Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

miks te larpate

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

miks te larpate

lihtsalt lahe
11
13%
olen kaua mängind ja ei taha lõpetada
6
7%
mulle meeldib
59
70%
mulle ei meeldigi
2
2%
ma ei tea
6
7%

Hääli kokku : 84

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bernard 21:54 26. Jaan 2005

Mina ei larpa, mina larbin. Elaksin ma Soomes siis vahest isegi larpaksin.

Ja uukile: "Pada sõimab katelt... pada sõimab katelt sõber..."
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

www.larp.ee
Bernard
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 12:53 27. Jaan 2005

uuk kirjutas:... mu sõnavõtud on ju puhtast kurjusest kantud.

"Ei usu uugike. Ei usu, püüame veel.", hüüab lavastaja saali teisest otsast. Uuk vaatab nördinult maha, purustab kinganinaga lavalaudade vahele sattunud tammelehe ja jalutab lava vasakusse serva.

..mu sõnavõtud on ju puhtast kurjusest kantud..., jätkab Uuk püüdlikult.
Mis see teil täna on õpilane Uuk?!, ei suuda lavastaja oma lemmikkasvandiku vaevukuuldavat häält usutavana võtta. Hakkate haigestuma? Meie teatripansionaadis on igale noorele haigestujale ette nähtud 200 grammi konjakut ja poolpidune pilt tantsivast daamist peldiku seinal.

Kah mul asi, pomiseb Uuk ja vihastub: Aga öelge teie lavastaja seda lauset nii kaua, kuni te ise uskuma jääte, ma tegelen vahepeal eskapismi, liiderluse, joomarluse ja muude hüvedega, mis maailmal meile pakkuda on ja mis noore inimese südant juba Aristotelese-aegadest peale rõõmustanud. No öelge ise! Öelge! Ma tahan näha, kuidas te sellega hakkama saate!

Lavastaja takseerib Uuki oma sarvraamistatud prillide alt, surub suu kriipsuks ja lausub läbi hammaste: mina, härrra Uuk...khm.. andke vanainimesele andeks, skleroos pureb aju.. selliseid lauseid ei lausu. Ma nimelt ei suuda meenutada, mida te täpselt ütlesite ja kas sel kõigel ongi üldse tähtsust. Peaasi, et usutav oleks! Juba Stanislavski rääkis meile usutavusest lavalaudadel. Ärgem petkem meie suurt õpetajat, niiet korrakem..

Uuk ohkab, neelatab pisara ja lausub taas püüdlikult: ... mu sõnavõtud on ju puhtast kurjusest kantud.

PS: Autor ei taha selle asjaga apsoluutselt mitte midagi öelda, lihtsalt jaantatikalik vaim tuli peale.
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

Eelmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll