Härjapõlvlaste kaitseala

Allikas: Lohewiki

Härjapõlvlaste kaitseala I: Seas & Viles näeme!

Härjapõlvlaste kaitseala I: Seas & Viles näeme!
Kuupäev 03.02.2007
Koht Põletajate klubi
Korraldajad Frugo, Lee, pongo ja Yrgnaine
Galerii [1]
Teema foorumis
Muljete teema

Aja(mitte Ajaloo) Ülikooli lemmikkõrtsist „Siga ja Vile“ võib õhtuti leida igat masti rahvast. Lisaks tavaõppejõududele ja tudengitele on kõrtsitoas nähtud näiteks Napoleoni ja Kutuzovit ühe laua taga prae kõrval lahingmanöövreid arutamas. Themistoklest toidupalade vahele suus kivikesi veeretamas ja üht õlga kehitamas, Messalinat jutuhoos Fanny de Siversiga, Marie Antoinette't talupoeglike roogade üle imestust avaldamas. Louis XIV ballettmeistrit neidudele tantsusamme õpetamas, Liszti klaverikaant üles tõstmas ja kõrtsilistele muusikat mängimas jne.

Aja Ülikool tegeleb elavate ajaloouuringutega, liigutades selle tarbeks nende ajast inimesi ja muud sorti tegelasi loenguid-seminare-õppetööd pidama, ning toimetades nad peale õppetöö lõppu jälle tagasi.

Härjapõlvlaste kaitseala II

Härjapõlvlaste kaitseala II
Kuupäev 19.04.2008
Koht Glehni loss
Korraldajad Lee
Galerii [2] [3]
Teema foorumis
Muljete teema

Nancy Clayton korraldab oma kihluspeo. Kes tema arvututest favoriitidest ja austajatest on õnnelik väljavalitu???

Kihlveokontorites pakutakse välja, et Michail Lenijev, Aja Ülikooli Ajarändude osakonna juhataja rektor Albert von Sachenmacher - Aja Ülikooli rektor Eggert Eppineus - kaasaja suurim dändi ja mõttetuim seltskonnategelane Eric Peterson, surnust taas fööniksina elavaks? Ja mitu naist tal õigupoolest on???

Elizabeth I ajastu elab omasoodu õukonnas aastas 1594. Tseremooniameister on õhtuks kohale toimetanud populaarse näitetrupi, mille eesotsas on kirjanik Shakespeare, ning patroonideks krahv ja krahvinna Oxford.