Põhjatuulest tulnud

Allikas: Lohewiki

Põhjatuulest tulnud: Kalmusaar

Põhjatuulest tulnud: Kalmusaar
Kuupäev 01.-02.12.2008
Koht Kõverajärve metsamaja Põlvamaal
Korraldajad Kuri Kolmik
Kodulehekülg Kalmusaar, muljed oma foorumis


"Muide, see kääpavaim oli väga võigas, eriti hull oli see, et ma laman haavatuna pingil, mõõk on juba tulel kuum, järsku näen, et mingi tulnukas kõnnib mööda. Meenutas alguses x - files-i ja ma pidin shoki saama, seejärel sain aru, et jah, ig ja siis oli soov - haaannnssaaaa."

(Tsitaat Kadikalt)Põhjatuulest tulnud: Teisel pool vett

Põhjatuulest tulnud: Teisel pool vett
Kuupäev 20.-22.03.2009
Koht Luige metsamaja Põlvamaal
Korraldajad Kuri Kolmik
Kodulehekülg Teisel pool vett, muljed oma foorumis

Nad leidsid meid üles. Merehaldjatel ei tohiks metsa suhtes nii teravad kõrvad olla. Tegin ennast nähtavaks, sest mine sa tea, mis ideed merehaldjatel üksiku metshaldja suhtes tekkivad. Neetud Anglera sõda. See oli küll haldjate omavaheline tüli, millesse me ei sekkunud, aga ei või iial teada, mida teine pool asjast arvab. Õnneks tundus merehaldjas suhteliselt ohutu olevat, otsis ainult ühte neist väikestest valgetest olevustest taga, majaperenaine oli ühe ära kaotanud ja ei tahtnud neid nüüd muidu majja sisse lasta, kui puuduja üles leiavad. Mine tuult üle välja taga ajama, oli mu mõte, sest neid elukaid on siin ju nii palju. (Tsitaat Stuartilt)

Põhjatuulest tulnud: Tuulest kantud

Põhjatuulest tulnud: Tuulest kantud
Kuupäev 05.-07.06.2009
Koht Meenikunno maastikukaitsealal Päikeseloojangu metsamaja lähedal
Korraldajad Kuri Kolmik
Kodulehekülg Tuulest kantud, muljed oma foorumis


Seal nemad siis istusid, kuni korraga avanes taevas ja sealt liuglesid laeva suunas üheksa musta lohet. Taevas sai neid päris täis ja ilm tundus nagu hilja öösel. Laevuke rappus nende tiivalennust nagu suure tormi käes ja Kuldsilm hoidis kahekümne terava küünega mastist kinni, et mitte alla sadada.

Meeskonda valdas suur paanika, isegi kapten Isheri oli näost päris kahvatu. Üks lohedest pikeeris päris laeva kohal, ja siis nad lahkusid. Kostis sulpsatus ja siis merest värvikas sõim. Argeil sai madruste abiga oma väga märja ja ärritunud sõbra veest kätte, ja sellega koos ka teada, et mis seal ülal õieti juhtunud oli.

Põhjatuulest tulnud: Mere lapsed

Põhjatuulest tulnud: Mere lapsed
Kuupäev 16.-18.10.2009
Koht Vällamäe
Korraldajad Kuri Kolmik
Kodulehekülg Mere lapsed, muljed oma foorumis
Galerii Pildid

Tegemist on sarjaga, kus on võimalik olla ja mõelda tõesti nagu tegelane; kus sündmused avaldavad tegelasele reaalset mõju, kus ümbritseb elav maailm ja elavad inimesed(ja haldjad ja muud olevused).

On väga hea, et mäng on pikk ja vahelduva tempoga. See tähendab, et on võimalik maha istuda, mõelda ja olla. Kui tegelane või mängija on väsinud, siis puhata, kui vaja tegutseda, siis tegutseda. Mulle meeldib väga, et saab teiste tegelastega rahulikult rääkida- enda mõtetest, edasistest plaanidest aga ka niisama maast ja ilmast. See on oluline, kuna just see tekitab elava maailma. See tekitab teadmise, et iga tegelane on reaalne isik, oma iseloomu ja oma minevikuga, soovide ja muredega. Tulemus on see, et tegelased õpivad üksteist tundma ja see protsess läbitakse tegelikult, mängu jooksul. Mängu pikkus ja tempo on olulised seetõttu, kuna mõnel teisel mängul võib tekkida selline "kõik tormavad ja lahendavad plotti, sest kohe-kohe saab mäng läbi" olukord, kus aega sügavamalt tegelane olla ei olegi. Mis ei tähenda, et siin plotti vähem oleks.

(Tsitaat Magnuselt)


Põhjatuulest tulnud: Hingeväljad

Põhjatuulest tulnud: Hingeväljad
Kuupäev 12.-14.02.2010
Koht Kooraste, Põlvamaa
Korraldajad Kuri Kolmik
Kodulehekülg Hingeväljad, muljed oma foorumis

Iga kord, kui mõtlesin, et no, nüüd küll enam veidramaks minna ei saa, siis läks küll. Kordades veidramaks. Aga mida sa ikka ootad, kui kõik sinu ümber (võib-olla Glaodon välja arvatud) on püstinapakad ning vaime vohab sisse igast august (kuigi keegi neid korralikult austada ei oskanud. Pft, isegi esimest pala söögist ei antud neile!)

(Tsitaat Mahagonilt)Põhjatuulest tulnud: Pimeduse pahem pool

Põhjatuulest tulnud: Pimeduse pahem pool
Kuupäev 04.-06.06.2010
Koht Luige, Õrsava järve ääres
Korraldajad Kuri Kolmik
Kodulehekülg Pimeduse pahem pool, muljed oma foorumis
Galerii Pilte

Kostüümid olid jätkuvalt npc-del suurepärased ja tulevaim ning Muki jätsid kustumatu mulje ning ei saa mainimata jätta Ülilahedat sisaliku kaptenit oma supervägeva kostüümiga!

(Veidi toimetatud tsitaat Elavielilt)

Põhjatuulest tulnud: Käib salapidi öö

Põhjatuulest tulnud: Käib salapidi öö
Kuupäev 24.-26.09.2010
Koht Päikeseloojangu metsamaja Meenikunno rabas
Korraldajad Kuri Kolmik
Kodulehekülg Käib salapidi öö, muljed oma foorumis


Raamat sai nah'nude käest tagasi toodud. Osad kõrgkooljate isandad olid veel elus. Kõrgkooljad tekkisid kunagi seeläbi, et võtsid raamatust väge. See vägi sai nüüd tagasi raamatusse pandud ja kõrgkooljad on kõik hävinud. Nende alluvad (nimetagem neid madalkooljateks) hulguvad ilma juhtideta ringi. Argeil oli reetur ja läks kooljate poolele.

Ilmus välja Pimeduse Isand, kes tahtis enda nime raamatusse kirjutada koos haldjate kuninganna nõuniku omaga. Lõpuks kirjutas ta ainult enda nime. Tema kuri vägi hävis temaga.

Raamat visati üle lõpusilla kaosesse.

Pootsmani keha kasutas tänu punasele kristallile vahepeal Ema (maailma ja rahvaste looja), kes üritas täita lõpulegendi, kus ta saab oma armastatuga kokku ning maailm hävib. Swey maadles maailma loojaga.

Lõpp hoiti ära, pootsman ja kristall viidi minema teise ilma, kohta kust vägi välja ei pääse.

Kaoseratsanikud hoidsid Vaira venda vangistuses. Swey võitles ühega ja võitis, vend leiti üles.

Mina ei teinud eriti midagi olulist.

(Tsitaat Magnuselt)