Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Pronkssõdur poolt või vastu?

Vestlus poliitika- ja religiooniteemadel

Moderaator: ohpuu

Foorumi reeglid
1. antud alafoorumi moderaator on ohpuu.
2. tal on 6igus siin foorumis teie postitusi vajadusel muuta ja kustutada.
3. ta v6ib, aga ei pea p6hjendama suvalise posti muutmist/kustutamist.
4. ta võib teemasid oma suva j2rgi lukustada.
5. kellele need reeglid ei sobi, 2rge palun postitage siin foorumis.

Oled selle poolt ,et Pronkssõdur maha võetakse

Kindlasti!
76
63%
Vist küll...
8
7%
Ei ühte ega teist
20
17%
Vist mitte..
7
6%
Mitte ealeski!
9
8%

Hääli kokku : 120

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 0:25 8. Nov 2007

kahjuks ei valda seda keelt nii hästi. keegi summeerivat esseed kirjutada ei viitsi? :)

mutabor, allikinfo stiilis "nii neid asju tehakse", "mis ta muu ikka olla saab", "väidetavalt" ja "olevat" on just see, millest ma oma arusaamade konstrueerimisel lähtuda EI TAHAKS. sellepärast uuringi siin allikaid. samas on arusaadav et eesti mantli ja pistodavennad lehes oma tegemistest ei kirjuta.
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 0:34 8. Nov 2007

Üks konkreetne keiss oli see, et foorumeid pidi käis selle va venekeelse pronkssõduri desinformeerimislehe levitaja. Käis postis eesti kõikvõimalikud foorumid, kaasa arvatud meie oma, täis inglise keelset teksti, et seal ja seal saidil on kõva tõde.

Järgmine päev käis korra vaatamas, ja vastas veidi ja siis enam rohkem välja ei ilmunud. See ei tundu minu jaoks spontaanne poliitaktivist.

Tegutses üsna süstemaatiliselt (google andis ta kasutajale mitu sarnast posti erinevates eesti foorumites) ja tema IP-aadress oli Ukrainas.

Samas sai hakkama "maagia" kirjutamisega meie registreerimisvormile -- asi, millega ei ole venekeelsed botinässerdajad hakkama saanud (nad said muude sala-kavalustega meil hakkama) -- võimalik, et juhus, aga võimalik et sai ka meie keelega hakkama. Rohkem ma midagi oma silmaga näinud ei ole.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 2:00 8. Nov 2007

tank kirjutas:kahjuks ei valda seda keelt nii hästi. keegi summeerivat esseed kirjutada ei viitsi? :)

Üks sõna -- "babelfish".
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

PostitusPostitas Mutabor 11:04 8. Nov 2007

tank kirjutas:mutabor, allikinfo stiilis "nii neid asju tehakse", "mis ta muu ikka olla saab", "väidetavalt" ja "olevat" on just see, millest ma oma arusaamade konstrueerimisel lähtuda EI TAHAKS.

Ei üritanud allikinfot pakkuda. Ütlesin, et minu jaoks on Pronto jutt loogiline ja langeb kokku teadetega mõnelt inimeselt, keda isiklikult usaldan. Loomulikult ei ole ühtegi põhjust, miks sina peaksid tundmatu foorumikasutaja vahendusel samu inimesi usaldama.
Mutabor
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 11:38 8. Nov 2007

pronto kirjutas:Üks sõna -- "babelfish".

hahaa. ma olen lugenud küll venekeelseid saite läbi babelfish. tegemist oli suht normaalse ja korrektse venekeelse tekstiga, ja tulemus oli ikkagi päris õudne.
mis saab kui babelfish lasta peale mingite portaalide kommentaariumidele? siin on näide google translate'i tööst (babelfish ei tööta hetkel). kommentaar reformi hariduskavale:

google translate kirjutas:Oh! Another friend narisovalas ... Nesereznaya Dame. Most neelegantnaya. It's still a woman, holding the post should abide by certain dresskod. Let you beautiful needlewoman, but rukotvornyh own products to appear in public, in the line so to speak, hypocrisy and upper beskulturie. "

ma ei ütle et sellisest teksti arusaamine päris võimatu on, aga üpris raske ikkagi. ühesõnaga vabandan aga ei viitsi :)

irve - mis see "maagia" kirjutamine on? ma pole ammu ühtegi kasutajat reganud, ei mäleta. (käisin seal regamise esimesel lehel ka, aga seal midagi sellist silma ei hakanud. edasi ei tahtnud minna.)
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 15:25 8. Nov 2007

Meil on captcha ("tõesta meile et oled inimene" tüüpi pildike) asemel "tõesta meile, et sa saad kohalikust keelest aru" tüüpi teade, et "siia kirjuta "maagia" ilma jutumärkideta.

Üks noorsand oli sinna kirjutanud "tuli" ja ei saand aru, et miks sisse ei saa.

Seni ükski botilooja ei ole kah aru saanud, et botti tuleks täiendada -- varem kohanesid nad ebameeldiva elegantsiga.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas GanDuumar 16:27 11. Nov 2007

Minu arust oleks võinud kõik jääda, nagu oli. Sest see kõik oli mõtetu. Enne ta küll ei seganud ju meid?
GanDuumar
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 20:26 12. Nov 2007

Segas, ja kuidas veel. Veelgi varem oli ta lihtsalt venelaste identiteedi osa ning siis tõesti ei seganud, kuid viimase kahe-kolme aastaga suutsid meie idanaabrid vene identiteedi panna võrduma eestivaenulikkusega. Seega iga vene identiteeti rõhutav sümbol muutus automaatselt eestivaenulikuks.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 22:20 12. Nov 2007

ideaalis oleks mulle meeldinud lennari meri poolt pakutud lahendus, kus sellest mälestusmärgist oleks ehitatud memoriaal kõikidele teise maailmasõja käigus langenutele, kus sellest oleks võinud saada omamoodi sõpruse ja leppimise sümbol eesti ja vene elanikkonna vahel. reaalne elu, paraku, tegi omad korrektiivid. nagu ta tihti teeb :(
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 22:27 12. Nov 2007

Kuskil oli vist isegi mõte, et on veel eesti ja saksa mundris mehed ainiti enda ette vahtimas...
Irve
paranoik

PostitusPostitas Mutabor 15:26 15. Nov 2007

Irve kirjutas:Kuskil oli vist isegi mõte, et on veel eesti ja saksa mundris mehed ainiti enda ette vahtimas...

Venelane, sakslane ja Eesti metsavend.
Mutabor
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 16:24 15. Nov 2007

Nagu sellel triol veel anektootitest vähe oleks.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Eelmine

Mine Poliitika ja religioon

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll