Ashtanga

Allikas: Lohewiki

Proovimäng

Ashtanga
Kuupäev 10.08.2013
Koht Astangu
Korraldajad Olaf & Randiel
Galerii Pildid
Teema foorumis
Muljete teema


Ashtanga, uus planeet, paljude jaoks inimkonna lootuse sümbol, sinna küüditatute jaoks pigem lootusetu vangla.

Täielikult polariseerunud maailmas, kus käib endiselt külm sõda Vene-Hiina Demokraatliku Liidu ja Lääne Liitriikide vahel on lihtne saada terrorismi süüdistust ning uus maailma vajab kedagi, kes kaevaks loodusvarasid, et neid tagasi koduplaneedile saata. Kõik oli näiliselt hästi, kuni kakskümmend aastat tagasi algasid intensiivsed päikesetormid, katkestades igasuguse side Maa ja Ashtanga vahel. Nüüd on päike rahunenud, ent koloniaalplaneedilt pole endiselt mingeid sõnumeid ega ühtegi laeva.

Taoline vaikus muudab Lääne liitriikide valitsuse närviliseks – Ashtanga on lõpuks ju nende oma ning nad teavad, et Vene-Hiina demokraatlik liik on vaatamata päikese tormiga kaasnevatele ohtudele korduvalt teele saatnud ka oma missioone, ilmselge kavatsusega uue planeedi maavara maardlatest osa saada. Kas nende taolised katsed ka õnneks läksid, andmed endiselt puuduvad ja tähelaeva Ulysses meeskonna eesmärgiks on tõde välja selgitada ning Lääne võim planeedil kindlalt taastada.

Missiooni kapteni Michael Foxi meelest oleks kõik väga hästi, kui Ulysses ei kannaks lastiruumis kaasas kahte tuhandet uut deporteeritut, reisile poleks rikastele müüdud pileteid ja raadioside maaga ei katkeks samal hetkel, kui nad läbi Saturni kõrval asuva Ussiaugu lendavad.


(mängu sissejuhatus)


Ashtanga 1,5: Fraktsioonid

Ashtanga 1,5: Fraktsioonid
Kuupäev 03.05.2014
Koht Kiltsi lennuväli
Korraldajad Olaf & Randiel
Galerii Iardacili pildid,ULi pildid
Teema foorumis
Muljete teema


Zarek ja Nadja olid laevameediku kaasabil kapten Foxi ja musta kastiga põgenema pääsenud kuid see ei tähendanud kellelegi veel midagi head. Eriväelased näisid olevat pooli vahetanud ja ei nõustunud plaaniga Lukajenko hukata, mida too omaltpoolt toetas kätte ilmunud granaatidega. Venelane oli lõpuks ainuke, kel oli töökorras laev ja seega mingigi võimalus selle neetud planeedi pinnalt põgeneda. Kõik hoidsid hinge kinni ja kaalusid antud olukorras oma võimalusi. Tuub seevastu karjus järjekindlalt neile, kes vähegi kuulda võtsid, et Michele ei ole Michele.

Kas teha tõesti koostööd oma vihatud vaenlasega? Ja kuhu edasi suunduda? Öko-hipide külla või proua Bradfordi rantšosse?

Kuskilt kaugemalt kostusid lasud ja paljud märkasid alles nüüd, et Lukajenkoga kaasas olnud reamees Dikov oli kadunud. Oli ta ehk läinud Foxi jälitama? Ja kui see oli tõsi, siis kes keda tulistas?

(mängu väljajuhatusest)


Ashtanga II: Tõesti ja armastusest

Ashtanga II: Tõesti ja armastusest
Kuupäev 04.-05.07.2014
Koht Kepsleva Poni kõrts
Korraldajad Randiel
Galerii Pildid
Teema foorumis
Muljete teema


Kus Asthanga särab, on taustamaailm. Pmst on Helene (ja abilised) suutnud koguda ropu koguse erinevate ulmeklišeede nüansse mingisse põnevasse ja avastusväärsesse ulmekompotti. Sa ei tea mis toimub, aga kohati tead ja see kõik on veidi tore. Ma näen nii mitmeid eetilisi ja moraalseid kahvleid ja probleeme millel pole ühtset vastust ja mis pmst läheb kõik lõpuks selle draama peale välja, et kõigil pooltel on õigus aga neil kõigil on elutähtis käituda kuidagi oma huvides.

(Irve muljetest)


Jõudsin muidugi kohale siis, kui mu lähedased surnult maas lebasid, siis enam eriti oraatorivõimeid ei evinud. Olulist oli seal siiski. Ma ei tea, kas ja kuidas see võimalik on, aga mängijad peavad aru saama, et oht ei ole Ashtangal mitte teised, vaid Ashtanga. Padruneid ei saa süüa, talvel tuleb lumi maha ja iga inimene on vajalik, seda enam olukorras, kust te võib-olla kunagi Maale tagasi ei pääse. Teineteise vaenamine on idiootlik, sest see kuulutab ette teie kõigi surma. Oskus juhtida kosmoselaeva või lasta 50 sammu pealt inimesele kuul pähe ei ole enam oluline. Olulised on inimesed, kes teavad, kuidas kasvatada kartulit, ehitada ahjulõõre, tappa sigu ja teha talveks kapsast sisse. Arusaadavalt muidugi on sellele probleemile raske keskenduda, kui kõigil su kõrval pidevalt näpp päästikul on. Nii et ma loodan, et seeria ei lõpe selle, et KÕIK on surnud, vaid te leiate rahu enda ja maailmaga. :D

(Hanna muljetest)

Tiigrid! Laagrielanikud! Rohelised kivinäoga tüübid kuskil ümber laagri kui lakkamatu kuklas tiksuv ähvardus! Propid! Hea sisseelamisega mängitud tegelased! Dramaatilised stseenid! Lugu! Maailm! Ootamatud lahendused! Segadused! Probleemid! Söök! Randiel!


(Tindome muljetest)