Leht 1 koguhulgast 2

Foorumi RPG-d

PostitusPostitatud: 12:12 6. Jaan 2003
Postitas surra
Kui keegi soovib veel m6nda foorumi-rpg-d Dm-ima hakata, andku märku.

Võib ju teha mitu, et oleks valida.

Näiteks on tuntud huvi (Marat Sar!) tehnoloogilise rpg vastu.

Andke siis teada.

Re: Foorumi RPG-d

PostitusPostitatud: 12:14 6. Jaan 2003
Postitas Paganarh
Surra kirjutas: Näiteks on tuntud huvi (Marat Sar!) tehnoloogilise rpg vastu.


mina olin üks neist huvitundjatest. go, Marat, go! :)

PostitusPostitatud: 14:18 6. Jaan 2003
Postitas Anglachel
marat'iga selline ilge häda, et ta ei satu arvuti taha piisavalt tihti(ja kui satub, siis muidugi juba öö otsa :lol: ). tal endal ei ole. kahju, sest ma arvan, et ta hea meelega dm'iks nati...

PostitusPostitatud: 17:54 6. Jaan 2003
Postitas Marat Sar
Ooo. Ma punastan. Tõesti. :)

Tegelikult ma hakkasin Disteri (fantastilist!) Ebasurnute Isanda Impeeriumit vaadates ise kah mõtlema, et teeks tehnoloogiaga foorumi RPG siis. Kole huvitav oleks näha, kuidas suvalised vennad ennast tehnoloogia systeemile ymber lylitavad ja kui hästi see neil välja tuleb. "Alustame kõrtsist ja siis lähme aardejahile"-värki on kõik ju 20 korda teinud. Seda on lihtne alati uuesti teha aga see värk oleks "challenge".

Eks ma mõtlen siis selle peale. Kui tõesti tahtmine peale tuleb siis vist läheb aga ma pean mõtlema veits...

P.S. Tegelt` ma vist kompuutri taha saaks kyll regulaarselt, kui vaja oleks. Aga seda on ikka tihti vaja. Ma vaatan, et Disteril on jõle häda. Läheb mees magama ja hommikul on mingi piider juba kaose alustanud. Ebasurnuid tapetakse täiega. Dister pole midagi öelnud. :lol: Nyyd lappigu kokku! Palju täheleapanu nõuab see värk, kui korralikult teha.

P.P.S. Aga nii võiks kyll teha, et keegi demon või irve peab enne nõusoleku andma, kui foorumi RPG pysti pannakse. Muidu tuleb mingi turist, paneb koleda kangi maha, läheb minema. Tagasi ei tule. Keegi ei mängi. Teema istub nukralt ja häbistab Foorumi RPG nime.

DM-ide yle peaks ikka jah adminnidel ja moderaatoritel kontroll olema.

PostitusPostitatud: 18:05 6. Jaan 2003
Postitas Irve
Tegelt tuleks teha rollimängufoorum, milles on DMidele antud moderaatoriõigused. Nii on võimalik öiseid "kange" ka parandada.

PostitusPostitatud: 18:29 6. Jaan 2003
Postitas Teemon
nagu n2ha, kipub see asi nii v6i naa k2est 2ra minema, osa rahvast pole "reeglitega" eriti kursis...

pakun v2lja j2rgmise lahenduse:
kui keegi soovib teha "t6sisemat" sorti m2ngu, siis saab tekitada foorumi, kus

1. DMil on modereerimis6igus (st saab muuta ja kustutada k6igi poste)
2. postitada saavad ainult need kasutajad, kes on oma "tegelase" DMiga koosk6lastanud ning tutvunud ka m2ngu reeglitega (ja n6ustunud neist kinni pidama). st DM saadab mulle nimekirja, kes on m2ngu vastu v6etud
3. niisama lugeda saavad k6ik

ehk siis tegu on natuke t6sisemalt v6etava m2nguga, mis on veidi rohkem kontrolli all, suvaline tegelane ei saa suvalisel ajal sisse hypata ning k6ike pea peale keerata

sellist "l6dvemat" m2ngu v6ib aga siin "vaba vestluse" foorumis vabalt edasi m2ngida

PS soovi korral saab ka praeguse disteri m2ngu sinna ymber t6sta

PostitusPostitatud: 19:55 6. Jaan 2003
Postitas Thoren
mina kui mängija oleksin poolt......kuna see oleks lihtsalt mega....võrreldes sellega et ei ole väga mega kui inimesed kes pole reeglitega kursis mõtlevad hunniku jama välja ja siis kaovad ära umbes......... ....... .....


ja praeguse käiva RPG võiks kyll jah ymber teha siis nii nagu Demon välja pakkus.....mulle see võimalus väga meeldib......lihtne...loogiline.....ja hunnik jama jääb ära
lisaks veel see et.....vaadake eelmise rollimängu viimast lehekylge......kas on veel selliseid kellele selline "jututuba" vastukarva on??? Igatahes võiks kokkuleppida et selliseid lollusi(minu jaoks lollus) ei tee.....??

PostitusPostitatud: 20:15 6. Jaan 2003
Postitas Dister
Dister arvab, et kõikide tulevaste RPGde kohaldamine Demoni kolmele punktile on igati õigustatud ja pea et ainuvõimalik lahendus, kui soovitakse saavutada võitu kvaliteedis. Mida ilmselt soovitakse.
Aga see piiratud ligipääsu reegel võiks hakata kehtima uute Mängujuhtide poolt yles võetud uute RPGde puhul. Praegused võiksid vist selles osas jääda nii, nagu on (ehkki modereerimisõigus kuluks Mängujuhile kyll aeg-ajalt ära 8)). Seda järgnevatel põhjustel.
:arrow: Mängujuhid saavad hakata uusi mängijaid aksepteerima vastavalt nende esinemisele avalikes RPGdes. Mis tähendab, et valitud mängijate hulk vastaks paremini Mängujuhi nägemusele ja mäng tuleks parem.
:arrow: Kõikidel uutel tulijatel on endiselt olemas koht, kus ennast tõestada ja kuhu nad saavad sisse astuda läbimata enne keerukat admission protseduuri.
:arrow: Mingil määral toimib tegelikult selline kaootiline RPG ka ilmselt baasina tuleviku RPGdele. Selles mõttes, et suure osa baasreeglitest saab juba olemasolevate RPGde puhul paika panna.
:arrow: Kuidagi loll on hakata juba poolelioleva RPG tegelasi lahterdama jne.

Samas.

Kõik need argumendid toimiksid siis, kui praegu käimasolev läbuprotsent oluliselt ei tõuse. Kui aga paari päeva/nädala pärast peaks olukord sel rindel olema muutunud märkimisväärselt hullemaks, tuleb mul ilmselt oma vahvad neli noolekest siiski maha tõmmata ja piiratud gruppi taotlema hakata (hoiatuselement läbustajatele!) :) .

:arrow: Ja veel: kui te juhtusite märkama, siis "Ebasurnute Isanda Impeeriumis" purustas nelja päevaga kõik seniolevad teemade osavõturekordid. Mina kyll juhtusin :lol:.

PostitusPostitatud: 21:55 6. Jaan 2003
Postitas Payl
Ütleks ise kah niipalju et täitsa tuus oleks kui iga mats positada saa. Eriti tuus oleks veel siis kui ise saaksin ;) Teen sellise ettepaneku et võiks ju teha "Ebasurnute Isanda Impeeriumis" kah selliseks? Lihtsalt võtta kõik need kellel charid on praegu ja juurdetulejate arvu tugevalt piirata? Ainult minu arvamus. (krt miski selleteemaline emotikon kuluks ära) Eelmine foorumi mäng läks küll paljurahvaliseks lõpus. Mina näiteks ei jõudnud jälgida.
Loodan et on kasu minu sõnavõtust...

PostitusPostitatud: 14:07 12. Jaan 2003
Postitas Teemon
kas mina olen ainuke, keda selline "p66sast v2ljahyppamine" h2irib?

Thekk Uskada kirjutas:Järsku kargab pimedusest välja suur poolork kellel on seljas nahast turvis , peas gladiaatori kiiver, käes suur kahekäe kirves mis on veel verine, selja peal kannab tume musta keepi mille peal on väikesed pealuud.... Arvatavasti Hextori teener. Tutvustab ennast kui Zirkuli aadli orkide järeltulijat.....v6ibolla olen ma imelik, aga imo oleks igati hea m6te kui m2nguastumiseks oleks vaja DMi n6usolekut. ehk siis koos DMiga lepitakse aeg ja meetod kokku
imo kisub muidu asi suht kahtlaseks k2tte 2ra. aga see on muidugi minu arvamus ning mitte keegi ei k2si mul seda foorumi rpg'd m2ngida :P

PostitusPostitatud: 19:53 12. Jaan 2003
Postitas Thoren
Mulle käib ka pinda....ja mitte vähe veel....´...lisaks veel see et kui tuled mängu niimoodi siis tuleks välja lasta ka fantaasiarikas kirjeldus mitte a'la koopas istus päkapikk....

ja selline asi ERITI siis kui mäng juba mõnd aega kestnud(nagu praegu)...

kuid ntx. Driimpillerile ei saa midagi ette heita....ehk kyll OOG inf kuid siiski....korralikud postitused...


Lisaks veel eelmisele jututeemale.....

Sellise korraliku RPG võiks kyll teha muidu....mina olen tungivalt poolt.....
kuid lõpetaks enne praeguse ära või tõstaks yle vms......

PostitusPostitatud: 20:38 12. Jaan 2003
Postitas dreampiller
Nõustun täiega. Ise mõtlesin küll hulk aega, et kas hakkan juba nii kaugele arenenud mängule vahele segama, ja kui otsustasin, et hakkan, siis ikka mingisuguse teemaga, mitte nii, et hüppan pimedusest välja, löön kõik ebasurnud oma "supermegasurmahävingukõikepihustavapeenestava" loitsuga minema ning ootan, et kõik mind kõva ja tubli ja vägeva tegelasena aksepteeriks.
Praegusel hetkel ei ole välistatud, et too porikärbes, kes end ära lömmis, paari postituse järel uuesti tagasi tuleb ning asi hakkab otsast peale. Lihtsam oleks, kui Dister ütleb, et ta on nüüd surnd ja mängust väljas, siis ta ka OLEKS mängust väljas, no questions asked.

PostitusPostitatud: 18:38 13. Jaan 2003
Postitas Dister
Vastuseks siis niipalju, et lugupeetud poolorcile on teade tema edasise osavõtu vastuvõtmatuse kohta edastatud.
Uute mängijate sisenemine mängu on igati tervitatav, aga palun siis tõesti mõelda välja endale sobiv taustalugu ja panna see yles kas RPGsse või saata vastavasisuline privaatsõnum (kui teisi mängijaid teavitada ei taheta) Mängujuhile. Ning palun siis ka arvesse võtta fakti, et aktiivseks osalemiseks oleks vajalik kyllalt tihe ligipääs ylemaailmse arvutivõrguga yhendatud raalile.
Tänud Dreampillerile eeskujuliku taustaloo eest ja kuri pilk Doxici suunas. Mängujuht ei hakka (vähemalt mitte veel) selliseid tegelasi kohe olematuks muutma, kui mängija on tykk aega passiivne olnud siis ylejäänud seltskond jätab ta lihtsalt tähelepanuta. Yldmuljet nad muidugi ei paranda.

PostitusPostitatud: 18:45 13. Jaan 2003
Postitas Payl
Märkasin kah selle teema ülemist otsa. Rõõmuga mängiks miskit vedurijuhti või tiršaablikaptenit. Rõõmuga. Korraldage asi ära ja mina platsis. Tehke ainult ära.

hakkab pihta

PostitusPostitatud: 17:05 24. Mär 2003
Postitas surra
payl ei hakkagi hetkel dirizaabli- või sharpnellijuhiks :) vaid hakkab tegema foorumi-RPG-d.
seikluse nimeks saab siis "Jant Galdrumi Kividega".

nyyd tuleb vaid oodata, kuni ta info saab yles riputatud.

hail the payl! :)