[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - Verine Tõde muljed

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Verine Tõde muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Verine Tõde muljed

PostitusPostitas hoarmurath 17:32 2. Apr 2012

Tere.

Aitäh kõigile mängule tulemise, mängimise ja ilusad olemise eest. Vabandan, et mängu algus hilines ja asjad veidi lohakalt üles seatud olid. Vähemalt saime tõestatud et kuigi maailm on enam-vähem paigas, tuleb reeglitega veel omajagu tööd teha.

Omalt poolt tahan meelde tuletada midagi minule olulist: mul on raske teile mängu teha, kui teie rollid saabuvad niivõrd hilja ja mitmed isegi mitte ei vabandanud ega teavitanud mind sellest, vaid lihtsalt ei saatnud rolli. Järgmine kord sooviksin seda kõike varem saada, et saaks mängu paremini rollidega siduda.

Järgmise mängu saab teha tõenäoliselt augustis, või siis juunis, seda viimast juhul kui kõik oma mänguaegadega kõike täis ei pargi. Oleneb ka sellest, et kui väga te järgmist mängu tahate.

Tahan teilt teada, kas tahate sama tegelasega jätkata või mitte, enne kui hakkame mõtlema kuidas tekkinud olukorrast välja saate. Järgmisele mängule sama tegelasega tulemise tingimuseks on tagasivaate esitamine (selleta ei saa ka TPsid).

*sisestage muljed siia*
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas Sfinx 17:55 2. Apr 2012

Pildid on nüüd üles laetud aadressil .

Kõigepealt tuleb nentida, et kehvade valgusolude tõttu pole paljude fotode kvaliteet just kiita. Tegin piiratud varustusega arvestades siiski oma parima =)

Teiseks pole internetis endiselt vist eriti head kohta suure hulga piltide üles laadimiseks. Suurem osa saite tahab pilte automaatselt väiksemaks teha. Imageshack ei taha, aga selle kasutajaliides on ülimalt kohmakas ja üleslaadija ajas fotode järjekorra sassi. Aga vähemalt on pildid normaalses suuruses (kui täisvaadet kasutada).
Sfinx
Vandersell
 
Postitusi: 8
Asukoht: Viimsi, Tallinna lähistel

Kasutaja avatar

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas hoarmurath 18:27 2. Apr 2012

Tänud:

* Martinile, kes pilti tegi. (Ja minu arvates tulid täitsa kenad).

* Tundmatule punapäisele daamile, kes minu ja Stu Ristilt üles korjas ning meid kõrvale põigates mängukohta ära viis.

* NPCdele Stule, Danile ja Taliesinile.

* Veel kõikidele mängijatele.

Kirjutage ja joonistage teemal "mida sooviksin järgmiseks mänguks" eriti just ploti/lahedusteemaliselt.

PS: Lisasin maorahva gruppi dokumendi kuhu võib kirjutada kõigest mis teie arvates puudu/valesti on.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas Vincent 21:48 2. Apr 2012

Servus,

Olen seekord vooluvastane, ning alustan hoopis sellest, et minu silmis oli mul kõige ägedam ja parem kaaslane üldse. Tuuletallaja oli mulle ideaalne match ja suur osa minu mängu heast sujumisest tulenes just temast. Suur tänu sulle, Hanna.

Mängust endast rääkides:
Suurepärane elamus mõnest veast hoolimata. Verine Tõde oli üdini õhkkonna ja olustiku mäng: saladuslik, sest kõik mängijad olid bloody saladuslikud ja kahtlased; kaunis, sest kostüümid ja mängukoht olid kenad ja pingeline, sest Mona oligi lihtsalt hea mängu teinud...
Kõik kulges heas tempos ja sujuvalt ning tänu mu kaaslasele, mu kolleegile, headele veremaagidele ja teistele abilistele suutsin ka endast parima välja tuua.

Kriitikat on küll alati vaja, et progress toimuda saaks, aga ma ei näe mõtet siia seda panna - sest esiteks on selleks eraldi kaust google docsis, ning teiseks oli see üks parimaid mänge milles osalenud olen ja muljeid need tühiasjad minu jaoks ei rikkunud.

Suur tänu Monale, tema abilistele ja kõigile mängijatele, eriti nendele kellega nii heas kui halvas tihedalt kokku puutusin ja kes mu elamust rikastasid.

Järgmise korrani...

Ilmar... Cairn ab'Carina Llewellist, arn'sagart... Laanes
Vincent
Vandersell
 
Postitusi: 9

Kasutaja avatar

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas Attila 22:11 2. Apr 2012

Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1261
Asukoht: Ugala

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas Herwen 23:11 2. Apr 2012

Väga hea oli! Ikka väga-väga!
Ma natuke kartsin, et ma jään magama poole mängu ajal, sest see algas nii hilja, aga kaugel sellest. Isegi lõpus, kui kõik lootus oli peaaegu kadunud ja midagi peale nurgas istumise teha polnud, käis mäng täie hooga edasi minu sees. :)
Oli palju mälestusväärseid hetki. Kindlasti duell, vaimu ette lohistamiseni viinud sündmused ja Kiriku mittemidagitegemine, mis ainult vürtsi lisas. Neid oli veel, mistõttu tahaksin ka tänada Monat, kelle tõttu kõik see üldse teoks sai ja et ta pani mind paari Arnoga, kellega oli kohati lõbus ja kohati kurb ja kohati draamat ja kohati sellist kindlustunnet. Enda õigustuseks ütlen, et Fiona päriselus on tegelikult palju toredam ja rahulikum, kriisisituatsioonid toovad lihtsalt peidetud hirmud ja ebakindluse välja ja...
Aitäh Tuuletallajale, et ta mu ägedusepursked välja kannatas. :)

Lõpetuseks pilt, mis lausa karjub:
Kirikus on parimad korravalvurid. Astu sinagi ühiskonna hüvanguks Kirikusse!
http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 39phs.jpg/

Sille, kes mängis Fionat (jätke meelde, te veel kuulete temast! :P )
Herwen
Asjatundja
 
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas Katzenminze 23:35 2. Apr 2012

Katzenminze
Haldjate sõber
 
Postitusi: 316

Kasutaja avatar

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas Hellera 0:20 3. Apr 2012

Neasa, muuseas.

Ja see oli tõesti huvitav, et keegi eriti kulmugi ei kergitanud minu tegemiste peale. Aga noh, eks teil järgmine kord ongi siis põnevam. :) Ma olin seekord liiga väsinud, et rolli osasid aspekte välja mängida, aga järgmine kord uue hooga ja siis te alles näete. (Mida täpsemalt, pole mul õrna aimugi.) Selle korra vabandame välja sellega, et Tuuletallaja annab kõigile ühe võimaluse. Enamus teist mängis selle käpelt maha. ;)

Mul oli tore, aitäh kõigile!

Tuuletallaja

P.S.
"Minu jaoks on ta jätkuvalt kehastunud mässulisus." - Märt
Hellera
Haldjate sõber
 
Postitusi: 305

Kasutaja avatar

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas hoarmurath 5:30 3. Apr 2012

Ma lugesin vanu muljeid ja mõtlesin ka selle mängu peale ja sain jälle aru et miks ma seda kõike teen.

Nii et suur-suur-suur aitäh veel kord. Sisestan isiklikumad arvamused-muljed siia siis kui ma jälle üles ärkan.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas Alleria 19:47 3. Apr 2012

Aitäh kõigile! Äge mäng oli, teil olid kõigil väga vahvad tegelased! Eriti kellegagi küll suhelda ei jõudnud, kuna meie eesmärgid olid teised. Mõnus oli jälle seal majas olla, kuigi ligipääs nii piiratud. Varandusenoos, mis me kokku kraapisime lõpuks oli päris hea, iseasi, kas meil õnnestus ka midagi alles jätta.
Päris huvitav oli sellist läbinisti isekat tegelast mängia, kuigi ma kujunesin ikkagi mängu jooksul paremaks inimeseks (maolapseks) kui ma olin plaaninud. Ei tea, kas asi oli öises väsimuses või mis, aga päeval tundusid paljud tehtud teod üsna ulmelised. Aga eks me olimegi natuke hullud, üsna ahned, isekad, vähese reaalsustajuga ja muidu veidrad. Häid asju pakuti ka. Aga Tuuletallajale sai lubatud, et edaspidi oleme paremad, nii et lootust on.
Kõige põnevamad momendid olidki koos Hanna, Arno ja Sillega. Tuuletallaja oli üllatavalt mõistlik ja inimlik ja andestav ja muidu hämmastavalt hea! Arno ja Sille - vabandust!! See kuidas te meid edaspidi vihkasite oli päris tore :). Kirikuhärradele ka suur aitäh, lahe areng toimus läbi mängu (kirik on nõme! - võib-olla nad polegi nii hullud.. - kirik on ikka ERITI nõme!!). Eks me muidugi tegime ka uskumatult halbu asju (aga ainult sellepärast et me olime rumalad :))
Järgmisel mängul kohtume siis uue tegelasega ;).

Minu käes on üks must-kollane magamiskoti kott ka.

Ja lõpuks muidugi suur SUUR aitäh oma kaksikule, Poognale, kellega oli väga tore mängida!

Teie Aishling aab'Ella/Ally

Näedsa (julmalt politseiplakatilt maha viksitud):
Või ka:
The race is long and in the end it's only with yourself
Alleria
Valguse hoidja
 
Postitusi: 261
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas Shirotoki 20:31 3. Apr 2012

Shirotoki
Seikleja
 
Postitusi: 21
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas hoarmurath 22:38 3. Apr 2012

Kuidas tagasivaadet kirjutada:

Ülekuulamine toimus igaühel eraldi. Ülekuulamisel küsiti et mida igaüks tegi, miks nad seal olid (ehk Kiriku poolt suletud kohas), mida teised tegid, kas on esitada mingisuguseid süüdistusi kellegi vastu, jne. (Eeldusel, et ülekuulamise käigus ei selgunud tahtlikke kuritegusid nagu vaimudega suhtlemine/lepingute tegemine, lasti tegelastel minna koju. Olenevalt süüdistustest võis mõni tegelane kodus Kiriku kohtumõistjad eest leida).

Ülekuulajad olid viisakad, ei rakendanud kellegi suhtes füüsilist ega vaimset vägivalda, esitasid küll aga torkivaid küsimusi, jne.

Ehk siis:

* Ülekuulamisel räägitu - tahan konkreetseid tegusid (avasin seda, sulgesin seda, lõin seda tüüpi, jne)
* Mida tegelane tegi koju jõudes
* Mida tegelane soovib edasi teha, uurida, teada saada
* Juhul kui on midagi mida ei tahtnud ülekuulamisel rääkida, kirjutada sellest eraldi
* boonus ehk mittekohustuslik osa: kriitika mängu elementide, reeglite ja maailma kohta, ettepanekud täiendamiseks
* teine boonusosa: mida mängija soovib et tema tegelasega/üldiselt juhtuda võiks

Tagasivaade on järgmisel mängul sama tegelasega osalemise tingimus. Järgmise mängu ideed on meil enamvähem olemas ja teil pole vaja sel teemal ajusid ragistada, kuigi on lubatud.

Nagu öeldud, tagasivaate tähtaeg on 30. aprill. Juhul, kui see on probleemne, tuleb mulle enne tähtaega teada anda.

PS. Kui keegi teab mõnda kohta kus saaks mereääres ent majaga mängu teha, andke teada.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas Meryle 23:40 3. Apr 2012

Mul oli tore. Väsimuse tõttu (nädal enne larpi ei olnud minu jaoks kaunis) ei õnnestunud kõiki asju päris nii välja mängida, nagu algselt kavatsesin, ent tore ometi.

Ühen kiidukooriga õhkkonna ja tegelaste osas. Oli.... tõepärane. Saladuslik, kena ning omapärane. Suurem osa mängust sai vist kaalutletud, kui suures ohus hetkel kaaslasega oleme, mida teha tuleks (selles osas oli tema asjalikum mõtleja) ning kuidas selle kõrvalt vajalikud tõendid kätte saada. Surm võib ju tulla, aga Kroonikad peavad korras olema. Kõik eesmärgid õnnestus täita.

Duell oli küll parim osa.

Aitäh kõigile. Eriline aitäh Monale korraldamise eest ja Xanile minuga koos mängimise eest.
Ootan huviga järgmist mängu.

Deirdre aab'Agneis, aadlik Neasa klannist ning Kroonikute ordu kõrgem preestrinna
Maarja


PS. Kui Llewellid soovivad Neasadele ajalooalase hariduse parandamiseks preestreid läkitada, tuleb teene tasuda. Süütuse presumptsioon. Dokumenteeritud ajalookäsitlus. Oleks ehk muudki tarvis meenutada, ent mis seal enam.
Meryle
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Verine Tõde muljed

PostitusPostitas Bell 1:11 5. Apr 2012

Everything went better than expected.

Tõsiselt. Arvestades, kui kaua me ootasime (selle jooksul mitu väsimuse ja deliiriumi astet läbides), ei pannudki mängu lõpuks tähele täielikku mõtte- ja tegevusseisakut.

Tunnistan, et olen siiamaani mänguvaimustuse võimuses. Võib-olla oli see enne-mängu paanitsemise ja paranoiatasemete eepilistesse kõrgustesse kruvimise tõttu, kuid minu jaoks oli kõik kohe eriti hea. Kuigi päris mitmed avaldasid enne asja algust mõtteid stiilis "me kõik saame esimese poole tunni sees surma raudselt", siis oli see hirm asjatu. Ka minu välja pakutud ühine rituaalne enesetapp koidikul või keskööl maja ees (kui kõik oleks nii metsa läinud) jäi õnneks ära.

Mul ja preester Aldricul oli kogu aeg tegevust, isegi siis, kui see meid väga tihti teistega kokku ei viinud. Aga ega kiriku poolt antud ülesandeid ei saa unarusse jätta ja (vere)teadus vajab tegemist, eksole. (Muide, verd mürgitava viiruse allikas oli geniaalne.) Polnud meie süü, et missiooniinfo oli segane, ootamatud faktorid meie "lähme rahulikult ja uurime lihtsalt kõik läbi"-plaanis muudatusi tekitasid ja me kõik mingi tundmatu viirusega nakatusime.

Rääkides viirusest....neetud, me oleks selle vaktsiini ära teinud XD Olime suht kõik välja mõelnud, nii saasta meie verest eemaldamise kui uuesti nakatumise vastuabinõud. Selle kohta igasugu teooriaid genereerida oli üllatavalt nauditav, väike maniakaalne tuluke süttis iga kord, kui kuulsin sõna "sünteesima", "analüüsima" või "katsetama".
Sinna läks meie Nobeli preemia lootus...võib-olla oleks isegi ametikõrgendust saanud.

Teemal "polnud piisavalt hõõrumist tegelaste vahel"...surmaohus olemine ühendab erinevate huvidega isikuid päris edukalt. Ellujäämise nimel tuli koostööd teha, kuigi mõned ilmselt tavaolukorras selle peale protesteerinud oleks.

Vigala mõis on geniaalne koht säärase mängu korraldamiseks. Palju hämaraid nurgataguseid, käike ja tube...avastamisrõõmu jätkub kauaks! Suurema osa maja pimedaks jätmine tasus end nii IG kui OG ära (ja pani mind suurt saali Iga Kord otsast otsani läbi uurima, et ega keegi halvaendeline külaline vahepeal sinna sisse pugenud pole).


Suur tänu kõigile mängijatele (eriti mu kaaslasele Raidile), npc'dele ja muidugi meie kallile GMile. Kõik olid väga kahtlased ja salapärased, nagu pidigi olema. Punaste värvitoonide kokkutulek oli ka lõbusalt ootamatu. Et siis...teie olete kah kirikust, jah? Ja nemad ka? Oot, siin on VEEL neid või?! Iga tegelane andis loo kujunemisse midagi juurde, sellise seltskonnaga oli lust koos mängida (isegi kartus, et keegi kohe või lähitulevikus noa selga lööb, ei vähendanud seda).

Leidsin endas isegi julguse, et sama tegelasega jätkata. Jällenägemiseni =)


Teie,
Aestriya aab'Leah, Uurijate Ordu noviits Morrigani klannist, kiriku uusim postritüdruk
Mirju

P.S Mulle väga meeldib muljete teemas pärast mängu tegelaste nimed teada saada, kuna neid kõiki ei suuda esimese korraga küll meelde jätta. Aitäh!
If today was perfect, there would be no need for tomorrow.
Bell
Seikleja
 
Postitusi: 19
Asukoht: teisel pool reaalsust


Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6