Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

D20 Modern

Vaba vestlus rollimängulistel teemadel

Moderaatorid: mart, Irve

Kasutaja avatar

D20 Modern

PostitusPostitas TaranTel 1:01 12. Mär 2004

Nii kas siin foorumis siis selle rollim2ngu esindajaid ka on. Mina seda pr2egu 6pin js mu m2ng tuleb ala saab "kogematta" lasta lendavat Neod. Midagi selle sarnast.
Tegelt oleks asi nii et kui inimestel oleks d20m(odern) raamatute vastu huvi siis ma telliksin neid poodi (MegaGame) myyki. Mul omal on D20M rulebook ja peaks mainima et asi on TASE.
Don't be too proud of this technological terror you've constructed.
—Darth Vader
TaranTel
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 19:01 27. Mär 2004

millepoolest see tavalisest erineb?
mis muudab selle asja võrreldes teistega paremaks?
selgita palun.
surra
veider molekul

PostitusPostitas Thoren 12:51 28. Mär 2004

ega seal midagi NII erilist pole...no umbes nagu DnD 3e või 3.5e aint et pyssidega...kusjuures seal on melee relvad veel ikka alles ja kobedad...

lisaks veel mõned settingud nagu Urban Arcana, mis on lihtsalt lõbusad kuna see on stiilis: "Ja siis tuleb tänaval sulle vastu 3m pikk ogre'st politseinik ning küsib sinu ID'd" või näed keskit medusast juristi vms.

igaljuhul suht absurd ja lõbu jne.
Thoren
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas TaranTel 2:22 30. Mär 2004

Niii

Raamat nyyd m6nda aiga dudeeritud ja l6pp arvamus:
Kui teha valmis m2ng mis ei oleks eriti hakki ja tykelda siis v6ib ta olla isegi uvitav, vaikselt plaanida suure panga r66vi v6i m6ne t2htsa isiku likvideerimist.
Kuid muidu on pettumusm, ma lootsin midagist teistsugust :(
Vaatab kui aiga saan siis yritan mingit m2ngu arendata.
Tore ons muidugi see et palju uvitavaid lisasid on sellele olemas ala: Matrix, WW3, Terminaator, A-rühm jne.
Don't be too proud of this technological terror you've constructed.
—Darth Vader
TaranTel
Valguse kaitsja

PostitusPostitas mirko27 15:55 12. Juul 2007

Tervitus,

vabandan, et nõnda vana teema üles kaevan. Selle põhjus on lihtne - ei taha, et foorumiotsingut kasutav isik loeks teemat ning saaks sellest halva mulje.
Üldiselt võrdleme d20 modernit nt. D&D 3rd-ga. Mõlema corebookil baseerudes on asi siiski suhteliselt igav ning põnevust eriti ei tekita. D20 annab lihtsalt sulle tehnika, tulirelvade, investigatorite jms-ga tuuma, et saaks veidikene teisttüüpi mänge luua kui dragons, elves, dwarfs...
Settinguid on palju, mis mängu põnevaks teevad ning core rulebookil baseeruvad.
Ise kokku puutunud järgnevatega:
D20 future - cyborgid, kosmos jms
D20 past - aeg enne teist maailmasõda
D20 apocalypse - erinevad postapocalyptilised settingud.Ise tegelen selle modifikatsioonil baseeruva mänguga.

Kutsuksin veelkord üles inimesi, kes sellisest mänguzanrist huvitatud ja tegeleb sellega? Hea mõtteid/ideid vahetada.
mirko27
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ove 20:27 12. Juul 2007

D20 past võib väga põnev olla. Pole sellest nagu kuulnudki. Täpsemalt huvitab mind selle raamatu pealkirja teine pool. Aurupunk?
Tolajuss Mängla
Ove
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 15:55 27. Juul 2007

põhimõtteliselt oli mingi reegliposu ja taustakirjeldus 1930ndates kinni. siuke tore Pätsu-aeg, umbes nagu Poirot' ymber on. või siis pigem Humphrey Bogartiga filmide moodi. klassid ja kõik värk toonaste klišeede järgi. olen sirvinud, aga paraku ei mäleta pealkirja. võib olla sama asi, mida Ove tahtis. ei ole steampunk, pigem pulp.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghostwizard 0:50 28. Juul 2007

D20 Past õigupoolest koosneb kolmest erinevast kampaaniavariandist seotud mingi kindla ajastuga. Esimene neist on age of adventure, ehk siis enamvähem 17. sajandi keskel, koos piraatide ja musketäridega, teine variant on paigutatud viktoriaanlikku ajastusse ja koilmas on nö pulp heroes ehk siis kolmekümnendad.
Erien ei olnud turvaline mäng, Erien oli väga tõhusa turvakontrolliga mäng. - logerin
Ghostwizard
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 12:25 29. Juul 2007

Ghostwizard kirjutas:pulp heroes ehk siis kolmekümnendad.

just. seesama oli mul silme ees.

kui nyyd mõelda, siis tundub, et sama õhkkonda võiks põhimõtteliselt saada mõnest Call of Cthulhust (d100, d10 & d20). ise põle ma yhtegi Pulp Heroes sõjakäiku mänginud muidugi ega polnud sirvides mänginud CoCi ega näinud CoC d20 raamatut, nii et vaielge.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Mine Rollimäng

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll