Foria

Allikas: Lohewiki
(Ümber suunatud leheküljelt Foria: Viimane Valgusetilk)

Foria: Viimane Valgusetilk

Foria: Viimane Valgusetilk
Kuupäev 28.01.2006
Koht Kambja
Korraldajad jaaniuss, erstus
Galerii Pildid Pildid, noh!
Teema foorumis

Kunagi ammu, kaugel Forias imes pimedus valguse lürinaga enesesse, hakkas juhtuma veidraid asju, mida varem polnud nähtud. Endast teavitasid mitmed uued liigid, rahvas langes pimeduse küüsi, nad metsistusid ja kobisid elama metsa sügavikesse. Kuidagi oli vaja pimedusest vabaneda, taas õnne näha - ning seda, kas valgus naaseb, otsustate juba teie.Foria 2

Foria 2
Kuupäev 03.06.2006
Koht Kambja
Korraldajad jaaniuss, erstus
Galerii Pildid Veel pilte
Teema foorumis

Peale krooni kättesaamist kasutas haldjaprints oma uut jõudu, et hävitada kõik tumedad kurjuse poolele üle läinud haldjad. Kui ta oli nendega lõpetanud ja aru saanud oma võimust, hakkas see talle meeldima. Sellest ajast saadik on ta ringi käinud ja lõbutsenud. Terved külad hirmust tema ees minema jooksnud ja ta on paar sõjaväge laiali peksnud. Käivad ka jutud, et ta on leidnud endale sõbra kurja tsombikuninga näol. Üldse on tsombisid viimasel ajal palju näha olnud. Mitmed raskesti vigastatud on suremise või terveks saamise asemel tsombiks muutunud.

Päkapikkude mägiriigis on segadused veel suuremad kui enne. Peale vana kuninga surma kuulutas üks väeülem ennast kuningaks. Temale ei kuuletu ainult vanade perekondade esindajad, kes arvavad, et kõikidel kuningatel peab olema olemas nende võimu sümbol - võlumõõk. Esimene otsimismeeskond sai surma, kuningas saadab arvatavasti uue.