Muinaslugu Jaapanis

Allikas: Lohewiki

Muinaslugu Jaapanis I

Muinaslugu Jaapanis I
Kuupäev 08.-09.03.2008
Koht Kuningatalu Roosisaarel
Korraldajad Melian, Terry, Hannes
Galerii [1]
Teema foorumis

Meie maad on alati kimbutanud verised kodusõjad, kus surma saanud palju süüdimatuid ja süütuid. Harumazud ning Wakiraid - nende kahe vahel käis viimane kodusõda, kus osales veel palju väikeklanne, vabasid samuraisid, talupoegi ja kõiki teisi.

Hetkeolukord on rahulik. Kõik alluvad vastuvaidlemata Harumazudele. See on nii muidugi ainult seetõttu, et Seitsme öö tapmisel hävitati kolm neljandikku Wakirai klanni kodanikest. Kes ihaleb kättemaksu? Kelle soontes voolab reeturi veri? Nendele kõigile küsimustele tuleb vastused leida.


Muinaslugu Jaapanis II: Lugu viimasest sõjast

Muinaslugu Jaapanis II: Lugu viimasest sõjast
Kuupäev 30.-31.08.2008
Koht Veski küla
Korraldajad Melian, Terry, Hannes
Galerii [2]
Teema foorumis

Sõda on tulemas, veerandsada aastat rahuaega on läbi saanud, justkui tõestamaks, et mitte miski ei kesta igavesti. Nagu ka mitte inimelu.

Ojakese tasases voolus hõljub kaasa üksik puuleht, vesi kannab teda kaugele ära, kohta, kus mõõgad ei löö lahinguid ja kus naised ei nuta oma meeste surma pärast


Muinaslugu Jaapanis III: Kadunud impeerium

Muinaslugu Jaapanis III: Kadunud impeerium
Kuupäev 29.-30.08.2009
Koht Kanni talu Reolas
Korraldajad Melian, Terry, Veera, Myrt
Galerii [3]
Teema foorumis
Muljete teema

Järel on vaid riismed. Nurisünnitused või väärarenguga lapsed ning raugad, kes on kaotanud kõik oma võimed. Ja see ongi kõik, mis on veel järel suurest kuusõdalaste impeeriumist.

Enam ei kardagi te nii väga valitsust. Juhmide sõdalaste eest põgenemine on õnnestunud viimased kuussada aastat. Kuid esimest korda ajaloo jooksul ähvardab teid oht, millesarnast pole me enne kogenud – täielik väljasuremine.