[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - Paranoia

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Paranoia

Vaba vestlus rollimängulistel teemadel

Moderaatorid: mart, Irve

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas hoarmurath 18:16 15. Jaan 2010

Olen teadmatu, aga kui TRT liinil on võimalik valgustet saada, mängiksin suure rõõmuga kaasa. :)
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas Dwar 20:38 15. Jaan 2010

I wish my lawn was emo, so it would cut itself.
Dwar
Tuleloitsija
 
Postitusi: 778
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas Irve 0:34 16. Jaan 2010

Tartuga on sedasi, et kui Tallinnas mingi grupp end üles ei anna, siis mingi tartuseltksonna võin ette võtta küll. Konkurentsi korral on aja ja rahakulu transale natuke demotiveeriv.


Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas Hulkur 9:45 18. Jaan 2010

KATKIMINEV UUDIS !
Mutantkommude suur pealetung !

Mutantkommude otsustav pealetung TLN sektoris on seadnud ohtu lojaalsete kodanike eksistentsi.
Kuigi sõjavägi kinnitab, et tegemist on meeleheiterünnakuga, ei ole praeguseks suudetud neid peatada. Põhjus võib peituda rünnaku ootamatuses ja mutantkommude suurtes numbrites.
Ekspertide hinnangul on selle rünnaku tarbeks toodud kohale enamus teiste sektorite mutantkommudest. Näiteks räägivad luureandmed, et sektoris TRT on ainult üks mutantkommu, kes tegeleb aktiivselt sabotaasiga, et suuremate jõudude puudumist varjata.

Meie reporterid on kohal kõigil rinnetel ning teavitavad meid kõigest toimuvast.
Jälgi meid ja saa osa murrangulistest sündmustest !

Kanal 4 - kiiremad uudised kui reaalajas


Elagu Raal !
2B or not 2B = FF
Hulkur
Haldjate sõber
 
Postitusi: 311
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas docsf 11:49 18. Jaan 2010

Olen valmis ustavalt ja ennastsalgavalt end ohverdama sektoris TLN toimuva mutantkommude rünnaku peatamiseks!
Elagu raal! Elagu raal!
Poisid, ärge pekske segast.
Mul on ju valus.
docsf
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 363
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas sentius 15:04 18. Jaan 2010

Enda ustav ja ennastsalgav ohverdamine on REETMINE, sest kaduma läheb kogu see investeering, mis üllas Raal on meie kõigi heaolu tagamiseks Sinusse teinud. Mutantkommude rünnak tuleb peatada ilma ennast ohverdamata, ainult nii oled maksimaalselt ustav Raalile!
VägivaldneKarvasjalgneRabavistrikPistrikPart
ehk meeter hammast ja tilluke tuvi otsas.
------------
Õnnelikkus on kohustuslik!
sentius
Ruunitundja
 
Postitusi: 423

Re: Paranoia

PostitusPostitas Mant 16:31 18. Jaan 2010

Sektor TLN-s on probleem kommudega? Astun vabatahtliku probleemikütina ette! Üdini ustav Raalile, alati kasutamas maksimaalselt, viimase jupini ära väljaantud varustust, ja võimeline selle hiljem ilma ühegi kriimuta ja kasutamisjälgedeta tagasi tooma! Elagu raal! Meie üritus on õige!

Olege valvsad, meie seas on reeturid!

(Raalile: Minu meelest docsfi innukus on teeseldud. Tema hääletoon oli irooniline ja ma kuulsin ka mõnitavat naeru taustaks. Nimetatud isiku jutt enese ohverdamisest viitab sellele, et docsf plaanib lavastada enda hukkumist ja salaja vastaste poole üle joosta.)
Võta eeskuju kaladest: ole vait kui sul pole midagi öelda
Mant
Haldjate sõber
 
Postitusi: 300
Asukoht: Vaiga

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas docsf 21:15 18. Jaan 2010

Meie palavalt armastatud Raal!
Minu, kui ausa ja ustava kodaniku, kohuseks on teatada, et olles äsjasaabunud sektorisse TLN, olen juba avastanud kaks värdjalikke mutantkommunistide käsilast, kes oma ebardlikel eesmärkidel on asunud minu ausat ja õiglast tegevust takistama ja häirima.
Kodanikud Sentiu-S-TLN ja Mant-K-VAI on ilmselgelt langenud Raali vaenlaste käsilaste ridadesse ja nad tuleb viivitamatult toimetada Raali õiglase ja erapooletu kohtumõistmise ette!

Minu raaliteenistuses alati valvsa pilgu eest ei jäänud märkamatta, et kodanik Mant-K-VAI kutsub üles varustust viimase jupini ära kasutama viidates sellega ilmselgelt Meie Vaprate Probleemiküttide varustuse sabotaazile. Tema järgnev lubadus tuua varustus samas tagasi puutumatult ja kasutusjälgedeta on kahtlemata selge tõend selle reeturlikku kodaniku kavatsusest vahetada temale usaldatud varustus pärast selle saboteerimist reeturlikke mutantkommude poolt talle antud võltsingutega, et sellega veelgi rohkem Meie Vapratele Probleemiküttidele kahju teha!

Kodanik Sentiu-S-TLN samas on asunud mind, Raali kõige ustavamat kodanikku, mustama, väites, et ma plaanin raisata Raali poolt minu heaoluks ja igakülgseiks vajadusteks tehtud kulutusi. On ilmselge, et selle mutantkommude poolt raalivaenlaseks pööratud kodaniku ainsaks eesmärgiks on takistada minu tegevust meie palavalt armastatud Raali vaenlaste leidmisel ja kõrvaldamisel.
On vaieldamatu, et keegi meist ei suuda kunagi tasuda pisikestki osa sellest hoolitsusest ja hüvedest mida Raal on meile pakkunud. Vaid hetkekski valvsust kaotamatta ja vapralt kõiki ebardlikest värdjatest mutantkommude poolt tehtud rünnakuid tagasi lüües saame me teenida Raali!

Poisid, ärge pekske segast.
Mul on ju valus.
docsf
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 363
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas sentius 23:50 18. Jaan 2010

On ilmselge, et Kodanik, kellel on nii ulatusliku mutantkommude rünnaku ajal aega kirjutada üle kolmerealisi süüdistusi, on Desertöör ja seega Reetur. Seletasin eelnevalt vaid moraaliohvitserina Ausa Kodaniku Moraalseid Väärtuseid. Kaaskodanike alusetu süüdistamine on Reetmine!
VägivaldneKarvasjalgneRabavistrikPistrikPart
ehk meeter hammast ja tilluke tuvi otsas.
------------
Õnnelikkus on kohustuslik!
sentius
Ruunitundja
 
Postitusi: 423

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas Sprot 10:14 19. Jaan 2010

Austatud kõigevägevam Raal! Probleemikütt Spr-0-t-TLN on alati valmis teie tahtmis täitma ning teie poolt määratud laskemoona kulutama. Mis puutub Sentiu-S-TLN, Mant-K-VAI ja docsf (mudel teadmata) probleemiküttidesse siis on avalikult teada, et nende Õnnelikus on teeseldud. Te ainult vaadake, kuidas nad omavahel kaklevad.

Alati Õnnelik ja Abivalmis Spr-0-t-TLN
"Siin ei ole jäneseid" - Sass Kass (NWOD)
Sprot
Valguse hoidja
 
Postitusi: 280

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas Irve 13:40 21. Jaan 2010

Edasine arutelu Paranoia foorumis (kõik ülesandnud on nagunii liikmed).

Paranoia foorumiga liitumiseks tuleb leida ja valida "Ühenda valituga". Kõik ülesandnud tundusid niigi grupi liikmed olema.


Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas Irve 19:36 25. Jaan 2010

Ostsin Paranoia 25nda aastapäeva piiratud redaktsiooni juhendraamatu ära. Ta on selline üleni must ja läikiva raalilogoga esikaanel.

Tagakaane sees on CD plaat suure osa XP seeria paranoiaseikluste PDF-idega (mis oli põhiline põhjus raamatu ostmiseks).

Lugesin läbi ja pean ütlema, et tekstiliselt oli raamat päris okei. Norida tuleks paari ühildumisprobleemiga, kus reeglimuutused polnud päris igasse teksti jõudnud (kloonide juurdeostmine näiteks ei ole enam päris mängu osa ja veel sellist nipet-näpet).

Baasraamatu kohta on tal kohutavalt halb küljendus. Tabelid katkevad poolte lehtede peal, indeks on täiendamata (nt tuuakse mängu reetmispunktid ja nad puuduvad indeksis). Osad pildid on kvaliteedilt alla igasugust arvestust ja näiteks rollileht on minu hinnangul hea resolutsiooniga skänn (mis on muidugi hea, et pole halva resolutsiooniga nagu osad taaskasutatud pildid, mis on nii õudsad, et tahaks nad enda renderdatud piltidega asendada).

Piltidest: on uus kunstnik, kes polegi Jim Holloway kelle stiil mulle endale väga südamelähedaseks oli kujunenud. Uus stiil on minu maitse jaoks selline liiga multifilmi nägu. Kui esimesest vastikustundest üle saada on illustratsioonid samas suhtkoht ühelaadsed ja kui mälestus kõrvale heita, pole üldse halvad -- illustratsioonide karakteristlik koomika on säilinud.

Mis reeglimuudatused olid tehtud? Lugesin üsna hoolega puhtalt seepärast, et jälgida mida nad muuta otsustasid.

- Mutatsioone on tulnud juurde ja nad jagunevad kolmeks kategooriaks (ohutu, karm, väga ohtlik). Klassikaline/Irmus/Põmmutamine on tõstetud raamatu lõppu pigem mõtiskluseks. See-eest on uute mängijate jaoks tekst selgem ja nende "orienteerimine" tõhusam. Olulised punktid nämmutatakse läbi ja "mängusisesest jamast" info otsimine seeläbi tuntavalt lihtsam.

- Reetmispunktid on tagasi. Uues paranoias olid erinevad karistused reetmiste eest ja reetmisrünnaku lahendamisreeglistik. See tõsteti raamatu tagaotsa Irmusa mängu tarbeks ja kasutusel on 20 reetmispunkti süsteem. Kui saad 20 kokku teatab Raal avalikult või salalikult, et on leidnud reeturi ning reeturi hukkamine on kõigile auasi. "Pane omale üks reetmispunkt kirja" on ju ometi väga mõnus öelda. Mängijad, kui te reetmispunktide kohta teadmisi üles näitate, saate 10 tükki.

- Tegelase tegemine läks ägedamaks. Raha antakse 100 krediiti endise 1000 asemel, mis on äärmiselt hea muutus (tunnetuslikult on 1000 palju ja 100 vähe ja seeläbi trahvid mõjusamad). Algvarustus loositakse tabelist: hoiab aega kokku ja mängijad ei sorteeri end varustuse nimekirjades lolliks. Päris õudsaid asju võib alguses kaasa tulla (vaadike radioaktiivset löga: soovib keegi?).

- Pisisõber oli konkreetsemalt lahti kirjutatud ja internetifunktsionaalsus viidud raaliterminalide külge -- st telefon+vormide täitmise seadeldis pigem. Mingi viiruste ja failidega jamamine polnud väga lõbus ja see oli välja korjatud (mistõttu muutusid ka raamatuga kaasatulevad seiklused, mida on nüüd 2 tükki (1 neist igal juhul varem ilmunud).

CD plaat sisaldas ka paranoia ekraanipäästjat, mis oli nii enam-vähem okei, aga ma ise teinuks graafiliselt ägedama veidi. Lisaks on Powerpointipõhine menüü, kust saab lasta hääli ja vaadata intervjuusid mängutegijatega. Lisaks veidi eriefekte ja raali teateid "te eksite, keegi ei karju praegu." nais-ja meeshäälega.

Kõige rohkem häirisid mind väikesed sidususvead, mida oleks võinud testlugejate ja mängijatega rohkem välja lihvida. Kiirustatud mulje jätab.

Arvestades Mongoose Publishingu üleostmist ja seda, et Gareth Hanahran -- ainus palgaline Paranoia asjade kirjutaja -- töö umbes lähipäevadel lõpetab, on kogu viimase poolaasta seeria selline teadlik sidruni tühjakspigistus. Ärgem seiklusi tehkem: teeme parem kampaaniaraamatuid.

Muidugi võimalik, et olen pessimist ja seiklusi hakkavad välja andma vabakutselised palgalised: ka seda on varem periooditi juhtunud.


Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas pronto 11:41 27. Jaan 2010

Ma pakun, et sa oled lihtsalt paranoiline. =)
Blog:
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja
 
Postitusi: 3812
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas Irve 1:17 6. Veebr 2010

- pistsin ühe paranoiafoorumi asja wikisse.
Viimati muutis Irve, 13:57 6. Veebr 2010, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: mängukutse kustutatud sest mängija leitud


Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Paranoia

PostitusPostitas pronto 15:12 6. Veebr 2010

Mul on muide üks soovitus mängu põnevamaks muutmiseks: algajad mängijad kasutavad alalõpmata informatsiooni, mida nende roll teada ei tohiks -- ma pean silmas erinevate salaühenduste ja alfakompleksi kohta. Tavaliselt evivad sellist informatsiooni need, kelle südametunnistus pole puhas ja ma olen ise sellistel puhkudel lükanud nende tegelaste peale Raali kõrgendatud tähelepanu raske taaga. Pärast paari näidishukkamist metainfo kasutamine lõppes ja mäng muutus palju rollikesksemaks.
Blog:
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja
 
Postitusi: 3812
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Rollimäng

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6