Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Minu tehtud RPG süsteem

Vaba vestlus rollimängulistel teemadel

Moderaatorid: mart, Irve

Minu tehtud RPG süsteem

PostitusPostitas Martenzo 22:33 13. Mär 2007

Minu enda tehtud pliiatsi-paberi rollika süsteem, inglise keeles, kuna algul postitasin seda rahvusvahelises foorumis. See pole veel valmis ja ma ei saa sellega hetkel eriti tegeleda, tõlkimine algab alles siis, kui ma olen sellega valmis (st. versioon 1.0). Sisaldab ka minu kommentaare selle kohta, mis minu meelest peaks muutuma, aga mida ma pole veel muutnud, sest ei tea kuidas muuta või pole veel aega selle muutmiseks leidnud

Hoiatan, et see ei pruugi sobida foorumi rollikatele, kuid see on tõestanud end üsna mugavaks jututoa rollikatele.

Seega, ilma edasise mulata: siin on link (zip fail, sisaldab erinevate formaatidega sama sisuga faile):
http://www.wesnoth.org/forum/download.php?id=13524

Hoiatan, et see pole kuigi sarnane ühelegi D&D süsteemile

Natuke ametlikku mõttetust ka:
Garanteerin, et fail mida tõmbate ei sisalda viirust
Selle teksti originaalne autor on Marten Kähr (aka Martenzo)
Seda teksti võib vabalt levitada ja muuta, kuid tuleb märkida juurde kes on teksti oiginaalne autor (mina)

(Mul on tekkinud see harjumus õppides teiste vigadest) :rolle:

---
Oodates tagasisidet ja nõuandeid,
Marten
Martenzo
Rändur

PostitusPostitas Martenzo 10:06 14. Mär 2007

Kuna mul on ideed (ajutiselt) otsas, otsustasin alustada tõlketööd eest keelde. Kui ma annan välja Eesti keelse versiooni, on sellel ka uuendusi ja muudatusi.

Natuke süsteemist (seda kraami pole failides):
Kui ma alguses seda süsteemi tegin, lähtusin ma lihtsuse põhimõttest, püüdes teha seda DM-idele nii vähe närvesöövaks kui võimalik. Hiljem pidin ma hakkama seda veidi keerulisemaks tegema, sest hakkas tekkima probleeme (nt. üks lvl1 tegelane oleks olnud suuteline terve armee lvl2 monstrumeid tükkideks raiuma jms.). Selle osalise keerustamisega, osalise lihtsustamise ja üldise tasakaalustamisega tekkisid süsteemi lahkhelid, näiteks oli ühes kohas mis oli tasakaalustatud, öeldud, et tavarelvad kasutavad d20 tabamuse määramiseks, teises, mis oli vananenud, et tavarelvad kasutavad tabamuse määramiseks d10. Ma kipun siiani unustama, kas tavarelvad kasutavad d20(õige) või d10(vananenud).

P.S Kui märkate tekstis lahkhelisid, palun öelge mulle.
-- Inimesed kulutavad rohkem raha, kui neil on tegelikult vaja on. Teisisõnu: Inimesed on lollid. --
Martenzo
Rändur

Mine Rollimäng

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll