Saarerahvas

Allikas: Lohewiki

Saarerahvas I: Verine Tõde

Saarerahvas I: Verine Tõde
Kuupäev 31.03-01.04.2012
Koht Vana-Vigala mõisahoone
Korraldajad Hoarmurath
Teema foorumis
Muljete teema


Mäng oli tore. Rahulik selline. Hästi mõnus oli vahelduseks mängida kedagi, keda miski eriti ei häirinud või verest välja löönud. Kui alusetu laim, otsene tapmisähvardus ja au solvamine välja arvata. Ning vaimude soovi järgmine ka. Ja olgu, see ka, et Hüljatu niiviisi ilma enda preestrita ringi tatsas ning suud pruukis. Tõesti, Kirik on viimasel ajal kuidagi asjad lõdvaks lasknud. Laimu, tapmisähvarduse ja solvamise sai muigugi duelliga lahendatud (kusjuures, Naseade alatus paistis ka sealt välja- mürgitatud nuga duellil? No tõesti.), kuid oo, ega see veel sellega lõpe... Hmph, kuigi paar ajalugu õpetavat preestrit peaks ka Naseasse saatma.


(kirjutas muljete all Katzenminze)

Kaua unustatud valgus

Saarerahvas II: Kaua unustatud valgus
Kuupäev 29.06-01.07.2012
Koht Valkla
Korraldajad Hoarmurath
Teema foorumis
Muljete teema

Mäng oli ilus. Väga ilus. Mul on hea meel, et ma end hoolimata palavikust ja toredasti krägisevast köhast kohale vedasin.

Mona on ehitanud järjekordse põhjaliku ja detailirikka maailma, mida annab lõputult avastada. :)


(kirjutas muljete all Werewolf Took)


Varjatud valed

Saarerahvas III: Varjatud valed
Kuupäev 23.03-24.03.2013
Koht Viimsi
Korraldajad Hoarmurath, Stuart
Galerii Pildid
Teema foorumis
Muljete teema

Nüüd, kus seda enam varjama ei pea - minu suur sünge saladus oli see, et esimese mängu dead final boss Llira oli mu ema ning ma olin terve sarja üritanud teada saada, kes tema surma eest orki ajada. Isobel pääses otsekohesest pussitamisest ainult seetõttu, et Siobhainil ei lubatud varem oma kättemaksu huvides inimesi surmata ja ma siis olin solidaarne. Pluss ma kaalusin ka enam-vähem asjassepuutumatute Kuupaiste Küttide tapmist, kuna nende organisatsioon oli süüdi minu kaaslase hukkumises esimese ja teise mängu vahel. Aga see poleks lihtsalt viisakas olnud.


(kirjutas muljete all Meryle)