Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Viimased Vallid: muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Viimased Vallid: muljed

PostitusPostitas Balor 2:23 13. Veebr 2006

Tänan kõiki mängijaid ja NPCsid teisel ja viimasel testmängul osalemise eest.
Sai leitud nii mõndagi mida paremini teha ja näha nii süsteemi kui süsteemitust töös.
Külm ilm oli hea ja halb korraga, sõrmeotsad siiani kanged.
Tänud ka kõigile, kes aitasid midagi tassida. Paari lisakäe olemasolul oleks ise hakkama saanud.

Esimene Ajaratta mäng saab toimuma sel kevadel/suve algul. Seniks tegelen materjalide Eesti keelde tõlkimise ja infolehe loomisega.

Mustri esimesed niidid on paigas. Kelle omad midagi mõjutama saavad, seda näitab vaid aeg.
---------------------
One who conquers others is strong.
One who conquers himself is all-powerful.
Balor
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 11:17 13. Veebr 2006

Mulle meeldis. Alul oli totaalne paanika - 3 rolli, maailma õieti ei tunne, vatstik pisike perfektsionist nagu ma olen, kartsin kaost ja läbikukkumist.

Aga välja nihverdasin end.

Druiid oli sürr olla, abiGeemõmmik olla oli lõbustav ja kasulik ja väsitav (jalgadele, lõpuks.) Ja Rolinda 10 minutit oli stiilne.

Oli tublisti lõbusam kui ma eeldada söandasin ja mäng läks korda.

Eile õhtul lõi alles pohmakas välja.... :P See kestab siiani.

Igatahes - tänud kõigile osavõtjatele ja pikk pai Balorile - sa olid imetubli, et arvestades kõiki asjaolusid ja kaost selle kõigega siiski hakkama said.

Sügava kummardusega kõigi ees,

druiid Saire/Rolinda Sedai/hääled pisikese armsa Aes Sedai peas jne
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 12:55 13. Veebr 2006

Die ja Balor on kurjad. Punkt.

Aga jah.

Tänu GMidele, partneritele ja üldisele atmosfäärile sai tehtud kõige tegijam roll siiamaani. Ma vannun, mu OG sanity langes samuti korralikult. Eriti tänu Die häälekeste pärast. :lol:

Jõle väike mäng oli, aga väga tegija oli. Nii et mina tahab veel.

Die, sa olid väga armas druiid ja sa olid natuke vähem armsam häältena. Ma ei taha ka teada, kui võrd mu tegelase sanity laskus. Ja ma tänan jumalaid, et me lõpuni ei jõudnud. Siis oleks mu OG kauts pealt ära lennanud.

Daleios, sa oled liiga nunnu ja teeme nii, et sa enam ei saa tulepalle kõhtu, sest mul tekib siis juba OG paanika (Mis ka tekkis, nii et Aurin pidi mind vedama teisi ravima).

Aurin, sa oled liiga nunnu vatstik väike praktik ja mul oli jõle jube su jalga amputeerida.

Tralayn, sa oled ka väga nunnu ja armas ja su kleit oli tegija. Kuid ikkagi, roheline ja punane koos, irw.

Ivellios, me ei rääkinud küll palju, aga sa olid lahe. Ning ma oleks su kokku lappinud, oleks olnud veidi rohkem aega ja lõputult sidemeid.

Mirjam ja Draug, te olite NPCdena väga armsad ja lahedad ning ma olen tõesti õnnelik, et kõik kurjad plaanid jäid ikkagi teostamata.

Austusega, teie pisike Aes Sedai, kelle sanity on miinustes
Viimati muutis hoarmurath, 13:06 13. Veebr 2006, muudetud 1 kord kokku.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 13:02 13. Veebr 2006

Ahjaa - seda veel kõigi mängijate kiituseks, et - nägin palju ilusat, meeldejäävat ja stiilset rollimängu.

Tehke endile pai.
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tralayn 21:58 13. Veebr 2006

Minult sa seda küll ei näinud, mina olin laisk ja lõdisesin. Oleks saanud palju rohkem ära teha.

Punane ja roheline - nad viskasid mu Tar Valonist välja, nii et ma panin selga riided, mida ma kandsin tavaaadlikuna.Meelega eirates kõiki Ajahite värve. Kleidi varrukad olid valged, nii et miks siis mitte ka see? Ja äärised olid mustad, ega ma seepärast pimedusesõber ole. :P

Aga tore oli teiega ja rõõm, et mu kleit meeldis..Seda sai hoolega nuputatud ja katsetatud. Ma oleks saanud isegi kasulik olla, kui mõni asi natunatukene teistmoodi oleks lõppenud.

Kallidpaid teile ja eriti GMile ;)
Tore oli!
Mmm something-something... /sisesta tark ent humoorikas lause siia/
tralayn
Valguse kaitsja

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll