Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Foorumi RPG-d

Vaba vestlus rollimängulistel teemadel

Moderaatorid: mart, Irve

Kasutaja avatar

Foorumi RPG-d

PostitusPostitas surra 12:12 6. Jaan 2003

Kui keegi soovib veel m6nda foorumi-rpg-d Dm-ima hakata, andku märku.

Võib ju teha mitu, et oleks valida.

Näiteks on tuntud huvi (Marat Sar!) tehnoloogilise rpg vastu.

Andke siis teada.
surra
veider molekul
 
Postitusi: 4448
Asukoht: tartu / ugandi / maailm on seenemets

Re: Foorumi RPG-d

PostitusPostitas Paganarh 12:14 6. Jaan 2003

Surra kirjutas: Näiteks on tuntud huvi (Marat Sar!) tehnoloogilise rpg vastu.


mina olin üks neist huvitundjatest. go, Marat, go! :)
eh
Paganarh
Shamaan
 
Postitusi: 1599
Asukoht: orbiidil

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anglachel 14:18 6. Jaan 2003

marat'iga selline ilge häda, et ta ei satu arvuti taha piisavalt tihti(ja kui satub, siis muidugi juba öö otsa :lol: ). tal endal ei ole. kahju, sest ma arvan, et ta hea meelega dm'iks nati...
Anglachel
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 360

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 17:54 6. Jaan 2003

Ooo. Ma punastan. Tõesti. :)

Tegelikult ma hakkasin Disteri (fantastilist!) Ebasurnute Isanda Impeeriumit vaadates ise kah mõtlema, et teeks tehnoloogiaga foorumi RPG siis. Kole huvitav oleks näha, kuidas suvalised vennad ennast tehnoloogia systeemile ymber lylitavad ja kui hästi see neil välja tuleb. "Alustame kõrtsist ja siis lähme aardejahile"-värki on kõik ju 20 korda teinud. Seda on lihtne alati uuesti teha aga see värk oleks "challenge".

Eks ma mõtlen siis selle peale. Kui tõesti tahtmine peale tuleb siis vist läheb aga ma pean mõtlema veits...

P.S. Tegelt` ma vist kompuutri taha saaks kyll regulaarselt, kui vaja oleks. Aga seda on ikka tihti vaja. Ma vaatan, et Disteril on jõle häda. Läheb mees magama ja hommikul on mingi piider juba kaose alustanud. Ebasurnuid tapetakse täiega. Dister pole midagi öelnud. :lol: Nyyd lappigu kokku! Palju täheleapanu nõuab see värk, kui korralikult teha.

P.P.S. Aga nii võiks kyll teha, et keegi demon või irve peab enne nõusoleku andma, kui foorumi RPG pysti pannakse. Muidu tuleb mingi turist, paneb koleda kangi maha, läheb minema. Tagasi ei tule. Keegi ei mängi. Teema istub nukralt ja häbistab Foorumi RPG nime.

DM-ide yle peaks ikka jah adminnidel ja moderaatoritel kontroll olema.
Marat Sar
Tuleloitsija
 
Postitusi: 777
Asukoht: Elyysium

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 18:05 6. Jaan 2003

Tegelt tuleks teha rollimängufoorum, milles on DMidele antud moderaatoriõigused. Nii on võimalik öiseid "kange" ka parandada.
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 18:29 6. Jaan 2003

nagu n2ha, kipub see asi nii v6i naa k2est 2ra minema, osa rahvast pole "reeglitega" eriti kursis...

pakun v2lja j2rgmise lahenduse:
kui keegi soovib teha "t6sisemat" sorti m2ngu, siis saab tekitada foorumi, kus

1. DMil on modereerimis6igus (st saab muuta ja kustutada k6igi poste)
2. postitada saavad ainult need kasutajad, kes on oma "tegelase" DMiga koosk6lastanud ning tutvunud ka m2ngu reeglitega (ja n6ustunud neist kinni pidama). st DM saadab mulle nimekirja, kes on m2ngu vastu v6etud
3. niisama lugeda saavad k6ik

ehk siis tegu on natuke t6sisemalt v6etava m2nguga, mis on veidi rohkem kontrolli all, suvaline tegelane ei saa suvalisel ajal sisse hypata ning k6ike pea peale keerata

sellist "l6dvemat" m2ngu v6ib aga siin "vaba vestluse" foorumis vabalt edasi m2ngida

PS soovi korral saab ka praeguse disteri m2ngu sinna ymber t6sta
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas
 
Postitusi: 4022
Asukoht: harjumaa majad

PostitusPostitas Thoren 19:55 6. Jaan 2003

mina kui mängija oleksin poolt......kuna see oleks lihtsalt mega....võrreldes sellega et ei ole väga mega kui inimesed kes pole reeglitega kursis mõtlevad hunniku jama välja ja siis kaovad ära umbes......... ....... .....


ja praeguse käiva RPG võiks kyll jah ymber teha siis nii nagu Demon välja pakkus.....mulle see võimalus väga meeldib......lihtne...loogiline.....ja hunnik jama jääb ära
lisaks veel see et.....vaadake eelmise rollimängu viimast lehekylge......kas on veel selliseid kellele selline "jututuba" vastukarva on??? Igatahes võiks kokkuleppida et selliseid lollusi(minu jaoks lollus) ei tee.....??
Thoren
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 419

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 20:15 6. Jaan 2003

Dister arvab, et kõikide tulevaste RPGde kohaldamine Demoni kolmele punktile on igati õigustatud ja pea et ainuvõimalik lahendus, kui soovitakse saavutada võitu kvaliteedis. Mida ilmselt soovitakse.
Aga see piiratud ligipääsu reegel võiks hakata kehtima uute Mängujuhtide poolt yles võetud uute RPGde puhul. Praegused võiksid vist selles osas jääda nii, nagu on (ehkki modereerimisõigus kuluks Mängujuhile kyll aeg-ajalt ära 8)). Seda järgnevatel põhjustel.
:arrow: Mängujuhid saavad hakata uusi mängijaid aksepteerima vastavalt nende esinemisele avalikes RPGdes. Mis tähendab, et valitud mängijate hulk vastaks paremini Mängujuhi nägemusele ja mäng tuleks parem.
:arrow: Kõikidel uutel tulijatel on endiselt olemas koht, kus ennast tõestada ja kuhu nad saavad sisse astuda läbimata enne keerukat admission protseduuri.
:arrow: Mingil määral toimib tegelikult selline kaootiline RPG ka ilmselt baasina tuleviku RPGdele. Selles mõttes, et suure osa baasreeglitest saab juba olemasolevate RPGde puhul paika panna.
:arrow: Kuidagi loll on hakata juba poolelioleva RPG tegelasi lahterdama jne.

Samas.

Kõik need argumendid toimiksid siis, kui praegu käimasolev läbuprotsent oluliselt ei tõuse. Kui aga paari päeva/nädala pärast peaks olukord sel rindel olema muutunud märkimisväärselt hullemaks, tuleb mul ilmselt oma vahvad neli noolekest siiski maha tõmmata ja piiratud gruppi taotlema hakata (hoiatuselement läbustajatele!) :) .

:arrow: Ja veel: kui te juhtusite märkama, siis "Ebasurnute Isanda Impeeriumis" purustas nelja päevaga kõik seniolevad teemade osavõturekordid. Mina kyll juhtusin :lol:.
Dister
Manatark
 
Postitusi: 608

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 21:55 6. Jaan 2003

Ütleks ise kah niipalju et täitsa tuus oleks kui iga mats positada saa. Eriti tuus oleks veel siis kui ise saaksin ;) Teen sellise ettepaneku et võiks ju teha "Ebasurnute Isanda Impeeriumis" kah selliseks? Lihtsalt võtta kõik need kellel charid on praegu ja juurdetulejate arvu tugevalt piirata? Ainult minu arvamus. (krt miski selleteemaline emotikon kuluks ära) Eelmine foorumi mäng läks küll paljurahvaliseks lõpus. Mina näiteks ei jõudnud jälgida.
Loodan et on kasu minu sõnavõtust...
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 14:07 12. Jaan 2003

kas mina olen ainuke, keda selline "p66sast v2ljahyppamine" h2irib?

Thekk Uskada kirjutas:Järsku kargab pimedusest välja suur poolork kellel on seljas nahast turvis , peas gladiaatori kiiver, käes suur kahekäe kirves mis on veel verine, selja peal kannab tume musta keepi mille peal on väikesed pealuud.... Arvatavasti Hextori teener. Tutvustab ennast kui Zirkuli aadli orkide järeltulijat.....v6ibolla olen ma imelik, aga imo oleks igati hea m6te kui m2nguastumiseks oleks vaja DMi n6usolekut. ehk siis koos DMiga lepitakse aeg ja meetod kokku
imo kisub muidu asi suht kahtlaseks k2tte 2ra. aga see on muidugi minu arvamus ning mitte keegi ei k2si mul seda foorumi rpg'd m2ngida :P
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas
 
Postitusi: 4022
Asukoht: harjumaa majad

PostitusPostitas Thoren 19:53 12. Jaan 2003

Mulle käib ka pinda....ja mitte vähe veel....´...lisaks veel see et kui tuled mängu niimoodi siis tuleks välja lasta ka fantaasiarikas kirjeldus mitte a'la koopas istus päkapikk....

ja selline asi ERITI siis kui mäng juba mõnd aega kestnud(nagu praegu)...

kuid ntx. Driimpillerile ei saa midagi ette heita....ehk kyll OOG inf kuid siiski....korralikud postitused...


Lisaks veel eelmisele jututeemale.....

Sellise korraliku RPG võiks kyll teha muidu....mina olen tungivalt poolt.....
kuid lõpetaks enne praeguse ära või tõstaks yle vms......
Thoren
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 419

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 20:38 12. Jaan 2003

Nõustun täiega. Ise mõtlesin küll hulk aega, et kas hakkan juba nii kaugele arenenud mängule vahele segama, ja kui otsustasin, et hakkan, siis ikka mingisuguse teemaga, mitte nii, et hüppan pimedusest välja, löön kõik ebasurnud oma "supermegasurmahävingukõikepihustavapeenestava" loitsuga minema ning ootan, et kõik mind kõva ja tubli ja vägeva tegelasena aksepteeriks.
Praegusel hetkel ei ole välistatud, et too porikärbes, kes end ära lömmis, paari postituse järel uuesti tagasi tuleb ning asi hakkab otsast peale. Lihtsam oleks, kui Dister ütleb, et ta on nüüd surnd ja mängust väljas, siis ta ka OLEKS mängust väljas, no questions asked.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 18:38 13. Jaan 2003

Vastuseks siis niipalju, et lugupeetud poolorcile on teade tema edasise osavõtu vastuvõtmatuse kohta edastatud.
Uute mängijate sisenemine mängu on igati tervitatav, aga palun siis tõesti mõelda välja endale sobiv taustalugu ja panna see yles kas RPGsse või saata vastavasisuline privaatsõnum (kui teisi mängijaid teavitada ei taheta) Mängujuhile. Ning palun siis ka arvesse võtta fakti, et aktiivseks osalemiseks oleks vajalik kyllalt tihe ligipääs ylemaailmse arvutivõrguga yhendatud raalile.
Tänud Dreampillerile eeskujuliku taustaloo eest ja kuri pilk Doxici suunas. Mängujuht ei hakka (vähemalt mitte veel) selliseid tegelasi kohe olematuks muutma, kui mängija on tykk aega passiivne olnud siis ylejäänud seltskond jätab ta lihtsalt tähelepanuta. Yldmuljet nad muidugi ei paranda.
Dister
Manatark
 
Postitusi: 608

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 18:45 13. Jaan 2003

Märkasin kah selle teema ülemist otsa. Rõõmuga mängiks miskit vedurijuhti või tiršaablikaptenit. Rõõmuga. Korraldage asi ära ja mina platsis. Tehke ainult ära.
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

hakkab pihta

PostitusPostitas surra 17:05 24. Mär 2003

payl ei hakkagi hetkel dirizaabli- või sharpnellijuhiks :) vaid hakkab tegema foorumi-RPG-d.
seikluse nimeks saab siis "Jant Galdrumi Kividega".

nyyd tuleb vaid oodata, kuni ta info saab yles riputatud.

hail the payl! :)
surra
veider molekul
 
Postitusi: 4448
Asukoht: tartu / ugandi / maailm on seenemets

Järgmine

Mine Rollimäng

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6