Tundmata maa

Allikas: Lohewiki

Tundmata maa 1: Tuled öös

Tundmata maa 1: Tuled öös
Kuupäev 24.08.2013
Koht Peppersack, Tallinn
Korraldajad Die
Teema foorumis

Ent juba nõupidamistesaali sisenedes leidis lääniemand eest õnnetul ja salapärasel kombel surnud teenijanna, kelle surma nõupidamisest osavõtjad, eesotsas Aardonia ja Grelawyri preestritega, üritasid lahendada - paraku mitte just eriti edukalt.

Ning ka nõupidamiste käik polnud rahulik - kuumad teemad, palju erinevaid mõtteid, ent lõplikku otsust ja rahu ei kuskilt, lisaks - vilkuvad tuled laes, lood kummitustest, ootamatud terviserikked ning kuuldused Jahve kummardajate rünnakutest heausklike talupoegade ja kõrtside vastu.


(mängu väljajuhatusest)


Tundmata maa 2: Pidu metsas

Tundmata maa 2: Pidu metsas
Kuupäev 19.10.2013
Koht Vanapagana metsamaja Järvamaal
Korraldajad Die
Galerii Silja tegi pilti
Teema foorumis

Pidu algas ja lõppes imega: päris alguses ilmus välja kakskümmend aastat tagasi surnuks arvatud Faimbia lääniisand Phaton, emand Thia armastatud abikaasa ja nooremand Iana isa, peo lõppedes aga nägid külalised üht sädelevat ja valget tiivulist ilmutust, kes võõras ja veidras keeles miskit kõneles, ja siis öösse kadus.

Sinna vahele jäi hulk müsteeriume, avaldatud ja avaldamata saladusi, vastuseid ja vastamata uusi ning vanu küsimusi, nõutust, julget pealehakkamist ning inimlikku vaprust isegi jumalatele vastu hakata.

(mängu väljajuhatusest)


Tundmata maa 3: Ristteed

Tundmata maa 3: Ristteed
Kuupäev 19.10.2013
Koht Sargvere mõis
Korraldajad Die, Stuart, Iti, Saladuslik Kompanii
Galerii Die pildid Parool: molocktuleb
Teema foorumis

"Ei tea, kas need ongi need lõpu-ajad nüüd," ohkab üks talutaat teisele, vaadates suurt lumikellukeste puhmast maja ees. "Just oli soe sügis, nüüd tuli paariks päevaks lumi maha, ja nüüd siis need... Kevad. Turul ja linnas ka muud ei räägita, kui et kevad on tulnud. Mismõttes nagu? Kuhu siis talv jääb? Mitte, et mulle kõik see külm kangesti meeldiks, aga see, mis praegu sünnib, see ei ole loomulik, Etulath avitagu!"

"Ehh, ptüi," sülgab teine talutaat üle õla ja puhub endale kurjade vaimude peletamiseks põue, "Sa kah oma lõpu-aegadega, nigu miskine Paljasjalgne juba, neilt muud ei kuulegi, et kui lõpu-ajad ja lõpu-ajad ja et me kõik oleme tolle... no tolle hirmsa eluka kummardajad. See kevade-asi, see olla kah nende Paljasjalgsete jumala kätetöö ja imetegu."

(mängu väljajuhatusest)