Listid

Allikas: Lohewiki

Dragon.ee külastajatele pakuvad suuremat huvi ilmselt järgmised postiloendid: esiteks drägoni ning teiseks larbi oma. Mõlemad asuvad Tartu Ülikooli listiserveris ja on pärit igiammusest ajast, mil veebilehed veel uued asjad olid ja maailm veel toores ja pehme.

Viimastel aastatel on drägoni listi aktiivsus olnud minimaalne. Drägoni list on seega üsna vaikne koht, milles on hea välja kuulutada mänge ja otsida mänguseltskonda ning teada saada üritustest ja muust säärasest üldist huvi pakkuvast infost. Eriti sobilik võiks olla see nendele, kes meie foorumit harva külastavad ja siiski tahavad asjadega kursis olla. Liituge listiga!

Larbi list on samuti üsna surnud, kuid selle suur eelis on see, et seal on kõik vanemad larparid, kes pole oma e-maili vahetanud. Kuna tegemist on Gmaili eelse ajaga, on neid samas siiski arvestatavalt vähe.

rpg.dragon

See on drägoni list, väheaktiivne aga see-eest vana ja väärikas. Sobib hästi teadete edastamiseks.

Liitumine: Kiri aadressil sympa@lists.ut.ee sisuga SUB rpg.dragon nimi, kus nimi on siis sinu nimega asendatud. (Liituda saab ka alloleval viitel klõpsides) rpg.dragon arhiiv ja info

rpg.larp

Larbi list on veidi aktiivsem. Ka väga hea võimalus olla kursis sündmustega meie foorumit külastamata.

Liitumine: Kiri aadressil sympa@lists.ut.ee sisuga SUB rpg.larp nimi, kus nimi on siis sinu nimega asendatud. (Liituda saab ka alloleval viitel klõpsides) rpg.larp arhiiv ja info