Aeterna

Allikas: Lohewiki

Aeterna I

Aeterna
Kuupäev 20.-21.05 2017
Koht Pääsküla raba, Tallinn
Korraldajad enx
Galerii Edi pildid
Teema foorumis
Facebooki leht

Leidus nii deemoneid, trolle, sookolle, vampiire ja muid pimeduse olendeid kelle täpset olemust ei õnnestunudki teada saada.

Valguse jumala Ethadieli teenritest jäi ainsana ellu preester Valentine. Tulejumala Anarcose kõik teenrid hukkusid. Nekromant hukkus. Scavengerid ei kandnud kaotuseid. Metslane käbike elas kogu öö üle ja leidis veel hea viisi rikastudagi.

(korraldaja muljetest)


Aeterna II

Aeterna II
Kuupäev 16.-18.06 2017
Koht Aegna saar
Korraldajad enx
Teema foorumis
Facebooki leht

Ainsaks tõsiseltvõetavaks võimaluseks jäi rünnak merelt, otse Aeterna riigi pealinna Aeternum Gloriasse oleks väga lõbus seilata ju, seda muidugi siis kui olukorda ei teeks keerulisemaks mineeritud lahed ja merekitsused ning poolmaagiliste suurtükipatareidega varustatud saared. See väike pisiasi oli Hurjuutia valitsusele ilmselgelt pinnuks silmas. Lahti kah lihtsalt ei saa, kaitsemaagiaga varjutatud suurtükipatarei on peaaegu nähtamatu, samas kui Anarcose preestrite poolt õnnistatud mürsud suudavad läbistada üle meetri jagu soomusplaati.

(mängu introst)


Aeterna: Darklands

Aeterna: Darklands
Kuupäev 11.11 2017
Koht Rohuneeme
Korraldajad enx
Teema foorumis
Facebooki leht
Video


Darklands või sünkla nagu mõned seda kutsuvad on piiriala ümbritsetud mitmetest riikidest. Kuigi Darklandsis pole ühtegi valitsejat ja tegu on pisema riigi suuruse territooriumiga, ei ürita ei Aeterna ega ükski teine ümberkaudne riik territooriumile pretendeerida. Põhjus selleks on lihtne sünkla on ala kus vohavad kaootiline energia ja tumedad jõud. Miski pole selline nagu tundub, kõik on pidevas muutumises ja maagia voolused on ebastabiilsed. Maagid pelgavad territooriumit eriti, kuna kõikuvate maagiatasemete tõttu võib loits mis hetk tagasi süütas vaevu tõrviku, järgmisel hetkel aurustada kõik kilomeetri raadiuses, või teha midagi sootuks ettenägematut.


(mängu sissejuhatusest)