[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - Fading Suns: Mõisa avamispeo muljed

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Fading Suns: Mõisa avamispeo muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Fading Suns: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Irve 14:04 13. Apr 2014

Aitäh! Eriti teenindavale personalile. Võite mind tulevikus larpidele omale orjaks vms palgata kui peaks tarvis olema.

Palju mängu ei saanud nautida, sest mul oli päevakava, aga oli minu jaoks senise Fadingu mõttes meeletu kogus: 3-4 ülihead rollimänguhetke. See kui ülemine usuvestlus korraks käima läks; mõned kinosaalivestlused ja minu enda sisemine rolliareng millest te keegi midagi ei tea ju.

Tähekas! See sinu lõpuvestlus tegi mängu.

Igal juhul oli see üks mäng, mida oli kõige naljakam korraldada senistest.


Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Tindome 14:08 13. Apr 2014

Muljed on head ja eredad. Meie mängijad on ikka üleni kuldne seltskond (jaa, ma meelega ütlesin nii) ning asi minu jaoks töötas sellise väga ägeda jabura stiilipeona ka juba päris hästi.
+ kohatine draama ja pinge ja müsteerium, mis jäi ka kenasti lahenduseta.
+ filmid ja meelelahutus, hea elav muusika ning küdevad ahjud, aadlike kiusamine ning usumeeste ärritamine ja...

Ja ikka nii palju ilusaid inimesi ja ilusat mängu ja värki!!!
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Liilia 14:58 13. Apr 2014

Tänan, meeldiva seltskonna ja kena mängu eest.
Oli väga tore Teid kõiki näha üle pika aja.
Teach me laughter -
save my soul!
Liilia
Haldjate sõber
 
Postitusi: 314
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Heart 15:12 13. Apr 2014

Heh, heh.

Aitäh, väga tore oli.
Äärmiselt vahva seltskond ja huvitavad kokkulangemised. Ju siis teatud teemal oli eile minu päev - vedas täiega.
Lisaks oli tore tuttavaks saada mõne uue näoga ka enda jaoks ja sama tore näha inemiseid, keda ammu näinud polnud.

Palun vabandust, et ma aftekal liialt tembeldama asusin - keegi oli pidurivooliku läbi lõiganud...


Jõudu, aitüma ning kõike kaunist :-)
"...vahel helbena suudan Su juurdegi tulla ja Sa näed minust heledat und"
Heart
vändagängster
 
Postitusi: 335
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Heart 15:24 13. Apr 2014

Ja siis see, et... Kulda ei vaata ma ilmselt enam kunagi endise pilguga...
"...vahel helbena suudan Su juurdegi tulla ja Sa näed minust heledat und"
Heart
vändagängster
 
Postitusi: 335
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Erech 15:32 13. Apr 2014

Suur tänu!
Üle tüki aja mängul käies oli jälle väga positiivne kogemus :).

Väga meeldis:
+ Koht. Kena mõis, palju ruume ja päris hirmsad keldrid.
+ Inimesed ja õhkkond. Glamuursed kostüümid (eriti Al Malikid ning primitiivid :D) ja meeldivad vestlused.
+ Õhtu programm oli viimasepeal. Muusika, kino, tehnotsirkus, loterii, kunstioksjon, kino2, toitlustus...
+ Pisut intriigi ja põnevust.
+ Järelpidu.

Ootan huviga järgmist mängu, mis võibolla on Decadose võõrustada.

Aleksandr Gunter
Decadose kultuuriatašee
Erech
Asjatundja
 
Postitusi: 53
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Irve 18:33 13. Apr 2014

Oluline: Ave palus enda tegelasest tehtud fotosid avalikku võrku mitte laadida. Püüdke meeles pidada; kutsun üles jagamiskasinusele!


Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Tindome 19:14 13. Apr 2014

Vbla saab panna kuskile nii, et parooli saab privaatsõnumis küsides nt?
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Heart 19:57 13. Apr 2014

Äkki siis pigem nii, et kus on peal primitiivid, on pildid kättesaadavad ainult neile kolmele. Või siis pannakse sinna näiteks Savisaare pilt asemele.
"...vahel helbena suudan Su juurdegi tulla ja Sa näed minust heledat und"
Heart
vändagängster
 
Postitusi: 335
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Lee 20:15 13. Apr 2014

Mängu ülimat headust näitab eelkõige järgnev fakt: Pool tagasiteed kulus mõttes Carmien Greenbergi uue, Suteki aadelkonnast pajatava romaani kujundamiseks :).

Suur tänu väga meeldiva mängu korraldamise ja kaasmängijatele suurepäraste kostüümide-rollide väljakandmise eest!

Parimad hetked:

Religioosne vestlus Kõigelooja valguse teemadel "vanade" traditsioonidega Al-Maliki aadlikuga!

* * *
Religioosne kooslus lahkamas Carmieni esikmaaliteost ja Carmieni ennast Al-Malikide pakutud õhtusöögi kõrvale. Ainus võimalik ametimees, kellest ma sel hetkel puudust tundsin, oli psühhiaater. Nii mulle endale kui preestritele.

* * *
Decadoste ülimalt meeldiv ja üdini kultuurne kultuuriatašee, mida kompenseeris krahv (Alton), kes igasuguse kultuuri loomise katsetele oma aadelliku kultuurituse lauaga lapiti ja serviti istmikupiirkonda virutas.

* * *
Oma toitu valjuhäälselt kiitev kokk, kes tekitas minus isegi köögist tuleva ja pakutava joogi suhtes totaalse paranoia, mida kordades suurendasid ettekandja peal nähtud kaunid putukakujulised ehted! :)

* * *
Al-Malikide kullasära arutavad aadlipreilid:
- Teie kui kirjanik, mis te arvate, kas Al-Malik on üleni kuldne. Noh, ih-ih-hiii, riiete all ka.
- Mis mõttes üleni?
- Noh et kas ainult väljaulatuvad osad...
Üleüldine kihistamine...

* * *
-Kas te Al-Malikide portreed ka tahaksite maalida?
- See oleks ainult ju üleni kuldne lõuend, mõne kalliskivitäpiga?

* * *
Carmien asub kuberneri portreed maalima.
Primitiiv (?!?) küsib: Vabandage, kas te aktimaale ka teete?

* * *
Katse meelitada Decadose vaimu endaga Sutekisse kaasa (romaani kirjutamisel abiks). Vaim väidab, et ta ei lähe kuhugi tal on külm. Pakkumine paigutuda suurde sõdurite supiköögi termoskatlasse, et soojem oleks, teda miskipärast eriti ei ahvatlenud.

Eriti hea rollitäitmine: kuldsed mehed, kel kõik kogu aeg müügiks koos isikliku reklaamtrupiga :)

SUUR tänu hea mänguelamuse eest, oli väga, väga meeldiv õhtu! Jään järgmist ja ülejärgmist KOHTU-MIST ootama!

Austusega,
Lee
anguis in herba
Lee
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 389
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Aweron 20:54 13. Apr 2014

Juheia!

Nii tagasihoidlikud muljed. Teeme ikka pikemalt ja mõnusamalt, et GM-idel oleks isu ja indu järgmist mängu ka teha! Teen omalt poolt otsa lahti.

Plussid:

+ igati mõnus ja soe koht oli saadud teil.
+ Kultuuriprogramm oli vägev.
+ Palju kenasid kostüüme oli näha ja ilusat mängu.
+ Maja infra toimis, turvad turvasid, teenindajad teenindasid, ametlik sissehõikamine, viispluss.
+ Sprot viitsis meile Ghiliga oma minimängu teha üle raadio, aitäh! (PS. Post nr.5 saab räigelt sumpsi kui baasi jõuame).
+ Primitiivid oma kostüümide ja selle faking kuldse...
+ Aftekas. Fakkjeee!!

Miinused:
Polegi nagu midagi halba öelda

Saabusime Mustkinnastena mängule suht käed taskus. Otsest suur Liini ja Püha Ülesannet ei olnudki. Turvasime maja, palusime sissetulijatel viisakalt relvad eemaldada ja peale seda toppisime oma nina igale poole, kuhu vähegi sai. Lõppkokkuvõtteks jäime rahaliselt räigelt plussi ning sai kõvasti nalja. Ghil oli veeblina igati abiks ja pädev, tore oli kahekesi ringi taaruda ja kööki kontrollreide teha "NOH?! Valmistate ette terroristiakti? Ei? tublid!".


Eredamad hetked.

Hoiatus: Sisaldub mõningaid spoilereid, seega edasi lugede omal vahstutusel. Enda vaatevinkli poolt mõtlen, et panen need pigem avalikult kirja, siis on teistel ka aimu mis mujal toimus ja uuematel ka hea vaadata, mis mäng tegelt kulisside taga toimus. NImed olen siiski diskreetsuse huvides eemaldanud :)

1. "koristage ta ära, kiiresti!"
2. "Korista ta kiirelt ära, ma pean tegema seda teist asja!"
3. "Olemas, tegin ära"
2. "Väga hea, kas sa relva jätsid?"
3. "Relva, miks relva?"
2. "Noo et oleks nagu enesetapp, nagu pidi"
3. "Ei sellest ma ei tea midagi, tulistasin teda kaks korda selga"
2. " :5: no võta siis see ühelasuline ja suru talle pihku..."


Kutsutakse lauda, tööd pakkuma. Pulmade turvamine, nii ja naa. Teen oma parima müügikõne ära, vahetame kontakte, kõik on kukimuki juba ja siis uurin, et noh kelle pulmadest muidu jutt. Selgub, et sama aadlik, kelle peigmehele ma kuu aega tagasi räigelt piki vahtimist sõitsin ühe kohviku tagaõues... Diskreetselt otsustasin seda pulmakorraldajatele mitte mainida, ise laust eemaldudes vaikselt naeru põksudes.

1. "Kuule, jube halb oleks ikka kui keegi sellest teada saaks"
2. "Ei ära muretse, keegi ei saa!"
1. "Noo tead, äkki keegi ikka saab... ;) "
2. "Ei päriselt, mul on kõik korraldatud, ei saa!"
1. "*eriti vihjava tooniga juba* Tead, mul on ikka tunne, keegi võiks ikka ju saada "
2. "Nooo, ei saa noh! Ma räägin! Aga kes võiks üldse teada saada??"
1. "Noooo Kirik näiteks?"
2. "Aa. Et kirik, jajah.*mõtlik paus*
1. "*rõõmsalt* Samas kõigest 100 linnu eest näkku, on suht kindel et keegi ei saa teada! "
2. "Sobib, aga peale seda kui õnnestub maha müüa!"
Kõik osapooled lahkusid rikkamate ja õnnelikumatena.


Kurikuulus Viiest post. Kord on neil raadiosaatja väljas, korda nad niisama ei vasta, kord kukkus aku tagant ära, kord töllerdasid niisama mujal ringi. viimaks viskas üle saatsin fiktiivse usaldusisiku seersant Carlose paari semuga distsipliini leidma. natukese aja pärast kostub raadiost karjumist "Aiaiai, öelge et aitab küll AI! aiai, pole vaja aiai!" ja peale seda Carlose rahulolev hääl "Viienda vaatluspunkti distsipliin leitud!"

Vaatan, et see "spirituaalne probleem" ikka istub oma diivanil. Lähen vestan juttu natuke, palun näidata, kohta kus ta kunagi magama läks. Seisame siis seal üleval, hämaras toas, mina ja vaim. Vaim räägib kurvalt, et siin ta siis surigi. Vedasin talle siis toanurgas diivani magamiseks, padja ka pea alla ning lahkusin, öeldes et "Ehk võtab Kõigelooja nüüd ka enda sooja embusesse". Tegelane lahkus toast spirituaalse kogemuse võrra rikkamana. Ega tema sõjardihing ju ei teadnud, et kui vaim kurdab, et külm on, siis on ta keha matmata jäänud.



Kindlasti on mingeid asju veel, aga unevõlg on räme praegu, kuna Arpo loopis öö otsa patjadega ja ei lasknud magada. Juu paastard! :D
Afroparmpeder ru-laga
Aweron
Võlur
 
Postitusi: 974
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Heart 20:56 13. Apr 2014

Tegelikult jäin peaaegu ise ka uskuma, mida teile meisterdasin :)
"...vahel helbena suudan Su juurdegi tulla ja Sa näed minust heledat und"
Heart
vändagängster
 
Postitusi: 335
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas printsess 20:58 13. Apr 2014

Ka Leedi Saidah tänab väga meeldiva seltskonna, toredate vestluste ja põneva õhtu eest (nii enne kui pärast südaööd). Loodan, et nautisite õhtut ja eeskava selles imekaunis mõisas, mis on nagu pärl keset ookeani, ning mille eest võib al-Malikkidele lõppematult au anda.

Peatse taaskohtumiseni, kas siis isiklikult või läbi kinoekraani.


Teie,
Leedi Saidah
printsess
Seikleja
 
Postitusi: 21

Kasutaja avatar

Re: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Tindome 21:23 13. Apr 2014

Mingeid hetki, suvalises meenumisjärjestuses.

Pauli etteaste.
"...ja... ei juhtunud midagi!"
"Nii, ja nüüd... ei juhtunud midagi."
"...ja kuulake nüüd mind! ...ikka räägin samamoodi."
Kurat, see peab olema meelega! Kellelegi ei saa laval miski nii palju kordi nässu minna! Või siis taevane karmakaristus meie trupi hävingu põhjustajale.

***
Näitlejad, kes mängivad primitiive, söövad kesk peentoiduga varustatud nälgivaid aadlikke mulgi putru. Kahvliga, papptaldrikutelt.
Mustkinnas: "Mis sa kodus ka sööd niimoodi või?"
Mõtlen hetkelises paanikas, et vbla oleks pidanud sööma suuga otse taldrikult. Või vähemalt sõrmede abil. Kahvel oli selge rollist välja langemine.
Mustkinnas aga vaatab hoopis kurvalt Keke kuldset uhkust, mille ots üle lauaserva ulatudes otse taldriku serva juures ergab: "No tõesti?! Endal ei ole halb niimoodi süüa?"
Keke: "No aga... kui ma paneks ta laua alla ja siis kogemata erutun, siis läheb laud ju ümber ja kõik toit naistele sülle. See poleks viisakas!"

***
Kammerteener: "Kuulge! Ma ju tean teid! ma nägin teid selles etenduses!"
Zoja ja Semantia peaaegu koors: "Mida? Millises?!"
"No selles... Xenoclasti hukus. Ma ei käi eriti teatris, aga vaba päevaga oli vaja midagi teha ja siis ma nägin seda.
Zoja: No kahju küll, et su vaba päevaga nii läks.
Kammerteener: Miks? See oli imeline! Ma nägin seda unes veel takkajärgi ja..."
Zoja ja Semantia laskuvad naerupahvakutega segatud oigamisse, kuidas see fiasko hävitas nende trupi ja milline uss on Saidah ja miks ta nad kõik küll siia kokku on ajanud täna ja õudus ja hahahahahaaa, kellelegi see tõesti meeldis, mis välja tuli??!
Kammerteener vaatab suurte kurbade silmadega kogu seda puistamist pealt ja pahvatab viimaks peaagu pisarsilmil: "Te pakkusite mulle nii suure elamuse, ja nüüd te naerate minu üle?!"
Enne, kui Semantia või Zoja reageerida jõuavad, tormab kammerteener köögist välja, tema stoiline kest korraks üleni mõranemas ja eksnäitlejast kokk ning ikka-veel-näitleja vaatavad üksteisele väga süüdlaslikult otsa.

****
Lisaks oli täiesti imeline Maleksiuse ja Tricilla kurb lugu, Maleksiuse kibestumuse ja Tricilla ennast kaitsva nördimuse väljamäng tasakesi läbi õhtu.

Maleksius: "Ei no.... mina olin lihtsalt taustakeppija, mis teil minust...?" Sünge pilk Tricilla näkku, lonks välipudelist. "Ja siia olete te siis jõudnud. mina mõtlesin, et te olete ikka tipus, teete tõsist tööd. Ja teie... käite paljalt ringi raha eest!"
Tricilla: "Ja kuhu siis sina jõudnud oled nii väga? Jood juba kogu päeva, mitte ainult igal õhtul?"

***

Ohh-h-h, ja need kuldsed aadlikud :D
Mul ei ole iseg stseeni ära tuua. Lihtsalt oh-hh-h-h-hhh!!!
Viimati muutis Tindome, 11:32 14. Apr 2014, muudetud 3 korda kokku.
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: Fading Suns: Mõisa avamispeo muljed

PostitusPostitas Irve 23:40 13. Apr 2014

Kõneledes kinoekraanidest, on võimalik tutvuda Al-Maliku kinoprogrammiga alljärgnevatel aadressidel:

:arrow: (Tänud Zarvikule esinemistöö eest)
:arrow:


Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6