Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Sprot 16:55 7. Mär 2016

Tere,

olete oodatud tunnistama aadliau kaitsmist selle kõrgeimas ilmingus - duelli vormis. Duell toimub 26. märtsi õhtul ning ühe võitleja surmani.

Tegemist saab olema episoodilise mänguga, kus on võimalus oma tegelasega osaleda ning teiste kohaletulnutega maailmasiseseid asju ajada. Loomulikult võib oma plaanidest teavitada mängujuhte.

  • Algus: 26.03 kell 19:30 (kogunemine alates 18:30)
  • Maksumus: 10€
  • Asukoht: Paide vallitorn

Pärast mängu lõppu toimub kohapeal väike järelpidu koos ööbimisvõimalusega (magamiskott + matt). Õhtu jooksul pakutakse ka natuke kehakinnitust.

Las Surm meid lahutab!

-----
Lähme veidi detailsemaks

Keda sa tahaksid mängida?
Olemasolevad tegelased – räägi oma mängujuhiga või kirjuta meile fading@tume.raisk.eu
Uued tegelased – saada oma idee või rollisoov meile fading@tume.raisk.eu

Mida mängust oodata?
Olustikku ja palju suhtlemisvõimalusi.

Mida ootame mängijalt?
Initsiatiivi enne mängu ja mängu ajal, panust maailma kulgemisse.

Mida mäng ei paku?
Metsa, poris roomamist ja massilahinguid.

Mis juhtub pärast mängu?
Aftekas on kohapeal. Koju jõudes kirjutavad mängijad ohtralt tagasisidet!

Ööbimisvõimalused?
kohapeal oma mati ja kotiga.

Aeg: 26.03.2016 18:30
Kogunemine ja mängu algus: kostüümis ja rollis Paide vallitornis (Wittensteini keskus, http://www.wittenstein.ee/et/).
Üldbriif: Reeglid on http://fading.tume.raisk.eu, küsimuste korral on GM-id kättesaadavad. Kohapeal briifi ei toimu!!

Mängumaks: 10€
Mängumaks tasuda: EE671010010204742018 Kristian Sein (SEB)
Selgitus: [eesnimi perekonnanimi, dragon.ee kasutajanimi]
Maksetähtaeg: 19.03.2016

Registreerunuks loetakse need, kes on maksnud!

Peale maksmist palun saada kiri fading@tume.raisk.eu! (Eriti, kui sa oled esimest korda Fadingu mängul või pole GMidega juba enne ühendust võtnud!!)
Tervisemuredest (sh. allergiatest) ja foobiatest (kiiksudest) palume KINDLASTI teavitada! (Me oleme mures!)

----
[08.03.2016] - Lisatud detailsem mänguinfo.
Viimati muutis Sprot, 11:27 8. Mär 2016, muudetud 2 korda kokku.
"Siin ei ole jäneseid" - Sass Kass (NWOD)
Sprot
Valguse hoidja
 
Postitusi: 280

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Tindome 18:57 7. Mär 2016

=) Oo, see on varsti! Ali Shan Li-Halan tuleb ja vaatab kuidas mehed üksteist tapavad!
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Sprot 11:18 8. Mär 2016

Lisatud detailsemat infot
"Siin ei ole jäneseid" - Sass Kass (NWOD)
Sprot
Valguse hoidja
 
Postitusi: 280

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Trexxx 14:58 17. Mär 2016

Tere sooviksin rikastada mängumaailma duelli pidamise reeglitega...
head lugemist :)

http://www.classicalfencing.com/article ... eSword.php

Romantika Duelling kogu aeg ja riigid

poolt

Andrew Steinmetz (1868)

Selle lühikese väljavõte, Steinmetz vaatab ühine protokollid duelli. Nendevahelisi sarnasusi ja protokollidest piirded mängu on ilmselged. Tõepoolest, Põhilised erinevused nende kahe vahel on vahe nüri ja terav.

Duels mõõgaga sekundit tähistada alalise koha iga võitleja, jättes vahemaa kahe jala vahel punktide oma relvad.
Alaline maapinnale tõmmatakse nähtud palju.
Mõõgad mõõdetakse kindlaks teha, et nad on võrdse pikkusega, kuid mitte mingil juhul peab mõõga terava servaga või sälk olema lubatud.
Võitlejate palutakse viskama oma mantlid ja paljastama oma rindu, et näidata, et nad ei kanna riigikaitse või Rintahaarniska mis võib ennekuulmatut tõukejõu. Keeldumine esitada see ettepanek loetakse keeldumise võidelda.
Kui aga võrrelda relvad, mõõgad on leitud, et erinevad valik tuleb otsustada juhus, kui disproportsioon on materjali iseloomust.
Käsi võib pakendada taskurätik, kuid lõpuks ei ole lubatud rippuma, muidu punkti vastase mõõga tabada seda, ja nii kinni jääda temaga.
Kell sõna ALLEZ, "alata," nad seatud, sekundeid hoides mõõka ja suhkruroog, mille punkt allapoole, ja seistes lähestikku võitleja, ja valmis lõpetama võitlus hetkel kokkulepitud reegleid ületatakse.
Kui ei ole eelnevalt kindlaks määratud, siis ei ole võitlejatest on lubatud lülitada mõõk tema vastane vasaku käega; peaks võitleja püsivad seega kasutades oma vasaku käe, sekundeid tema vastane võib nõuda, et käsi tuleb selja taha seotult.
Muidugi võitlejatest on lubatud stoop, tõusma, võlvkelder paremale või vasakule, ja ümber pöörata teineteist harjutanud piirded õppetunde ja kujutatud erinevate traktaatides kunsti.
Kui üks pooltest hüüatab, et ta on haavatud, või haava tajuvad oma teiseks võidelda on peatatud; kuid nõusolekul haavatud mees seda võib pikendada. Kui haavatud mees, kuigi võidelda tellitakse tuleb lõpetada, jätkub suruma tema vastane, see toiming on võrdne tema Express soov jätkata konflikti; aga ta tuleb peatada ja noomituse. Kui samades tingimustes, võitleja, et ei ole haavatud jätkuvalt survet oma antagonist, kuigi korraldust peatuda poolt sekundit, ta tuleb kohe kontrollida neid ja lugeda reegleid rikkunud.
Signaal lõpetada antakse ühe teise tõsta oma mõõga või suhkruroost, kui teine ​​teine ​​hüüab "stop" ja siis võitlejate taanduma üks samm, kes on endiselt valve.

Duellid koos Sabres

Nendes duellid lühike mõõk eelistavad sekundit, tema haavad on vähem surmaga lõppenud omadest pikk.
Võitlejatest on postitatud kaugus üks jalg saber-punkti.
Üldiselt on need duellid on võidelnud Duff-kindad. Aga muidu võivad pooled murrab taskurätik ringi oma käe ja randme, et lõppu ei tohi rippuma.
Muidugi sama ettevaatusabinõud on võetud, et teha kindlaks, kui mõõk duelli, et ükski riigikaitse on kulunud kumbki pool.
Kell sõna ALLEZ, võitlejate eelnevalt üksteist, ja kas anda punkti või lõigata, Holvi, arenev või taganeb rõõmu. Lüüa vastane kui relvadest, haarata oma käe tema keha või tema relva, on ebameeldiva menetluses. Võitleja valvest kui tema mõõk on kas pääseks temalt langenud.
uels koos Saber võib ette toimuma andmata punkti, kui nüri sabers kasutatakse. Sel juhul anda punkti ja tapavad vastane peetakse mõrva.
Need duellid loetakse alati lõppes esimene verekaotus.
Kui sõdurid võitlema, on maitre d'Ôpeta või tara-peremees rügement, seisab, valmis Parry tahes väga kole lõigatud või veojõud, kui vormis heitlus võib olla, ja muidu näha, et kõik on tehtud õigesti vastavalt eeskirjadele. Invaliidistav haava heitlus loal tema kolonel, käsitatakse selle haava lahingus, ja õigus nagu pension.

On ilmne, kõik need andmed, et väljamõeldud Duellists peab olema joosta hullu väljatöötamisel selline paljusus võitluse meetodeid, --paljud neist arvutatud panna meest äärmiselt naeruväärne olukord, veritably tegemise asi koletu tragikomöödia. Sellised olid aga eri liikide duell sanktsioneeritud eest õigustamine vigastada au ja meil on nüüd uurima laadi kuriteod nõuavad selliseid tohutu kättemaksu.

Vastavalt Prantsusmaa aukoodeksit on kolm liiki kuritegusid;

(1) Lihtne eest;
(2) kuritegu on solvav iseloomuga; ja
(3) süüteo isikliku vägivald.

Mis puutub esimesse, kui selle käigus arutelu süüteo pakutakse, isik, kes on solvunud on kannatanu.

Kui see vigastus järgneb löök, muidugi pool tabas on vigastada üks.

Tulles tagasi üks löök teise tõsisem loodussõbralik tõsiselt haavata, näiteks pärast kõrvakiilu-ei kujuta isik, kes sai teine ​​löök, aga raske see võib olla, pool algselt solvatud.

Kui aasta jooksul arutelu, mille käigus reeglite viisakusest pole astunud, kuid mille tagajärjel väljendeid on kasutatud, mis indutseerivad üks pool peab end solvatuna, et mees, kes nõuab rahulolu ei saa pidada agressor, või isik, kes annab talle solvunud; puhul tuleb esitada uuringu juhuse tõttu.

Aga kui keegi saadab sõnumi ilma piisava põhjuse, muutub ta agressor; ja sekundit, enne kui nad lubavad kohtumine toimub, peab nõudma piisav põhjus on ilmselgelt näidanud.

Kõik need on rõhutanud, sest valik relvi ja sellist duelli lasub solvunud poole.

Poeg võib abielluma põhjuseks isa, kui ta on liiga vanuses pahaks solvang või kui vanusest agressor on suur erinevus; kuid poeg ei saa abielluma tüli oma isa, kui ta on olnud agressor. Dr Millingen märgib, et see on väga mõistlik reegel. Mõned vanad mehed on eriti tusane ja taktitu, ja kui see reegel ei jõustatud tahes vanahärra võib rängalt solvata teise, sõeluuringute ise tema vanust ja nõrkused, ning saatmise mõned jõuline, aktiivne ja praktiseeritakse "suur poiss" teha julge teda. Seega ta tuleb isiklikult vastutav tema käitumine, ning kohustada tegema kõige alandlik vabandus, kui ta ei saa anda isiklikku rahulolu. Pealegi reegel takistab ohverdada elu, mis filial kiindumus võib paljastada helde noored, kes oma südametunnistuse võib hukka isa käitumine.

Kui kuritegu on käinud vägivalda, solvunud isikul on õigus nimetada, mitte ainult oma duelli, käed, kaugus, kuid võib ka nõudma agressor ei kasuta oma käsi, mille ta on saanud harjunud poolt praktikas; kuid sel juhul solvunud pool peab ka kasutama relva, millega ta ei harjutanud.

Au saa kunagi kahjustada süüdlasena tunnistada, et ta oli vale. Kui vabandus süüdlasena loetakse piisavaks sekundit solvunud, kui sekundi väljendada oma rahulolu ja on valmis kinnitavad seda arvamust kirjalikult, või kui ta on selleks pakutud kirjaliku vabanduse peetakse rahuldava laadi, - sellisel juhul pool, mis pakub vabandama lakkab kurjategija, ja kui tema vastane püsib sülle tuleb otsustada palju.

Siiski ei ole vabandus on võimalik kätte saada pärast lööki. Selline kuritegu toob sageli kaasa surelik võidelda.

Kui sekundit süüdlasena tulevad maapinnale vabandus asemel toob esile peamine, see on ainult neile, et süüdistada saab kinnitada, kui au oma peamise pandi käed.

Ei väljakutse võib saata kollektiivse isikutele. Kui mõni asutus või ühiskonna meeste saanud solvang, võivad nad saata ainult kuuluvat isikut seda nõuda rahulolu. Sõnum kollektiivselt saata võib keelduda, kuid vaidlustas isik võib valida antagonist kogumisest või jäta nimetamise juhuse hooleks.

Kõik duellid peaks aset neljakümne kaheksa tunni, et õnnestub kuritegu, kui seda ei ole sätestatud teisiti sekundit. Dr Millingen märkused, see reegel on oluline; nelikümmend kaheksa tundi võib pidada õiglase aega mõtiskleda valus vajalikkust vaenuliku koosolekul, ja seal on üldiselt põhjust arvata, et väljakutse saadetakse kaua pärast provokatsioon on tingitud häireid hõivatud sõbrad.

See on kohustus sekundit otsustada vajalikkust duelli ja esitada oma arvamusi neid volitanud. Olles konsulteerinud nendega sellisel viisil, mis ei võimalda mingit võimalust vältida duelli pääseda, peavad nad uuesti kohtuvad, ja avaldada oma parima, et lahendada ettevõtte sõbralikult.

Sekundit noormees ei võimalda tal võidelda vastane üle kuuekümne aasta vanuselt, kui see vastane oli tabanud teda, ja sel juhul ta väljakutse tuleb aktsepteerida kirjalikult. Tema keeldumine seda reeglit täita tähendaks annab rahulolu ja noore mehe au on sellega rahul.

Kui mis tahes ebaõiglane esinemise toimub duell, see on kohustus sekundit toime asjaolu, et paber ja seda järgida kuni enne pädevatele kohtutele, kui nad on kohustatud andma ütlusi.

Selline on vastutav reglemendile Prantsuse aukoodeksit. Need uued pandects lubati ja allkirjastatud üksteist eakaaslastega, kakskümmend viis üldist ametnikud, viiskümmend kõrgemate ohvitseride. Peaaegu kõik Maires ja prefets andis oma haardumist ja isegi sõjaminister, on vaoshoitud poolt andestatavaks delikatess ja piinlikkus ametiseisundit kinnitumist oma allkirja, võttis vaevaks kirjutada ametlik kiri, mis tähendab tema heakskiitu kogu kokkulepe.

Paljud määrused on aga läbipaistvalt laenatud iiri põhiseadustes enne mainitud. Oluline aksioom löök vastuvõtul mitte verbaalne vabandus iganes, ja peaaegu casuistical teooriaid selle kohta, mida tähendab "Solvatud poole," on ühine nii.

Kummaline, sest võib ilmuda nagu erutatud karistust vastavalt juhtivad mehed Prantsusmaa tava duell, me ei tohi unustada, väga tark märkus on Bentham:

"Kui seadusandja oli alati rakendatud nõuetekohane süsteem rahulolu kuritegude eest, poleks olnud mingit duell, mis on olnud ja on jätkuvalt, kuid täiendusena puudulikkus seadused."

Duelli MEES ja koer

Kõigi kontode duellid, korralised ja erakorralised, see on kindlasti üks mu lemmikuid. Kui sa tead ja armastan koeri nagu mina, see ei üllata teid kõige vähem. Võibolla see on põhjus, miks koerad meeldivad sellised vabaduse Prantsusmaal. Igal juhul on see lugu koos hilpnema tõtt. See konto on võetud romantika Duelling kogu aeg ja riigid, Vol. 1, Andrew Steinmetz, 1868. taasavaldatud The Richmond Publishing Co., Ltd., Surrey, 1971.

Lõpus kolmeteistkümnendal sajandil, Philip Fair, kes õigustatult meelelahutust sel varasel perioodil rafineeritud mõttes kurja käivad kohtuliku võidelda, kasutatakse tema parim viis panna küüsi oma praktikas. Aga riik korda rääkisid nii palju vastu tema head tahet, et kõik, mida ta suutis toime oli avaldamine edikti määruse, mille kohaselt ei saanud midagi tuua, et verine küsimus, mis võib määrata mis tahes muul viisil. Lähtuvalt sellest võeti vastu, et ainsuses katsumus, kuidas seda nüüd muid tõendeid, mis toimus Isle of Notre Dame, valitsemisaeg Charles V. Prantsusmaal.

Rüütel Maquer, nähes kõiki Paris, sisestatud nimekirjad, kus on koer, sureliku võidelda. Kohapeal mis oli sündmuskohal seda ainsuses kohtumine on veel näidanud. Järgnevalt on asjaolusid, mis selle põhjustas.

Aubry Mondidier, võttes samas üksildane jalutada naabruses Pariisis mõrvati mattunud puu. Tema koer, mis ta oli koju jätma, läks öösel otsida oma isanda, kelle pikalt ta jälgida, et metsa ja avastas oma haua. Olles jäänud mõned päevad kohapeal Kuni nälg sundisid teda tagasi linna, ta kiirustas Rüütel Ardilliers, sõbrale surnud ja tema melanhoolia vingumine andis talle mõista, et nende ühine sõber olnud enam olemas.

Ardilliers pakutakse koer süüa, ja püüdis vaigistada teda hellitab; kuid õnnetud loomade jätkas ulguma haledalt, ning millega kätte tema mantel, sundis teda oluliselt ukse poole.

Ardilliers pikalt täitnud koera ilmne taotlus ning juhtis tark ja südamlik loom tänava tänava ja läbi linna suurel tamme metsas, kus ta hakkas ulguma valjem ja kriimustada maad tema jalad. Aubry sõber ei saa aidata, geodeesia sport melanhoolia halb eelaimus ja soovitud ori temaga koos tõmmata labidaga ja kaevama maa --when, lühikese aja jooksul, avastas ta keha oma mõrvatud sõber.

Mõni aeg pärast, et koer kogemata täidetud mõrvari oma isanda marraskil, tormas ta kallale ja ründas teda nagu paistsid et pealtvaatajad ei suutnud, ilma suuremate raskusteta, väljatulekuks teda. Sama asjaolu toimumise mitu korda. Truu loom, mis oli üldiselt vaikne nagu lamba, sai nagu tulivihane tiiger iga kord, kui ta nägi inimest, kes tappis oma peremehe.

See asjaolu põnevil üliväga; ja tugevad kahtlused olles tekkinud, see oli meeles pidada, et Maquer, mitmel korral oli reedetud sümptomid vaen vastu Aubry; ja mitmed muud asjaolud, mis liidetakse kokku, pöördus peaaegu kindel.

Kuningas, kuulmine Selle afääri, oli soovides olles veendunud oma silmaga, kas koer oli õige. Pooled toodi enne teda; koer fawned peale kõik teised, kuid ründas Maquer ülima vägivalla niipea, kui ta nägi teda siseneda. Kuningas, arvestades, et see on õiglane korrani katsumus, --which oli sel ajal kombeks peale vähem tähtsate sündmuste, --ordered saatus Maquer, mille määrab Kaksintaistelu koeraga. Charles koheselt määratud aja ja koha.

Maquer sisestatud nimekirja relvastatud tema Lance; koer oli peale lahti teda, ja kõige kohutav võistlus sõnavahetusi. Maquer teinud veojõud, kuid koer, kerkivad kõrvale, haaras teda kõri, ja viskas ta maha. Seepeale kaabakas tunnistas oma kuritegu, ja Charles, et mälestus truu loom võib langetatud järelpõlv tekitatud püstitada temale metsas, kus mõrv toimus, marmorist monument, sobiva silt .
"Meest eristab hobusest mõistus - mõnikord ka sadul."
- Hagar hirmus

" On võimatu olla masenduses kui sul on õhupall. "
- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur
 
Postitusi: 1030
Asukoht: rehabiliteeritud

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Tindome 21:32 17. Mär 2016

Ma päris läbi ei lugenud, aga olen poolt! Eriti hea meetod oleks see koodeks sõna-sõnalt kasutusse võtta võitlusdetailide üle vaidlemiseks, eriti kuna samas juuraspetse ja kirjutajaid sinna ligi lasta oleks aadliaust üle vaatamine!
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Trexxx 12:55 18. Mär 2016

Aubry Mondidier, võttes samas üksildane jalutada naabruses Pariisis mõrvati mattunud puu.

Nii teemegi! :)
"Meest eristab hobusest mõistus - mõnikord ka sadul."
- Hagar hirmus

" On võimatu olla masenduses kui sul on õhupall. "
- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur
 
Postitusi: 1030
Asukoht: rehabiliteeritud

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Tindome 21:53 25. Mär 2016

Eeee ... kas ei oleks natuke kohane ka enne teada, kes peab duelli kellega ja miks?
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Trexxx 14:45 26. Mär 2016

Eks koha peal paistab...
"Meest eristab hobusest mõistus - mõnikord ka sadul."
- Hagar hirmus

" On võimatu olla masenduses kui sul on õhupall. "
- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur
 
Postitusi: 1030
Asukoht: rehabiliteeritud

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Tindome 12:53 27. Mär 2016

Nii, avage palun tagasisidevorm, mõned meist tahaks olla kiired, aga ei saa =)
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Sprot 20:39 27. Mär 2016

Tagasiside avatud.
"Siin ei ole jäneseid" - Sass Kass (NWOD)
Sprot
Valguse hoidja
 
Postitusi: 280

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Tanel 21:25 27. Mär 2016

Sprot kirjutas:Tagasiside avatud.

Aaaga ta ei lase mul õiget mängu valida :(
Lugege Jaanus Põldaru imepärastest seiklustest koduvabariigis

Kunagine Galadthon Anuvrael

Death Before Dishonour - Resurrection Before Lunch.
Tanel
Tuleloitsija
 
Postitusi: 798
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Tindome 22:00 27. Mär 2016

Just. Vale mängu tagasisidet saab anda aint.
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Sprot 22:17 27. Mär 2016

Vabandust tõrgete pärast. Nüüd on peaks olema kõik süsteemid töös.
"Siin ei ole jäneseid" - Sass Kass (NWOD)
Sprot
Valguse hoidja
 
Postitusi: 280

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas UL 10:15 28. Mär 2016

uus kaamerasüsteem oli küll mugavam kasutada, aga et uuemat kaamerat seal sees kasutasis sellises rollis esmakordselt, siis... noh, paar kaadrit õnneks siiski olid teravad ka ;)

ig avalikustatava materjali peab eeldatavasti välja valima koostöös vastavate kodade pressiesindajatega,
og jagamise jaoks ehk saan materjali varsti üle vaadatud.

ja arusaadavalt väga og materjal (sest ig mu kaamera ei filmigi), kel oskusi ja viitsimist võib sellest üle käia, kui tahaks "puhtamat" tulemust
https://www.dropbox.com/s/qc5qhan056bsq ... 5.MOV?dl=0
UL
Valguse hoidja
 
Postitusi: 277
Asukoht: Saku

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fading Suns "Las Surm meid lahutab" 26.03.2016

PostitusPostitas Sprot 20:23 29. Mär 2016

Aitäh kõigile mängijaile osalemas selles lühikeses maailmalises etüüdis.

Mõningaid ennemängu klõpse saab nüüd näha:
http://fading.tume.raisk.eu/pildid/las- ... d-lahutab/
"Siin ei ole jäneseid" - Sass Kass (NWOD)
Sprot
Valguse hoidja
 
Postitusi: 280

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6