Elesgal

Allikas: Lohewiki

Elesgal I: Aman Elesti õukond: Maskide ball

Elesgal I: Aman Elesti õukond: Maskide ball
Kuupäev 06.-07.01.2006
Koht Urg, Tartu
Korraldajad Elesgali mängujuhid

SELLE aasta üks parimaid (ja vb ka päriselt parim) oli Elesgali Aman Elesti Menfo päeva maskiball. Otsatult ja ülimalt geniaalne mäng, roll, kaasmängijad, plot... Mul oli esimest korda larpipohmakas...

(Tsitaat Erlessalt)


Elesgal II: Draakoni süda

Elesgal II: Draakoni süda
Kuupäev 10.-11.03.2007
Koht 20 km Tartust
Korraldajad Elesgali mängujuhid

Kuningas Sa’te ja Kuldne Narr on kutse välja saatnud. Melaniotri väravatel saab kõik otsustatud.

Paljud on tulnud. Nii Makis, kui Aman Elestis on neid, kes on valmis võitlema koos kuningaga uue maailma eest, kui ka neid, kes kaitsevad vana.

See on saatuse vingerpuss, et need kes hoiavad vana ja loovad uut peavad töötama koos, et oma eesmärke saavutada. Sest draakoni süda asub samas kohas, kus saab toimuda Ikdiori ritual, mis vabastab kütkeist pimeduse jumala teenrid.

Paljud on tulnud. Kuid kes on kummal poolel? Seda ei tea keegi. Kui ründad vaenalast võid ilma jääda liitlasest.

Mängukuulutus


Elesgal III: Unenägu

Elesgal III: Unenägu
Kuupäev 12.-13.08.2006
Koht Jõgevamaa
Korraldajad Elesgali mängujuhid

...Igatahes proovisid nad pidevalt mu isandalt kivi röövida, küll kadus tema vöölt vale-kivi, mis oli sinna võimalike pahatahtlike isikute peibutamiseks pandud, küll mürgitati meid mingisuguse tõeseeriumiga.

Üks hetk pidime me nende eest lausa metsa põgenema ja kivi ära peitma. Kokkuvõttes, mingi hetk, hetk, kus maailma võimaliku hävinguni oli jäänud vähe, nõustus isand vähemalt näiliselt kivi maailma päästmise nimel loovutama.

(Tsitaat Morthgothilt)


Aman Elest III: Jumalik hajameelsus

Elesgal: Aman Elest III: Jumalik hajameelsus
Kuupäev 31.05.2014
Koht Tartu Spordimuuseum
Korraldajad Elesgali mängujuhid
Teema foorumis

Elesgali LARPid põhinevad raskekujulisel intriigitsemisel, nugade selgalöömisel ja petmisel. Tegu on seltskondlike sündmustega, kus tihti otsustatakse vestluse (ja valikute) käigus maailma saatust. Kõigil on oma motivatsioonid, varjatud motivatsioonid ja väga varjatud motivatsioonid (you get the point). LARPidel üldiselt ei toimu relvadega ringi vehkimist või kaklusi, kuna need ei ole üldse haldjalikud. Küll aga ei takista see mürkide või bofferjuuksenõelte kasutamist.

Elesgal on madala maagilisusega fantaasiamaailm, mida asustavad põhiliselt haldjad. Haldjad selle-eest on väga inimlikud.


(mängukuulutusest)