Thangoli Varjud

Allikas: Lohewiki

Thangoli Varjud I mäng

Thangoli Varjud I mäng
Kuupäev 09.06.2012
Koht Tallinn, Männiku
Korraldajad Vishna Grim
Kodulehekülg Kodade suhete lehekülg
Galerii Pildid
Teema foorumis
Arutelu mängult vägistamise ümber

Eowélith ja Téndir suutsid müüri tagant leida veel ühe müüdi. Nimelt toodi pealinna Öö Varju nimeline taim. Vanades tekstides räägitakse sellest kui ühest põhikomponendist erinevate alkeemiliste rohtude valmistamisel. Siiani peeti kõiki neid tekste ainult müütideks ja legendideks kuna siinpool müüri pole, teadaolevas ajaloos, keegi seda musta värvi taime leidnud. Üle müüri tagasi toodud taimi on asutud hoogsalt kultiveerima ning kodade raamatukogude pseudoteaduste osakonnad on täis uurijate horde kes vanu alkeemiaalaseid tekste kopeerivad ja uute leidude valguses, ümber hindavad.


Siiski polnud kõik leiud positiivsed. Ekspeditsioone ründasid, teisel pool Huduni müüri, kummalised humanoidsed olendid. Veidi lühemad ja jässakamad kui Vishna-Ghrim'id ning ilma Lartueni märgita. Igasugune suhtlemine nendega ebaõnnestus, nad ei saanud aru tavakeelest ja nende endi keel oli samuti täiesti arusaamatu. Caliomiri koda on kinnitanud, et tegemist on samade olenditega kes on rünnanud nende piirikülasid. Rünnakute põhjused ja motiivid jäävad ebaselgeks, ent kojad on veendunud, et selle avastuse tagamaad ja võimalikud ohud, tuleb selgitada.

(mängu kokkuvõttest)


Thangoli Varjud II mäng

Thangoli Varjud II mäng
Kuupäev 18.05.2013
Koht Tallinn
Korraldajad VG LARP Klubi
Kodulehekülg Kodade suhete lehekülg
Galerii Pildid
Teema foorumis


"Käesolevaga on tema kõrgeausus Galand Amon Herondil Attani andnud korralduse, Haralase kojale, organiseerida seitsme valitseva koja esinduste kohtumine Thangolis, jagamaks arvestatavaid teadmisi ja arutamaks tõsiseid probleeme mis kaasnesid ekspeditsiooniga üle Huduni müüri. Ühtlasi kinnitatakse esimesed maavaldused, müürist põhjapool ning läänistatakse need kodadele."


Haralase koda on omalt poolt teatanud, et võrdsuse huvides on kõnelustele lubatud neljaliikmeline esindus igast kojast, väikese saatjaskonnaga. Haralase koda järgib ise samu juhtnööre. Olude sunnil on kõneluste organiseerimiseks siiski vajalik täiendavate Haralase koja liikmete kohalolek, teenindavas kapatsiteedis. Lisaks on Haralas sõlminud kokkuleppe Ulringi kojaga, kõneluste turvalisuse tagamiseks. Täpne kokkulepe on teadmata ent ilmselt tähendab see ka täiendavate Ulringlaste kohal viibimist - ajutiselt Haralase koja teenistuses.

(mängu sissejuhatus)