks ja valminud suur hulk teraskange, terasrelvi ja turviseid. Nüüd peaks selle uhke varustuse ka sõduritele selga saama.

Ka klaasisulatuskojad on töövalmis ja juba on tehtud suur hulk klaasaknaid, mida päkapike kaupmehed kõige rohkem järgmiseks aastaks soovisid.

Toitu ja alkoholi peaks olema piisavalt, et järgmine aasta vastu pidada.

Ma arvan, et kalastamine võiks olla Peegelkõu linnuses Kuukivi kuu Katastroofist (KKK) kuni maailma lõpuni keelatud. Loodetavasti ei heiduta see meie poole teel olevaid immigrante.


Mirrorthunder neljanda aasta alguses

Järgmine aasta >>

Fail:Mirrorthinder4.zip