St Freudburgi Narride Gildi avalöök

Allikas: Lohewiki

St Freudburgi Narride Gildi avalöök

St Freudburgi Narride Gildi avalöök
Kuupäev 10.-11.12.2005
Koht Kassioru puhkemaja
Korraldajad Sentius ja Logerin
Teema foorumis

Auväärt Lugeja. Just Sina võid saada osa Sankt Freudbergi Narride Gildi poolt korraldatavast Suurejoonelisest LügTrüügeni Turniirist, kus näitavad oma hämamis-, mulliajamis-, pepupetu- ja ajupaaritusoskust Kuningriigi Parimad Petised ja Jätised, võisteldes Hoomamatu kuulsuse ja Värske Raha nimel.

Üritus saab toimuma Aastalõpukuu kümnendal õhtul. Kohal on kõik aujälestamist väärt osavad luiskajad, kes üritavad üksteisel nahku üle kõrvade tirida.


St Freudburgi Narride Gildi petureis

St Freudburgi Narride Gildi petureis
Kuupäev 14.07.2012
Koht Altoni talu
Korraldajad Logerin
Teema foorumis
Vanaema

Kõigile-kõigile, ahem tähelepanu …


Auväärt Alatu Tõbras. Saatus, vana sunnik, on Teid oma pilguga märkinud ja kutsub osalema järjekordsel suurepärasel petureisil. Kätte on jõudmas järgmise viisaastaku lepingu uuendus, nimelt St. Freudburgi Narride Narride Gild otsib endale uut ja parimat isiklikku joogivõlurite meeskonda. Järjekordselt täiesti tühjale ja väga soojale kohale on võimalus pugeda kõikidel räigetel limukatel, arbujatel, völuritel ja taimetarkadel, kes jooginduse völukunstist midagi kuulnud on. Võitjale präänik, ülejäänutele arutul kombel Saatust, Nalja ja Raha.

Aga see pole veel kõik. Saatuse tahtel on kokku kutsutud ka kõik vähegi siin ilmas nime teinud LügTrüügeni „meistrid“, võistlemaks järjekordsel kuulsusrikkal turniiril. Ka nüüd on muuhulgas eesmärgiks taluda Kutse rasket koormat.

Tule ja vaata, naudi arutul kombel head Nalja! Tule ja osale, degusteerides Alkeemiakunsti peenemaid saavutusi!

(mängukuulutusest)

Mängul sündis lõbus spontaanne kaardimmäng Vanaema.