Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Jüripäeva talgud ja LARP Jüriöö ülestõus - 2006

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 18:08 22. Apr 2006

Viisime Surra kohale ja saime kah pilgu Sündmusele peale heita. Väga boeno tundus kõik olevat. Ilm oli imeline ja rahvas täkku täis. 8)
Viimati muutis arlis, 16:17 23. Apr 2006, muudetud 1 kord kokku.
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Maur Lepitius Dodacus 13:19 23. Apr 2006

Istun Jõgeval, oodates bussi kodulinna Rakverre. Jalad on villis, riided on porised, aga muidu on hea!

Lahingu ajal istusime me külas ja grillisime vorsti. Suutsin veenda sakslasi et mina olin üks neist.

Aga mis ma siin ikka lobisen! Vaja bussi peale minna. (Kodus võibolla kirjutan lähemalt)
"Piikse vanematest mängijatest eraldab see, kellel on rohkem asju ja relvi kaasas." - Curunir
Maur Lepitius Dodacus
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas eliises 13:49 23. Apr 2006

Väga 5+ üritus oli! Ühes teemas juba kirjeldasin ka seda, ühesõnaga õlad ja ülaselg veidi veel kanged, ka peale 3 inimeselt massaaži saamist, aga mina olen üritusega igati rahul. : )

Maur Lepitius Dodacus kirjutas:Lahingu ajal istusime me külas ja grillisime vorsti. Suutsin veenda sakslasi et mina olin üks neist.

Haha! Meenutas mulle seda, et minust nad ei saanud ka aru, et ma maarahva seast olen.. Mingihetk.. Siis keegi ütles, et: 'Kle, Sa ei tohiks ju siin olla ?!' Õnneks oli siis lahing juba peaaegu läbi ja keegi kallale ei tulnud, läksin ise natukese aja pärast ära.
Make love, not war!
eliises
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas remulus wolf 14:11 23. Apr 2006

väga võimas üritus oli.saksade linnusesse ei pääsenud ja nemad välja ka ei julgenud tulla.filmimise ajal läks redel katki(mina seal peal)ja kaameramehel löödi nina sodi.jaaniussile löödi kõva odaga nina kõveraks ja ka mina sain mitu korda odaga pikku nägu.kilbiga vastu pead mingi viis korda.sain surma ja andsin juba kilbi ära et barrikaadi ründamisest pääseda,aga siis hüüdis keegi "SURUME".tüüpiline.
/\...................................... /\
l see siin on minu arvamus l
remulus wolf
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aurin 14:23 23. Apr 2006

Nih, kui kellelegi tundub, et tema kaasavõetud must, villane ja hallide kinnitustega keep polegi tema oma, siis on see tõenäoliselt minu oma. Kui nii peaks juhtuma siis palun leidjal minuga ühendust võtta.
(685) "Throw your soldiers into position from whence there is no escape, and they will prefere death to flight." - The Art of War
Aurin
Loitsija

PostitusPostitas Inxu 14:37 23. Apr 2006

Tulin, nägin ja ...
tahan veel! :)

Aitäh korraldajatele ja kaasmängijatele. Vapustavalt tore üritus oli. Minu elu esimene larp poleks saanud paremini välja kukkudagi. Ja ilma osas on kellelgi ikka väga head suhted sees.
Inxu
Rändur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghostwizard 14:53 23. Apr 2006

Kodus ning tõdemas, et üritusel oli omi helgemaid ja kehvemaid hetki. Igastahes jah, lahingut oli tagantjärgi mõeldes isegi masendav jälgida, kuigi jah, lahingut kuulda oleks parem väita.

Ehk kirjutab hiljem pikemalt kui mõtted sortreeritud sab...

Samuti ka selline teadaanne, kadunud mõõk!
Kirjeldus: Musta värvi 2gen mõõk, pisut imeliku välimusega teraga. Käepide on osaliselt kaetud sinise nahaga ning käekaitsel olevale hallist teibist sildile on kirjutatud Ghostwizard.
Kui keegi avastab enda käest sellise relva, siis paluks sel isikul minuga kas PSi või meili teel ühendust võtta või helistada numbril 55571209
Erien ei olnud turvaline mäng, Erien oli väga tõhusa turvakontrolliga mäng. - logerin
Ghostwizard
Arhimaag

PostitusPostitas meril6vi 15:05 23. Apr 2006

Höste lahe oli, sain ka umb 200 fotot aga nende ülesse riputamisega on raskusi kuna pilt.ee on panges ja muud analoogest kohta ei tule kohe meelde- kui keegi teab mingit kohta kuhu saab miskit riputada siis antku teada. Kui keski veel tegi pilte ja mu arust tegi ja miskit ka ülesse riputab siis võiks ka teada anda.
meril6vi
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirves 15:24 23. Apr 2006

remulus wolf kirjutas:saksade linnusesse ei pääsenud

Eksid rängalt!

Umbes kuueliikmeline grupp, koosseisus mina, Kekk, Aurin ja mõned veel, võtsime nii umbes pooleteiseks tunniks torni enda valdusse, aga seejärel tüdinesime ja alumise osa ründamisel langesime kangelaslikult. Antud juhtum oli igatahes minu helgeim hetk sel mängul - istusime rahulikult tornis, torkisime alumisi, nemad üles ei saanud, laulsime "sakslaste" moraali tõstmiseks ka mõned vanad sõjalaulud. :)
Kirves
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas remulus wolf 15:25 23. Apr 2006

meril6vi kirjutas:Höste lahe oli, sain ka umb 200 fotot aga nende ülesse riputamisega on raskusi kuna pilt.ee on panges ja muud analoogest kohta ei tule kohe meelde- kui keegi teab mingit kohta kuhu saab miskit riputada siis antku teada. Kui keski veel tegi pilte ja mu arust tegi ja miskit ka ülesse riputab siis võiks ka teada anda.

dragon.ee galeriise.

kadunud 2 gen mõõk.nahast pideme ja lukuaugukujuliste käekaitsmetega.
kes varastas toogu tagasi. :2:
/\...................................... /\
l see siin on minu arvamus l
remulus wolf
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kaljukotkas 16:02 23. Apr 2006

Mulle meeldis aga paar kehva asja ikkagi oli. Nt. me ei saanud saksade linnust maha võetud. Jooksmist oli ka palju.

Ghostwizard kirjutas:Samuti ka selline teadaanne, kadunud mõõk!
Kirjeldus: Musta värvi 2gen mõõk, pisut imeliku välimusega teraga. Käepide on osaliselt kaetud sinise nahaga ning käekaitsel olevale hallist teibist sildile on kirjutatud Ghostwizard.
Kui keegi avastab enda käest sellise relva, siis paluks sel isikul minuga kas PSi või meili teel ühendust võtta või helistada numbril 55571209

Nägin sinu mõõka VG laos kui asju sisse tassisin :)
Larbi- ja võitlustreeningud üle Eesti: VG LARP Klubi .-. Foorum
kaljukotkas
Tõeotsija

PostitusPostitas meril6vi 16:04 23. Apr 2006

ok üritab ja teeb mingi valiku.
meril6vi
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Imrahil 16:19 23. Apr 2006

Eldamacil kirjutas:
remulus wolf kirjutas:saksade linnusesse ei pääsenud

Eksid rängalt!

Umbes kuueliikmeline grupp, koosseisus mina, Kekk, Aurin ja mõned veel, võtsime nii umbes pooleteiseks tunniks torni enda valdusse, aga seejärel tüdinesime ja alumise osa ründamisel langesime kangelaslikult. Antud juhtum oli igatahes minu helgeim hetk sel mängul - istusime rahulikult tornis, torkisime alumisi, nemad üles ei saanud, laulsime "sakslaste" moraali tõstmiseks ka mõned vanad sõjalaulud. :)

remulus wolf rääkis ilmselt enda eest.
aga minu imestus oli küll suur kui gamestopi ajal ülesse torni vaatasin ja teid seal nägin. kuna ma olin koguaeg ainult alltoimuvat jälginud. alumistel polnud tõesti mingit võimalust ülesse pääseda. aga kas seda hukkumist (redeli peal mahalöömist) just kangelaslikuks saab nimetada, on muidugi vaieldav.

tore üritus oli. eriti meeldis mulle see et linnus jäigi vallutamata ja kõik selles olevad isikud ellu.
"...You will have horses of the fairy breed
You will have hounds that can outrun the wind
A hundred chiefs shall follow you in war
A hundred maidens sing thee to sleep..."
VG LARP Klubi
Imrahil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Curunir 17:31 23. Apr 2006

Täitsa tore üritus oli.
Korralduslik pool oli häästi tehtud, süüa sai korralikult ja seltskond oli hea. Ja ilm: ma ei tea, keda ma tänama peaks, aga ma teen seda põhjalikult.

Kuna laingust osa ei võtnud, sai öö otsa istutud Kakuküla laagris ja grillvorste tehtud. Õhtuks olid meil täitsa vägevad söögivarud: 4kg vorst, kapsas, lillkapsas (või oli see hiina kapsas), kartulid, morss ja ärgem unustagem leiba. Lõkkeääres magada oli ka mõnus (erilised tänud seltskonnale), kuigi magada palju ei saanud. Hetkel annavad kolm magamata ööd tugevalt tunda ja kaongi kohe magama.

EDIT: ja unustasin tänada kõiki, kes suutsid mu laulmise välja kannatada ;)
Talveunes
Curunir
Haldjate sõber

PostitusPostitas celecirion 18:14 23. Apr 2006

Curunir kirjutas:EDIT: ja unustasin tänada kõiki, kes suutsid mu laulmise välja kannatada ;)

Jah, Curunir sinu katkise lõõtspilli kriuksuva hääle saatel oli väga mõnus magama jääda :lol:

Muidu oli vägagi tore üritus. Magama sain ma mingi poole nelja-nelja paiku kui laagrisse jõudsin. Värava ees käis ilge rüselemine kuni lõpuni, koos paari inimesega, lõpuks tulid kaks-kolm saksa(vene) meest sealt linnuse kõrvalt välja ja mina olin esimene keda nad lõid, mul raiuti käsi ära ja panin jooksu, nad tapsid minu kõrval oleva mehe ja siis kõik ülejäänud. Ma leidsin kohe lõkke äärest siduja ja sain ilusti laagrisse minna.
Aga aru ei saa ma sellest et miks need torni vennikesed ei läinud sealt redelist teisele-kolmandale korrusele ja ei susanud neid teisi seljatagant,
see oleks suht enesetapp olnud, AGA teised oleks saanud samal ajal üles ronida,. Kah oleksime me võinud kõik suured kivid üles saata mingi asjaga ja nad oleksid saanud kassilõksu peal olevatele need pähe saata.

Muidu oli tore üritus. Söök oli söödav ja puha. Kolm kittarrimängijat meie külas + Faramir olid ka super.
celecirion
Valguse hoidja

EelmineJärgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll