Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


larp Kosmos 18D 25.03.06

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

larp Kosmos 18D 25.03.06

PostitusPostitas Priist 5:37 21. Mär 2006

:::::::::::: Kivitsõõr ja tähehipid esitlevad:

Pilt

Kaugel, kaugel galaktikas...

Teadaanne U.R.G. universaalsest sisekommunikatsioonisüsteemist:
“Kõigil T. A. robotitel c2300 liikuda sektorisse E34. Kõik valvetehnikud haarake mopid ja ämbrid ruumist 230 ja liikuge maandumisplatvormile 34. Siinjuures valvetehnikutele veel lisainfo, et tegutseda tuleb koheselt ning JAH, see on teie töölepingus.”

---

“ Tee lahti, me teame, et sa seal oled. Sa ei saa sinna igaveseks jääda. Me teame, et see on sinu käes!”
Nii mõtle nüüd selgelt. Vee teleporter. Nii torud. Vesi Voolab. Ilus vesi. Nii Punane nupp ja nii. Vesi ei voola. Nii suunamääraja. Näit negatiivseks. Max. Nii Luuk pakk sisse. Nii. Luuk kinni. Nii Hopsti! Nii roheline Nupp. Hopsti. Lendaski ära. Nii nüüd punane nupp. Suunamääraja positiivseks. Max. Ja roheline nupp. Oi. Palju vett. Uks. Tere. Minul ei ole.

---

Bob oli viimane valvetehnik, kes jõudis maandumisplatvormi 34 juurde. Bob oli ka viimasena jõudnud hügeenitarvete lattu, ruumi 230. Teised olid jätnud talle hea valiku vabasid ämbreid ja moppe. Bob valis punase triibuga ämbri, mida ta tundis. See oli ämber, mis tegi nägu, et ta ei lase vett läbi, aga tegelikult on tal üks väga hästi peidetud mõra. See oli vajalik, sest tal oli plaanis marssida 230 meetrit sinna ja üllatunult avastada, et ämbris on mõra ja vanduda ning tagasi siia kõndida ja teha väike suits ja valida musta triibuga ämber. Kuid kui ta lõpuks jõudis maandumisplatvormile 34 nägi ta seal kosmoselaeva maandumisplatsil maja. Sellist vanamoelist ja kolmekordst, ainus märkimisväärne asjaolu oli maja juures see, et esimese korruste akendest voolas ühtlase jaona välja vett ja mingit rohelist soga. Kõikjal selle ümber tuiskasid T.A. (tehnilise abi) robotid ja nende vahel õnnelikult tilkuvad inimesed kokteiliklaaside ja viltuste sigarettidega. Maandumiskail mängis mingi bänd kummalist hoogsat muusikat. Ning paljud märjad inimesed olid kogunenud sinna tantsima. Siis nägi Bob kaipingil oma paarimeest Jacki, kellele oli kaelalangenud mingi miniseelikus tibi. Bobi oli tunne, nagu oleks taevast alla sadanud inimesed Woodstocki südamest, seda mida Bob oli infosüsteemi materjalide arhiivist vaadanud dokumentaalfailil. Armastus ja muusika. Miks mitte mõtles Bob, kui teda kõnetas Neljaliikmeline kamp pikajuukselisi nahktagides tüüpe, kes tassisid omavahel mingisugust kummalist klaasist torni taolist eset.
“ Vabandage, et tervist härra, oskate te öelda, kus asub puhkeruum 54. Meile lubati, et me saame seal oma pidu jätkata.”

---

Kapteni sillal on väga pime ja kapteni äratas erk valgus, mis paistis tumeda kogu tagant. Kogu tagant, keda kapten Harrison kõige vähem näha tahtis.
“ Härra kapten, kas te olete idioot? Kas me ei rääkinud juba Keemialadu 20B teemal? Kas te unustasite meid täiesti?”

---

" Windy, kuidas sulle mu juuksed tunduvad? Mul on tunne, et ma peaksin neid värvima..."
" Tule vaata param välja. Me saime just tööd."
" Ära jama, kollane on juba ammu täiesti aut. Mul on tunne, et ma peaksin ikka värvima."
" Ammu oleksid juba pidanud! Tule vaata parem välja!"
" Lits! Kuidas ma saan selliste juustega kuhulegi tulla!"
" Lehm!"
" Mis asi see on?"
" Ma ei tea. Igastahes tule kohe vä..."

Pilt

Reisivahendi U.R.G pardal leiavad taas aset täiesti ebatõenäolised sündmused. Kas vereohverdus manas esile surmajumala? Kas madrats tuleb seekord suurtükiga? Kas jaburamaks saab üldse minna? Seda kõike saate välja uurida laupäeval, 25-dal märtsil 2006.

Verised sündmused Puhkeruumis 54 toimusid mõne inimpäeva eest. Mitte et aeg väljaspool U.R.G-d mingit tähtsust omaks.
---

Larp: Kosmos 18D toimub Uru rollimängukeskuses (Pargi 8 ) 25 märtsil 2006. Kogunemine kell 18.00, mängu algus kell 19.00. Mäng lõpeb kusagil öö esimesel poolel. Osavõtutasu 100 krooni, Kivitsõõri liikmetele 70 krooni. Registreerimine siit Osalejate arvu ülempiir 35 mängijat. Registreerimine lõpeb 24 märts 2006. Kostüüm, liik ning taust mängukorraldajatelt või vastavalt oma soovile kooskõlastatuna korraldajatega. Korraldab: Kivitsõõr, tähehipid: Priist, necro, arlekiin, spawn ja freddy.

Pärast mängu pidu!


Pole vahet, mis liiki sa oled, mis värvi sa oled, mitu silma sul on – kõik on oodatud! (V.a. metaaniplaneedi Wq 61 gaasilised elanikud)

Mõningad kasulikud lingid:

Abiks algajale mängijale
Abiks kostüümi valmistamisel
Pildid eelmistest mängudest
Viimati muutis Priist, 12:12 27. Mär 2006, muudetud 2 korda kokku.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 5:43 21. Mär 2006

Mängumaailma taust

Ebatõenäosuse veojõud on aluste liigutamise vahend, mis töötab sellel põhimõttel, et muudab laeva olemasolu kõigis muudes paikades peale sihtkoha äärmiselt ebatõenäoliseks.

Bistromaatika veojõud töötab põhimõttel, et kelneri arvelehel saavad reaalsus ja ebareaalsus kokku sellisel fundamentaalsel tasandil, et kumbki muutub teiseks ning miski pole enam võimatu.

Iga kvantfüüsik teab, et katse neid kahte ühendada oleks saatuslike tagajärgedega. Need, kes sellegipoolest seda katsetada üritasid, tekitasid enda ümber sedavõrd tugeva ebareaalsusvälja, et sealt väljudes oli neil tihti rohkem kui kaks kõrva ja üks nina. Seetõttu pole midagi imestada, et nende kahe ühendamisega ei saanud hakkama mitte kvantfüüsik, vaid üks mustkunstnik, kes üritas välja töötada uut trikki: Kuidas mahutada elevant konservipurki.

Pärast mustkunstniku salapärast surma tigeda elevandi jalgade all müüdi mootori plaanid reisifirmale, kes soovis selle abil arendada oma turismisäri uutesse avarustesse: Perepakett “Imetle Maailmu!”

Tulemuseks oli U.R.G. – Universaalne Reisivahend galaktikas, kruiisilaev, mis liigub risti läbi reaalsuste. Nagu allveelaev läbi kihilise koogi, läbib ta ühe reaalsuse teise järel. Kõrvuti asetsevad reaalsused on teadupärast võrdlemisi sarnased, erinevused seisnevad vaid pisiasjades. Mida kaugemale aga liikuda, seda enam süvenevad erinevused. Kõik, mis toimub väljaspool kosmoselaeva, on pidevas muutumises. Isegi U.R.G. väliskere on ebastabiilne ning muudab tihti kuju, materjali või värvi. Seega ärge olge üllatunud, kui peaksite keset Universumiavarusi hulpimas nägemas näiteks kreemikoogitükki või potilille.

Omapärasel liikumisviisil oli aga üks miinus. Ebatõenäosuse välja ei suudetud iial varjestada, mistõttu on kogu laev pidevas ebatõenäosuse väljas. Välja tõttu ei saa kuidagi prognoosida laevas toimuvat. Nagu magnet, tõmbab ta enda poole iga reaalsuse kõige ebatõenäolisemad sündmused, et need enda pardal kulmineerida. Seetõttu osutus rahulikuks perekruiisilaevaks mõeldud alusel toimuv kontrollimata kaoseks ning laevade tootmist ei alustatudki

Toodetud alus müüdi kulude katteks erakätesse. U.R.G aga seilab sellegipoolest mööda reaalsuseid, korjates peale kõiki soovijaid. U.R.G. ise on hiiglaslik kosmoselinn, mis mahutab kümneid tuhandeid reisijaid ja sadu erinevaid teenuseid ja luksuseid. U.R.G ei tee ühtegi maandumist, vaid laevale ja maha tuleb liikuda oma süstikuga, mille saab jätta kosmoselaeva hiiglaslikku parklasse. Kajutid on ühendatud pardaarvuti infosüsteemiga, kust te ka antud kuulutust lugesite. Laevaplaanilt küll ei ole võimalik leida puhkeruumi 54, kuid see on reisi vältel kuulsust kogunud, kui uus privaatne vabaajaveetmiskoht.

Maailma eripärasustest tulenevalt võivad mängijad luua endale ükskõik millise karakteri ükskõik millisest maailmast.

Jaglan Beeta - Väga kuulus oma meditsiini kõrge taseme poolest, praktiliselt kogu planeet on üks suur erakliinik, kus töötavad spetsialistid, kes on kogunenud üle kogu universumi. Põhiliselt tegelevad nad siirdamstega, mille poolest nad ka väga kuulsad on, piisava jõukuse korral võid sa endale lasta siirdada mida iganes: alates kolmandast silmast kuni uute ajukääreteni välja, vahetada võid ka sugu, liiki, keha. Teine pool planeedist tegeleb meelelahutuskeskusena. Rikkuritest patsiendid tassivad üha uusi rahahulki kohalikesse simulatsioonikeskustesse, kõrtsidesse, kasiinodesse, prostitutsioonikeskustesse.

Maa – Koht, kus kunagi elasid dinosaurused ja inimesed. Arheoloogid on jõudnud järeldusele, et dinosaurused sõid inimesi, aga siis inimesed kolisid parematele jahimaadele kosmoses. Maad juhivad praegu hiired, kes on Maast teinud multiliigilise vanadekodu. Nüüdisajal külastavad paljud inimesed Maad, kui ajaloolist punkti, kus nende liik alguse sai. Ning ütlevad vanaemale tere. Ükskõik kelle omale.

Mis puutub aga suurde osasse ülejäänud Universumisse, siis sealt võib leida midagines – keegi pole näinud kõike ning Universumi üllatamisvõime on samasugune nagu Universum ise – lõputu.

Reeglid:

1. Kõik on rollimänguline.
Võtke vabalt, see on mäng. Kui keegi sihib relvaga sinu suunas ja ütleb põmm, siis lähtuge oma loogikast ja kainest mõistusest, kas said pihta või mitte.
2. Metamäng on ebaeetiline ning rikub teiste mängu.
Metamäng seisneb selles, kui mängija kasutab oma mängusiseseks kasuks ära asjaolu, et tegu on mänguga. Metamängu alla kuulub põhiliselt mänguväliselt omandatud mängu kohta käivate teadmiste kasutamine mängus.
3. Kui vajate abi, pöörduge GM-I poole.
Kui on tekkinud konflikt mida te ise lahendada ei oska, on jäänud midagi segaseks või üritate mängusiseselt sooritada ettevõtmist, mille õnnestumise saab kindlaks määrata vaid mängujuht (nt. Rituaal), siis küsige abi lähemalt mängujuhilt.
4. Igaühel on üks elu, kui just mängujuhtidega pole kokkulepitud teisiti.
Kui karakter saab surma, peab mängija jätkama surnu mängimist vähemalt kolm minutit või senikaua, kuni surnukeha on üleüldise tähelepanu all.
5. punavalge lingida tähistatud esemed, inimesed jne on mänguvälised ning mängu seisukohast olematud ning nähatamatud. Mängija saab ennast tungiva mänguvälise vajaduse korral mänguväliseks teha, rusikas kätt pea peal hoides.
6. Mängust väljumiseks pöörduge mängujuhi poole.Abiks karakteri loomisel:


Arvestades kosmose lõputuid suurusi ja tohutut hulka erinevaid liike, aksepteerime sisuliselt kõiki karaktereid. Seega võite oma karakterit luues olla äärmiselt fantaasiarikkad, valida ta mistahes ulmefilmist või raamatust, mida absurdsem seda parem!

Mõelge Star trekile, pöidlaküüdi reisijuhile, predaatorile, Ed woodi filmidele, Mõelge 80-date ulmele, hõbepaberist kosmoselaevadele ja erinevate laupadega humanoidliikidele, mõelge wookiedele ja tillukestele karudele Star-warsist, mõelge kolmesõrmelistele suuresilmsetele tulnukaile, futuramale jne. Ainsad piirid seab kujutlusvõime.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 15:14 21. Mär 2006

Dämet... olen Muhus :(

Teete te veel mõne?
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 18:09 22. Mär 2006

Üks tuleb veel.

Aga soovijad - regage! Olen palju suusõnalisi soove saanud, aga täidetud regamislehti on vähem. Soovitan kiirustada.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 10:12 26. Mär 2006

Yeah. Hüva, väga hüva. Ei tea, kust otsast alustadagi. Inimesed väga helded ei olnud just orbudele annetamisega, kuigi oli ka andjaid. Kedagi röövida ei õnnestunud. Vaimset abi sai natukene antud. Peksa ei saanud üldse. Vasakut kätt ei pane muide enne tähelegi, kui seda enam ei ole. Ja kui jalast ka veel ilma jääda... Igatahes nõudsid kõik tegevused mult sellevõrra rohkem RAM'i et kahekäe-jala tegevused ühe jala-käe tegevusteks ümber konventeerida. Ning kui ma nägin kõiki neid joovaid ja värisevaid reisilisi, olles loodud psühholoogiliste probleemidega inimeste abistamiseks, siis pole ime, et ma lõpus veidike imelikuks muutusin ja mõned elutähtsad kiibid omal läbi põletasin.
Tänud tähehipidele ja kivitsõõrile niivõrd laheda mängu eest. Ja siis aitäh tollele kenale fembotile (mäluerror nime koha pealt), kes aitas mul natuke vähem võõrkehana tunda end ja mõne joogi vahepeal välja tegi.

Android BerX8889YJOUJOU ehk lihtsalt Ot

Tolle robotiga on vist vsjoo.
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1261
Asukoht: Ugala

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 12:07 26. Mär 2006

Spiff on nüüd juurvili. Koomiksikangelane sai point-blank stunneriga overloadi näkku. Hjah. Mälu ka ei ole enam. Ja mull on ikka.
Spiff sai owni. Kõigi käest.
:)
Aga see ei tähendaks, et see poleks olnud üks fakin hea mäng. Jaja. Gratuleišn.

õujee, relvi oleks võind tegelikult natuke vähem olla. Puhkeruum ikkagi.
Viimati muutis Henzu, 16:01 26. Mär 2006, muudetud 1 kord kokku.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur
 
Postitusi: 995
Asukoht: Tartu, 58581678

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 15:33 26. Mär 2006

Seis!
See on keeluala.
Palun lahkuge.
Lask! Lask!Agent P.A.R.T (Parim AntiluuRe Tegelane) tänab kõiki tsiviliste väga omapärase mängukogemuse eest. Vabandaksin meeleldi kõigi ees, kellelel üleliia närvidele sai käidud, kuid kuna see oli kõik mängusisene, siis, noh, loodke vaid. :)

Igatahes põlesid agendi viimased terved ajurakud mängu lõpus läbi ning laeva kokkupõrge päästis puhkeruumis viibijad tublist annusest elektrist. Bzzzt!
Sorontur
Lohede sõber
 
Postitusi: 1739
Asukoht: St Andrews

Kasutaja avatar

PostitusPostitas jaaniuss 15:51 26. Mär 2006

Tore mäng. Sain hiirte käest kaks korda peksa. Järgmine mäng tulen mitme relvaga. Pääsesin ka jumalat tagaruumi kaema hetk enne tema lahti pääsemist.
Loodan et tuleb ikka järgmine osa.
jaaniuss
Tõeotsija
 
Postitusi: 197
Asukoht: Tartu, Põlvamaa

Kasutaja avatar

PostitusPostitas -nitram- 18:24 26. Mär 2006

maru lahe mäng oli. Agendid käisid sajaga närvidele ja siis saime agentidega üksteist päris mitu korda maha lastud. Relvi sai palju rottitud. hiirte käest sai peksa saadud. Aga veel võiks mingi kolm mängu olla.
-nitram-
Rändur
 
Postitusi: 14
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lee 19:10 26. Mär 2006

Laaaa.heeee piiiii-duuuu oooo-liiiii! Weeeeeeeeee!

Eriti hea sõnaga meenutan tähepadjasõjaväelasi! Mingi imelik kamp privaatpidulisi päästis lõpuks valla ilmselt Aldebarani õitseva suitsheina mõju all privaatpidu pidanud kamraadid, kes end jumalad väitsid olevat. (Jajaa.. õitseva suitsheina mõjust humanoididele räägitakse nii mõndagi.) Aga miks laev kosmilisel karil maabus, jäi mulle tänaseni segaseks. .. Õnneks hüppasime lõpuks oma lendavasse peomajja ja lasime vaikselt, samas pidulikult jalga. Järgmisele peole.

___
OG.
Olgu ma igavesti intergalaktiliselt
neetud, kui veel
korra
norra
talvemütsis tantsumaratoonin...
anguis in herba
Lee
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 389
Asukoht: Ida-Virumaa

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Alton 6:05 27. Mär 2006

PIDU!!!! PIDU!!!!! TANTSIGE!!!! KURAT TANTSIGE!!!!! LASK!!111oneoneeleven

Uus Kurss : SP - Suur Pidu

.... kapten see suund on ohtlik.....
Kapten: selge... aga, mis siis ikka.... Pidutseme....

ja PIDU ei lähe kuhugi.... PIDU ion seal kus MINA olen.....

PEO JUMAL
Vestluslõik zavoodis
A: Ma võin sulle sütenööriks hakata
B: (kahjuks ei kuulnud kuna laudkond naeris liiga kõvasti)
Alton
pommimees
 
Postitusi: 262
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 12:12 27. Mär 2006

Larp Kosmos 18D

Kõiksepealt tänan oma fantastilist tiimi, kogu seda hipipunti, kes taaskordselt eduka mängu eest vastutavad olid. Kiidan produktiivsuse eest. Isegi sellel koosolekul, mis kestis õhtul seitsmest hommikul seitsmeni. Kummardus.

Ning mängijad olid fantastilised. Ilma jaburate mängijateta jaburat mängu teha ei saa. Kohtumiseni uutel täiesti ebatõenäolistel seiklustel.

Siinkohas üleskutse: Vajame npc-sid 3-dal aprillil toimuvale sarjavälisele tellitud mängule InterMissiion, millega tutvustame kosmoselarpi Tartu noortekeskuste esindajatele.

Neile, kes mängul ei kuulnud: Vahetult enne mängu sabus tähehipide tiim moekese moekonkursilt, kust madrats (seekord played by necro) saabus eriauhinnaga ning tähehipi freddy parima meesmodelli tiitliga. Tiimis oli ka Timm Kutt ja spawn

Pildid üritan homme üles panna.

Lõppmäng esialgsete plaanide kohaselt ei varem ega hiljem kui 8-dal aprillil.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62


Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6