Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Priiuse Hind 2 muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Priiuse Hind 2 muljed

PostitusPostitas Ghostwizard 8:43 8. Mai 2006

Niisiis, näib et olen esimene, kes muljetama hakkab.

Igastahes suured tänud kõikidele GMidele ja kaasmängijatele, selle toreda elamuse eest. Sai joostud, tumedaid tegusid tehtud ja rahvale õnne ja rõõmu toodud. :P

Igastahes suurimad tänud läheksid eelkõige mu kaaslastele, kellega koos sai siia veidrale maale satutud. Ilma teieta poleks see mäng olnud vist pooltki nii lõbus. Selle osas eriti suured tänud Jaanale.

Vaimud, olite toredad, eriti see tumedapäine neiu, kes sai välja kutsutud. Jätsid sellise hea, kanantava hinge mulje. Ja üldse tekitasite omamoodi koduse tunde.

Loitsuvõitlus tuuslariga oli ka omamoodi uus kogemus, varemgi saadud rituaalitseda, kuid see kord sai seda tehtud nö lahinguvormis, mis sest et vaenlane üle meie oli, siiski oli fun, nagu ka selleaegsed täringumängud...
Tänaks Ülot veelkord selle kogemuse eest.

Peaks ütlema, et mitmed läbi võsa pagemised olid ka toredad, eriti see viimane, kus tekkis mõõk käes läbi võsa minnes tundsin lihtsalt, et miski tume raev võtab minus vaikselt üle. Tänage õnne, et keegi sel ajal vastu ei sattunud :P

Ja noh, päiksepaisteline ilm ja üle kahekümnekraadine ilm sobisid kokku meie rõivastusega...

Mida veel kindlasti võiks öelda... i hate liches

Austusega, teie Occasus

PS! Pilte!
Erien ei olnud turvaline mäng, Erien oli väga tõhusa turvakontrolliga mäng. - logerin
Ghostwizard
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas k2rts 9:05 8. Mai 2006

Mäng oli jah lahe, eriti see pool kus kartuli koorimis noaga ühte sai vaikselt hakkatud kasvama... :P

Kuigi peab tõdema, et ikka veel pole ma saanud elavaks, liigun ikka ringi hingena, kes on seotud oma peiuga pärisilmas...

Kõige parem hetk mängust peab ütlema, et oli see kui sai selle lichi eest vaimuilma kaduda ja see väljendus rohke nägu, mida ta selle peale tegi ning käe liigutus sinna juurde :roll:
ta vist oli natuke pettunud, et ei saanudki mind tappa... :D

Sai ka mängu jooksul ära käidud mustade laagripaigas, kus inimesed polnud sugugi valmis selleks, et neile keegi külla tuleb... kohe tõmmati mõõgad välja ja hakkati küsitlema, et kes oled ja miks siin oled :D
väga kahtlased olid ning imelikus keeles rääkisid peale selle...

Ja suured tänud ühele pühakuvaimule kes kartuli lõikumisel mulle appi tuli ning paljudelegi jättis mulje õhus hõljuvast noast ja kartulist :lol:

Muidugi tänud ka GMidele ja teistele mängijatele, kes minu veidi kahvatut jumet võõrastsid veidi ning muidugi ka oma kallile peiule tänud,kellega oli tore kiis mängida :D

Aga eks ma siis nüüd jätka oma otsingut, et lõpuks elusaks saada

Kalme

PS! Hiies liikuda oli igati tore ja teine kordki tahaks sinna tagasi istuma ja mõtteid mõlgutama...
Viimati muutis k2rts, 9:08 8. Mai 2006, muudetud 1 kord kokku.
akna taga sajab vihma ja kuu on kõrgel kõrvade kohal
k2rts
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dwar 9:08 8. Mai 2006

Mäng oli mõnus ...

Võrratu ümbrus! Võrratu seltskond! :)

Kirjutan tulevikus pikemalt ... pildid tulevad varsti (koos kommentaaridega ;) )

Katariina von Üexküll
Dwar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 9:58 8. Mai 2006

Gemmide poolt tänud mängijatele, kes nurisemata kannatasid välja palava ilma ja mõningase kaose, nii reisuvankrite laadimise kui ka muus osas.
(järgmine mäng on oodata THE Raadiosaatjate GM ametikoha loomist. - see on siis see mängujuht kes istub puu otsas ja teeb morsekoodis KUKU :))

Lisaks veel seda, et peale mängu leidsimie mitmesugust larpinänni mille loetelu laekub siiasamasse postitusse - kohe kui ma kraami olen lahti pakkinud.

Igatahes Paremat
R

Nimekiri:
1. Sveitsi nuga - Mati oma...
"Meest eristab hobusest mõistus - mõnikord ka sadul."
- Hagar hirmus

" On võimatu olla masenduses kui sul on õhupall. "
- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lii 10:58 8. Mai 2006

Kiidu- ja tänusõnad minugi poolt.

Esiteks tänaks Tuuli kõiki noori, kes metsas turnivale mutikesele vajadusel abistava käe ulatasid ja aitasid tiigis nõusid pesta. Ei ole need vanainimese jalad enam samad mis noortel. Ja see kepiga käimine on ikka meeletult väsitav tegevus...

Sai utsitatud noori enne sõttaminekut lapsi tegema, et emadele jääks vähemalt lapselapsed keda hellitada; rahustava/uinutava tee keetmist õpetatud; salajuttu puhutud ja ässitatud ristikoeri tapma. See viimane ainult hästi ei õnnestunud, kõik olid nii masendavalt pika meelega :P

Tänud Liiliatüdrukule mõnusa paranoia tekitamise eest, kahju et ei jõudnuki seda seeneleotise tegemist õppida.

Erilised tänud Curunirile, kellega sai pidevalt infot võrrelduda ja üritatud tervet pilti kokku panna.

Lisaks tänaks ka kõiki teisi kaasmängijaid, kes tegid selle kogemuse igati meeldejäävaks ning Gm-e, keda mul õnneks kordagi tülitada vaja ei olnud.

Tuuli, metsatalust
lii
Saladuslik vandertroll

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kuriboh 15:44 8. Mai 2006

Mäng oli väga hea. Tänaks GMe, abiGMe ja muidugi kaasmängijaid.

Mustade (ja ka minu) laager oli väga tore, ja tänu Ivelli "huvitavatele" juttudele oli laagris alati naljakas.

Vabandaks veelkord Liiliatüdruku ees, I just had to survive

Koht oli imeline (va. päike, mida oli veidike palju)

Tuusleriga võidu manamine oli tõsiselt tore (to bad we lost ;) )

Ja noore tõlgi (gwydion) ohverdamine oli lõbus (nagu kõik me riitused)
In the grim darkness of the 41th millenium there is only awesome.
kuriboh
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Angelic 16:40 8. Mai 2006

Minule meeldis see larp väga. Väga huvitav kogemus oli mängida kaksikõdesid Pikset ja Pistet, hilisema nimega Sanguin'i.
Mulle meeldis kohutavalt valetada külaelanikele ja tervele perekonnale ja siis ohverdada oma vastne abikaasa(n-ö tõlk) riitusel mille käigus pühitseti Piste Sanguin'iks ja Luciferi alluvaks.
Väga huvitav olid ka loitsud ja võitlus tuuslari ja satanistide vahel.
Aga kahjuks pidi Piste Pikse oimetuks lööma ja metsasügavustes puu külge siduma ning lõpuks talle sisendama et ta oli libahunt. Ja Piste vabastas ta.
Aga Pikne oli väga murtud saades teada tõe oma õe kohta ning lõi endale pistoda kõhtu lootes surra. See ei õnnestunud tal kuna isa ja ravitsejad jõudsid kohe appi ja aheldasid ta voodi külge ning ravisid.

Tahaksin tänada väga oma isa, õdesid ja venda, allikavaimu ning tuuslarit. Ka satanistide seltskonnas oli väga huvitav:D

Suur suur tänu GM-idele selle eest et see üritus üldse teoks sai!
Angelic
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ivellios 16:49 8. Mai 2006

Suured tänud ka minu poolt, nii GM-idele kui teistele mängijatele, elamus oli väga lahe.

Noori vihaseid sataniste mängida oli tore, eriti mustade ürpidega päikesepaistelisel päeval ringi jooksime :P , aga oh well, tasus end ära.

Mängu loitsusüsteem ja üldse reeglid on minu arvates väga effektiivsed, neid meie riituseid tehes tuli selline päris tunne kohe peale. Lahe oli veel see ka, et kõik arvasid, et me oleme mingid ilgelt võimsad tüübid (mida näitas eriti see, kui ma õhtul Auriniga majakese poole tulin, ja seal olevad inimesed siis küsivad, kas me oleme ikka OG, ja eitavat vastust kuuldes võtab maad paanika ja kõik jooksevad, TÄNUD, see oli ilge egolaks).

See loitsuvõistlus metsatargaga oli samuti väga karm, kui me sinna ringi ise kinni jäime oli küll väga selline wtf moment, aga eks kõik laabus lõpuks enam-vähem hästi.

Kahju oli sellest, et me neid ilusaid vaime ei saanud enda teenistusse sundida, või siis põrgu saata, aga mis seal ikka...

Kokkuvõtteks siis, et ootab uut mängu, ja loodab, et see on sama lahe kui see, või siis veel lahedam.

Arctos
Ivellios
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Yrgnaine 16:54 8. Mai 2006

Tänud kõikidele mängijatele ja kaasGM-dele. Eriline aplaus Trexxx`ile, kes sai meist kõigist rohkem halle juukse karvu juurde...
Nüüd veidike muljeid [selekteeritud ja neut.]:
*Hiis muutus mängu lõpuks ... :rolle:
Kui oli loitsimine Tuuslari ja mustade vahel, oli ka OG tunne, et kohe-kohe lendab miski õhku.
*Kahru ja Pääsu eksitamine metsas ja kohtumine nõiaga...
*Kiirkähmlus metsaääres
*Kõrge kaarega lend põgenemisel ohverdamise eest ja Liilatydruku nuga kõril... [P.s loodan, et Liilia jalg saab terveks- ma üritasin lihtsalt elu eest põgeneda]
*Metsast tapetava karjed- selgus, et kedagi tol hetkel ei tapetud, vaid preester laulis Ave Mariat... :roll:
*Satanistid olid muljetavaldavad...punane altar ja kolp- korraks tekkis päris kõhe tunne, kui öösel joostakse mõõkadega ringi - mis sest, et Gm, pimedas võid ikka laksu kirja saada...

Meeldivaid hetki oli palju, nimekiri tuleks väga pikk. Ilus mäng ja koht oli ning oleks ise tahtnud ka mängida, kuigi põnev oli ka kõrvalt vaadata :D
Jaa, täringud on toredad asjad :6:

Kas keegi seletas ära, miks Trexxx läbi märjaks sai? Ta polnud isegi hetkeks mängija... :lol:
Kõik naised on loomult inglid.
Kui neil tiivad murda, istuvad nad luua selga...
Yrgnaine
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 17:06 8. Mai 2006

Yrgnaine kirjutas:Kas keegi seletas ära, miks Trexxx läbi märjaks sai? Ta polnud isegi hetkeks mängija... icon_lol.gif

ma arvan et minust üritati kurja vaimu välja ajada... selline kogus pühavett....
aga tegelikult tundus lahe idee olevat Angelale järele joosta ja kisada "Revenge!" ja "viska ämber maha!" metsaservas ta tegigi seda....

Samuti Cirmi etteheitev pilk - kui urussidele jõudis kohale tõde et sellise koguse püha veega oleks saanud ära hävitada terve portsu tumedate jõudude loomingut...
"oli seda siis nüüd vaja" lausus Cirm
"kus ta ometi päeval oli" ohkas Trexxx
"Meest eristab hobusest mõistus - mõnikord ka sadul."
- Hagar hirmus

" On võimatu olla masenduses kui sul on õhupall. "
- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Alton 17:45 8. Mai 2006

tänud kõigile...Aga eriti ikka oma kallile perele ning loomulikult suuurepärasele pojakesele Kaerule...

Kaerule sai N* öelda" Too/vii tuulik sinna/tänna" ... "kaeva auk" "kui auk valmis aja kinni" jpm sellist....ning ainuke vastus oli " JUST"

Tütreke(Piste) Lollitas mu korralikult ära, tänan...kuigi mingi hetk oli küll see tunne, et nii vist tunneks isa sellises olukorras...

mõned eredad hetked....

*Jutuajamine Satanistidega teemal "inglismaa vallutamine ühepäevaga"
Satanist:" seal n palju külasid ja nad on tihedalt koos"
Tõivet ja Kaeru peaaegu ühest suust" Siis on ju hea saab kiirelt hakkama ja ehk isegi süüdates ühe läeb teine"
Tõivet:"Hommikul maabume ühel pool saart ja õhtuks oleme saare puhtaks teinud...
teemat läbiv idee:" Saaremaast pole suuremat Saart"

*Mõega kosjaskäik Awe juurde:)

*Rituaalide duell..hiies:)

*ÖÖ- Satanistid lõkke ääres.. lähen rahulikult sinna ja äkki kõik peale mind tervitava, ainukese maakeelt rääkiva satanisti(Oliveri), panevad mulle möögad külge...Möh!!!???

JA VEEL PALJU toredat:)
Vestluslõik zavoodis
A: Ma võin sulle sütenööriks hakata
B: (kahjuks ei kuulnud kuna laudkond naeris liiga kõvasti)
Alton
pommimees

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Angelic 18:08 8. Mai 2006

Seal oli ka veel teisi eeesti keelt rääkivaid sataniste...näiteks Ghost mängis ühte...ja ära unusta et ka su enda tütar kes mõõga sulle kõrile pani rääkis sinuga sama keelt:P
Angelic
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Xelyn 18:24 8. Mai 2006

Koht 5+
Ilm 5+
Söök 5+
jne jne, peaaegu kordagi ei kuulnud mängu ajal OG möla :).
Väga vahva oli, uus mäng võiks ikka enne järgmist aastat tulla :D. Mustad andsid palju juurde ;). ( Head rollimängu oli ikka korralikult).

Luurav/jälitav ja tegelikult liiga palju teadev allika haldjas Hepp :P.
Endine Libahunt
Xelyn
Tõeotsija

PostitusPostitas Inxu 19:15 8. Mai 2006

Mäng oli vahva. Ilm selle aasta paremaid hetki tundub ikka korralikult hellitavat.
Eredaimad hetked:
* esimene paar kilomeetrit tee kohale kaarduvate puude alt, mis sai ette võetud, et tekkiks tunne mitmepäevasest teel olekust. Kõnni nagu sadadest väravatest läbi - müstiline.
* mitmed vestlused Tuuliga - alates kõige esimesest metsavahel enne külasse jõudmist. Vapustav rollimäng.
* metsas peale sattumine, kui mustad naisterahvast tapsid. Jooksime ikka Katiga nagu jalad võtsid suure hirmuga.
* tuuslari poolt tütre Kati peitmine Kurja eest
* tuuleloitsu vägevaks laulmine koos tuuslariga
* pikem jutuajamine Pistega - kus ta meid kõiki ikka korralikult lollitas.
* kohutavalt hea kartulipuder (ja no kartulite koorimiselgi oli oma osa asja eheduses)
* vahva oli kõrvalt vaadata pudrunuia nikerdamist. Väga ehe - ja nui tuli kah uhke välja. Tubli sulane.
* heasti jäi silma ka tubli Kalmu - vaikne ja malbe ja saladusi täis.
* hea oli ka see põgenemine mustade eest - pärast seda kui selgus et nad polegi OG. Täiesti tõeline hirmutunne oli.

Unenäodki pärast mängu olid kummalisevõitu :)

Igatahes suured tänud kaasmängijatele ja veel suuremad korraldajatele.
Inxu
Rändur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas k2rts 22:08 8. Mai 2006

Inxu kirjutas:* vahva oli kõrvalt vaadata pudrunuia nikerdamist. Väga ehe - ja nui tuli kah uhke välja. Tubli sulane.
* heasti jäi silma ka tubli Kalmu - vaikne ja malbe ja saladusi täis.

:( mu nimi oli Kalme ja sulane oli laisk ja midagi ei osanud, pudrunuia tegi valmis hoopis mu peig

Kalme
akna taga sajab vihma ja kuu on kõrgel kõrvade kohal
k2rts
Tõeotsija

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll