VG Saaga

Allikas: Lohewiki

VG mäng

VG mäng
Kuupäev 19.-21.04.2002
Koht Ontika
Korraldajad Vishna Grim

Teejuht kes koos nendega kuu aega oli rännanud, kiitis mõisa kui suursugust ja ilusat kohta, kus seiklejaid pidluaud ja pehme voodi ootavad. Põlenud põldude vahele jõudes sigines kõigisse kahtlus, et midagi on korrast ära. Et aga oli kulupõletuse aeg, arvati see selle kahasse.

Mõisa eel metsa vahel kargasid seiklejatele kallale mõned libasurnud, aga ka see pole öisel ajal midagi erilist ning kogenud ränduritel, kes on hästi varustatud, ei ole mingit probleemi paari kolli põrmustamisega.

VG Saaga: Suveöö unenägu

VG Saaga: Suveöö unenägu
Kuupäev 21.-23.06.2002
Koht Kajamaa
Korraldajad Vishna Grim
Galerii Pildid


Nataho-noro-hol'i sau sai Arkaadiasse saadetud ja loodetavast valvavad Feed seda kindlalt, ent viimases lahingus saadud info on tarkadele tõsist peavalu valmistanud: kellelt sai Thrassen oma korraldused ja kes on see Isand kelle nimel sellele suurele trollile käske anti mida too surmahirmus täitis?


VG Saaga: Tormihingus

VG Saaga: Tormihingus
Kuupäev 27.-28.10.2002
Koht Jäneda
Korraldajad Vishna Grim
Galerii Tormihingus

Koristusaeg jäi liiga lühikeseks ja nii on linna toiduvarud napid. Ümberkaudsetest asustustest põgenevad inimesed on nüüd päevade kaupa üritanud Etelhioni siseneda, et seal talve eest varju otsida. Vandonicus, Laeroonlaste viimane valitseja on käskinud linna sulgeda ja sinna pääseb ainult erilubadega. Kõik selle vastu rikkujad tapetakse valvurite poolt kohapeal.

Maniakaalmugavustega ja üpris kallis mäng.