Tiair

Allikas: Lohewiki

Tiair I

Tiair I
Kuupäev 18.10.2009
Koht Uusküla
Korraldajad Maarja, Liisi ja Märt
Kodulehekülg [1]
Teema foorumis

Catilea õukonnadaamide väljasõit on tulekul. Olgugi et ilmad hakkavad viluks muutuma, on oodata head toitu, head seltskonda ja meeldivat kohta.
Tiair II: Häda võidetuile

Tiair II: Häda võidetuile
Kuupäev 14.03.2010
Koht Aruküla mõis
Korraldajad Maarja, Liisi ja Märt
Kodulehekülg [2]
Galerii [3]
Teema foorumis

Riigipöördest Catileas on möödunud viis kuud. Keegi ei tea täpselt, mis kuninglikul väljasõidul rohelusse juhtus. Kindel on vaid see, et surid kõik, kellel oli kas või õhkõrn lootus troonile pääseda. Mõne õuedaami saatus on siiani teadmata. Ellu jäid vaid Thoreioni Isolis ning tema teenijanna.

Thoreion on Catilea enda provintsiks muutnud ning kuuldavasti olevat ta ka deemonite maad Beriahi rünnanud. Kuidas täpselt, ei olda kindel, kuna Beriahile ligi pääseda on peaaegu võimatu. Ometi on paljud deemonid Alumistest Maadest lahkunud ning kuulujuttudes peab olema veidigi tõtt.

Nüüd on Thoreion otsustanud ametliku vaherahu sõlmida. Läbirääkimised toimuvad Esceluini pinnal, kuna see riik on seni suutnud vaiksest sõjast eemale hoida.

Tiair III: Tormise taeva all

Tiair III: Tormise taeva all
Kuupäev 10.-11.07.2010
Koht Kilingi-Nõmme
Korraldajad Maarja ja Liisi
Kodulehekülg [4]
Galerii [5]
Teema foorumis

Läbirääkimised Catilea ja Thoreioni vahel pidid toimuma kevadel. Nüüd on sellest kuupäevast möödunud peaaegu neli kuud. Miks rahulepet ei sõlmitud, on ebaselge. Catilea saadik Annalea Stearra haigestus küll raskelt, ent ometi saatis ta enda esindaja Egella Stearra thoreionlastega kohtuma. Keegi ei ole aga naist enam näinud ega temast midagi kuulnud. Ta oleks kui õhku haihtunud.

Keegi ei tea, mis Celdia Ordiali majas täpselt juhtus, isegi mitte emand Ordial ise. Räägitakse igasuguseid jutte, nagu alati. Levinuim neist on, et valitsused mätsisid kõik kinni. Ka see ei ole midagi uut.

Partisanisõda Catileas kulgeb endiselt raskelt.