Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Erien - Surnute linn - muljeid

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Erien - Surnute linn - muljeid

PostitusPostitas Aeg 13:00 27. Aug 2006

Hahaa, essa!

Ma ütleks selle nüüd välja: Erieni mängujuhid on õelad! Ma saan aru plaanist meid Floga vastastikku mängima panna, las siis bitchid intrigeerivad ja killivad teineteist, eks. Aga kui Flo ei tulnud, pandi mulle vastu kolm väikest nunnut poissi (nii päriselt kui rolliliselt). Kui ühega ühele poole olin saanud, olid mu tegelasel süümekad nii suured, et edaspidi hoidsin teistest teadlikult kilomeetripikkust vahemaad, et nad ise mind ära ei tunneks ja endale häda kaela ei kutsuks.

Pärast tuli Oskar ja tegi komplimendi, et tema jaoks larpiajaloo parim salamõrv. Nojah. Mis nii viga, kui pealesattujad tõsimeeli uskusid, et poissi ründas metshaldjas, kes tal paljaste kätega pea otsast rebis. Aga see selleks (pärast selgus, et üks plika oli terve see aeg põõsas kükitanud ja kõike näinud, aga too taipas alles mitu tundi hiljem suu lahti teha ning selle verbaalse rünnaku tõrjumisega polnud mul enam mingeid probleeme).

Muidu oli kaunis tähistaevas ja sobiv maailmalõpumeeleolu. Mind, hoolimata hambuni relvastatud kaaslasest ja limiidita ravimisoskusest, adventuurerid siiski oma kampa arvata ei tahtnud (võibolla jättis mu renomeele siiski väikese pleki see ilma peata laip, mille kõrvalt mind leiti), niisiis tegelesin heategudega. Peamiselt ravimisega ja ühe hullu jumalanna suu käega hinnihoidmisega.

Aitasin ka ühe õnnetu armunud paari abielusadamasse, nõustudes naispoolt oma sugulaseks ja seega ka kõrgest soost daamiks tunnistama. Väikesed omakasud olid ikka sees ka - veel kaks mõõgameest kulusid ära ja pealegi polnud mul kuhugi minna. Nii et koos vastleitud sugulase ja tema kaaskonnaga oleksime avastanud, et vanaonu ei elagi seal, kus ta oleks pidanud (khm, vanaonukene oli loomulikult väljamõeldis, väike hädavale) ning siis oleks tänulikkusest nõretav Vincent mu oma katuse alla võtnud, rikkaliku söögilaua manu. Ja seal poleks keegi mind tundnud ka.

Ning moosekantidele õpetasin uue laulu, neil oli mure, et esilaulik oli vigastet ja nad ise ei teadnud oma repertuaari nii hästi. Vastu sai liha, aitäh :D

See sai ka kinnitust, et ükski heategu ei jää karistamata - just mina lunastasin Puuraiduri, kes hiljem osutus üheks põhipahaks, metsavaimu käest vanglast välja.

Aga seiklejate salatsemisisu tõttu oli mul vahepeal üsna pikalt tegevusepuudus ja jõlkusin kambal lihtsalt sabas. Mis tõi kaasa põgenemise pimedas metsas, mis minu kui kanapimeda jaoks oli väga õõvastav kogemus - joosta, kellelgi käest kinni, kuhugi, oksad peksmas vastu nägu ning omamata vähimatki aimu, kus ollakse. Aitäh kõigile, kes mind vahel talutama pidi ja metsa maha ei jätnud :)

Kokkuvõtlikult võib öelda, et surematu elu ei ole mingi meelakkumine. Pärast nn maailmalõppu, mis puudutas siiski vaid tegevuse keskmeks olevat metsa, oleksin mina leidnud küll ellujäänuna, ent alasti kõrbes ringi jooksvana. Ja see on väga tõsine küsimus, et kas ma janusse surres oleksin taas ellu ärganud, et uuesti janusse surra. Ja nii umbes miljon korda järjest. Õnneks lasime koos Kharriga enne jalga ning mulle jäi mu alkohoolikust ihukaitsja ja talle jäi ta elu. Ahjaa, riided jäid mulle ka selga.

Aga nagu ikka, oli meepotis ka tõrvatilk ja mitte väike. MIS IIGEE OOGEE JUTT SEE KOGUAEG OLI? Alates noortest ja lõpetades kõige vanemaga. Ei taha ikka küll keset jumalatejuttu ja suurt arutamist, kuidas maailm päästa, kuulda auväärset tulemaagi ütlemas: "oot, see on nüüd oogee, aga ega ge-emmid seda vist nii ei mõelnud." Yäka!

Aga GM-idele aitäh ja kniks. Hea mäng oli, korralduselt ka vägev ning see toss, mis Baali ärgates templist tuli - uuuuuuuu!

Aliine D'Arc, surematu
Viimati muutis Aeg, 13:33 27. Aug 2006, muudetud 2 korda kokku.
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 13:07 27. Aug 2006

Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 15:13 27. Aug 2006

Vanamees-preester tuleb enne järgmist mängu veidi üle käia verbaalselt, sest praegusel kujul on ta ilmselt välja kasvanud larbikoolkonnast, kus IG ja OG on vastuvõetavad asjad. Häiris ka mind ja väga palju: sest see vedas ka ülejäänud rollist välja.

Mängust muidu. Jätkumängud on head.

Mulle meeldis. Meie kambal tekkisid küll väikesed lällamisprobleemid seoses He puudumisega laulusõnade meeldejätmisprobleemid, sest He oli esilaulja ja meie sõnu ei mäleta. Sellegipoolest olime mõnusasti riskialtid ja läksime päris mitmele asjale vapralt vastu lootuses "küll me end välja räägime". Õnnestus ja oli põnev.

Toredad seigad:
Seltskond saabub templi juurde ja võtab vestlusringi üles. Kutsun laulikud kaasa templirahvaga juttu tegema ja võtan ühtlasi vastu otsuse, et olgu: lähen potentsiaalselt ohtlikule asjale vastu. Täpselt selle esimese sammu ajal, mis minu otsusele järgnes, tuli lossi poolt kohutav ragisev ja kõmisev äikesemüra. Mängujuhina selline asi välja arvestada! Mul pole sõnu. Ehmatas ja korralikult.

Positiivne juhuslik asi: teie metshaldjal olid kintsud rohelised. Tore kui viitsitakse vaeva näha sellise looduslähedase kostüümiga.

Positiivne mittejuhuslik asi: Baali osatäitja oli nagu raudrusikas imiku silmaauku. Nii mängu siseselt kui väliselt vastuoludega pikitud, autoritaarne, ilge päti näoga ja "see kuri" Murazor. Aplaus ja lilled.

Laulikutelt küünla röövimine ja nende uimastamine. See oli väga nõme ja paha ja khm: rumal. Samas saavutati sellega tulemus, kus laulikud end vaikselt Baali juurde organiseerisid ja seal tapatalgud rahulikult üle elasid. Lisaks anti neile au nimetada uus jumalanna: Püüra. Keegi ei osanud kahtlustada seda väikest padjapüürinalja. Isegi Cor püüdis sellele mitte mõelda.

Kui laulikud olid puntras koos ja hirmunult Baali preestritega vastamisi sattusid (Seoses Lin'i varbaluumurruga ei saanud me põgenemise osas midagi targemat ka teha.) vestsin mina peapreestriga võimalikult venivalt ja pikalt samal ajal, kuni keriti lahti kaitsering ja süüdati selles Eire teenreid kaitsev küünal. Julgustuseks võtsime üles lauluviisi, mis esimest korda kogu päeva jooksul oli ühtne ja sealjuures oma veidruses ääretult hea. Veetsime transis jupp aega. Surnud Hulkurile igastahes meeldis. Ma ei teagi mida peapreester meile rääkis.

Üldjoontes oli hea ja tore ja kui kunagi keegi jätkata viitsib, siis oleks ka äge, aga kui nii jääb mäng, siis on ka äge. He, Lin, Lis ja Cor jätkavad igal juhul oma kuulsusrikast kroonikpäevavaraste ja lauliknäitlejate rasket võitlusretke.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 15:20 27. Aug 2006

Väga lahe oli.

Aitäh kõigile kaasmängijatele ja GMidele, hästi tublit tööd olete teinud. Müts maha teie ees.

Tahaks kas järge või samade GMide poolt tehtud mängu sama rahvaga, sest sigatore oli. Aga nii võib ka.

Teie Erregela al-Kabir
(kes lõpetas kõrbes koos kahe tõbriku ja ühe kääbikuga ning ühe eelmainitud bandiidi varandust rahulikult kulutama asub)
;)
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija

PostitusPostitas Pallando 15:32 27. Aug 2006

Irve kirjutas:Lisaks anti neile au nimetada uus jumalanna: Püüra. Keegi ei osanud kahtlustada seda väikest padjapüürinalja. Isegi Cor püüdis sellele mitte mõelda.
:lol:

Mh - ma omast arust isegi ütlesin selle padjapüüra isegi välja teie Püürapakkumise peale, aga jo ma toda liialt vaikselt ja ainult uue jumalanna kõrvade jaoks siis kuuldavalt. Aga et jumalanna ise nagu rahule jäi ja paremat nimekandidaati põlnd (hiljem kuulsin, et rahva seas olla liikund veel nimesid nagu Hüsteeria ja Baalinna), siis jäigi see Püüra, mis jo lausa kena nimi on kui täpitähti silas pidada jne.

Aga laulikutele - muusikutele eriliselt suured tänud: see, mis te kuuldavale lasksite oli tõeline kaosemuusika, et Baali süda lausa härdus, mistõttu ta oma otsustes enam nii kiire ja järsk ei olnud, kui seda ehk oleks võinud temalt oodata.

Hästi tore oli!
Pallando
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 16:10 27. Aug 2006

Korrigeerin lauset: "Keegi, peale Baali enese ei kahtlustanud..."
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghostwizard 17:30 27. Aug 2006

Tore oli, tänud GMidele ja kaasmängijatele...

Erilised tänud: Irulan, Naira(ehk siis haldjas), Sauroni mängitud sõdalane ja veel paar... muutsite vähemasti ühe kääbiku elukese helgemaks.

Pikemalt muljetab ehk mõni hetk hiljem.

Kääpsust õhumaag Kõrmik, kes koos kolme inimesega kõrbe pages ning nüüd sinnapoole teel on kuhu saatus neid viib, ehk ka varandust kulutama kui veab...
Viimati muutis Ghostwizard, 20:44 27. Aug 2006, muudetud 1 kord kokku.
Erien ei olnud turvaline mäng, Erien oli väga tõhusa turvakontrolliga mäng. - logerin
Ghostwizard
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 17:49 27. Aug 2006

Näknäk, kas Sauron mitte ei öelnud, et tema meestega oma varandust ei jaga?

Unustasin varem isiklikud tänud ütlematagi. Suured tänud siis Sauronile, No0neile, Iardacilile, Ghostwizardile ja loomulikult ka mu endistele templivendadele ja õdedele, kelle ma küll reetsin. :P

Olgu meie elu ilus, kui me jälle parematele jahimaadele jõuame.
hoarmurath
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 17:53 27. Aug 2006

Hoarmurath, kas Sina olid see, kes templis haigestunud mehe mõrva pealt nägi? Lihtsalt huvi pärast - miks Sa kohe selle infoga välja ei tulnud?
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 17:59 27. Aug 2006

Olin. Aga probleem oli selles, et ma sain Aweroni jutust valesti aru. Uskusin, et tegelikult tappiski metsavaim tolle vaese tegelase. Kui Chloe mulle asja ära seletas, siis oli liiga hilja, et midagi oleks teha saanud.

:lol:
hoarmurath
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 18:05 27. Aug 2006

oh, sellest on küll kahju. Aga juhtub :) Ja väga hästi olid end ära peitnud, et ma ei märganud :)
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 18:13 27. Aug 2006

Kahju jah. Õhtul olin juba nii omadega segi, et ei jaksanud seda süüdistamist jätkatagi.

Peidus olin ma tegelikult nii, et oleks sa otse vaadanud, oleksid sa näinud. Lihtsalt põõsaste taga pingil istusin.
hoarmurath
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 18:14 27. Aug 2006

yldiselt j2in rahule.
templis oli suht huvitav asjade k2iku j2lgida, kuidas vaikselt liiguti baali kutsumise poole.

veidi oleks v6inud kyll rohkem taustinfot olla, templi ymbruse, meie enda kommete ja tegemiste, ajaloo kohta. suur osa tuli sellest vahetult enne m2ngu v6i m2ngu ajal GMidelt v2lja pigistada. samas pole hullu, see ei seganud eriti.

meeldis see, et enamjaolt ei suutnudki v2lja m6elda, mida keegi templirahvast teadis ja tahtis saavutada. ei olnud selliseid must-valge kontraste.

meeldis see, kuidas kadunud templi6e saabumine asjad suht pea peale keeras. see oli minu jaoks ootamatu. olin selleks ajaks juba nii yhte kui teist vaikselt ette valmistanud ning kui 6e saabumist poleks olnud, siis asunud ka peapreestrit j6ulisemalt kohalt kangutama niisama kaigaste kodarasseloopimise asemel. 6e saabumisel m6tlesin jupp aega, kas nyyd juhust kasutada ja avalikult peapreestri vastu v2lja astuda, tuletades rahvale meelde k6iki tema eksimusi ja m88dalaskmisi

baali saabumine oli hea. ja ka baal m2ngis oma rolli h2sti v2lja.

samas ei tundunud eriti m6istlikuna meie v2ikse pundi sel kujul v2jalikke tegelasi 2ra tooma saatmine. pani tundma ennast m6ttetu kahurilihana. mis v6iski olla eesm2rk, juhul kui baalil oli ka varuplaan, mida meie hukkumise korral teha. kuna tegu oli puhta juhusega, et me saime k2tte k2tte selle baali t2di, kes meie luurajale sylle jooksis. ning samuti oli ka puhas juhus see, et muusikud meile ise vastu tulid ja soovisid meie juurde tulla. samas oli see minu enda personaalne asi, et ma seda pimedas metsas myttamist ei nautinud, sel pole m2ngu korraldajate ega ka kaasm2ngijatega midagi pistmist

mis ei meeldinud, oli l6pplahendus. p2ris pikalt sai niisama myyri peal passitud ja oodatud, et m2ng l6ppeks. seda oleks v6inud kiirendada, kui oli n2ha, et keegi eriti midagi ette ei v6ta ja k6ik ootavad suht niisama. ka osad vastasleeri tegelased tulid v2rava juurde, nentides tuleku p6hjuseks igavust. ja kui see l6pplahendus tuligi meie rongk2iguga, siis piirdus see paari tulepalliga ja templisse tagasijalutamisega. oleks oodanud veidi vingemat tulev2rki, samas v6ib asja taga olla see, et ei tahetud siiski asja ametlikult l6ppenuks tunnistada.

mis veel ei meeldinud, oli vana hea IIGEE OOGEE. seda sai ikka suht tihti kuulda. v6ibolla olen ma porisev vanamees :P, aga inimesed - kui te tulete m2ngule, siis MÄNGIGE. mitte 2rge ajage suust mingit n6medat iigee ooge juttu v2lja. seda j6uate peale m2ngu ja suvalisel ajal 2 m2ngu vahel rohkem kui kyll r22kida. ma ei m2leta, et ma kunagi yhegil kyylikute m2ngul yldse kellegi suust oleksin kuulnud iigee v6i oogee. sama lugu alice larbi kohta. samas ka tegu kutsetega m2ngudega. igayks teeb siit omad j2reldused, milliseid m2ngijaid sinna kutsutakse ja milliseid mitte
v6in kyll faktides eksida, aga vist balor sel kurikuulsal vanuse ylempiiriga m2ngul kirjutas konkreetselt et kes enam m2ngida ei suuda ja tunneb vajadust mingi iigeeoogee j2rele, v6ib panna k2e pealaele ja endamisi niipalju iigeeoogee juttu r22kida kui torust tuleb. tegelane loetakse aga enesetapu sooritanuks. k*di h2sti 8eldud.
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 18:36 27. Aug 2006

Demon kirjutas:v6in kyll faktides eksida, aga vist balor sel kurikuulsal vanuse ylempiiriga m2ngul kirjutas konkreetselt et kes enam m2ngida ei suuda ja tunneb vajadust mingi iigeeoogee j2rele, v6ib panna k2e pealaele ja endamisi niipalju iigeeoogee juttu r22kida kui torust tuleb. tegelane loetakse aga enesetapu sooritanuks

Küsimus ei olnud kaugeltki mitte mänguvälistes tegevustes, vaid selles, et noh, see on Insanity. Et kui hirm/õud/muud toredad emotsioonid enam mängida ei lase, on väljapääs. Parandatagu, kui eksin.

Demon kirjutas:igayks teeb siit omad j2reldused, milliseid m2ngijaid sinna kutsutakse ja milliseid mitte

Nunuh.
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas narmer 18:58 27. Aug 2006

Tore mäng oli. Pisut masendavaks jäi lõpp: maailma me päästa ei suutnud ja mu kõige kauem olnud tegelane sai surma (vähemalt mäletasin seeskord surres karjuda).

Mäng oli huvitav, lahedad NPC ja palju tegevust, igav ei hakkanud ükski hetk.

Baali ilmumine oli võimas, toss, heli, segadus ja hirm. Sealt metsa põgenemine jättis väga hea mulje.

Ja lõppetan kõige tavalisema lausega muljete teemas: Tänud GM-idele ja kaasmängijatele.
narmer
Meister

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll