Wabariigi Varjus

Allikas: Lohewiki

Wabariigi Varjus

Wabariigi Varjus
Kuupäev 27.-28. august 2011
Koht Otepää lähedal Veske talus
Korraldajad Ülo, Attila, Taliesin
Teema foorumis

Mängu tutvustus

Tugev torm murrab puid ja uputab teid. Kaurutootsi küla elanikud ei mäletagi, kunas viimati nii vägevaid torme oli kui praegu üle nädala näeb. Sügavad tumehallid pilved katavad kogu taeva, andes vaid vahel harva ruumi päikesele. Vanemad küla elanikud peavad veidrate ilmade põhjuseks midagi üleloomulikku, ebamaist. Mõnikord öösiti, kui vihm lakkab ja kõuemürin vahet peab, on kaugusest kuulda müstilise kõlaga müra. See on alati vaevu aimatav, vaid korraks kosta, kuniks torm jälle kõik helid ära peidab.

27. augusti õhtul nähti suurt autot läbi küla sõitmas. Auto peal olid inimesed linnast, tülpinud nägudega ja porist määrdunud kingadega. Autojuht päris, kuidas kõige lühemat teed pidi Valgasse jõuda - ilmselgelt olid teelised eksinud. Nad said oma juhised: pikk ja käänuline tee põldude ja küngaste vahel. Võõrastele sooviti õnne kaasa - sellise ilmaga läheb neil seda vaja. Kui võõrad olid lahkunud, kuuldi viivuks taas müra. Kas seda seletamatut häält tegi auto, mis vaevaliselt teisel pool põldu künkast üles ronis, või oli häälel hoopis muu põhjus? Igaks juhuks lukustasid kõik ööseks uksed.

Reeglid

Wabariigi Warjus reeglid


Wasara Valgus

Wasara Valgus
Kuupäev 03.12.2011
Koht Noor-Eesti Loomekeskus Tartus / Üks tehas tartus
Korraldajad Ülo, Attila, Alleria
Galerii Gemmide pildid
Teema foorumis

Londoni Akadeemilne Maailmarändurite Selts loodi 1881. Klubi kasvas välja sõpruskonnast. Peeti ühiseid jutuõhtuid, käidi väljas ning kuna kõiksugu ekspeditsioonid-rännakud maksid tublisti naelasid, aidati üksteist ka rahastuse leidmisel. Pärast seltsi loomist hakkas liikmeskond tasapisi laienema. Uusi liikmeid kutsuti, sobiva kandidaadi võis esitada igaüks. Seejärel kaaluti sobivust - avatud ja uudishimulik meel, akadeemiline haridus ja suur reisikogemus andsid igaüks suure rasvase plusspunkti. Pikkamööda vastuvõtutingimused muidugi pehmenesid. Nüüdseks on seltsi nimekirjas 35 tegevat liiget ja 11 emeriitliiget. Prestiiž, mida Londoni uduvihmastel tänavatel nii ütlemata tähtsaks peetakse, ulatub üle enamiku klubide.

Mäng Ctulhu müütose ainetel.

Mäng algas viisaka koosviibimisega ning peatus üsna järsult; mängijad suunati taksodesse ning sõidutati ühte tehasehoonesse, kus endine karusnahavabrik oli moondunud kohutavaks sürrealistlikuks Kommunismuse kantsiks.

Loe ka: Reaktor: Mängu muljeid

Warjupaiga Vangid

Warjupaiga Vangid
Kuupäev 01.06.2012
Koht Tartu Botaanikaaed
Korraldajad Ülo, Attila
Galerii Pilte
Teema foorumis

Tegelased on suuremalt jaolt sanatooriumi patsiendid, kes on paranemas. Kiiksudega, mitte püstihullud.