Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Iidmaa 7 eredamad hetked...

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Iidmaa 7 eredamad hetked...

PostitusPostitas Trexxx 1:53 31. Jaan 2005

...samuti leitud ja kadunud sõbrad/vaenlased.

teeb siis otsa lahti
Aljosha Popovichi kaotused elavjõus ja tehnikas:
elavjõus kaotusi ei esine. :) ÜrdiPower olgu kiidetud.

tehnikas:
lõhkised teksased, 1 viskeoda mustkollase päraga,(täiesti müstiliselt kadus suurest telgist kusjuures, tahaks tagasi) katelok tuli välja...

Võidetud:
1 saun, 1 külm ilm, 1 karu, arutul hulgal vaenlasi, elusaid ja surnuid.

Eredamad hetked:
ereduse järjestuses...
"Seda peavad kõik teadma!" - ausalt kui oleks olnud suvisem aeg siis me oleksime selle püha raamatu sõnumi viinud massidesse...
"kõik võtavad oma esmase kaitsevahendi!" - selle all mõeldi kilpi
"ot, te ei näegi pimedas lugeda?" :o "las ma loen teile ette siis selle"
"my dolzny dostatj dokument!!! kholmjes jeksemplaris!!!" - 3 relva
läbirääkimised vampiiride väesalgaga enne Kurisuu mõisa ukselahingut
"oo isand verikihv, kuidas oleks kui teeks pealike võitluse?"
Loodetavasti sütitav pöördumine druziina poole peale pealike võitluse pakkumise tagasilükkamist ja kapituleerumise tagasilükkamist:
Aljosha Popovich: "kas me lööme nad maha?"
väesalk: "JAA!!!"
Aljosha Popovich: "MA EI KUULE TEID!!! KAS ME LÖÖME NAD MAHA???"
väesalk: "JAAAA!!!"
Aljoshe Popovich: "PEALEEEEEEE!"
ja oh kui armsasti nad jooksid :)
peale altari valmistamist
võtsid altari ehitajad ringi ümber selle - üksteise käest kinni ja tantsisid selle ümber lauldes "kes aias"
lõkketule ümber, saabub isand Verikihv koos oma kaaslastega.

Aljosha Popovich võidukalt:
"Aga meie saime kaks varju kätte!" - osutab lõkke poole milles põlevad lõbusa leegiga 2isiku imaginaarsed jäänused...(isikud ise soendasid ennast lõkke ääres)
Eriti ehe oli Isand Verikihva vasakul käel oleva piiga näoilme. (WTF ilme)
minu komplimendid.
keegi druziinast: "Teil oli õigus, nad ei olnud eriti tugevad"
Verikihv: "Kas teil hõbemõõka on?"
Druziina: "Muidugi on, hõbemõõka ja kuldmõõka -meil on kõike..."
Peale mõningat segadust Tare Tarekese juures, kui uks oli katki koputatud astub Aljosha Popovich saali, ja pöördub ainukese meesisiku poole kellega enne läbiukseläbirääkimisi oli vestelnud lausega:

"sina koidest puretud, (järgnes hingetõmbe jagu tõlkimatut serbohorvaadikeelset sõimu, miks ****** pärast sa ust lahti ei tee kui su isanda sõbrad tulevad su isandat vaatama) - vabandused meesisiku aadressil, see sõim oli mõeldus charile mitte isikule kes seda mängis :) paraku on chari kõrvad ka mängija kõrvad...
Aljosha Popovich lidub täie hooga nurga tagant välja, turvis puru, vererada järel, ilma kilbita ja odata, tema järel tormab tige karvane, haavatud kuid siiski eluohtlik KARU.
AP hõikab: "appima ei jaksa teda kinni hoida! poisid! ma tõin teile KARUUUUU!"
(og nägi see palju koomilisem välja)
katkend vestlusest:
xxx: "saun on kuum ja jõkke saab jääaugu raiuda!"
AP mõtlikult: "me võiksime oma vaenlased jääauku toppida..."
lamab maas inimene - meesterahvas - tulevad druzinnikud
-"mis sellel viga"
-"Imearst Rasputin! Vaata mis tal viga on"
Rasputin tuleb ja hakkab uurima, kõrvalt õpetatakse
-"sa katsu ta ****, kui need on jahedad siis on vist surnud"
Rasputin hakkab tegema(markeerima) nagu õpetatud, taamalt kostab lamaja lämbuvat naeru...
no comments
katkend vestlusest:
...
-"tundus nii kitsa silmaringiga tovarists olevat" rääkija näitab käega kui kitsas silmaring(kaks näppu teineteise kõrval)
-"aga peale vestlust Druziinaga oli tema silmaring kõvasti laiem"
rääkija ajal käed laiali, et näidata kui lai...
täiendan
R
Viimati muutis Trexxx, 12:17 31. Jaan 2005, muudetud 2 korda kokku.
"Meest eristab hobusest mõistus - mõnikord ka sadul."
- Hagar hirmus

" On võimatu olla masenduses kui sul on õhupall. "
- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghil 11:16 31. Jaan 2005

olgu meie deemonid (ja nendega yhes ka meie suur Ivan Vassiljevitš) sygavalt t2natud sellise meeldiva miinuskahekymnese m2ngukogemuse eest :) m2ng oli v2gev. Jaroslav Bizduljajev j2i 2raytlemata rahule nii enda, kui ka k6igi enda nelja kaaskuningaga.
Seega teeb Jaroslav Bizduljajev 22rmiselt sygavad kummardused Aljoša Popovitši, Jemeljan Gorõnitshi, imearst Rasputini ja ka Kirill (Kirillitsa) I poole... Muidugi ka meie k6iv6imsate ja austatud deemonite poole ja siis ka korraks Ivan Vassiljevitši poole :)

situatsioon m2ngust:
kaks noormeest k6nnivad m88da teed m6isamajakese poole:
druzhinnik: "Tjere! Kes teie olete?"
kaks noormeest: "Vampiirid oleme."
druzhinnik: " Ah et vampjiirid? Rünnakule!"
Kaks noormest joostes: "Ah fakk, see ei pidand nii minema!"
(hilisem OG info kandis minuni, et nad tegelt tahtsid meie poole yle tulla.)
You know, Knowledge is a tricky thing!
Ghil
Laste günekoloog

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghostwizard 11:34 31. Jaan 2005

Tänud korraldajatele, oli tore ja segane mäng, sai nii üht kui ka teist läbielatud.

Kogemustest:

Vaimud - päris toredad, muutsid mängu huvitavamaks ja võimaldasid mul nö turn undeadi katsetada. Ainult nende võimed polnud nii toredad...

Trollid - Muhedad elukad, kes olid ennast ilmselt kogemata teise dimensiooni joonud. Järjekordne näide alkoholismi ohtlikusest.

Surmaring - Oli kahtlemata lõbus vaadata, kuidas inimesi järjest surmaringi jalutas ja oma huku leidis. Tahtsin juba vahepeal hakata kihlvedusid sõlmima, et kes siis järgmisena sinna jalutab.

Must elukas - Sündmus metsas, millest mina ja kaks vampiiritari "pääsesime". Eks asjaosalised teavad, mis seal toimus ;)

Piiramine & Läbirääkimised - Piiramine oli pisut tüütu ja pöördus suht kähku meie kahjuks, niisiis püüdsin mina ajada diplomaatiat, et kasvõi iseennast päästa. Lõksuring trepil, ei lasknud taganeda, seega oli see ka suht ainus võimalus. Ülejäänud rahvas otsustas mind sinna jätta ja üles pageda. Ja seal mind siis mõõgad tabasidki...

Surm ja tagasipöördumine - leidsin oma surma seal all ja mind lohistati välja, kus mind luuditi ja sinnapaika jäeti. Otsustasin, et lasen enne oma tumedatel kunstidel pisut tööd teha ja siis tõusen taas surnuist. Teadsin, et naasen vampiirina, aga seda ei teadnud kahjuks minu tegelane, kes "ärgates" küllaltki šokis oli... Õnneks seekord teda maha ei löödud ja ta pääses...

Tormiküüs Hundiulg, sõltumatu vampiir ja maag, endine Siimusti aadlik ja preester.

Et jägmine mäng veelgi huvitavam oleks...
Erien ei olnud turvaline mäng, Erien oli väga tõhusa turvakontrolliga mäng. - logerin
Ghostwizard
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 11:41 31. Jaan 2005

Jahjah
kiirust tuleb jagada!

Aljosha Popovich tänab Druziina nimel:

Kõikvõimsaid Deemoneid (maani kummardus teate ise küll kelle poole)
Ded Morozi - me tõesti vist meeldime kellegile - Druzinnikud kes on vastutav Lumehelbekese khm eest?
Ekstra tänud Viimase Peal kuuValgustuse eest, väga müstiline mäng oli...
Kaasmängijad nii elusad kui surnud, mis oleks mäng olnud ilma teieta!

ekstra tänud:
Isikutele kes tegida kangelaslikke jõupingutusi, et mitte kõva häälega naerda kui Druzinnikud neile oma tegudest rääkisid...

Pesakond Käpalistele - nii nunnud :) eriti see karvane vasakult poolt...
Nugisekütt - ma loodan, et nugiste arvukus hakkab taas kasvama siinsetes metsades.

ja kõige viimaseks:
Teile Druzinnikud Suur Tänu!
mida me teeksime kui meie kõrval poleks niivõrd kuraasikaid kaaslasi?
vastan - me kooksime kodus sokke, nagu vanad memmed selle asemel, et lahinguväljal (olgu siis et imaginaarsel) vaenlast lüüa.

Fiz kult privjet!
:D
- Hagar hirmus

- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas logerin 12:39 31. Jaan 2005

see m2ng oli yks parimaid, kus ma k2isin.
ilus oli vaadata, kuidas trexxx jookseb ymber nurga k6igest v2est, "pisike" karuke taga.

Kuidas m6isapoole jalutades m2rkasin ma k6igepealt, et kuulge, siin on mingid j2ljed....
Jaroslav:" on jah j2ljed."
Peak2pp:" kuule, seal on keegi."
ja siis sai n2ha kuidas meie mehed ja panzerkarud kordam66da libedal j22l sellili k2isid...

Sepp, kes tagus puruks l2inud kilpe nagu lollakas.(kogu piiramise aja)

Preester, kes loitsid mingeid turviseid nagu lollakas, kusjuures iga kord l2ks loitsu tekst j2rjest haigemaks....

Kodanik Öö, keda oli just vambipoolt surnuks puretud, 2rkas imekombel ellu, v6i siis n2itas h2mmastavaid surmaj2rgseid liigutusi....

Enamus tegelasi j6udsid enne asjaliku jutu ajamist enda maine nii 2ra rikkuda, et me pidime nad paratamatult maha l66ma...(speak first, speak fast, speak good).

Ja sellest me ei saanud aru, et miks te alla ei andnud? Me pakkusime teile v2hemalt kolm korda 6iglasi tingimusi, oli vaja siis sudima hakata...

Aga ma t6siselt loodan, et m2ng l2heb sama rada, kui mitte paremat, edasi.
Igatahes kiitused tegelastele, kelle n2rvikava see m2ng ruineeris m6neks ajaks. Tehke veel, nii tore oli :rolle:
Kõrini sellest, et k6ik kirjutavad siia midagi igavat.
logerin
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sentius 13:31 31. Jaan 2005

Värske Mõisnik KõverPilk NugisKütt(7. põlve) tänab:

- kõiki
- mängul arvukalt osalenud kuid teistele nähtamatuks jäänud Nugiseid
- Deemoneid
- Perekond Käppasid
- Druzhiinat
- häid tegelasi, kes mu nooli mõisast tagasi välja saatsid, need oleks
ju muidu otsa saanud!
- tegalast, kes sai noolega silma kuid ei kaotanud aru
- veelkord Nugiseid, eriti seda ühte KukkurNugist seal puuotsas

Ehk siis nagu ikka kombeks on öelda: Võit on vältimatu.

Ahjaa, lõkkeäärne tekst, Druzhiina ja Käpad ja Nugiskütt:

- Nu, kak zhisn?
- Trudno, Trudno. Gromko ibut. Tolko v zhopu.
VägivaldneKarvasjalgneRabavistrikPistrikPart
ehk meeter hammast ja tilluke tuvi otsas.
------------
Õnnelikkus on kohustuslik!
sentius
Ruunitundja

PostitusPostitas Aweron 14:06 31. Jaan 2005

Suurepärane :D
Lihtsalt tore. Mängu alguses oli Varje täpselt 3: Vale Käpp (PJP) Õige Käpp (Mina) ja Hundi Käpp (Xel)... kohe liitus meiega Andu aka Koba Käpp (tubli töö muide, käitusid tõesti hästi mängul, kiitused sulle) ja Abi Käpp (Sorontur).

Seega saime kokku viis Varju, neist kaks uued. Kohe alguses palkasin ma Nugisküti Kõõrdsilma, kes oli igavesti tore tegelane ja kaasjahimees nagu meiegi. Natuke hiljem põrkusin Druziinaga, kellele sai ka igast asju kokku lubatud (maad ja raha ja surematu kuulsus). Siis oli meid 10, kellest 2 võisin ma surmani usaldada, teiste suhtes polnud kindel. Kuid asi töötas päris ilusti ja kõik mu plaanid said täidetud: Loss tagasi võetud, vaenlastele kätte makstud, vana vürst ja tema naine ellu äratatud ja hunnikus uusi sõpru ja liitlasi Varjude Liigale. Kõik on lihtalt... täiuslik :D
Kuigi mul olid võimalused, vahendid ja plaan, Vürst Maagi hing lõplikult viimsele teekonnale saata, otsustasin, et see poleks poliitiliselt tark tegu. Rikuks Hea Hetke.

Head hetked:

- Istume vampside majas ja Verikihv räägib, et lossis on kurjad Varjud, kes käivad neid kimbutamas. Noogutan tõsise näoga takka ja torisen, et pahad Varjud tapavad kõik karud ära ja et nad on ikka lolli ja nõrgad. Sisemiselt pugistasime kõik naerda.

- Nugiskütt ja tema lood nugistest olid toredad, kohe oli näha et on tegemist oma ala tõelise asjatundjaga :)

- tants ümber deemonile pühendatud altari, koos demoniga, ise lauldes "kes aias, kes aias, peremees on aias"

- piiramise ajal töödanud tagala: a) sepp, purunenud kilbirida kõrval, ise vehib haamriga nagu segane ja uriseb iga kord, kui keegi tulepalliga saab b) mina ja valekäpp, sebime ringi ja teeme ravi ja turviseloitsu, vahepeal mana tagasi mediteerides

- läbirääkimised olid ka toredad. Nemad läbi ukse: "mida te tahate, et te ära läheks?" mina vastu: "Eieiei, te saite valesti aru, küsimus on mida _teie_ annate _meile_, et meie laseks teile ära minna"
Ja viimasel hetkel kui alumine korrus oli ära võetud ja meie omad hakkasid kahel poolt peale minema "Oodake, oodake proovime läbirääk... ah.. TAPKE! LÖÖGE NAD MAHA! LÖÖGE NAD KÕIK MAHA!"

- Seltskonna rollimäng üldse. Näide: Soronturile tegin ravi, et ta käsi tagasi kasvaks, ta vajus põlvili ja oigas, ma hetkeks mõtlesin,et tal on päriselt midagi viga.

- Amatsoonitibi, kes lõpus karjus "alla anda? oled sa näinud amatsooni kes alla annaks?!" ja ja surma tormas. See oli kena pilt.

- palju muud, mis meenub hiljem arvatavasti.

Üliselt oli tore mäng, miinus 20 lisas asja kenasti vürtsi ja oli täiesti Iidmaale omane. Minuarust peaks GMid panema iga mängu juurde hoiatuse, et arvatavasti on kuuma/külmalaine, lakkamatu vihmasadu või muu sarnane.

Muidu üks pisiasi ka, et ma ei märganud mängu alguses, kus tehti relvakontrolli. Selle oleks võinud mingi hetk välja karjuda, nii et kõik kuuleks. Tore oli ka see, et ei tekkinud märgatavaid vaidlusi teemal "sa said pihta jalga! miks sa ei loe!" või muid reeglivaidlusi. Kõik sai kenasti lahendatud. Ükspisiasi häiris natuke: nimelt pantserkarud, kes küsisid "mitu haapeed sul on veel?" ja ei käitunud üldse karude moodi. Väike briifing oleks vast abiks neile järgmine kord.

Viimase asjana annan teada, et Raadi Asevalitseja ja endine Varjude Liiga vürsti kohusetäitja Aweron lahkub Liigast. Kuhu, ta veel ei tea, arvatavasti jäävad ta rajad ikka Varjude ligidale tallutud, kuid ta on avatud igast muudele huvitavatele ettepanekutele.
Afroparmpeder ru-laga
Aweron
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 14:25 31. Jaan 2005

Kohe kui Druziina on lõpetanud nädalase võidu tähistamise/haavadest kosumise/varustuse parandamise ja üleüldise puhkamise, on idee minna jahtima Panzerkarusid, need tundusid olevat päris krõbedad karud, peaaegu sama head kui mõmmuhuud... Ja loomulikult tuleks teha tiiir peale mõisatele... :) koos siis pidusöökide ja kohalike jahilkäikude... et me siis saaksme oma relvavenda Po Staromu Russkomu Ugosstsjat. :)

kui tahate teada saada mis moodi "po staromu..." välja näeb siis lugege "Kuningas Stahhi ajujaht" -seal ühes mõisas oli pidusöök...
- Hagar hirmus

- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ragnar Lembitu poeg 15:03 31. Jaan 2005

Läänemere Isandate uues foorumis käib samuti muljetamine nii et panen siia lingi ka ülesse.

http://www.isandad.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=6

Piiskop Pooljala jutustus oma elamustest.

Mäng algas ilusti ja täpselt nii nagu ise plaanisin.
Seadsin end mugavalt oma ruumi sisse mis kuulus enne Vürst Maagile kes langes tänu minu ühendväele.Määrasin valvurid igale poole ja muud tähtsad tegelased,kõik laabus hästi ja säästsin oma mehed veel osalisest surmast kuna trolle oli eksikombel vihastatud ja "mingi" kuri isik oli neile soovitanud gast head ja halba...kuid sain nendega jutule et võitlust meie vahel ei tuleks ja sain nad oma sõjaväkke.Kohtusin Tütermaa Krahv Saare õe Allika -ga ja sain teada et nende grupi oli lumelaviin kaheks jaganud ja nad ei tea mis teisest osast sai.Jalutasin niisama ringi ja rääkisin külalistegaKorraga tuli vajadus peale nikotiinile ja läksin välja ihukaitse ja veetlev Allikas kaasas.Nii kui sain piibu põlema tundsin et ei saanud end üldse enam liigutada,ise appi karjuda,Magi vaim oli arvatavasti midagi teinud,siis ta kudus mulle surmaringi ümber ja veel lõksuringi,ja nii olingi ma kadunud,mind tuli veel päästmagarnisoni ülem,kuid langes ka surma rüppe ja üks amatsoon ja üks tume isik..
Lahkusin manalasse sest arutati mis minuga peale hakata,lõpuks tuli manalasse GM ja teatas et laipe on vaja et tuldi hiilgavalae ideele,nimelt oli see väga lihtne ja loogiline isegi,visati nöör ümber ja tiriti välja.Nii siis viidi meid altari juurde ja toimus väga uhke riitus deemonite auks,tundsin korraks kuidas eluvaimtuleb tagasi sisse kuid ei olndu enam see kes varem olin...verejanuline,tapahimuline kaose kummardaja....olin kooljas...algul ei saadud millestki aru,kuid kui ma juba kaks lähedast olin surmanud siis loopis mind mu isiklik väeülem Tulekera mind tulepallidega surnuks(ära nukrutse,oleksin sama teinud ).
Valati küllelujooki sisse kuid ei ärganud...ja peale seda enam mind ei püütud ellu äratada,nii ma siis lamasin altari ees kõik se aeg kuni mu vast vallutatud kants tagasi valutati.
Nimelt kui ma langesin,siis ei määratud järeltulijat ja ei olnud põhi käskijat.Väeülem ja garnisoni ülem olivad kõige kõrgema positsiooniga isikud kuid nad ei saanud vist üksmeelele ja sõjamehed ei kuulanud nende käske enam.Kõik varises kokku ja ei jõutud ka vampidega algul ühele meelele.Varst tulivad Maagi ustavad väed ühendatud üli kavalate petturitest druziinadega kes tõmbasid igat üht ninapidi(kui mitte ka oma endi mehi ) ja peale pikka piiramist ja lahingut saavutasid nad siiski võidu.Pean ütlema et mu ustavad mehed pidasid väga hästi neile vastu ja võitlesivad tublisti.
Maag äratati ellu peale keerukat riitust mis nõudis üht meest etma enda väesalgast ja üh suvalist ohvrit veel.

Maag saavutas mida ta algusest peale oli soovinud.

Esialgne ülestõus Maagi vastu on läbi, kuid küll keegi julgeb uuesti end rebida lahti oma orjaraudadest ja teha sellele hirmuvalitsusele lõpp.
Isamaa ja priiuse eest on magus surra!
Ragnar Lembitu poeg
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 15:21 31. Jaan 2005

Piiskop ütles:
...üli kavalate petturitest druziinadega kes tõmbasid igat üht ninapidi...

:rolle:
jah see kuidas piiskop meile oma allkirjaga dokumendi andis oli tõesti kaval, Aljosha Popovich tõesti kahtlustas tüssamist.
:rolle:

Aweron ütles:
Üliselt oli tore mäng, miinus 20 lisas asja kenasti vürtsi ja oli täiesti Iidmaale omane. Minuarust peaks GMid panema iga mängu juurde hoiatuse, et arvatavasti on kuuma/külmalaine, lakkamatu vihmasadu või muu sarnane.

aga õeldi ju, et ekstreemsed ilmaolud on garanteeritud :)
kui külma mitte arvestada siis oli ekstreemselt ilus ilm

mis veel pole olnud Iidmaa mängu ajal on uputus ja maavärin, asteroiditabamus ka peaks olema päris mastaapne ekstreemne ilma mõjutav tegur :P
- Hagar hirmus

- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghostwizard 17:58 31. Jaan 2005

Aweron kirjutas:- läbirääkimised olid ka toredad. Nemad läbi ukse: "mida te tahate, et te ära läheks?" mina vastu: "Eieiei, te saite valesti aru, küsimus on mida _teie_ annate _meile_, et meie laseks teile ära minna"

Selle kohta on mul vaid üks kommentaar, diplomaatia on keeruline ja minu tegelane oleks teid hea meelega sisse lasknud, oma relvad loovutanud ja sealt kus kurat kadunud, kuid õnnetuseks oli seal liiga palju rahvast, kes arvas vastupidiselt, seega ma püüdsin leida kuldset keskteed, lossi loovutamisega olin ma suhteliselt nõus, kuid teised...
Üldse oli mul raske läbirääkimisi pidada, kuna ma ei kuulnud poolt teie juttu minu ümbruses lärmavate piiksude tõttu, kes rikkusid alatasa läbirääkimisi ja järgnevatest sõnadest: tasa, vaikust ja vait. Ehk oleks tulem pisut teine olnud kui ma oleks saanud neid läbirääkimisi pisut paremates oludes pidada, vähemasti minu jaoks...

- Amatsoonitibi, kes lõpus karjus "alla anda? oled sa näinud amatsooni kes alla annaks?!" ja ja surma tormas. See oli kena pilt.

Jah kadikas kipub alatasa pisut sõjakaks minema ning alati on see tore ja rollimänguline, mitte mingist tapmisihast juhendatud.
Kiitust talle!

Ühed minu tänusõnad lähevad loomulikult družiinale ja varjudele, kes olid ühe äsjavampiiristunu suhtes küllaltki mõistvad ja ajasid minuga küllaltki normaalselt asja ning lasid mul peale mõningaid läbirääkimisi ja arutlemist minna ning tagastasid isegi mu mõõga. Tore kui asjad lahenevad rahumeelselt ning kegi ei saa surma, vähemasti mitte teist korda järjest...
Eriti uhke oli mõõga tagastamine, mis mulle vägagi meeldis.
Erien ei olnud turvaline mäng, Erien oli väga tõhusa turvakontrolliga mäng. - logerin
Ghostwizard
Arhimaag

PostitusPostitas Aweron 18:02 31. Jaan 2005

Ühed minu tänusõnad lähevad loomulikult družiinale ja varjudele, kes olid ühe äsjavampiiristunu suhtes küllaltki mõistvad ja ajasid minuga küllaltki normaalselt asja ning lasid mul peale mõningaid läbirääkimisi ja arutlemist minna ning tagastasid isegi mu mõõga. Tore kui asjad lahenevad rahumeelselt ning kegi ei saa surma, vähemasti mitte teist korda järjest...
Eriti uhke oli mõõga tagastamine, mis mulle vägagi meeldis.

Miks ma peaks endale rohkem vaenlasi tekitama, kui mul juba neid terve loss täis on? ;)

Ma loodan, et auväärt vürst mõistab ka seda ja on tulevikus natuke ettevaalikum oma tapmistega ;)
Jube tobe oleks Liigat samast olukorrast uuesti sikutama tulla. Seega- hoia neid hästi, vürstihärra
:)

PS. Need kaks palgasõdurit, kes meiega pärast liitusid, kui te tulete järgmine mäng samade tegelastega, siis andke mulle teada. Teie palk on vaja välja maksta.
Afroparmpeder ru-laga
Aweron
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Balor 1:56 1. Veebr 2005

Kõige eredam hetk oli see, kui ajasin karvases jopes deemoni segi trolliga. Patsutasin õlale ja hakkasin juba küsima, et mida sa siin teed, see ruum on suht out of limits, kui pöörati pea ja selgus, et mu käsi on kärbunud..

Au ja kiitus vähemalt kolmele tegelasele meie lõpuks koondleerist:
Daleios kes leiutas nööri-idee meie surmaringist väljasaamiseks.
Ulfbjorn (vist kasvult väikseim meie leerist) kes kangelaslikult löökiderahe all kilpi ukse ees hoidis, odad ja nooled nina ees ja silmade vahel sähvimas.
Verikihv, kes agiteeris kõiki juba pikemat aega et kiirelt vägi kokku võtta ja mitmekümnekesi Trussinnikutele pasunni anda.

Lugesin kuskilt Daleiose kommentaari selle kohta, et valve töötas. Sittagi.
Kuni trollide tulemiseni oli ok, peale seda lasti suht suvalisi tegelasi sisse-välja. Peale Piiskopi surma läks muidugi suht kaoseks ja peale minu teist- ja väejuhi esmakordset surma vägagi kaootliliseks kaoseks..

Kolm õpetussõna sellelt larpilt:

Don't smoke - it will kill you (Piiskopi keiss)

Ära kanna kuus tundi järjest seljas 17kilost chaini - it might mentally kill you - it's painful

Kui sa oled OG ja sul on kaelas OG lint, siis hoolitse, et see ka nähtaval oleks ja varistus sulle kaela ei sajaks. Minul oli selleks hetkeks juba seljas olevast chainist siiber, ütlesin et olen IG ja lasin ennast maha nottida.

Maag oli seekord surmale väga lähedal, järgmised korrad saavad raskemad olema. Kõik see turvis, spellup ja loitsuarsenal. But watch out:p
---------------------
One who conquers others is strong.
One who conquers himself is all-powerful.
Balor
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Daleios 7:30 1. Veebr 2005

surnud Krahv Tulekera jutustus mängult:

Algas lõbusalt. Kogusime oma väed kokku ning avastasin, et neid ei olnudki nii masendavalt vähe. Määrati valvurid ja väejuhid. Mina jäin vägede ülemjuhatajaks, garnisoniülema koha sai Balor (IG nimi puudub). Tähtsamad ja ka kaitsetumad isikud said minult võluturvised. Saime kõik niiöelda korda, kui ilmusid järsku tütermaalased, kes kurtsid, et neil on kohutavalt igav. Panin siis ühe oma sõbra neid lõbustama ning ise läksin väepealiku asju ajama. Kõik oli suhteliselt korras, valve töötas mingi aja ilusasti, aga ka ainult siis kui ise juures seisid (valvuritel pidevalt kange himu välja suitsu tegema minna). Vahepeal tuli meie juurde mõned rändurid, nende hulgas 3 trolli, kes soovisid sooja. Eks me lasime nad siis sisse. Kõik sujus, niikaua kuni sain teada, et piiskop on surnud. Jooksin välja ning märkasin, et tema juures oli ka surnud minu hea sõber ja abiline Balor. Olin täielikus shokis ja täiesti nõutu. Saime aru, et nende ümber on tehtud surmaring. Lõpuks tuli mul idee võtta nöör ning surnukehad ringist välja vedada. Paari oma mehe abiga sain hakkama. Viisin surnukehad altari juurde. Sinna toodi veel paar surnut, kes olid samuti ringi astunud. Andsin käsu ust valvata ning preestril käskisin luua laulu Deemonite auks. Seejärel lõin uimaseks ühe mehe, kes tundus mulle juba pikemat aega kahtlane ning viisin ta altarile, et Deemonitele ohverdada. Rituaal võis alata. Palvetasime, preester laulis, mina tapsin ohvri. Deemonid äratasid kõik ellu, Piiskopist tegid nad aga tapamasina. Too ründas minu toaneitsit ning ma olin sunnitud ta maha võtma. Seejärel elustasin toaneitsi ning üritasin piiskoppi ka elustada, kuid see ei toiminud. Sain aru, et temast on tehtud kooljas. Seejärel sidusin tema haavad ning jätsin ta sinna lamama, kästes tal silm peal hoida. Olin väga kergendunud, et Balor taas elus oli. Võtsime kahekesi, pooldeemonist ränduri mõninga abiga juhtimise üle (Ei, Ragnar, meie vahel ei olnud mingeid arusaamatusi). Üritasime leida moodust, et Piiskop üles äratada, kuid see ei olnud eriti kerge. Siis tuli meie juurde minu vana sõber Varg Verehammas ning rääkis midagi, et tuleks minna teispoolsusesse, et Piiskopi hing tagasi tuua. Oleksin olnud Piiskopi nimel selleks valmis, aga risk lihtsalt surra oli liiga suur. Varsti tuli Vargile plaan minna ründama Druziina mehi. Andsime oma mehed appi ning marssisime välja. Paistis, et Druziina oli meid ennetanud ning tuli juba suure väega meie lossi poole. Mina ja Varg läksime nendega läbirääkimisele. Läbirääkimine ebaõnnestus ning Druziina ründas. Varg langes, ülejäänud mehed suutsid pageda tagasi mõisa. Võtsime mäsleva druziina mõisa uksel tuliselt vastu. Kulutasin ära üle 10 tulepalli, seejärel tundsin end väsinumana kui kunagi varem. Plaanisin minna ennast koguma. Teel oma ruumi avastasin, et kaks vaenlast on ennast mingil imepärasel viisil mõisa teisele korrusele kaevanud. Koheselt tulid nad mulle odadega kallale...
Daleios
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ragnar Lembitu poeg 13:39 1. Veebr 2005

Trexxx kirjutas:mis veel pole olnud Iidmaa mängu ajal on uputus ja maavärin, asteroiditabamus ka peaks olema päris mastaapne ekstreemne ilma mõjutav tegur :P

Nuh ,järgmine mäng toimub siis tähtedesaju ajal ja maavärinaid on ka suhteliselt tihti olnud viimasel ajal ja alles hiljuti oli üleujutusi igal pool, nii et kui sul veab saavad su soovid tõeks Hr. Aljosha. :D
Isamaa ja priiuse eest on magus surra!
Ragnar Lembitu poeg
Valguse kaitsja

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll