Ilmaplats: Hõbevarjud

Allikas: Lohewiki

Varjud ja vardjad

Varjud ja vardijad
Kuupäev 17-18.10.2015?
Koht Kooraste metsamaja
Korraldajad Kurjad kaksikud Die ja Stu
Teema foorumis


Raden Valgevari saatis meile rongaga sõnumi. Olukord on järgmine - on alust arvata, et Gundela ei reetnud oma kohustusi mitte omatahtsi, vaid seepärast, et üks kurivaim ta seestas. Vaimu tuntakse Amadara nime all. Vardjad tunnevad teda hästi, ta on ka varem inimesi seestanud, aga ta on kaval ja tal on seni Vardjate käest pääseda õnnestunud.

Me saime vihje, kus teda nähtud on. Siin on teile kaart.


(mängu sissejuhatusest)


Pagulased

Pagulased
Kuupäev 28.05.2016?
Koht Meelva metsamaja
Korraldajad Kurjad kaksikud Die ja Stu
Teema foorumis

Ja siis muutus paari hetkega kõik, kui Hõbevarjude ja nende kaitsevaimudeni ulatus kohutav teade: nende Vanemad reeturitena tapetud, nende mahajäänud kaaslased langenud või pakku kihutatud, nad kõik verereeturiteks kuulutatud. Igaüks võis neid jahtida, igaüks pidi neid välja andma ja nende tabajatele kuulus au, neile aga - häbi ja surm. Ühe hetkega olid uhketest sõdalastest ja tasakaalu vardjatest saanud põgenikud ja pagulased.

(mängu sissejuhatusest)?Vihma käest räästa alla?

Vihma käest räästa alla?
Kuupäev 10-11.12.2017
Koht Vällamäe metsamaja
Korraldajad Kurjad kaksikud Die ja Stu
Teema foorumis
Facebooki leht

Kannul hõbejate kuninganna verejanulised väesalgad ja kes iganes veel, pagesid Hõbevarjud oma ajutisest peidupaigast, olles otsustanud (noh, vähemalt mingi osa neist oli seda teinud), et niisama peitu pugeda pole mõtet. Kui olemas on mingigi lootus tõde päevavalgele tuua, tuleb sel lootuses sabast haarata.

(mängu sissejuhatusest)