Kuutõbiste piknik

Allikas: Lohewiki
Kuutõbiste piknik
Kuupäev 21.-22.08.2015
Koht Hara sadam
Korraldajad Alton, Sharker, Sippo, UL
Galerii Kessu pilte, Iti pilte, parool muljetes ja ULi pildid
Teema foorumis
Muljete teema
Film, fb-leht

Enda poolt tegin seekord mängu, kus ütlesin kõigele "jah!" ning relva kasutamist lükkasin viimase hetkeni edasi. Veider värdlindelukas laagris? Anname talle oma elu ohtu seades lille hambusse! Ennustamine? Ja vabalt! Liilia tegelane kutsub keset ööd mingile teeristile läbirääkima! Asun kohe teele! Mingid Tabularaza tüübd tahavad makse ja nõuavad truudusevannet! Elagu informatsioon ja siin on teile vorsti hambusse! Jube mõnus oli, koguaeg juhtus asju.

(ütles Aweron)

Olustikuliselt oli mäng väga äge. Koht oli super (aitäh hõimlastele, et sinna laagri üles panite), ilmataat oli ka orgide poolt igatipidi ära ostetud. Hõim oli täiesti võrratu. Kõik need erinevad rituaalid ohutuseeskirjade ettelugemisega, päeva lennuplaani koostamisega, varjude pakkimised, nahkhiirmehe sarjamised jne jne. Meil oli folkloori kirjas ning kõik kasutasid seda väga kreatiivselt. Elu käis ning kõik oli loomulik ja õige, keegi ei punnitanud oma rolli niiet rebeneb maks.

(ütles Paganarh)

Väga kahju on mängujuhtide tunnustamata tööst, see kogus leidmata luuti oli juba laagri ümber kohutavalt suur, samas rekvisiidid olid kõrgem tase, androidi näo tükk oli hirmutavalt reaalne. Kriitikana tõstaks ülesse surematud tegelased. Patsifistist narkodiiler võib täitsa olla deadpooli tasemel surematu, aga suhteliselt jaburad sinised ja mustad tulnukad ja sombihord, keda laskmine ei aeglusta tunduvad igavad.

(ütles tagtag)