Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


LARP: Turvamaja 20.01.2018

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

LARP: Turvamaja 20.01.2018

PostitusPostitas Aweron 22:04 3. Dets 2017

Pilt

Keegi täpselt ei tea, kuidas häving alguse sai. Algas kõik veidrate uudisnuppudega Kesk-Aasiast, kus kitsaste silmadega reporterid tegid reportaaže vägivallapuhangutest ja jutustasid midagi Araali meres asuvast Taassünni saarest (Остров Возрождения). WHO auks peab ütlema, et nad reageerisid kiirelt, kuid siin ei olnud tegemist haigusega, mille ohvrid muutusid loiuks ning surid oma külades maha. Nakatunud inimesed muutusid öö saabudes vägivaldseks levitades hävingut kiirelt. Korraks küll tundus, et olukorra üle saavutatakse kontroll, kuid siis levis viirus Indiasse. Vaatamata isegi tuumarelvade kasutuselevõtule ei suudetud siis enam nakatunud masse tagasi hoida. Varsti oli kogu maailm leekides. Kolm nädalat tagasi lõppes ka Eestis igasugune näiline kontroll olukorra üle. Olendid, kes kunagi olid inimesed, märatsesid Tallinna tänavatel, tunglesid üle Pärnu sildade ning ronisid Tartu Sõjakooli akendest sisse. Kes vähegi sai, relvastus ning põgenes, paljud isegi ei tea, kuhu või enam miks...
Nüüd on üks selline kirju seltskond, kes üksteist alles esimest korda näevad, kokku saanud ning teel ajutise lennubaasi poole, kus väidetavalt Kaitsevägi koostöös USA liitlastega veel hoiavad lennuvälja ning lennutavad mittenakatunud inimesi välja Islandile ning Gröönimaale. Kuid tee sinna on pikk ning öö on tulemas, väidetavalt on küll lähedal üks turvamaja...Mäng toimub kolm nädalat peale tsivilisatsiooni kokku varisemist. Ehk siis politsei, kiirabi ja muud funktsioonid lakkasid toimimast, linnades ei ole enam mingit korda, sõjavägi on kas oma baasidesse taandunud või hävitatud. Elektrit ei ole, toidu, värske vee ja ohutu ööbimiskohaga on probleeme. Ellujäänud on traumeeritud, aga funktsioneerivad veel kuidagi. Või siis on neil vedanud. Või siis mõned haruldased paranoikud, kes seda on alati eeldanud ja valmis. Ise valite.
Tegemist on siis olustikumänguga. Kangelaslikke maailma päästvaid tegevusi nagu kollihordidest läbivõitlemist ning suure nupu vajutamist, mille peale on kirjas "Release Airborne Cure", mängul ei tule. On vaid ellujäämine ning kohanemine.
Temaatiline filmimaterjal "28 Days Later" ja "I Am Legend"

Koht: Vanapagana metsamaja, Rassi küla, Järva maakond
Aeg ja kestvus: 20.jaanuar 2018 kell 1600-2100
Kogunemine ja briif: Kell 1600ks kohal, kostüümis ja stardivalmis. Kes hiljaks jääb, see peab omapead läbi kollide majani jõudma. Briif on enne mängu skaibis või emaili teel. Kohapeal räägitakse lühidalt üle veel kell 1530.
Kohti: 15 max
Mängutasu (alles maksmine garanteerib koha mängul ja koha nimekirjas) : 20.- €
EE212200221019712692
ANDREI DOVBNJA
Selgitusse : Turvamaja ja nimi (+ fooruminimi kui on)
Registreerumistähtaeg: 31.12.2017
Maksetähtaeg: 31.12.2017
Relvad: Relvad ja kaitsevarustuse annavad GMid. Kui soovid meie käest relva, siis palun anna sellest teada 5.56milli@gmail.com.

OLULINE
On lubatud ka oma relvad, mis mõõdetakse vajadusel enne mängu üle. Oma relvade puhul palume kasutada medcap salvi.
Kui tahad kasutada relva, laskekiirusega üle 120 m/sek, siis oled kohustatud sellest teada andma registreerimise e-mailis,
kuhu ka ära märgitud mis, su relv reaalselt välja laseb 0,2g kuuliga. Korraldajatele jääb õigus mõningaid relvi mitte mängule lasta. Samuti, kui jääd juba mängul vahele autoriseerimata üle 120 m/sek relvaga, on ebameeldivused garanteeritud.
Laskemoona hulk on piiratud ja tuleb GMide poolt.
Registreerumiseks kasutage palun registreerimisvormi, mis asub https://goo.gl/forms/J7eLCUfll9GmXV1k1
Kollid võivad sind mängus kallistada, haarata ja hammustamist imiteerida. Kui see on midagi mis on sinu jaoks vastuvõetamatu siis pole see mäng ehk sinu jaoks.
Toidu otsimine on mängul osa kogemusest, seega palume oma toitu kaasa võtta vaid neil, kellel selle puudumine tekitaks terviseprobleeme või on kerge kõhutühjus psühholoogiliselt vastuvõetamatu.
NB! Prillid/mask on kohustuslik kogu aeg. Kui keegi on ilma väga-väga-väga hea põhjusteta ilma kaitsmata silmadega ringi hulkumas, selle eemaldame mängust.
NB vol 2! GMid on väga rõõmsad, kui saadad lisaks regamisvormile ka väikese rollikirjelduse

Muu info:
- Vajame ka inimesi füüsiliselt aktiivset NPC rolli täitma. Tagame küttega telgi puhkepausideks ning toitlustamise GMide poolt. Osalemistasu NPC-dele ei ole.
- Mängija, kes surma saab või hammustada, võib muutuda mingi aja jooksul nakatunud olendiks. Kogu nägu katva maski kolli mängimiseks annavad vajadusel korraldajad, kuid palume vajadusel kaasa võtta täiendavat pehmendavat riietust airsofti kuulide vastu.
- Mäng toimub iga ilmaga, ning võib eeldada, et ilm saab olema külm ja/või vesine. Mängualal on on ahjuga maja, mille sees on kütes päris mõnus. Õues liikudes tuleks valmis olla igaks ilmaks.
- Kui regamisemaks tundub üle jõu käivat, siis alati võib teha kokkuleppeid hilisemaks või osamaksete kaupa tasumiseks, andke ainult teada.
- Ööbimist kohapeal ei tule, kui just keegi väga ei taha, muidu on plaan õhtul tagasi sõita.
- Aftekat kui sellist ei planeeri, kuigi alati võib hiljem TRT ja TLN tagasi sõites kuskile maha istuda!
Afroparmpeder ru-laga
Aweron
Võlur
 
Postitusi: 974
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: LARP: Turvamaja 20.01.2018

PostitusPostitas enx 18:28 5. Dets 2017

Tundub vägev ! :D
Kui su elu on triviaalne, siis HOOLITSE, et su surm poleks!

Üks omamoodi ja üsna tüütu tegelane kes tegeleb kuskil millegagi ja juhuslikult on hetkel vist aasta 2017 kõige aktiivsem GM :D
enx
Meister
 
Postitusi: 97
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: LARP: Turvamaja 20.01.2018

PostitusPostitas Tindome 0:17 6. Dets 2017

onju =)
Ma küll kõhklen x13, sest ma olen nõrgem, kui ise teadvustan ja külm märg ilm ... aga vähemalt mõtlen, et see oleks lahe viis oma sünnipäeva pidada.
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva


Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6