[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - Dekkerfest - Muljed

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Dekkerfest - Muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas Tanel 20:36 10. Jaan 2016

Kuigi facebook'i on tore kirjutada on dragon.ee (veel) siiski eesti Larpi andmebaas ja põhimuljed peaks-võiks siia tulla.

Ma arvan et see mäng võiks julgelt kandideerida kõige paremate proppidega mängu tiitlile siiani eesti larpi ajaloos. Seda nii mängijate kui ka eriti mängujuhtide poolt sooritatuna. Kogu see dekkimissüsteem oli ülemõistuse äge ja ma vaid loodan, et mingid jupid kasutatud programmist jõuavad ka netti mingil moel nähtava/kasutatavana neile kes mängul ei osalenud või osalenuna päris kõike ei jõudnud näha.

Mängu kulg üldiselt oli vähemalt minu jaoks üsna tõusvas joones. Alguses, peale trepikojas külmetamist ja briifi ootamist polnud meeleolu just kõige kõrgem, kuid baaris lõi ootamatult kadunud valgus väga ägeda õhkkonna. Valges turvises android (Agnes) mõjus hämaruses ja siniste LED'ide valguses kuidagi ERITI ehedalt. Seejärel algne terminalide otsimine ja mööda patareid tuulamine ei olnud minu jaoks midagi erilist kuna varasemalt korraldatud mängust oli too patarei ots juba üsna pähe kulunud. Niisama otsimisrõõm muidugi jäi. Kahju oli sellest, et kogu Patarei'd ei olnud kasutada, kuid ilmselt oleks mängijad liiga ära pihustunud sinna. Põhimõtteliselt oli ju vaid kuskil 1/5 mängijatele avatud. Seal taga naistevangla pool on ka väga ägedaid kohti. Aga vaikselt, kui mäng edasi kulges, hakkas terminalide jahtimine võtma süsteemset ja mõtestatud vormi ja saime mingi teatava taktika ka tööle. Esimene turvameeste äraostmine toimus kuidagi liiga libedalt, mistõttu muutsin pisut liiga ülbeks ja järgnes paar fiaskot mille käigus sain esimest ja ainsat korda ka oma meediku oskuseid rakendaa (iseenda peal). Vahepeal kui pikem paus terminalide avanemisel sisse tuli söödeti meile kohe ette missioon laborist põgenenud mutant kinni püüda ja elimineerida. Mutandi jahtimine oli tore, kuigi pisut liig pikk vb. Ilmselt meie endi viga küll sest me ei arvestanud sellega et ta võiks meid aktiivselt vältida. Lõpuks oli see igatahes lihtsalt teenitud 3500 rahatükki.

Tolle sama pikema pausi taga oli ka tore kauplemine "palgasõduritega". Nimelt tulime mõttele, et laseme neil kolmanda korruse ühe tiiva ära blokeerida kuna seal avanesid ca. 20:30 üsna üheaaegselt kaks terminali. Saimegi lõpuks kaubale, kuid kahjuks oli tegemist vaid tavaliste kriminaalidega kes ettemaksu võtsid ja seejärel kadusid.

Üleüldse norisime põhjalikumalt tüli vaid korra, kui ühe võistleva võistkonna dekkeri terminali juurest välja tõstsime. Tagantjärele mõeldes oleks võinud lihtsalt mängu põnevuse mõttes natuke agressiivsemad/konfliktsemad olla. Oleks võibolla mõned teised tiimid meie vastu mobiliseerunud. Igatahes oleks rohkem suhtlust tekkinud küll ;)

Üldised plussid-miinused.

+ Kogu dekkimissüsteem
+ Baar ja sealsed NPC'd
+ NPC'de kostüümitase
+ Kogu id-chip süsteem
+ Patarei mängukohana, nagu alati
+ Backstory ja selle sobitumine patareiga
+ Üleüldine kõrge kostüümide tase

- Vähevõitu suhtlust tiimide vahel


Eraldi tooks välja:
Ilmari tegelase raviaparaat, ma ei saa üldse aru kuidas ta selle eest vaid 7min boonuse sai, ilgelt äge masin.
Konsortsiumi kui mu meelest kõige küberpungimate kostüümidega tiimi.


Kunagine Galadthon Anuvrael

Death Before Dishonour - Resurrection Before Lunch.
Tanel
Tuleloitsija
 
Postitusi: 798
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas Fromhold 0:06 11. Jaan 2016

Aitäh, väga äge oli. Kõik asjad olid õigesti: meeleolu, olustik ja mängu ülesehitus.

Ülesehitus: terminalide otsimine, kaitsmine, terminalide kindlatel kellaaegadel online minek oli täiega äge. Kellajad tegid asja tempokaks ja teadmine, et teised tiimid ka ilmselt teavad õiget aega ja terminali, lisas põnevust ja inensiivsust. Häkkimise eest raha ja seega boonuste saamine oli väga hea, täiesti töötav võistlus. Ja võistlusmoment teiste gruppidega andis ka juurde. Ja dex plaastrid ja muu renditav parendamise nodi.

Olustik oli algusest peale äge, eriti jäid meelde:
-esimest korda Baari jõudes vilkuv LED kiri ukse kohal. Pani kohe õigesse meeleollu.
-arusaamine, kuidas võistlus töötab
-arusaamine, millal turvad sulle nokki annavad
-leidsime vilkuva LEDi juurest koti, mille sees olid sitased mähkmed ja muu praht, toonesepp (Punane) tuhnis selle kohusetundlikult läbi ja leidis kirja Patarei PLAANI ja ristiga, kuhu minna. Viskasime näppu, et leidsime Kõige Tähtsama Terminali. Ja siis ilus pimedusest mingi tüüp, kes teatas, et see on nende poissmeesteõhtu värk...
-vaatepilt, kuidas Pahem sinise valguskuma taustal külmas kambriotsas palavikuliselt klaviatuuri peksab - eriti temaatiline vaade oli
-see, kuidas mingid erilised VÄRDJAD mu mättasse lõid ja neerud välja koukisid. See lisas olustikku just seda düstoopilist ja perversset kõikonperses õudu. Kahju, et ma neid tüüpe ainult baaris pärast nägin 8= . Nii et aitäh teile.
-see, kuidas me ühe terminali ukse juurest tooli paar ust edasi nihutasime, et uusi otsijaid eksitada. See päästis meile ühe faili.
-gruppidevahelist suhtlust oli meil õnneks päris palju, kuna tegelesime usinalt värbamisega. Aga kõigiga ikka ei jõudnud.
-kuidas turvad meie dekkerit otsides terminaliruumis kolasid, aga ei märganud voodi taga peituvad Pahemat. Ja siis tema kinnastega kauplemine. Aitäh turvadele.
-id kiibid ja näopildid, üldse terminalide visuaalne pool, raha ja failide jms liikumine ja sidumine kiipidega

Tore oli ka see, et oli palju konsortsiumiga liitumist - aitäh, et te ei olnud liiga ettevaatlikud. Me tõesti olime siirad ja head.

Ma isegi ei kujuta ette GMide tehnilise poole töö mahtu, testimise jne aega. Võimas.

Mitteniihea poole pealt: vara lõppes :). Ja baar oleks võinud meeleolu tekitamiseks natukene hämaram olla.
Tartu Seksiguru
Fromhold
Valingu veinimeister
 
Postitusi: 1045
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas Batu 3:12 11. Jaan 2016

Oikuiägeoli! Dekker Halli mõtted:

Tahaksin kiita:
* GMid - kogu häkkimine oli lihtsalt palju ägedam kui ma lootsin et tuleb.
* Teised mängijad ja kostüümid - kuna kõik olid nii ägedad ja siis oli selline tunne, et kõik on ka hullult osavad ja ohtlikud. See lisas pinget ning nii mõnigi kord oli veidi kõhe üksinda mõne pundi otsa komistada. Eriti kiidaks Konsortsiumi tiimi ning Arpot, kes oma olekuga jättis Konsortsiumist väga võimsa ja ohtliku mulje stiilis "nendega jamada ei tahaks". Pagan, issi, bandu ja co oli ka hirmsa välimusega tiim, nendega ka ei tahtnud sõdida. Sauron ja co tiim oli stiilne ning teades millised munchkinind sinna olid kokku sattunud, siis samuti tundusid väga ohtlikud. Teised tiimid ja üksiküritajad lisasid vürtsi ja vaheldust - kõigil ei pea suure relvaga jõmm kaasas käima.
* Dex plaastrid ja sõltuvus - kuna mul ja Rohelisel olid väga juustud dekid, siis oli meil isegi lvl 2 häkkimisega põnev. Lvl 3 häkkimine oli juba midagi nii intentsiivset, et aju on selle osaliselt juba ära kustutanud. Seetõttu oli meil pidevalt plaaster peal ja see lisas asjale vürtsi - millal järgmist võtta, kas ikka on saada jne. Kui te veel mänge teete, siis äkki võiks dexi asja peenemaks teha (see võiks kuhjuda, aga samas mõjuks aina lühemat aega jne).
* NPC-d ja baar - kõik täiega töötas ka te olite tublid. Eriti meeldis mulle Owli esitus kui palusin tal häkkimisdemo teha. Gleb sai selle lõpu ka videosse.
* Meie tiimi - kes ei kangestunud kui asi teravaks läks. SORRI Roosa!!!
* turvad - lisasite põnevust (Bernard otsis ruumi läbi ja meie Rohelisega kükitasime peldikus) ja olite meeldivalt veenvad.

Mis läks halvasti (pole GMide süü):
* Ma sain alles mängu lõpus teada seda, et seda krediiti ei pea koguma, vaid eelkõige loevad punktid. Ilmselt minu viga.
* Meie tiimipealik ei saanud paraku tulla ja see lõi kõik segamini. Lisaks oli meil selle tõttu üks sõdur vähem.

Ma kirjeldaks episoodi, mis oli ilge clusterfuck ja kus kõik läks valesti:
* Ostame Aapolt inffi 4 lvli häkkimise kohta.
* Liigume juba 20 min varem kohale, et asi ära barrikadeerida
* 10 m kaugusel õigest uksest kargab nurga tagant välja mutant, kes rebib mul soolikad välja. Meedik Roosa õmbleb mind kokku.
* Jõuame õigesse ruumi arutame plaani.
* Jõuavad valvurid, kes meid ruumist välja ajavad, dekker Roheline löödi kakti. Lähme valvurite survel tagasi koridori peale.
* Veidi eemal on Popovi tiim ametis teise häkkimisega. Valvurid kihutavad sinna. Popovi tiimi skaut-dekker logerin tuleb MEIE terminali juurde. Ajan ta relva ähvardusel ruumist välja.
* Teine tiim kappab kohale meie sõdur Punane (Mimic) on uksel ja asub tulevahetusse. Meedik Roosa ja dekker Roheline on väljas koridoris.
* Minu uhke nerfirelva aku on tühi, haaran mõõga. Punane langeb ukse peal näen Popovi (Sauron) ja lõikan tal soolikad välja, Popov langeb sinna. Koridoris on veel tegelasi ja neid utsitatakse edasi.
* Keegi tuleb ukse juurde, arvasin et see on nende dekker nika - löön ta maha.
* TEGELIKULT oli see meie Meedik Roosa (Iti), kes oli just Popovil ajud täitsa ametlkult välja lasknud. Sanitaarlask?
* Olev mõõgaga pimedas ruumis ja ukse vahelt lükatakse sisse mind maha lööma nende nuiaga palgasõdur. Olen äärmiselt kurb, sest pean hakkama pidama külmrelvadega kahevõitlust Bernardiga. Vehime seal üksteise suunas mõned hoobid. Tema selja tagant lastakse mulle kuul õlga, vajun maha.
* Nika jookseb mööda, võtab lvl 4 infi. Mind lapitakse kokku.
* Popov jõuab baarist jälle elusana tagasi ja surmab lõplikult minu poolt ära veristatud meediku Roosa.
* Kõik lahkuvad, istun seal pimedas ruumis olles just: saanud veristatud mutandi poolt, tapnud meie oma meediku, saanud kuuli õlga JA kaotanud lvl4 infi. Faking hell!
Batu
Valguse hoidja
 
Postitusi: 269
Asukoht: Le Tartu

Kasutaja avatar

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas hoarmurath 8:31 11. Jaan 2016

Seda clusterfucki lugeda oli päris naljakas, hea et kellegil veel halvemini läks kui meie tiimil. :P

Meil (õdedel karvastel ja värvilistel) läks suht kehvasti sest erinevalt teistest, meie jaoks ei olnud ei häkkimise OG toimimine üldse selge ja miski ei töötanud ja poole pealt oli tunne et nüüd polegi midagi teha, et nii pekkis ongi. Ja see tõmbas üleüldise moti mängida suhteliselt miinustesse. Ja kuna meie grupi motiiv oli pigem hävitada meie kohta olemas olev info, siis andsimegi alla.

Tore oli muidugi see et siis tulime selle peale et süstlaga manustatavat sõber Carli ikka ära kasutada ja väikeste intervallidega sutsasime ära nii Magnuse kui Arpo tegelased, mis asjad natukene huvitavamaks tegi. Samas kui politseipaberitega vehkimine hakkas, oligi lihtsalt vaja kaduda.

Nagu teised on ka öelnud, kõik korraldus ja tegemisvärgendus oli ülikõva (!!!!!), kahju et me lihtsalt segase info ja arusaamatuse rataste vahele jäime. Kindlasti tasuks uuesti korraldada, kas uutele inimestele, või lihtsalt järjena. Ja häkkimise mehhanismi seletada, ei ole cool et dekkerid reaalselt ei tea kuidas see käib. :/ Vähemalt minule mängijana see lahendus absoluutselt ei sobinud.

Ja järgmine kord võib muud nodi ka maha potsatada ja isegi veel ehk rohkem seltskonda võtta, Patarei ju suur koht. Muidugi ühe toa otsas pesitsenud poissmeestekamp tõmbas küll närvi maha ja nõme et nad seal olid, eriti kui oli nagu arusaamine et peale meie ei ole kedagi.

Samas eks see oli ka suht omaette et ma ei taibanud kõigepealt ära ja reaalselt küsisingi neilt et "kas te lasite selle kõik õhku vä?" mille peale tuli vastus et "mille? Patarei vangla või?". Omamoodi huumorikoht.

Ma natuke mõtlesin ka et kas me olime ainukesed kellel ei olnud põhimõtteliselt hea mäng ja et kas üldse postitada, aga seda kindlasti ei tohi võtta sellena et me kahetseme tulemist. Selle kõige nägemine ja ise ka osa olemine (eriti pardinäoselfidega) oli kogemus omaette.

Aitäh!

Olete kõvasti vaeva näinud, kindlasti tehke veel ja järgmine kord oleme ise ka proaktiivsemad oma mängusupi lahendamisel ehk.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas Paganarh 11:02 11. Jaan 2016

Tükk aega olen oodanud et saaks küberpunki, mis on pärast postapot minu järgmine lemmikteema! :D
Sai ka ning täitsa ilus oli. Kostüümid olid vahvad, propid olid ägedad.

Mängu esimene pool jäi küll minu jaoks igavaks (lihtsalt ringitraavimine ja punktide otsimine/võtmine ei olnud minu jaoks küllalt huvitav), kuid kui tuli kõrvalmissioon, siis läks kohe asi elama- tekkis mõni lühiajalisem eesmärk jne (lõppeesmärk ei olnud minu jaoks piisavalt motiveeriv, sestap oligi hea kui lisa tuli).
Oleks võinud ka tõesti mõnele mänguseltskonnale peale lennata pimedas koridoris kuid juba pikalt enne mängu sai kokku lepitud et Postimehed on sellised kes pigem teistele käkki ei keera, kuid vastavad jõuliselt kui keegi neid torkima tuleb (valvurid siis välja arvatud). Niiet kuna keegi meile käru ei keeranud siis ei olnud ka otseselt põhjust teisi nottima hakata. Ilmselgelt tuleb selle piirangu järgmine kord maha võtta :D

Kõige eredamad hetked vast ongi need, kus mina täidan pimedas koridoris ukseava, selja taga peksab häkker meeleheitlikult oma klaverit ning kaugemal hakkavad lähenema lampide kiirtevihud. Tõmbas iga kord jahutusvedeliku käima.

Niiet lõppkokkuvõttes läks mäng korda, mis siis et alguse käima ei saanud.

Ühtteist on veel aga põhiline öeldud ning ühtteist sai räägitud ka aftekal.

Igatahes tahaks, et siit kasvaks välja ka jätkumäng (mitte enam dekkerfest), sest hea alus on nagu juba pandud :D Siis saab äkki see vana rauahunnik omal kõnemodulaatori ka korda, et teiega suhelda saaks.


PS. Kiivri ülemine osa on eepiliselt sügavaid kriime täis. Väga madalad ukseavad ikka kohati :D
eh
Paganarh
Shamaan
 
Postitusi: 1599
Asukoht: orbiidil

Kasutaja avatar

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas toonesepp 14:55 11. Jaan 2016

Oi kui äge!
Alguse briifi ootamine oli veits pikk ja lõpuks ka päris külm juba aga baaris sai jälle sooja sisse.
Kostüümid ja värgid olid väga head. Baar koos oma (mõnusalt abivalmis) staffiga oli ikka väga hea. Android muidugi übercool!
"Ma võtan oma tavalise ja seened ka palun." Roheliste huultega baaridaamil oli hea mälu ;)
Ja noh kogu tehniline lahendus. Väga Suur Töö. Väga päris värk. Kas dekkerid ikka vaatasid lisaks
punasele protsendile ka muud, mis häkkimise ajal ekraanil oli?
Igatahes palun veel! Tehniline baas on olemas, seda ei tohiks raisku lasta minna.
Häkkimine ise oli geniaalselt lahendatud. Ma natuke kartsin, et IT alane haridus või töö annab
mingilgi moel eelise aga ei, kõik täristasid tühjalt kohalt sest SEDA ei olnud ilmselt mitte keegi,
mitte kuidagi harjutanud. Ja see, et seal esmapilgul mingit loogikat ei paistnud oli minu meelest väga hea. Selge oli ju, et mingi süsteem peab olema. Baari staff oli tegelikult väga sõbralikult just selle kohta nõuandeid jagamas, küll harjutamisele entusiastlikult ja segadusseajavalt kaasa röökides aga sealt vahelt sai välja noppida, mida ja kuidas paremini teha.

Head seigad:
Terminali onlinesse tulemise ootamine. Sõbrad küll ukse taga valvavad aga sees oled üksi - pime, külm, sätid deki paika, otsid id-kiibi välja, käed juba kohmetuvad külmast, süda peksab ja veel 5 minutit on aega. Mul oli selliseid kordi mitmeid ja iga kord oli väga nauditav atmosfäär.
Mis viib järgmise seigani.
Ühel hetkel oli terminalidel pikem offline paus ja oli üsna selge, et ka teistel tiimidel on kellad olemas ja kõik ootavad online hetke. Me võtsime positsioonid kahes kohas sisse. Kordus sama, et ootasin ja sättisin kõik valmis, aga kui u 2 minutit oli veel jäänud, kostus ukse juurest liikumist ja pimestavate taskulampide saatel saabusid kolm tüüpi, kes palusid mul üsna viisakalt lahkuda. Ma küll üritasin veidi venitada aga samas olid neil Väga Suured Püssid, lisaks sõbrad veel ukse juures ja mind tõsteti üsna konkreetselt ukse taha. Näitas selgelt miks on tiimis hea tulejõud oluline.

Pahema kinnaste teema, mida Ilmar juba põgusalt mainis. Nagu filmis raisk.
Olime parajasti kõik kambaga terminali ümber kui turvad uksele tulid. Kadusime kolmekesi kiirelt koridori, blokkides enda seljataga vaatepildi Pahemast terminali kallal. Turvad vaatasid, et me kolm ei ole esialgu suur oht ja läksid sisse asja uurima. Ma ootasin Pahema karjatusi ja madinat aga kõik oli vaikne ja siis tulid nad välja, käes ainult Pahema kindad. WTF! Ta ju jäi meist sinna. Kuna turvad arvasid, et kinnaste omaniku leiab lihtsalt, peab ainult vaatama, kes paljakäsi on, tundus mulle, et peaks kindad siiski kätte saama. Paar minutit ja 50 raha hiljem olid Pahema kindad jälle meie käes. Kui me turvadest lõpuks lahti saime (see sisaldas lõbusat vestlust ja isegi veidi alkoholi) selgus, et Pahem oli kiirelt laualt oma kola haaranud ja mingi voodi taha peitunud, kust ta õnneks avastamata jäi, kindad aga lihtsalt unustas suure hooga lauale. Napikas.

Hetki oli veel mitmeid aga las nad jäävad. Dekkerina oli actionit igatahes kõvasti.
Sellest ei saanud ka mina aru, et mitte raha ei pea koguma vaid eraldi punktiarvestus on.
Ma oleks kõik tühjaks ostnud :)
Ja alles nüüd saan aru, et seal oli veel tegelasi kelle nimi oli Punane :D

Punane (see dekker)
Demokraatlik Ekviliibriumi Konsortsium

Ahjaa. Lisan veel, et eelpool viidatud poissmeesteõhtu sitased mähkmed olid nende endi sõnul siiski banaan ja šokolaad. Väga ehe nägi välja, niiet võtke vihjena järgmiste larpide juures. :D
Kord kolm piigat õhtu eel,
ehavalgel ketras veel.
toonesepp
Haldjate sõber
 
Postitusi: 348
Asukoht: Tallinn

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas UL 16:42 13. Jaan 2016

väga keeruline on muljetada, kui npc-na baaris logelesid, noh, proovime:
- patarei on jätkuvalt hea, mina küll sellest kohast niipea ei tüdine
- seltskond, kostüümid ja propid olid super
- baari atmosfäär oli hea. oleks saanud paremat, aga mitte mõistlike ressurssidega
- mängu it pool - tublid. selle baasi pealt võiks nüüd jätkata... paar vihjet oleks ka ;)
- häkkimine oli fun, ainsa asjana oleks võinud väikese vihjena enne kuulda, et näppude kiirusest saab abi olema, oleks dekkide toorikuid valides veel rohkem seda arvestanud
- rahvas, koonrid olite, Veeblil oli palju korralikku kaupa, kiibitsejaid oli palju, aga.....
- nerfitehnikule oli väga põnev nähi mitmesegaseid rikkeid, mõnbe sain korda ka, järgmine kord võtan väikese töökoja kaasa
- häkkeritele oli baaris mänguasi olemas, oleks sõduritele ka võinud olla, järgmisel korral - lasketiir, auhindadega, kui Veebel kohal on, siis Veebel peab
- äkki oleks toiminud, kui korralik dekk oleks olnud suur kulutus tiimile... häkkimise feil saaks ju ka dekke lõhkuda... nii oleks rohkem motti kaubelda või röövida
- naljakaim hetk - kui OWL esimest korda 500 piiri ületas, Deckmaster3000 for teh win

oeh... vist lõppes tarkus otsa... tervitan ka, seda tiimi, kes kurtsid, et nende ületunde ei tasustata, lõbusad olite
UL
Valguse hoidja
 
Postitusi: 277
Asukoht: Saku

Kasutaja avatar

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas Bandiit 0:32 14. Jaan 2016

Ühe inimese õnnetus on teise inimese õnn. Antud tekst sobib täiesti minu situatsiooniga ja kuidas ma Dekkerfestile jõudsin. Originaalne dekker jäi haigeks ning olin asenduseks.

Üldised emotsioonid on ainult positiivsed. Kõigest olenemata läks kokkuvõttes päris hästi.

Minu tegelasel (dekker) oli kerge põhimõte, et ei kasuta mingeid steroide (dex) ja võõrast riistvara (rendidekid), kuid sinisilmse noorukina pidin lõpuks alla vanduma reaalsusele ja tõdema fakti, et ilma nendeta on ikka väga raske pappi ja feimi koguda.

See tõdemus tuli siis, kui juhuslikult olime just Eriti Suurte Püssidega ühe dekkeri kongist välja tõstnud ning muiates, astudes terminali taha, oli tekst: OFFLINE 00:00:05. Kragistasin sõrmi ning olin valmis säru andma, sest kontides oli tunne, et siit tuleb midagi suurt. Ja oligi. Level 4 fail mille nimes oli isegi kratt5 mainitud.

Pettumus oli suur, kui ükskõk mistahes suure pingutamise ning kerge dekiboonusega ei suutnud ma protsente suureks ajada. Peale pikemat klaverilõhkumist ning peaaegu ahastusse sattumist olin sunnitud tõdema fakti, et maailmas ellujäämiseks on vaja ennast boostida. Jäime küll uut andmepaketti ootama, kuid kahjuks enam midagi nii suurt ei tulnud.

+:
1) Rene, see sinu loodud süsteem oli lihtsalt super. Ma tõsiselt loodan, et teete sellele mängule järje,
2) Sidequest mutandijahil. Ka mina eeldasin, et mutant on instinktidel käituv elajas, kes ründab kõike mis tundub võõras ja ebatavaline. Väga huvitav, et me teda ei märganud esimesel korral.

-:
1) Pärast väga mitmendat korda muutus terminalide jahtimine veidi tuimaks. Asukohad olid enamvähem teada, vaja lihtsalt klaver sisse panna ning kalkuleerida kunas pead tagasi tekkima. Mingist momendist kadusid valvurid ka ära ning siis oli ikka täiesti karistamatuse tunne. Vb see oli tingitud selle pärast, et tiimid ei kaklenud omavahel.
2) Oleks võinud rohkem sidequeste olla. Põhiliselt esimese punkti pärast.

Minu silmis tegi Bernard väga tubli töö valvurite dominantsuse saavutamisel, sest ma tõesti ei tahtnud nendega tegemist teha. Eriti peale teist vahelejäämist samas ruumis, kui sain nuiaga reide keset dekkimist.

Kõigest olenemata oli kogu olustik, inimesed ja kostüümid, maailm ning kontseptsioon lihtsalt 5+. Palun tehke veel!

---
Algorytm
Is that a bear trap?
Yes, it's to keep the neighbor children out of my garden.
Bandiit
Valguse hoidja
 
Postitusi: 273
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas arpeau 0:44 14. Jaan 2016

Kuna mul on üks käsi siiani paistes, siis teen lühidalt.
Käel on vist sõrme kõõluste põletik. Külmas (ilma kinnasteta, nagu kuulnud olete :P ) paar korda 10m järjest ahvikiirusel sõrmi vastu klaviatuuri tagudes teeb oma töö.

Kiidan mängujuhte just terminalide, mängu tempo ja baari eest.

Üks asi, mis mulle juba aegade hämarusest mängudel ei meeldi, on ühe ja sama inimese kasutamine erinevates rollides. See tekitab isegi probleeme jätkumängudel, kus üks ja sama inimene võiks mängida nii erinevaid rolle kui olla hoopis maskeerunud vana roll. Kes kurat teab...
Seekord oli turvadega see jama. Need neerumahlakütid olid minu jaoks veidralt käituvad turvad, kes suvaliselt koridoris tüüpe maha nottisid.


Üks meenutus ka.
Leidsime ühe kinniblokitud ukse tagant kena ruumi, kus terminal laual mustendamas. Konsortsiumi poisid jäid turvama ja mina vajusin klõbistamistransi. Kui lõpuks fail käes, kuulsin selja tagant veel oma meeste kõnet. Läks hetk, et oma kola lahti võtta... Pöörasin ümber --- aga omad oli justkui võluväel maaalla vajunud ja mind ümbritsesid kurjad turvad.
Ise veel mõtlesin, et kuhu omad on kadunud, kuidas said nad mind siia ilma võitluseta maha jätta. Mul on ju fail! Dämn! Tahtsin kuidagi salapäraselt pimedusse kaduda (nagu üks teine kord mul õnnestus), aga turvad muidugi kolksasid mu kergemeelsel põgenemiskatsel oimetuks.
See, kui kiiresti suutsid vahetuda omad "vaenlaste" vastu, jäigi mulle arusaamatuks.

Teie Pahem

PS. Mul on miskipärast kodus laual peotäis kuivatatud tarakane. Tahaks keegi?
Arpeau
arpeau
Manatark
 
Postitusi: 597
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas Tindome 14:05 15. Jaan 2016

Muljeid võiks veel olla. Ja pilte võiks olla!
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas glebsts 0:23 18. Jaan 2016

glebsts
Vandersell
 
Postitusi: 4

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas UL 10:26 18. Jaan 2016

UL
Valguse hoidja
 
Postitusi: 277
Asukoht: Saku

Kasutaja avatar

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas Bernard 9:55 20. Jaan 2016

VÄRSKED UUDISED!

Täna kell 08:21 toimus suuremahuline häkk NC serveritesse mille käigus varastati arvestatav kogus madalama turvatasemega kaitstud andmeid. NC eitab häki toimumist kuid sissetungi käigus saadud info on mustal turul juba saadaval. Muuhulgas lekkis ka hulk NCSS'i raporteid.
...

https://www.facebook.com/events/4944629 ... 254536220/
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

Bernard
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 2957
Asukoht: Tallinn, 55 632 698

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas Aweron 10:32 20. Jaan 2016

Igaks juhuks siia ka :)

Pildid: https://goo.gl/photos/zmqxJzhMZ7gV4vaWA
Afroparmpeder ru-laga
Aweron
Võlur
 
Postitusi: 974
Asukoht: Tallinn

Re: Dekkerfest - Muljed

PostitusPostitas Katzenminze 1:04 26. Jaan 2016

Katzenminze
Haldjate sõber
 
Postitusi: 316

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6