Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Iidmaa6-e muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Iidmaa6-e muljed

PostitusPostitas Margus Ülo poeg 20:23 30. Mai 2004

niisiis...soovix siia mängu muljeid. Aga tõesti MÄNGU muljeid. oma tegelaste täpsemad tegevused jms saatke aadressile rolemancer@hot.ee

Varjude Liiga fotograafinna: Palun võta minuga ps-i teel yhendust

kellegil midagi kaotatud leitud on? (minu käes on miski punane magamismatt)
Minu blog

OLEN SIGNATUURIVIIRUS, LISA MIND OMA SIGNATUURI JA AITA MUL LEVIDA
Margus Ülo poeg
Õpipoiss

PostitusPostitas Sande 21:08 30. Mai 2004

eriti ei meeldinud... palju og juttu ja poe gmile ehk "deemonile" P***e ja oled kohe kõige tugevam... nii ei ole aus... algus oli hea, aga lõpp läks käest ära
Kõik, mis ei tapa, teeb haiget.

Tegelt ka!
Sande
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ragnar Lembitu poeg 0:08 31. Mai 2004

hmm,mulle meeldis väga,rollimängu oli palju,kuid see kes poeg jualatele saabk inende kiitused,nii see juba on ju:P
mis jumal armastab sind kui sa teda pe*se saadad jne.kuid og juttu oli tõesti liiga palju,iga väiksema asja pärast öeldi og.
Isamaa ja priiuse eest on magus surra!
Ragnar Lembitu poeg
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas El Diablo 8:15 31. Mai 2004

minuarust oli väga lahe võitlust oli normaalsest ja oli põnev ka .. ainult lõpuks oli vampiire liiga palju
El Diablo
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghostwizard 10:07 31. Mai 2004

Mõnus mäng oli, ainult see lõpus olnud piiramine tüütas väheke ära, eriti selline tore auk reeglites, mis lubas varjudel teha omale mingi 50-60 kaitse- ja lõksuringi ümber. Kuid muidu mäng oli tore, deemonid tasemel jne.
Erien ei olnud turvaline mäng, Erien oli väga tõhusa turvakontrolliga mäng. - logerin
Ghostwizard
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kristjan Oad 12:04 31. Mai 2004

Kus seda OGd liigpalju oli? Tütermaa linnas küll mitte, igatahes.

Mäng oli sigalahe. Karud ka, eriti Mörr. Päike käitus igati oma nimele vastavalt. Ja demonism on ka lahe asi, eriti inimeste ohverdamine :D .

Korrata, korrata, korrata!
Kristjan Oad
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bandiit 12:22 31. Mai 2004

El Diablo kirjutas:vampiire liiga palju

Olen märganud, et paljudel mängudel läheb asi natukene käest ära ning vampiire hakkab sigima, nagu muda.
Is that a bear trap?
Yes, it's to keep the neighbor children out of my garden.
Bandiit
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas 1iYc 13:07 31. Mai 2004

duud vend kirjutas:Kus seda OGd liigpalju oli? Tütermaa linnas küll mitte, igatahes.

Täitsa õige, kuid pisi-pikukeseks erandiks oli kamp allesjäänud pissed about the way things were Tütermaalasi, kui mäng sisulises mõttes juba läbi oli:
Mis 1iYc Iidmaa6'el tegelikult rääkis ja nüüd siin kirjutas:j0 et mis siin on Og talk mingi default ve?

:oops: :P
SchimidtAdvance - the new special boffer mid-generation!
Mingite objektidega vehklev ja kisav bande (larparid)... - Trexxx
1iYc
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas VincentArckharum 16:01 31. Mai 2004

Mängu oli hea ja loodan , et järgmine mäng kaugel pole...

Meeldis: Jutud IG

Rüütli tiitli saamine

Tütermaa linnapea mahakoksamine mis oli mulle nii lõbus :D

Ei meeldinud:

Põlegu põrgus OG jutt.Seda lausa oli nii julmalt palju ,et Deemonid neid võtku!

Ei meeldinud see , et yks piiks mind kiusas kogu aeg küsimusega :"millal tappa saab?"
"My name is a word of power on the lips of my followers. You can't escape me, i'm inside your mind."
VincentArckharum
Orkipäälik

PostitusPostitas Punakõu 16:40 31. Mai 2004

Üpriski tore oli, kuid nagu enne öeldud og ja vampiirid rikkusid seda. Ei meeldinud see järsku tulnud otsus täisrünnak varjude liigale teha.

Järgmine mäng võiks küll mingisugused töövahendid kaasa võtta, et lõketele paremat söögitegemise atribuutikat (nt. supipotile alust) lisada (hea kui keegi vähemalt mingi haamrigi kaasa võtaks, kui muud ei viitsi/jõua).

See punane magamismatt oli tegelikult minu oma, ma unustasin selle kogemata kindlusesse kui asju ära viisin.
Kui keegi juhtumisi leidis ühe musta nahkkoti (sellise lihtsa, saab paelaga vöö külge panna), milles oli muude asjade hulgas eelmisest mängust IG kiri Vottele surnukeha asukoha kohta (sõdalastele Pamma kindluses), siis saatku mulle privaatsõnum.
Punakõu
Turist

Kasutaja avatar

PostitusPostitas VincentArckharum 17:39 31. Mai 2004

Mul kurb vastata et mingi jõgeva piiks peksis sellega teisi OG.

Jube oli...
aga rohkemat ma ei tea.
"My name is a word of power on the lips of my followers. You can't escape me, i'm inside your mind."
VincentArckharum
Orkipäälik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kristjan Oad 17:44 31. Mai 2004

1iYc kirjutas:
Mis 1iYc Iidmaa6'el tegelikult rääkis ja nüüd siin kirjutas:j0 et mis siin on Og talk mingi default ve?

Ei, see oli kuidagi veel hullemalt. "Default" oli alguses igatahes, rohkem ei mäleta. Aga ma mäletan, et vastasin sellele šokeerituna :lol: : "Nu nüüd sellest lausest alates ilmselt JAH."

Aga üldiselt oli Tütermaal OGd ikka vähe. Ja huhh!, see killerpiiks läks minust mööda.
Kristjan Oad
Tuleloitsija

PostitusPostitas Mant 17:49 31. Mai 2004

VincentArckharum kirjutas:Mul kurb vastata et mingi jõgeva piiks peksis sellega teisi OG.
Jube oli...
aga rohkemat ma ei tea.

Mida ma kuulen! :1: Uurin asja.
Võta eeskuju kaladest: ole vait kui sul pole midagi öelda
Mant
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 18:34 31. Mai 2004

Mäng oli lahe, kuid meeldejääv asi oli see, kuidas mul peale mängu mingi relvaga, millele oli teip tugevalt ümber keritud, näpud ~pooleks tunniks tuimaks löödi...kurat, mitte ei mõista, kuidas selline relv relva-chekist läbi sai....
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas 1iYc 19:10 31. Mai 2004

duud vend kirjutas:
1iYc kirjutas:

Ei, see oli kuidagi veel hullemalt. "Default" oli alguses igatahes, rohkem ei mäleta. Aga ma mäletan, et vastasin sellele šokeerituna :lol: : "Nu nüüd sellest lausest alates ilmselt JAH."

See oli juba ammu enne, kui inimesed muuhulgas koolist ja internetist rääkisid. Sestap laksasin ma ka ühe OGkolli maha. Kuid nagu nüüd meenub, sisaldusid selles sõnad "hakanud" ja "umbes".
VincentArckharum kirjutas:Mul kurb vastata et mingi jõgeva piiks peksis sellega teisi OG.

Jube oli...
aga rohkemat ma ei tea.

Jäi arusamatuks, millega peksti. Kas magamismatiga? :?
SchimidtAdvance - the new special boffer mid-generation!
Mingite objektidega vehklev ja kisav bande (larparid)... - Trexxx
1iYc
Valguse kaitsja

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll