[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - Diablo 3 muljed.

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Diablo 3 muljed.

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Diablo 3 muljed.

PostitusPostitas Cunray 14:52 2. Okt 2005

Nonii, paistab, et mina olen üks esimesi kes koju arvuti taha jõudsid, rääkige siis mängijad, kuidas te rahule jäite. Minul oli igatahes eriti lõbus, enamasti koguaeg, igav nagu ei hakanudki, pidevalt jalutas inimeste linnas orkide kamp täiesti segamatult ringi kes inimeste õunu varastasid. Korraga olid kuskil 12 inimest haiged, pidalitõbised. See on see, kui mädanevat laipa luutima lähete ja igasugu kahtlaste kujudega räägite.
Palun vaadata ALATI minu lauseid läbi väikse huumori/sarkasmi prisma, kuna ma ei ole 100% tõsiselt võetav aitähh!
Cunray
Rändlaulik
 
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirves 16:02 2. Okt 2005

Kah tagasi ja pestud-kasitud.

Ma kohe algul tänan gemmid ära äärmiselt toreda mängu eest ja ootan järgmist. :)

Minu pidalitõbine tegelane alustas oam mängi tee ääres maas lamades ja ähvardas ära surra- kõrval olid kaks sama pidalitõbist tütarlast, kes minu pärast hirmsasti mures olid. Siis tulid mööda teed miskised rändajad- täitsa mõttetud mehed- mind minu haiguses aidata ei osanud. Üks laiaõlgne sõjard võttis mind seejärel selga, et külasse viia- niikaua üritasid mu kaaslased ränduritelt midagi röövida, mispeale nad tapeti... khm (mind oli vahepeal tee äärde maha visatud). No ma olin juba natukene tervem ja komberdasin tagasi, et siis kohe põgeneda mingi suure ja nõmeda hiidämmelgase eest.

Linnasolemisest ma midagi konkreetset huvitavat ei mäleta, aga üks eredam tegelane minu jaoks olid keegi kohalik mees (Ocazy), kellega sai juttu puhutud (ei härinud teda minust eralduv laibahais ega puuduvad näoosad). Imestasin ma ikka korduvalt, kuidas surelikud nõnda rumalad on ja lasevad end häirida igatsugu tühisustest- deemonid, ämblikud ja orkid (viimased on eriline rahvarämps- ei oska nad midagi huvitavat enamasti rääkidagi).

Aga hoolimata koledast needusest ei olnud kadunud minu veidi pikantne huumorimeel- ohjah, ma ju siiski olen p a r a n d a m a t u. :D

Ühel hetkel tuli meelde, et mu tegelane suudab täitsa eduliselt varastada- läks aga pesulõks käiku (gemmil oli tuhat muud asja teha, aga pidi sealjuures ca 4x minu varastatud asju kohale tooma).

Aega läks ja läks... saabus hämarus, mil sai orkidega külas "tshillitud," kuni ka "head" uuesti tagasi tulid- järgnes miskine sõnavahetus eri osapoolte vahel, misjärel Kerberose kamp ära läks.


Eks minu mängukirjeldus veidi auklik ole, kuna ma mänguajast c 5 tundi köögitoimkonnas olin. :P
Kirves
Ruunitundja
 
Postitusi: 449

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Morgan Le Fay 16:04 2. Okt 2005


Ja - jah , hea mäng oli tõesti, minu LARPidest siiamaani kõige huvitavam (siiamaani kirjas ainult 3 mängu). Igavus ei tulnudki peaaegu kallale, mis on mängu juures väga hea märk. Pidevalt käis mingi sahmerdamine ikka.Targemaks sain ka - Mida on vaesel palju, rikkal vähe ja kuningal ei ole peaaegu üldse? Mitte midagi!
There is a fragile line between imaginatsion and madness...
Morgan Le Fay
Õpipoiss
 
Postitusi: 37
Asukoht: Reval

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ularie elwing 16:24 2. Okt 2005

Suur tänu kõikidele osalejatele ja kaasGMidele! Tänan mängijaid ettevalmistatud kostüümide ja vikerkaare värviliste nägude eest! :P Kohe näha, et tegemist fantaasia maailmaga.
1/3 munkadest tänab ülakuulatuid- olite hästi vahvad! Vähemalt minul jooksis vahepeal täiesti kokku!
Loomulikult oli Kerberos hästi vahva- eriti tema vangistamine!
Tegelikult olite te kõik hästi muhedad (suuremal osal rahvast on vist juba harjunud tegelaste äkkilise kadumisega :D )

Veelkord- SUUR tänu kõikile!
you say it's simple: "you die just to live again"
ularie elwing
Rändur
 
Postitusi: 12
Asukoht: tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 16:55 2. Okt 2005

Tõesti oli lõbus. Eriti metsas ringimüttamine ja inimeste mahavõtmine ja siis nende oma pessa viimine. Kõigepealt tarisin ühe suure karvase mägilase minema, kes alguses suht pähh oli (ämblik ei teadnud, et jalakaitsmed pole head) aga pärast päris nämma oli. Siis sai veel kolm piiksukest maha võetud, tüdrukuid taga aetud ja lõpuks tapeti mind ikka ära.

Oh seda lõbu. Eks respawnisin pesas, saates araablased ja Kõusti karjudes minema ja läksin jälle laagrisse, kus sattusin munkadega kokku. Pärast nendepoolset küsitlust ja minu poolset vingumist teemal "läikivad pahad tükid on halvad ja minul kõht tühi", võtsin ühe orki maha, kes vist pärast seda lonkama jäi ja ära tapeti. Siirad vabandused, aga ma olin näljane.

Siis läksin pessa tagasi ja kuna seal oli nii umbes 30 inimest, ajas see mind kole vihale ja mind notiti teistkord ja seekord lõplikult maha. Nuuks.

Sain orki mängida, mis minu jaoks suht igav oli, kuid lõbus oli see kui härra telepaat soovitas meil relvad maha panna ja me surmasaamise hirmus pistsime kaupmehe poole liduma ja uued relvad saime.

Järgmine hommik oli ka lõbus, sai lamada printsessina nii pool tundi metsas, kuni kuulsin mingit imelikku möla. Ja siis vaatan ja tuleb välja et mängijad hoopis. Siis katsutakse pulssi ja jahmerdatakse seal veel miskiste loitsudega ja siis aetakse üles. Järgnev kõnelus Naroga oli ka päris huvitav. Viidi mind külla, kus ma leian oma printsi ja miskisuguse neiu tal kõrval seismas.

Tuli välja siis see, et prints pidas teda minuks, mis mulle kohe üldse ei meeldinud. Pärast vaidlust näitasin printsi kirja ja asi sai selgeks. Asi lõppes sellega, et kui oldi deemoni abiga Kerberost maha võtmas, sai prints surma ja mina surin südame lõhkemisest. Pärast seda vedasid araablased meid kaupmehe juurde ning mäng lõppes ära.

Kokkuvõtteks, tore oli. Rollimängu sai tehtud ja muu rahvas oli ka kenasti nii nagu pidi. Häiris ainult toidupauside venimine ja see, et osa rahvas OG oli ja osa IG. Tänu GMidele toreda mängu, loodame, et tuleb veel.

:)

Teie hiidämblik/ork/printsess
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

PostitusPostitas Mithrelin 17:38 2. Okt 2005

Mäng oli väga lõbus, nii seepärast, et mulle mu tegelaskuju meeldis, kui ka toredate mängijate ja GMide tõttu.

Teine 1/3 munkadest tänab kõiki, eriti ülekuulatuid ja vabandab, kui mõne isiku rollimängu pärssis :P Aga ülekuulamine iseenesest oli väga vahva, esitada uuesti ja uuesti sama küsimust ja korrutada, kui halb inimene keegi on. Mõnus. :D

OG peavalu tõttu ma küll kahjuks teisel päeval enam midagi teha ei jõudnud, aga ju oli seegi, mis siis toimus sama hea ja paremgi veel, kui esimene päev.

Jään järgmist mängu ootama.
Mithrelin
Vandersell
 
Postitusi: 4

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Cunray 17:59 2. Okt 2005

Ma mainin ka ära neile, kes ei tea kuidas mäng lõppes: Nimelt vangistati Kerberos, pandi ta suure ajalehtedest pentagrammi keskele seisma ning 4 maagi ja Deemon-Zelor pagendasid ta kuhugi, ta haihtus. Pagendamise ajal süütasid tajumatud jõud ka pentagrammi, et Kerberosel seal keskel külm ei hakkaks. :)
Palun vaadata ALATI minu lauseid läbi väikse huumori/sarkasmi prisma, kuna ma ei ole 100% tõsiselt võetav aitähh!
Cunray
Rändlaulik
 
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas osiga 18:20 2. Okt 2005

noh see oli minu esimene mäng ja midagi eriti teha ei osanud aga mäng oli lõbus:)
siis kui see ämblik minu ja mu 2 kaaslast enda pessa viis tulid mingid rändurid ja võtsid meie relvad ära(ämblik oli sellel hetkel rändamas)peale seda oli rahaga0:)
aga jah oma npc rolli sain täidetud :rolle:
suur tänu gmidele hea mängu eest
osiga
Meister
 
Postitusi: 95
Asukoht: tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merqlove 18:28 2. Okt 2005

:roll: Iga Diablo mäng on aina parem ja parem :D
Mulle meeldis seekord väga kontrasted NPC-ed (näide: metsas hulgub killerämblik, nii kaua kui rannas võtab oma viimased himgetõmbed omette näkineid. Kerberos koos oma družiinaga rüüstab linna, vanamees (nende elektersilmadega :2: ) istub kännu all ja mediteerib vms.)
Minu lai (nii palju kui püksid lubavad) kummardus GM-idele ja muidugi NPC-dele.

Olime alguses kõik koos, läksime mööda teed, kuni jõudsime nende valgeteni, kõik jäid sinna tegelema ,mina, oma uudishimulikkusest, kõmpisin edasi. Märkasin kohe ämbliku, kes minu karje peale "NAro, keegi must, sinust paremal, 50m" kadus metsa.
Edasi liikusime küla poole,kohe oli aga meie ees ka Kerberos, läks kohe kimaks, karjeid ja nugasid hakkas lendama, nooli lendas aga kõige rohkem. Meie omad jäid seekord peale. Kerberos läks ära.
Jõudsime külla , saime kohe Rohelise maagi suppi kah. :P
Edasi toimus terve rida sündmusi, mis on juba meelest läind, kuni näkkini.
Seisime Morukiga koos arutasime näkkiga palju ta meile kulda ja pärleid annab, kui meie talle rohelise pistoda toome (Printsi mõõgast oli meile muidugi vähe!) Varsti aga kui altarist, mille lahtitegemiseks oli vaja leida maast 3 rõngast, saadud pistoda anti näkkile üle, lisaraha ja pärleid mitte saades, saime me aga asjale pihta, et viimane valetas.
Edasi läksime me ämbliku leeri, kuhu olevat 2 inimest kinnijäänud.
Jõudes sinna, leidsime sealt ämbliku leeri, kuhu, kõik relvad lagedalt maha visates, oma suurest uudihimust ronisin sisse.
Olin neljakäpukil leeri keskel, kui metsast kostis tume umin ja välja jooksis ämblik, kolme sekundiga oli viimane juba surnud ja keegi ta küünised juba lõiganud!
Olin ikka seal pesas, kui astusin lõksu, ning sealt ka tuli see nool mulle jalga. Tänu Narole sai selle terveks ja sealt kohast hakkasin ametisse lõksude otsimisega, lõpuks tuli välja, et kokku leidsin 5/7. Kaks jäid ikka sinna. Olles ametis lõksudega, leidsin ka kirja, millest mul aga kasu ei olnud (Ulatasin Narole).
Siis oli ka see portaal, millest sisse astudes tuled samapidi välja. (Kohe tekkis mõte proovida sama asja noolega :rolle: .
Varsti loojus aga päike ning peitsin ka oma vibu ja nooled ära (mis ma ikka nendega öösel teen).
Pimedusse mahtus Vanamehe 3 ülesannet, lõke tegemine ja vestlus Kerberosega.
Järgmine hommik tõusime ja läksime tegema rituaali pintsiga (Kokku oli meid palju). Rituaali ajal käis mingi sehkeldamine ja siis kadus prints ära, koos Darkwoodi naisega.
Oi kus jooks aga pärast oli. jõudsime metsa lagendikule, järve ääres, kui mingis orus lebas printsess, kohe tema kallal hakati midagi manama ja muud puha-kära. Siis toimus vestlus Nao Dakwood ja printessi vahel, kui täesti ootamatult, kolm mustats olnud inimest, kes imekombel oli seisnud loomulikult nende taga ,mitte et keegi neile oleks midagi öelnud, ründasid omasid, keerasid Darkwoodil kaela kaheks ja see oli kah ainuke mis juhtuda jõudis, enne kui Moruk nendest pulbi tegi.
Selleks ajaks olime juba mõnedgi asjad müünud ja ka oma imekombel poodi sattunud asju ostnud .
Peale seda kohtus prints pritnessiga taas ning toimus (IG hullem pead pööritav armastus)
Tekkis ka Deemon, kes pakkus abi Kerberose tapmisega, tema käest sain ka oma võlu ketti tagasi, millega Kerberos oli algselt kinni pandud.
Siis kui toimus see tõeline hetk, mil Kerberos oli pea vastu maad , võtsin keti ja luku välja ja tegin oma töö ära. (Õigemini tegin oma vea korda, viga seisnes selles, et mina ta ju enne avasin)
Sellega läks kohe hing lihtsamaks. Peale seda suundusime kohe Richardi juurde, kuhu ka oma saadud sõjakole müüsime, suundusime tagasi Naro juurde, kui kerberos oli saadetud siit maa pealt ära. Järgi olid jään aint natuke põlevat maad mulle tundmatu sümbolit moodustavat.
IGN: Gaston
58045620 - Anton
Merqlove
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 60

PostitusPostitas kala 18:48 2. Okt 2005

pildid pildid, kud on pildid :?: :?: :?:
kala
Vandersell
 
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kala 18:50 2. Okt 2005

kus* :D
kala
Vandersell
 
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas osiga 19:11 2. Okt 2005

osiga
Meister
 
Postitusi: 95
Asukoht: tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dularc 19:33 2. Okt 2005

The doctor said i had stigmata in my eyes...
Stigmata´s bad.
dularc
Vandersell
 
Postitusi: 5

PostitusPostitas Formendil 19:56 2. Okt 2005

Formendil
Meister
 
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 20:03 2. Okt 2005

Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6