Mirni pargi keelatud ala

Allikas: Lohewiki
Mirni pargi keelatud ala
Kuupäev 01.05.2014
Koht Astangu
Korraldajad Ed-
Teema foorumis

Mirni pargi keelatud alale jõudis kolm hambuni relvastatud vaktsiinijahil uruk-asanlast (Kusti, Gertu, Ingrid), kaks mirni rentsli-klassi kodanikku (Sanne, Meele), üks keldri-klassi mirni tööline ja narkomaan (Ed), radikaalne esrenlane (Magnus) ja Mirni keemialabori ametnik (Getter). Kolme uruk-asanlast juhendas eliithäkker (Die), kes oligi selle jõubarjääri ajutise kinnipanemise taga. Uruk-asanlased konsulteerusid pidevalt eliithäkkeriga. Tundub, et tegemist oli kõva arvutispetsiga, sest kaitsesüsteemid olid selle Mirni osas umbes 30 tundi järjest maas.

Kohe algul ähvardas keemialabori ametnik noori mirni kodanikke relvaga, mistõttu võeti talt ära nii relv kui ka läbiotsimisel leitud kahtlane pudel. Keegi ei tahtnud selle sisu maitsta, kuid lõpuks proovisid seda Kusti ja Sanne, kelle tegelased said Märgi viirusest lahti (!).

Uruk-asanlastele andis eliithäkker teada, et nende seltskonnas on vähemalt üks luuraja. Kõk märgid viitasid sellele, et selleks on keemialabori ametnik, kuigi umbusaldust ja närvilist relvaga vehkimist oli palju. Keemialabori ametnik lasti lõpuks maha, sest ta muutus liiga tüütuks ja üritas mitu korda põgeneda (õnneks ta ei piinelnud palju ja oli "valge" laksu all). Kaks uruk-esrenlast lahkusid seltskonnast ja läksid kodumaale tagasi uudiseid viima.

Tunnelite otsinguil. Üsna varsti selgus, et esrenlane ja uruk-asanlased hakkasid koostööd tegema, eesmärgiga lasta õhku keemialabori üks haru, mis toodab Märgi viirust. Esrenil oli olemas muidugi pomm. Mõeldud, tehtud: keemialabori alla sai paigutatud lõhkelaeng, labor lendas õhku. Märgi viiruse tootmine oli selle tagajärjel pikaks ajaks peatunud. Linnast õnnestus pärast kõigil põgeneda teise tunneli kaudu.

(mängu kokkuvõte)