Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Sammas saagu!

Vestlus poliitika- ja religiooniteemadel

Moderaator: ohpuu

Foorumi reeglid
1. antud alafoorumi moderaator on ohpuu.
2. tal on 6igus siin foorumis teie postitusi vajadusel muuta ja kustutada.
3. ta v6ib, aga ei pea p6hjendama suvalise posti muutmist/kustutamist.
4. ta võib teemasid oma suva j2rgi lukustada.
5. kellele need reeglid ei sobi, 2rge palun postitage siin foorumis.
Kasutaja avatar

Sammas saagu!

PostitusPostitas pronto 13:43 1. Mär 2008

Vabadussõja võidusamba toetuseks saab allkirja anda ja annetusi teha siin:

http://vabadusesammas.planet.ee/?p=0
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

Re: Sammas saagu!

PostitusPostitas remulus wolf 3:15 2. Mär 2008

Ja vastu saab hääletada
http://www.vabadusesammas.co.ee

Just pointing things out...
/\...................................... /\
l see siin on minu arvamus l
remulus wolf
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lee 15:11 2. Mär 2008

Parafraseerides Sammalhabeme surematut tsitaati: "Dragonis peab valitsema tasakaal!"
anguis in herba
Lee
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 20:24 2. Mär 2008

Tahaks allkirjade vastase allkirjade kogumise korraldada :)
Irve
paranoik

PostitusPostitas Orz 21:08 2. Mär 2008

100 miljonit selle samba eest on raiskamine.
°
Orz
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 22:30 2. Mär 2008

e-bayst saaks kindlasti odavamalt.
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lee 23:19 2. Mär 2008

Hakkasin mõtlema, et kui meil on vaja uut Ebavere mäe puuslikku, siis, meie reliikviad on info ja avatus.

Äkki muudaks religiooni eset ja panustaks selle puusliku asemel mingit juba toimivat Eesti märki maailmas.

Näiteks skype võiks olla meie reliikvia, informatiivne, avatud, sõnavaba, tasuta... et see nii ka jääks... nagu vabaduski. Mitte, et see oleks kohustuslik mõte, pigem idee illustratsioon. Rahavoog millessegi, mis ei oleks puuslik. Lauluväljaku parandamisse näiteks, sest see on meie tegeliku vabaduse sümbol kahest ärkamisajast?

Puuslik - pigem võiks venelastele žesti teha ja neile PS autentse aga 4 korda suurema koopia kinkida, Moskvasse punasele väljakule paigutamiseks. Nende vabadussambaks või nii, täpselt nagu prantslased omal ajal ameeriklastele tõrvikuga tädi läkitasid... meie kingime ju sellega Venemaale nende mälu ja vabaduse. Mõnusalt irooniline idee oleks 8-)

Milleks meile uusi tölle mille ümber sambatantsu edasi lüüa? Laulupidude traditsioon asendub sedamoodi pikkamööda mingi kuradi moderntatsutraditsiooniga, milles osalevad ka erivarustuses politseinikud.
anguis in herba
Lee
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Cercolus 15:41 3. Mär 2008

:)
Viimati muutis Cercolus, 23:45 17. Mär 2014, muudetud 1 kord kokku.
Mu maa on minu hiie koda.
Cercolus
Asjatundja

PostitusPostitas Mutabor 17:35 3. Mär 2008

Lee kirjutas:Näiteks skype võiks olla meie reliikvia, informatiivne, avatud, sõnavaba, tasuta... et see nii ka jääks... nagu vabaduski. Mitte, et see oleks kohustuslik mõte, pigem idee illustratsioon. Rahavoog millessegi, mis ei oleks puuslik. Lauluväljaku parandamisse näiteks, sest see on meie tegeliku vabaduse sümbol kahest ärkamisajast?

Skype puutub Eestisse nii palju, et seda toodetakse Eestis. Nagu tossusid toodetakse Taivanis või Koreas.
Mutabor
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 2:23 4. Mär 2008

Orz kirjutas:100 miljonit selle samba eest on raiskamine.

Eks mõne mehe vabadus ongi odavam kui teise oma. Kui sa aga midagi raiskamisest ei tea, siis ära sellest rohkem enam räägi. Sealsamas kõrval on üle 200 miljoni maksev liuväli ja vaat see on raiskamine. See, et Tallinna keskväljak tehakse korda ja parkla asemel tehakse park aga minu silmis ei ole. Sümbolite tähtsust ei tohiks samuti alahinnata -- aprillikuus on näha kui võimsad asjad on sümbolid. Ja kui paljud riigid on piisavalt julged, et tänapäeval püsti lükata lahtilõigatud rõngasrist? Vaid väga vähesed.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

PostitusPostitas Orz 14:46 4. Mär 2008

Sealsamas kõrval on üle 200 miljoni maksev liuväli ja vaat see on raiskamine.

Mis nüüd tuleks siis liuväli maha lõhkuda või?

-- aprillikuus on näha kui võimsad asjad on sümbolid. Ja kui paljud riigid on piisavalt julged, et tänapäeval püsti lükata lahtilõigatud rõngasrist? Vaid väga vähesed.

Säästa - kas on üritad pronkstondiga hirmutada või?

Eks mõne mehe vabadus ongi odavam kui teise oma

Sümbolite tähtsust ei tohiks samuti alahinnata

Sümboleid ja asja iseeneses ei tohi segi ajada.
°
Orz
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 17:48 4. Mär 2008

Mina ütlesin, et 100 miljonit selleks, et koristada see autostumist, elitaarsust ja tarbimisühiskonda sümboliseeriv parkla linna peaväljakult ning asendada see millegagi, mis sümboliseerib meid kui rahvust ja annaks edasi meie identiteeti: mineviku, oleviku ja tuleviku on täiesti tühine raha.

Sina ütlesid selle vastu täpselt mida? Ma nagu ei mõista pointi ... minu pärast võid minna ja lõhkuda maha selle liuvälja kui sa nii väga tahad: eks see üsna kole ja sobimatu konstruktsioon sinna vanalinna algusesse olegi. Iseasi, kas seda nii väga teha vaja on ja kuidas see antud teemaga seotud on ...
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

PostitusPostitas Orz 18:17 5. Mär 2008

No parklast lahti saamise osas olen täiesti nõus. Liuvälja ja Miljonipeldikuga on see häda, et need on juba valmis, mis seal enam jah.

Mis puutub sambasse, siis minu jaoks on vahe, kas saab 100 miljoni eest näotu või 50 miljoni eest nägusa.

Aga tühja sellest, ma jäin oma seisukoha juurde ja olen juba andnud allkirja Saja Miljoni Samba vastu.
°
Orz
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 19:09 5. Mär 2008

Mulle tundub, et kõikide nende allkirjakogumiste juures on see, et rahvale tambitakse pähe "õige vastus" ja siis lambakari tormab kohemaid kuhugi klikkima. Ja pärast on piinlik. Nii oli ka alkoholimüügi keelamisega, selle liuvälja ehitamisega jne. Kus kuradi kohast tuli sul see hiilgav "50 miljoni eest nägusa idee"? Selles pole KUNAGI juttu olnud. Tegemist on hetkel seitsmenda katsega sammast teha ning minu arvates on praegune variant parim võimalikest: ilus, julge ning mõttega. Äkki peaks hoopis üles tõstma "viie soti eest vinge sammas" plaani .. see on veel odavam kui 50 miljonit!!! Vastu irisejatel pole seniajani ühtegi konkreetset ettepanekut olnud ja nad pole ka midagi välja pakkunud selleks, et asja kuidagi muud moodi teha ... tasuta ebakonstruktiivselt lõugu laiutada oskavad kõik, samas on pooldajad rahvaalgatuse korras kogunud hetkeks juba 9 miljonit krooni. Kui iga vastuviriseja oleks pidanud omalt poolt kasvõi 100 krooni suupruukimise eest alternatiivse samba heaks kohustuslikus korras annetama, palju neid allkirjaandjaid siis oleks olnud? 5? 10?

Omalt poolt kirjutasin sellest pikemalt siin: http://fm.ee/pronto/index.php?/archives ... aagu!.html
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 19:23 5. Mär 2008

Minu poolest pigem ärgu saagu.

Miks? Sest ei meeldi. Liiga suur ja ilmetu. Vsjo. Hind ei mängi erilist rolli.
Peaks nagu lootma paremat, mitte sellega leppima ainult selleks, et ausambajamale punkt panna.
Mina arvan, et saab paremini. Jah, mul pole midagi endal pakkuda, aga ei pea seda ka enda tööks.

Ei meeldi liig rahvuslik jutt, mis on sama jura kui rahvusvastane.
Annan nüüd kiuste allkirja vastu.
hmmm... mh?
Olorin
Arhimaag

Järgmine

Mine Poliitika ja religioon

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll