Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kuidas joonistada revolvrit?

Vaba vestlus kunstiteemadel

Moderaatorid: surra, mart, Irve

Kasutaja avatar

Kuidas joonistada revolvrit?

PostitusPostitas Dani 17:03 18. Juun 2005

Ma joonistan ühte pilti, kuhu ma rumalast peast revolvri peale tegin. Et ma pole eriline relvaekspert, siis ma lootsin netist leida mõne sobiva pildi, mille järgi see lõpetada, aga hoolimata lehekülgede kaupa revolvrite vaatamisest google'is ei ole ma targemaks saanud.
Nimelt ei ole ma leidnud ainsatki pilti, mis oleks sobiva nurga all :(.
Nii et kui keegi suudaks mulle selgeks teha, mismoodi näeb eestpoolt vaadates välja see toru all olev jublakas oleks mul väga hea meel :D
(See jublakas.)
Vox clamantis in deserto...
Dani
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas metsavaim 17:19 18. Juun 2005

See jublakas on üldjuhul puhastushari ja samuti üljuhul on ta eestvaates ringikujuline.
metsavaim
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dani 19:33 18. Juun 2005

Lihtsalt niisama ringikujuline?
Siis on hea, sest praegusel variandil ta sihuke ongi :D.
Tähh.
Dani
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 19:58 18. Juun 2005

Võid pisiksed sakid ka sellele joonistada tegelikult...
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merlon 20:54 18. Juun 2005

See ei ole mitte puhastushari , vaid ekstraktori varras. Tavainimeste keelde ümber panduna on tegemist vidinaga millele vajutades saad trumlist padrunikestad kätte.
Merlon
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dani 17:28 19. Juun 2005

Kas üldiselt nii sobiks muidu?

Irve kirjutas:Võid pisiksed sakid ka sellele joonistada tegelikult...

Millised sakid?

(Ma olen teadlik mõnest väikesest perspektiiviveast, aga kui ma need avastasin, oli parandamiseks juba pisut hilja. Ja toruots ei jää kah nii triibuliseks. Ning käepide peaks käe varju jääma kah.)
Kui midagi väga silma riivab, siis öelge :D.
Dani
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veiko100 17:36 19. Juun 2005

Kui, siis üks tehniline üksikasi: padrunite pesasid pole eestvaates näha.
"Kristlik usk on otsast otsani ohvrite toomine: oma vabaduse, uhkuse, enesekindluse ohverdamine, enda orjusse andmine, enese sandistamine." - Friedrich Nietzsche
veiko100
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dani 19:42 19. Juun 2005

Hmm... see revolver on üldiselt segu mingist suvalisest enam-vähem sobiva nurga all olevast revolvrist, mille pildi ma google'ist leidma sattusin, sellest Smith & Wessonipildist ja minu elavast fantaasiast ja mulle tundub küll, et viimase pildi peal on need enam-vähem samamoodi kui minul...
Kui ma muidugi õieti aru sain, mida sa silmas pidasid ;).
Dani
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 20:59 19. Juun 2005

ma sain nii aru: kui seda revolvrit tõesti toru poolt vaadata, peaks näha olema trumli sees need augud, mille kaudu iga trumlis oleva padruni kuul torusse siseneb. sul tundub see trummel kuidagi umbne tõesti, kui teda Veiko tähelepaneku valguses vaadata. ma nyyd ei mäleta, kus filmis või mis pildil nägin (viimati?) seda efekti, et vaataja poole suunatud revolvri trumli viis kuuli (hõbedast võib-olla isegi?) on näha ja säravad sulle vastu, igayks omas pesas seal trumli sees. aga aeg-ajalt seda nippi ikka tarvitatakse.
ohpuu
Saladuste kaitsja

asdf

PostitusPostitas QK 0:16 20. Juun 2005

Ta on JUBEDALT kõver. See on siis vist seeperspektiivikala.
Selle lahendamiseks oleks väga hea, kui sa selle enne mingis modelleerimisprogrammis valmis teeksid, ja siis sellele ilusasti peale joonistaksid (kuigi modelleerimisprogrammides annaks seda ka väga ilusasti teha, aga see pole vist päris see kunst mida sina teed).
Olen ka natuke paberit rikkunud, aga minul on näiteks nii, et sellised tehnilised vead nagu perspektiiv ja proportsioonid avastan ma alles mitu nädalat pärst pildi joonistamist - sinnamaani tundub, et ise tehtud, hästi tehtud, ja sellised asjad ei riiva eriti silma.
tulge appi! palun!
QK
Bännitud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragonath 0:44 20. Juun 2005

Relv ei peagi korralik olema. Ta peab olema hirmus ja jube, et kui sa selle toru ette satud, siis sa tead, et oled omadega pees (inspireeritud Douglas Adamsist). Tehniline õigsus on minu meelest suht teisejärguline, kui sa just ei soovi rahuldada neid inimesi, kellele meeldib kujutavast kunstist ainult valesti tehtud asju leida ja siis nende kallal iriseda.
Libe mõõk ei püsi peos.
Dragonath
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veiko100 1:43 20. Juun 2005

Lihtsalt küsimus oli selline, et kas leiate fataalseid vigu, ega ma paha pärast :P Aga teisalt, ega mind eriti mitte töötav relv ka ei kohuta.
"Kristlik usk on otsast otsani ohvrite toomine: oma vabaduse, uhkuse, enesekindluse ohverdamine, enda orjusse andmine, enese sandistamine." - Friedrich Nietzsche
veiko100
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 19:14 20. Juun 2005

veiko100 kirjutas:Lihtsalt küsimus oli selline, et kas leiate fataalseid vigu, ega ma paha pärast :P Aga teisalt, ega mind eriti mitte töötav relv ka ei kohuta.

Jah, see, et trumlis pole auke, kust kuuliotsad välja paistavad on viga.

Teine asi mõtlemiseks on see,et mida suuremakaliibriline relv, seda vähem on sellel pesasi. Pooletollised riistad näiteks on ainult viielasulised. Enamus revolvritest on kuuelasulised (nn sixshooterid). Nn, naistekad ja pisemad revolvrid (näiteks 0.22-sed) võivad samas sisaldada kuni kümme padrunit. Sinu raud on hetkel silma järgi vaadatuna seitsmelasuline.

Oluline on silmas pidada ka seda, ert tänapäeval kipub enamus relvolvritest olema vintrauaga, kusjuures vint on kenasti näha, kui torust sisse vaadata. Sinul on raud rõhutatult sile.

Ahjaa .. ja see tagumine reguleeritav sihik on sul kuidagi veider. Aga kuna pilt ise on selle koha pealt vähe udune, siis võib selle kirjutada ka udu arvele.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

asfd

PostitusPostitas QK 20:53 20. Juun 2005

trumliaugud küll, jah, aga kõik muu on väike viga, mida tavainimene ei märka. Aga see perspektiivivärk riivab küll silma
tulge appi! palun!
QK
Bännitud

Mine Kunst

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll