Somnia lood

Allikas: Lohewiki

Valguse lapsed

Somnia lood: Valguse lapsed
Kuupäev 18.12.2004
Koht Vääna-Jõesuu
Korraldajad Somnium Mirabilis
Kodulehekülg Valguse lapsed

Pärast erakordselt rasket põllutöö- ja kaubandusaastat on somnikute kolme klanni esindajad taas kogunenud pühadele jõududele annetusi ja ohverdusi viima. Moraal on madal, sööki ja raha napib. Tundub, et Jõud on nad lõplikult hüljanud. Kõigele lisaks teevad klannipealikele muret järjest tihenevad kuuldused Valguse lastest, kes püüavad iga hinna eest valitsevat maailmakorda muuta.

Muljed välisfoorumis

Uus maailm

Somnia lood 2: Uus maailm
Kuupäev 02.-03.04.2005
Koht Karjatse talu
Korraldajad Somnia
Kodulehekülg Uus maailm
Galerii Pilte

Rännak on kestnud neli kuud. Valitseb lootusetus, kuna retk ei näigi kunagi lõppevat, rändurid on vaimselt ja füüsiliselt kurnatud. Klannipealikud on üksteise suhtes üsna avalikult silmakirjalikud, probleemiks on üldpealiku puudumine. Toiduvarud on lõppenud, kahtlustatakse teineteist varude kõrvalepanemises ja varjamises. Vee klanni noort pealikku on liustike ületamisel tabanud lumepimedus, sealsamas läks kaduma ka Maru. On üsna selge, et kamba seas on Valguselapsi, kuid konkreetseid tõendeid pole kellelgi.

Muljed

Pööripäev

Somnia lood 3: Pööripäev
Kuupäev 02.-03.07.2005
Koht Kanaveres asuv talu
Korraldajad Somnia
Kodulehekülg Somnia

Karjatse külas on kätte jõudnud suur rõõmu- ja peoaeg. Valmistutakse Vee klanni Areni ja külavanema tütre Hildegardi pulmadeks ja Pika Tantsu pidustusteks. Võlukunsti koolis aga leiavad aset noorte õppurite esimesed katsed ja eksamid. Külavanem Auts on otsustanud ameti maha panna ning seega tuleb korraldada ka uue külavanema valimised.

Muljeid