Igavese tule saaga

Allikas: Lohewiki

Külmmaa

Igavese tule saaga: Külmmaa
Kuupäev 09.01.2016
Koht Raku järve lähistel
Korraldajad Dinkleburglar ja Enx
Teema foorumis

Kõik oli korras, aga mõnisada aastat hiljem tulid NEMAD, sünged olendid külmast pimedusest. Kirved ega mõõgad ei peatanud neid hetkekski, ainus asi mis neid vähegi vaos hoidis oli Vägevtuli mis lõõmas iga päkapikulinna keskmes. Siiski iga kord kui keegi sellest liiga kaugele sattus jäi ta kadunuks ja sedasi jäid linnad järjest tühjemaks kuni enam polnud isegi piisavalt elanikke et tuld kaitsta. Ning siis olendid ründasid ja kustutasid tule. See jätkus kuni lõpuks jäi alles vaid üks tuli kõrges mäetipus ja üksikud päkapikuklannid kes elasid vanades kinnimüüritud kaevanduskäikudes. See viimane Vägevtuli oli kaitstud võimsate maagiliste sümbolitega mis moodustasid NENDE vastu läbistamatu kilbi. (...)

Feldunost oma saatjaskonnaga oli teel olinud juba nädalaid ja lõpuks olid nad kohale jõudmas, kogu oma pika elu oli ta elanud viimase tule juures aga hiljuti oli levima hakanud kuuldus relvast mis suudaks tappa NEID jäädavalt, ning ta oli pannud kokku saatjaskonna päkapikkudest ja olude sunnil ka inimestest, ning asunud teele seda juttu uurima.

(mängu loost)


Sügispuna

Igavese tule saaga: Sügispuna
Kuupäev 05.11.2016
Koht Tallinn, Maarjamäe mälestusmärgi taga
Korraldajad Corvus
Galerii Ed-i pildid
Teema foorumis

Käes on jälle kõle novembrikuu, tuul ulub ja iga päevaga lähevad ilmad külmemaks, ja nagu igal aastal koguneb külarahvas viimast korda, et meenutada möödunud suve soojust ja rõõme enne, kui vaja talveks tubaseks jääda. Lisaks külarahvale satub üritusele ka igal aastal mõni mujalt kandi mees, kes siis kohalikkele räägib kuidas kaugemal asjalood on ja ega seegi aasta erinev tohiks olla....


(mängu sissejuhatusest)
Sügispuna 2

Igavese tule saaga: Sügispuna 2
Kuupäev 07.19.2017
Koht Tallinn, Pääsküla raba
Korraldajad enx
Teema foorumis
Facebooki leht


Mõne päevaga langes enamus linnasid ja külasid, kuningas ja aadlikud sulgesid ennast linnustesse ja kuni nad sellega piisavalt ruttu hakkama said oli see edukas kaitsemeetod, samas oli ka palju linnuseid mis jäid uste sulgemisega hiljaks, või kus lihtsalt ei olnud piisavalt varusid et talve üle elada, lihtsatel talunikel oli olukord veel keerulisem. Kuid siiski on ka mõned neist pannud oskused kokku ja ellu jäänud. Sedasi jõuamegi tänasesse päeva kus meie ellujääjad on otsustanud koju rajada vanasse vahitorni, kuna seda on lihtne kaitsta.

(mängu sissejuhatusest)