Leht 1 koguhulgast 1

LARP: Sabotöör "Aardejaht" 05.11.16

PostitusPostitatud: 21:18 22. Okt 2016
Postitas assassin
Hodooria Varjude kolmanda aastapäeva raames toimub päkkarite aardejaht ehk lühilarp inspireerituna Saboteur kaardimängust.


Mängu reeglid:
Kompanii eesmärk on leida kalliskivi "Arkenstone" kuid nagu ikka kipuvad kullapalavikus kaevurite vahel kalliskivid kaduma.

* Kaevurid võidavad kui sihtkohast leitakse Arkenstone
* Sabotöörid võidavad kui arkenstone ei leita yhestki sihtkohast või leitakse kirstust hoopis sütt.

Alguses tehakse mängueelne varjatud loos kus üks kaevuritest saab endale arkenstone ja sabotöörid söetükid. Edasi valitakse kompanii juht enamus häälega. Juht valib kaardilt ühe sihtkoha kolmest. Arkenstone leitakse kui juht paneb selle sihtkohas kirstu. Kirstu saab avada ainult sihtkohas ja ainult juht. Kui juht ei pane sihtkohas midagi kirstu valitakse uus juht ja liigutakse järgmisesse sihtkohta. Liikuda tohib kompaniist max silmside kaugusele muidu oled OG. IG tohib vigastada/ravida ainult teisi tegelasi, bluffida, lootida, taskutest varastada, arkenstone vahetada omanikku. Vigastused ja ravitsemine mängitakse välja rollimänguliselt, elupunkte pole.

Registreerimine: https://goo.gl/forms/H3cUmiSl80kXPOtC3

FB https://www.facebook.com/events/1492911647402748/#

Larpile pääsuks peab olema tegelasele vastav terviklik kostüüm.

Hind: Annetusepõhine


PS! Otsime õhtuks lõkke äärde bardi ning teeme öösel tünnisauna

Re: LARP: Sabotöör "Aardejaht" 05.11.16

PostitusPostitatud: 14:35 29. Okt 2016
Postitas Azurah
Soovitan soojalt muidugi mitte teise tegijaga samal ajal LARPi teha, Eestis on mängijaid niigi vähe ;)

Re: LARP: Sabotöör "Aardejaht" 05.11.16

PostitusPostitatud: 20:24 30. Okt 2016
Postitas assassin
Azurah kirjutas:Soovitan soojalt muidugi mitte teise tegijaga samal ajal LARPi teha, Eestis on mängijaid niigi vähe ;)


Paraku tähistame sel ajal Hodooria Varjude larpiklubi aastapäeva (igal aastal). Kõik huvilised on oodatud liituma.

Re: LARP: Sabotöör "Aardejaht" 05.11.16

PostitusPostitatud: 20:54 30. Okt 2016
Postitas assassin
"LÄBI NÕIA SILMADE"

Mets on vaikne aga hoopis teistmoodi vaikne kui muidu. See vaikus on rõhuv ja seest õõnes tõmmates tasapisi enda embusesse. "Kas sinuga on korras?" küsib Agnetha kuid pilku tagasi metsapoole heites on vaikus asendunud ühtlase linnu suminaga.

Möödub päevi ning sa mõtiskled endiselt juhtunu üle. Selle haarava tunde üle mis tegi sind vaikuse käes võimetuks. Sel ööl hiilid sa salaja teistest eemale metsa ning asud loitsuringis manama. Sa meenutad seda tunnet ning keskendud sellele ja ootad. Möödub aega ning midagi ei juhtu. Pettunult asud asju pakkima kuid püsti tõustes ümbritseb sind haudvaikus. Suunataju on kadunud kuna ka mets su ümber näib teistsugune. Asud meeleheitlikult tagasiteed otsima ning su hõiked kostuvad sulle tagasi kajana. Ühtäkki jooksed otsa päkkarite pundile ja nende seltsis kükitavale Agnethale ...

"Need olendid on veidrad" sosistab Agnetha sulle öösel kõrva ning eemal lõkkeääres lähestikku kükitavate päkkarite pundi pilgud vilksavad hetkeks korraga teie poole aga ainult hetkeks. "Nad arvavad et tulime nende kalliskivi otsima ning vaidlevad parasjagu selle asukoha üle". Sa vaatad kuidas päkkarid kaardi kallal pusivad ja üritad magama jääda.

Sa ärkad üles kuid väljas on endiselt pime. Sinu üllatuseks on kõik läinud ning lõke põleb veel. " Nad ei saa kaugel olla " kiirustad sa asju pakkima kuid siis kuuled seda esimest korda. See kostub kaugusest väga õrnalt kuid sind ümbritsevas vaikuses on seda väga hästi kuulda. Iidne inimkeel meelitab sind kuigi sa ei mõista sõnade tähendust järgned kutsungile. Varsti näed keset metsa seisvat tumedat kuju käes helendav kalliskivi. Kujule lähenedes tõstab ta pea ning naeratab sulle. Tal on sinu nägu. Järsku tirib sind kraest üks karvane käsi. See on Päkkapikk, kes surub sulle labida kätte ja ütleb: " Nüüd lähme kaevama ". Käes on hommik.

Re: LARP: Sabotöör "Aardejaht" 05.11.16

PostitusPostitatud: 13:55 11. Nov 2016
Postitas Tindome
Mulle meeldiks mingigi märkus teemal, kas mäng toimus ja kuidas tundus.

Uus info: ahhaa, facebookist sain teada, et ei toimunud =/ Kahju!