Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Maskeraadi muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Maskeraadi muljed

PostitusPostitas Curunir 15:40 4. Dets 2005

Olen elusalt (noh, peaaegu) kodus ja mõtlesin, et kirjutan siis ka midagi.

Arvestades, et mäng oli koraldajate esimene selline üriitus, tuli kõik välja lausa suurepäraselt.
Sai mängitud koos paljude suurepäraste rollimängijatega ja OGd polnud üldse kuulda.

Minu poolsed tänusõnad siis:
Liiliatydruk: sa kirjutasid nii hea rolli, ma pole kunagi end üheski rollis nii vabalt tundnud.
Grimmu: Suurepärane, lihtsalt suurepärane. Rohkem öelda ei oska.
Aeg: Ma olen ammu tahtnud sinuga koos mängida ja nüüd oli see võimalus. Mu juhe suri (IG ja OG) kui sa suutsid mulel mängu esimese 10 minuti jooksul kätte pista kolm kondoomi. Ma ei saa sellest veel niipea üle
Bya: Kas ma pean midagi ütlema? Pole olnud mängu, kus sinuga mängime poleks olnud puhas rõõm. See mäng ei olnud erand
Libahunt: Sa olid lihtsalt nii armas. ;)
Iardachil: Sinuga oli väga hea rääkida ja sind lohutada. Mul oli sinust juba OG kahju.
Kõik need noored, kellega ma koos mängisin. Oli väga mõnus teiega mingeid suuri plaane pidada, et kuidas ikka köögist alkohooli kätte saada.

jne, jne, jne. Kui ma hakkaks lugema ette kõiki suurepäraseid mängijaid, siis peaks ma siia kogu osalejate nimekirja kopeerima.

Ja muusika oli äärmiselt tasemel.

Loodan võimalikult kiiresti pilte näha ;)

P.S.: ei vastuta, väsimuse tõttu, võimalike kirjavigade eest.
Talveunes
Curunir
Haldjate sõber
 
Postitusi: 341
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Liilia 16:24 4. Dets 2005

Aitähh, armsad mängijad ja meid abistav seltskond! :)

See oli siis minu jaoks esimene mäng... kui poleks olnud Teid, siis poleks ma saanud võimalust õpida mängujuhiks olemist, seda magus-valusat tunnet, paanikat, kaost ja kõike muud, mis sellega kaasneb...

Mul on siiralt hea meel, et usaldasite mind... Suur aitähh!!

Armsad inimesed, Teie tegite mu esimese mängu mängujuhina selliseks, et see ei jää mitte mu viimaseks mänguks mängujuhina, ma usun seda :D

Ma tegin palju vigu ja ma loodan, et järgmine mäng tuleb parem... Kindlam ja mänguvälise paanika vaesem, õpin Teie järgi, Te olete head õpetajad! Ja toredad mängukaaslased!

Tänan Teid kõik!
Ilma Teieta poleks see mäng olnud selline nagu ta oli. Ma loodan, et kui te ei jäänud rahule, siis vähemalt saite nautida mängu ja veeta seda aega koos heade mängukaaslastega.

Siiralt Teie nüüd juba "mängujuht" ;)
Liiliatüdruk
Teach me laughter -
save my soul!
Liilia
Haldjate sõber
 
Postitusi: 313
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 17:48 4. Dets 2005

Mina kui elukutseline kriitik tooksin välja paar üldist punkti, mis silma jäid:

1. Igapäevaeluline lugu -
Me kõik elame oma elusid ja larbil käime seepärast, et oleks midagi teistsugust. Kui teha tänapäevamängu, siis peaks olema mängus mingi juhtiv intriig, mõistatus, küsimus. Midagi mis paeluks. Maskeraadil püüdis lugu asendada see suur suhtevõrk, mis on oluline ja tähtis komponent, aga ainult see ei toida.

2. Rollisegadused -
Paljud ei teadnud asju, mida nende kohta teati ja ei osanud reageerida.

3. Mänguväline rahvas mänguterritooriumil -
Mänguväline rahvas võiks oma rõivastes sulanduda ja mitte oma erinevuses silma paista, mänguvälisuslint või tähis võiks samuti alati võimalikult nähtaval olla.Plussi peale tahan tuua koha kaunistamise ja pisidetailid: See pööning valgustoruga, nõupidamislauad, madratsid-voodid. Selliste asjadega mängukorraldajad harilikult ei vaevu. Väga hea.
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 19:46 4. Dets 2005

Tähhh!

Meeldis.
Kõigepealt suur tänu ka Arsti-onule, kelle tabletid mu tohutu unevõla tulevikku lükkasid.

Rollist: vaimustusin kui nägin. Kahtlemata oli tegu rollimänguga enne larpi, kui otsisin tegelast keda kehastada. Viimasel hetkel sain ikkagi midagi näo ette. Tiineidžerite seltskonnas oli huvitav viibida, püsisin stabiilses rollis. Aga kui ei armastata siis ei armastata. Jõin. Ja kui midagi enam justkui teha polnud, siis läksin koju. Ja tuul sasis mu juukseid ning vihm tagus vastu nägu.
Kurb.

Tegevusest: Hängisin koos teistega. Pidasime plaane, naersime ninade üle, surfasime suhete Mumbo-Jumbos. Siis jäin end täis. Suitsetasin koos 10 aastasega. Lepitasin natukene inimesi. Ja ei näinud mängu jooksul üldse mitte midagi.
Noh, mu maskil olid ju nii väiksed silma avad...

Mäng ise: Idee oli minu arvates super. Kuskil siristas linnuke, et tuleb järg ka, aga kuskohast võetakse nii hea idee. Maskeraad kui peo vorm andis larpile vajaliku erilise, salapärase varjundi, mis on larbi kohustuslik element.
Aga tahaksin küll väga järgmisele mängule tulla, olgu teemaks muu või too.

Tähh veelkord Gm'idele ja eriti mängijatele nagu Irdacil, Xselin, Sierlla, Curunir, J0gi ja teised teismelised ja ka näitleja-õhtujuhataja ning arstionu ,-tädi.

Natuke vinguks mängu asukohaga, mistõttu pidin hommikul kell 8 tulema hakkama olles 3 tundi maganud (mu magamikott jäi kiirustamise pärast maha) ning läbi tegema kahetunniste ooteaegadega kaks ümberistumist bussides. Paistab siiski et olin ainus probleemne.

Jah tahaks siiski pilte nüüd.
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1261
Asukoht: Ugala

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Iardacil 20:35 4. Dets 2005

Palun: http://www.dragon.ee/gallery/albun38

Aga minu muljed... Mäng oli nagu mäng olema pidi. Kahju ainult selles, et tegu oli balliga, mis piirdus ainult ühe avavalssiga. Koht on fantastiline, samuti toitlustus ja GM-ide vaev ja töö. Ainult mind häiris see, et kui sul oli perekond ja sugulased, siis oli sul midagi teha ja korda sättida. Aga kui su tegelane oli ballil täielik autsaider ja ihuüksi, ei olnud tal mitte midagi teha. Ma kardan, et just sellest on tingitud see, miks noored käitusid nii nagu nad käitusid.

Aga paar rolli tahaksid kindlasti esiletoomist:
Xelyn - väga loomulik rollimäng ja tõesti selline segaduses teismeeline, kelle eest vanemad üritavad kõike ette-taha ära teha. Mul oli nagu sellest tegelasest meeletult kahju - tema elu on niigi raske ja aina raskemaks seda tehakse (ja mitte, et ma sellele kogemata oma osa ei andnud)
Curunir - piisavalt hirmuäratav, piisavalt jultunud ja kindlasti ilma südametunnistuseta. Ikkagi, minu parimaks hetkeks jääb koos sinuga Hamleti tsiteerimine.
Attila - kui ma pärast OG teada sain, mis su mängu eesmärk oli, siis ma tundsin ennast kuidagi veel halvemini. Pole näinud ühtegi nii head ja hoolivat tegelast, kes suudaks jääda rahulikuks sellistes situatsioonides. Mõistmise ja tahte austamise eest sügav kummardus.
Sprot - kelner, kes teadis täpselt, mis toimub ja ei unustanud midagi - ka seda, et usklik tüdruk oli taimetoitlane...
Turvamees - väga professionaalne ja vägagi tähelepandamtu, kuid alati platsis.
Papagoi - oli küll lontis ja vajus ära, aga ikkagi :)

Ja nii jätkakski...
Iardacil
Tõeotsija
 
Postitusi: 173
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 21:36 4. Dets 2005

Esimese korra kohta täitsa kobe tükk :)

Kui midagi soovitada, siis seda, et lisaks läbi töötatud ja omavahel sobitatud charidele võiks olla ka mõni paljusid tegelasi mõjutav sündmus või väline mõjutaja. Ennustaja hetkeks täitsa oli seda, kuid hääbus ruttu, sest tagajärgi ei olnud. Aga eks neid soovitusi tuleb privas ka :)

Vanaema Matilda roll oli täitsa muhe. Kahjuks paljudega suhelda ei jõudnudki - liikumiskiirus oli väike, hääl vaikne ja selline küürus kõndimine tappis selga, nii et vahel tuligi käia oma toakeses pikutamas. Õnneks leidsid paljud vajalikud persoonid tee sinna ise üles :)

Nii saigi leitud, mida (keda) otsisin ja ka mõned vajalikud dokumendid korda aetud. Tänud kõigile abistajatele. Eriti neile, kes mulle pidevalt uksi avasid ja istet pakkusid :)

Suured tänud perekonnale, olite kõik väga nummid :)

Hea rollimänguga jäid silma Kuldmari mängitud Marge, tema vend kultuuriatašee (Mikk), Curuniri Tommi oli kõhedusttekitav (kuid samas kuidagi nii hale, et vanaema süda soojaks läks), Marje mängitud Mariaana ja paljud veel. Vabandust, vana pea ei hoia enam kinni, kõik ei tule meelde. Kostüümidest oli kaunis harmooniline paar linnapea oma prouaga (Gregik ja Shalaya) ja Lõvikuninga kostüüm erines ka teistest oma lahenduselt.

Korraldus oli muidu tohutult hea. Söök, jook, pisidetailid sisekujunduses, vanaema tuba oli suudetud tõeliselt õdusaks ja mõnusaks teha. Potentsiaali on, korraldajad, jätkake aga :)
Aeg
Tähenärija
 
Postitusi: 837
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 21:47 4. Dets 2005

Ma ütlen sama mis vanaema Matilda: esimese korra kohta täitsa kobe.

Ja nõuanne läheb ka umbes samasse kapsaaeda: selliseid pisikesi tegevusse lükkavaid sündmusi on vaja. Sensitiiv oli tore, siis vajus see ära, siis sai natuke paanitsevatele ja juhtmes GMidele pinda käidud ja sensitiiv "naases" ning õpetaja Kaire asus koos oma õpilase Tommy ja kena noore ja kurvameelse Mario'ga sensitiivijahile. Võttes abiks kõik loetud ja nähtud detektiivilood.

Enda mäng jaguneski kahte lehte - suhteklaarimine abikaasaga - sai klaaritud, ja tegelikult on Siim imearmas :) (Aitähh, Rene, sa olid palju toredam mees kui Gmid sind kujutasid) ning sensitiivijaht Tommy ja Mario'ga.
Ka see kandis vilja, ning õnneks ei saanud keegi viga - kuigi kelner sai ilmselt laibaks ehmatatud. (Või juhtmesse aetud. Täna õnne, et sul niigi hästi läits, Sprotu).

Suurem jagu kõrgseltskonda minusse ei puutunud, nii et ei kommenteeri - aga vanaema oli küll kuradima hästi säilinud oma ea kohta - sellised vanamutid rokivad! Me ootasime sind isegi valsile, miks sa ei tulnud, Matilda?

Teismelised - tublid olite. Piisavalt teismelised, järelikult :P

Curu - üks tublimaid rolle, mida ma sul kunagi näinud olen. -sügab kõrva tagant-

Grim, Liilia ja ülejäänud ALSi võistkond - tubli tubli tubli, et vastu pidasite.

Ainult oma vigadest õpitakse. Laske aga edasi. (Et me selle pulma saaksime ;) )

PS. Kui keegi hüsteeriliselt jooksu pistis ja soigus, ei olnud ma 1% ka mitte üllatunud, et see olid sina, Kadri :P
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane
 
Postitusi: 2534
Asukoht: Ilmaplats, 56652297

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Xelyn 0:15 5. Dets 2005

Minu pildid ka nüüd üleval :) http://www.dragon.ee/gallery/Xeli-pildid

SUURED SUURED tänud kõikidele :), väga vahva oli!
Kahju, et mäng nii kiiresti lõppes, sest mulle jäi küll tunne, et ma ei saanud paljudega, kellega oleks pidanud, sügavamalt tegeleda. Nuuks...

Alati teie, natuke ülbe pubekas Sarah Henrietta Liivoja.
Endine Libahunt
Xelyn
Tõeotsija
 
Postitusi: 200
Asukoht: Saku

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 18:03 5. Dets 2005

Vanakooli röövli poolt ka siis mõni sõna juhtunust...

Esiteks tänud orgunnile ja juhtidele. Täitsa kena oli näha mängijate "raudvara" täies hiilguses, koht oli muljetavaldav, kõik muud olulised asjad ka olemas.
Teiseks imetlen teie vaprust, sest avamäng "vanakeste'ga" on küllaltki suur tükk hammustamiseks. Teie aga saite selle tükiga kenasti hakkama...

Enne mängu juba norisin oma charitasandlikud norimised ära, logi lugemine võtab seniajani (naeru)pisara silmi... niiet sellel teemal pole enam vajadust sõna võtta...

alates briifi algusest ma mõttes sõna otseses mõttes luksusin vaimustusest (mõttes)
*
"ega teil ju ei ole relvi kaasas?" TM
*
"me võiksime nüüd võtta kätest kinni ja moodustada sõbralliku perekonnaringi" TM
*
rollimängulisel tasandil, kummardus mängukaaslastele.
Kõrgeauline Abikaasa :) minuga tegelikult ei ole kerge abielus olla - mul on närvidele käimises mõningane kogemus...
*
austet poeg - ausalt,sinu suust suhteliselt sageli kostev etteheitev "Isa!" pani mõtlema, "wtf ma nüüd siis ütlesin???" :)
Ja tegelikultt ka, täna mõnikord jumalat selle eest, et su og vanemad sellised ok tüüpi on :) mitte nagu mina :) ja sinu Ig ema.
*
parimad palad teemal "mida inimene teeb!"
Terrassil võlukepile tule otsapanemine andis jutuainet terveks õhtuks, sündmuskohalt ülehelikiirusel lahkuv uste vahele takerdunud ehmunud vanainimene - sõna otseses mõttes tempel mällu igaveseks...
*
ideed teemal mida peale hakata "perutava sekretäriga" enamik neist oli amoraalsed ja teine osa kriminaalsed, kolmas osa võimatud nii geograafiliselt kui anatoomiliselt. Eks me pea ootama mida inimene otsustab ;) Edasi me ei jõudnud arutada kuna sisse sadas kõuepilvena sünge proua abikaasa kurjakuulutav ilme TM näol...
*
rinnamärgid - spekulatsioonid chari tasandil ja tekkiv paranoia soodustasid asjaolu, et ma võimalikult kiiresti ja võimalikult vastuvaidlemist mittesallival moel vabanesin numbrist. Ja ühtlasi seletasin numbrid 13 kandvale noormehele, et "see number toob õnnetust kulla sõber!"
*
doktor kes usub jumalat - õmm - pikka iga ja tervist(õnne) su patsientidele, ma heameelega edaspidi saadaks karistuseks mõned oma lontrustest sinu juurde ravi saama, kui nad jälle millegi sarnasega hakkama saavad mille ma ära klaarisin...
*
kõik teised mängupartnerid kellega ma ühes või teises maailmas olen kohanud, jõudu ja jaksu edaspidiseks!
*
Siiralt Teie
Sander alias Trexxx

Koristamine ja Transport CO.

edit. a 1 vabandus ka, Kallis Kuldmari ma tõesti siiralt vabandan selle eest ,et ma peale mängu, mil sa täiega asusid nautima Napoleonkooki(?) märkisin "ja nüüd võite näha kuidas pooljumal Kuldmari sööb otse Rhudauri metslase peost..." see ei olnud ettekavatsetud mõrvakatse-ausalt!
süüdimatu Trexxx vabandab veelkord :D
"Meest eristab hobusest mõistus - mõnikord ka sadul."
- Hagar hirmus

" On võimatu olla masenduses kui sul on õhupall. "
- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur
 
Postitusi: 1030
Asukoht: rehabiliteeritud

PostitusPostitas Firiel 11:09 6. Dets 2005

Lõpuks jõudsin internetti ja kohe siia muljeid klõbistama. Tänud kõikidele mängijatele, eriti oma perekonnale. Perekond oli mul võrratu, sain aimu mis tähendab olla teismelise noormehe mõrast emme. (tegelikult ma ei ole selline, ausalt!) Ja mäng ise oli väga hea, vahepealsed äravajumised sain mina misktpidi ise täidetud (abikaasa kirjledusega sellest, kuidas venelased autot ostams käisid näitreks). Tänud Liiliale ja teistele mängujuhtidele. Ainuke koht mille üle viriseda oli vähene tantsimine, pidi ju ikkagi maskiBALL olema. Aga muidu olen ma rahul!

PS! Erilised tänud Luthienile, Siimole, Trexxxile ja Flake'le seltsi pakkumise eest autosõidul . Arutelu selle üle, kas tanklat röövida ning sõitmine mööda jääs metsateid ning muud jutud ja unega võitlemine tagasiteel ei lähe meelst niipea. Tähh!
still, no worries, eh?
Firiel
Saladuslik vandertroll
 
Postitusi: 25
Asukoht: Tartu-Laiuse-Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 11:17 6. Dets 2005

populaarne kujutluspilt Trexxx oma kostüümis tanklasse minemas, plastikrevolver käes - hehe - ma arvan et see oleks kriminaalne nali olnud.
niiet sinna see ka jääb - kujutluspilti.
"Meest eristab hobusest mõistus - mõnikord ka sadul."
- Hagar hirmus

" On võimatu olla masenduses kui sul on õhupall. "
- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur
 
Postitusi: 1030
Asukoht: rehabiliteeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Yrgnaine 16:55 6. Dets 2005

Suured tänud GM-dele ning kaasmängijatele! Üle pika aja tundsin end tõesti vabalt rollis :D
Algul olin veidike nördinud, et osad tegelased, kelle rolli ma olin sisse kirjutatud, olid minul puudu aga hiljem sain selle kohta ka selgituse: trobikond rollilehti oli jäädavalt kadunud ning kõike ei suudetud taastada...

Andres[Irve], suured tänud- Sinuga oli nauding koos mängida. See purjus oleks ärritas mind nii IG kui OG. sest mul tekkisid tõsised kahtlused Su kaines mõistuses. Mul hakkas vahepeal OG kahju, et ma nii külm pidin Sinu vastu olema ja vahepeal ka põgenema. Vaidlemine oli tore, imelik, et keegi selle uksepaugutamise peale vaatama ei tulnud, mis lahti :D

Tommy[Curunir], ausalt, mul polnud midagi isiklikku Sinu vastu aga...Sa jäid lihtsalt mulle ette 8)
Og vestluses selgus, et kui Tommy oleks neid asju kuulnud ig, mis ma temast kokku rääkisin, siis oleks ta tõsiselt lahanud küsimust- kas ta on võimeline tapma :P

Iardacil, aitäh, Sa tegid mulle teene oma "Tommy-ründas"jutuga :P Tänu sellel sain ennast Danieli silmis puhtaks pesta ning Carry on endiselt kukupai :rolle: Aga mul oli õigus ka- ta oli vastik väike tõbras, kes jahtis vaid raha, mis sest, et kihlveost saadavat raha:P

Paljasjalgne[ma ei saanudki teada, mis Su IG nimi oli]-Lõbus, lihtsalt lõbus. Need salasepitsused ning tagarääkimised-mõmmm :lol:

Flake[arst]- järgmine kord muretse endale mask, mis ei aja habet sühelema :P Tore oli, piparmündi tablett oli hea, tegelikult tahtis avavalsi aeg mul Og pilt ka tasku kukkuda :P

Lii[kinnisvara maakler]-vapustav kostüüm, lihtsalt võrratu! Sobisite Ghiliga ideaalselt kokku :)
"Aga õnnetusi juhtub pidevalt...rasedused katkevad, eriti veel algusfaasis"
"Aga kui ellu jääb?"
"Siis tuleb teha nii, et ei jääks?"
"Kas te soovitate...?"
"Mina ei soovita midagi, olen lihtsalt niimõndagi näinud 8) "

Marge[Kuldmari]- Sa oled nii armas hoolitsev ema, liigagi hoolitsev.
Vaene Sarah, tundis piinlikkust selle näituse pärast.

Maria[Ratkin]
Loodan, et Priit saab siis endale issi. Vabandust, et mängu algul "veini " peale kallasin. Andresega plaan jäi ka poolikuks...

jne. Ei suuda kõiki meenutada, lihtsalt tore, mõnus mäng oli. Tegelikult meeldis ka see, et pärast mängu ei mindud kohe laiali ja sai muljetada. Asukoht oli ilus ning need voodid ja kapp :roll:
Korraldus oli viimasepeal.

Kahju, et mäng ära lõppes, ma sain just Andresele unerohu sisse joodetud ning siis oleks läinud lõbuseks- Siimo, seekord Sa pääsesis :D

Carolyn e. Yrgnaine
Kõik naised on loomult inglid.
Kui neil tiivad murda, istuvad nad luua selga...
Yrgnaine
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1319
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas Eveningstar 13:25 30. Dets 2005

Minu poolt nüüd ka veel pildid, kuigi väga hilinenult.
http://g.sprot.pri.ee/main.php?g2_view= ... temId=4275
Eveningstar
Seikleja
 
Postitusi: 23

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paljasjalgne 17:51 30. Dets 2005

mäluvärskendajaid ja muidumuljeid pikemaks ajaks:)
Orkaan Zelda ja tema Hämmastav Konnasadu
paljasjalgne
Loitsija
 
Postitusi: 664
Asukoht: Seal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Liilia 20:42 30. Dets 2005

Aitähh, Staary!

Sa tuletasid mulle just meelde, miks ma seda kõike teen...
(Mis valesti see uuesti ja järgmine kord paremini!)

Teie mängijad, teie olite võrratud!
Ma ei unusta seda mängu mitte kunagi!

Ma tahaksin jagada teiega selle mängu sünnilugu:
Algamas oli Somnia mäng, minule teine kahepäevane. Jõudsime kohale Aweroniga, mind juba ootasid minu selle mängu kaaslased Toomas ja Grimmu.
Enne mängu olid veel kõik Somnikud nii võõrad...vaid Awe autos olnud rahvas olid tuttavad.
Enne mängu algust tuli GM Pip (keda ma siis veel üldse ei teadnud, eriti kurja ja tõsise näoga meie juurde) ja kamandas, nii teie lähete nüüd sinna metsa...(minu reaktsioon :o :? - Grimmu võttis meid siis ühes ja hakkasime astuma, et plaani pidada...Grimmut nägin siis täpselt teist ja Toomast esimest korda elus)

Kuidagi ei suutnud me minna mängu ja nii, me istusime seal metsas ja rääkisme, mida keegi teeb ja teha tahaks ja kuidas...
Mingil hetkel, ütles Grimmu, et tema tahaks Maskeraadi mängu..võtsin sellest tuld, nagu säraküünal...ja seal Somnia mängul metsas...sai Grimmu ideest see KÕIK alguse...

Edasi, vaatas Grimmu kella...ütles, et on aeg ja ma pole kunagi näinud, et keegi sedasi hetkega rolli sisse elab...Mäng algas nii sujuvalt, poolelt sõnalt ja kõik mänguväline oli hetkega pühitud, nagu poleks seda kunagi olnud... Algas Somnia mäng :D
(Mäng ise, aga on minu jaoks üks erilisemaid...fiiling ja kõik see, mida ei saa sõnadega kirjeldada...See oli tõeline MÄNG, tähh, Somnikud!)

Nii, et tänage/"süüdistage" selle mängu eest teda ja ainult teda... :)

Mina olen kogemuse võrra rikkam ja selle üle, et te kõik võtsite vaevaks kohale tulla ja mängida, väga õnnelik!

Aitähh!
Teach me laughter -
save my soul!
Liilia
Haldjate sõber
 
Postitusi: 313
Asukoht: Tallinn


Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6