[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - Ashtanga muljed

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Ashtanga muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Ashtanga muljed

PostitusPostitas Azurah 18:29 12. Aug 2013

Aitäh mängujuhtidele, NPC-dele ja kaas-PCdele. Väga lahe laupäev oli :)

Mina polnud Astangul käinud, sest need sagedased LARPid, mis seal 10 aastat toimunud olid, olid toimunud enne minu aega (ja Thangolile ka ei jõudnud) :P Igatahes, koht oli mängu olustikuna perfektne. Varemed, mets, isegi metsa alla visatud praht (kuigi kes iganes seda tegi, on ilge tropp ja sellised asjad tekitavad tahtmise OG ökoterroristiks hakata) käisid asjaga hästi kokku ja tekitas id omapärase metahetke stiilis "kas see paber siin koopa põrandal on nüüd plot item või on see mingi OG praht?", kuna see oli nii müstilisetl loetamatu ja muda tekstilt pühkimine resulteerus ainult tumeda hägu suurenemisega.

Nagu Iti mängukuulutuse all ütles, siis jah, ükski küsimus ei saanud vastust, kuid see mind väga ei morjendanud, kuna Andy... jaoks oli kõige tähtsam niigi selge - sealt tuleb kõigil kaduda ja lõpus juhtunud WTF sündmuste lahendamine jääb nagunii uude mängu. Oli omaette lahe rollimänguhetk esiteks tegelase suur rõõm, et vastuoksa väljavaatele siia igaveseks orjama jääda, saab ta pärast mõnda toimunud jama hoopis tagasi - ja siis kukub "väga Ulyssese sarnane" laev tulekerana alla. OG tekkis aga küsimus, et kas lõpus läks nagu läks paratamatult või feilisime me mängijatena millegagi? (Ma saan aru, et see on küsimus, millele mängujuhid vastata ei saa, kuna see on ju ikka sarjana mõeldud. :D Aga viimane variant oleks kindlasti palju põnevam ;)).

Üldiselt sissejuhatava ja testmänguna täitsa tase. Ja esimene ehtne Sci-fi mäng, milles ma osalenud olen (s.t neid pole minu 2 aktiivse rollimängija aasta jooksul olnud) :). Jään põnevusega ootama järge ja kirjutan tagasivaadet :).

Veel rändom eredamaid hetki:
* Davidiga (?) rootsi keeles rääkimine: rootsi tõlgiks hakkamist ei osanud ma küll ette näha, aga see oli vinge ja nii sai mu tegelane ennast veidi rehabiliteeridagi, vahendades näiteks teejuhatust künka otsa.
* Missioonijuht Michele (Sille). Oli kena tropp... aga rehabiliteeris lõpus ennast ka Andy silmis.
* "Teise kuu auk" s.t radioaktiivset saasta täis koobas ja see kuidas Ilona ja Kadri tegelased sinna läksid ning Iti tegelane neid päästma läks "Ma tahan, et mind ka keegi päästaks!"
* PC-de kirjusus. Mind üllatas, et see punt hakkas lõpuks nii hästi (vähemalt pealtnäha) koostööd tegema, mitte ei hakanud jauruama nagu on ka ette tulnud.
* Vanast arvutist "kosmoselaeva" ehitav Tuub (Die).
* OG Inside joke graffiti majaseinal - kahju, et ma seda IG ei näinud :D.
* "Laip"! (Edu neile, kes selle pärast meid sealt avastavad), kuigi jäi ka IG nägemata.
* Edi tegelane, kes terve mängu kasti kaasas kandis.
* Pimedas särav "Punasärklane" (Sharker oled vist :P). Paraka viskas lakke ikka küll, kui tagant mingid hääled kostsid ja meil üks liialdusteta nagu jõulupuu särab.

Ok, hetkel kõik. Aitäh veelkord kõigile, loodan teid järgmine kord jälle näha :)
Arvamused on nagu p....augud, igaühel on oma.
Azurah
Tõeotsija
 
Postitusi: 176
Asukoht: Eesti maffia sünnipaik

Re: Ashtanga muljed

PostitusPostitas Herwen 10:48 16. Aug 2013

Kena tropp??? Michele oli kõige mõistlikum inimene seal üldse ja tegi ainult oma tööd! Mis ta teha sai, et asjad üle käte läksid, info läks kaduma ja peaaegu kõik alluvad kuskile kadunud olid, arvatavasti surnud. Sellistes tingimustes on lihtne oma tööd teha, jah?

Lihtsalt pidin enda perspektiivi ka mainima. :) Muidu oli tõesti väga lahe mäng, mulle kohutavalt meeldis, et kogu aeg pidi justkui varvastel seisma, et veel ühte lompi ei astuks. Olukorrad ja inimesed jäid segaseks, takkajärgi ei suuda aru saada, kas inimesed, keda me vahepeal kohtasime, olid ka hallutsinatsioonide mõju alla või mitte. Keda uskuda, keda mitte. Keeruline. Aga vahva!

Liiga palju oma mõtteid ja tundeid ka reeta ei saa, sest loodetavasti ikka tuleb ka järgmine mäng. Lihtsalt peab tulema! Aga loomulikult tahan kõiki mängijaid tänada. Väga kirju ja huvitav seltskond oli, kahjuks ma väga paljudega teist ei jõudnud lihtsalt lähemalt tuttavaks saada, loodetavasti õnnestub see järgmisel korral. Ja muidugi kõige rohkem tahan ma tänada GMe, sest ilma teieta poleks olnud seda mängu ega mind seal mängul. Aitäh!

Loodetavasti jõuavad varsti meieni ka pildid, ah? :)
Herwen
Asjatundja
 
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: Ashtanga muljed

PostitusPostitas Iardacil 21:48 16. Aug 2013

Pildid:

Suur aitäh kõigile korraldajatele ja kaasmängijatele. See oli ülilahe mäng ning see kontseptsioon ja maailm, kust me end leidsime oli lausa super. Mulle nii meeletult meeldis see kuidas me mängu alustasime ning kõigi nende tegelaste värvikirevus ja mitmekesisus.

*Mulle meeldis, et tegelastel olid eelarvamused ja nad mängisid oma põhimõtteid ja tõeks pidamisi välja. Väga lahedaid stseene tuli sellest. Ma arvan, et minu parimaid momente isegi võis olla vestlus meie CEO-ga "orjatööjõust", uutest võimalustest ja tema visioonist "vabatahtlikele väljarännanutele" olukorra parandamisest.. selle kõik muutis veel oma korda lahedamaks see, et vestluse lõpus tabas teda hallunatsioon ja ta jalutas minema.. mida minu tegelane tõlgendas argpükslikusena kui asjad tõsiseks muutuvad

*Propid: nagu see laip koopas.. Wow! Need radioaktiivsed kanistrid. Need olid nii lahedad ja see tee nendeni oli nii keeruline.. Meditsiini pakid.. siiralt ülilahedad!

*Mängu algus.. ma ootasin, et meie maandumine ei möödu sündmusteta aga alustada puu külge seotuna ei osanud ma küll ette oodata

*tegelaste eelarvamused ja selle järgi käitumine. Ma kardan, et mul jäi mingi osa plotist täiesti arusaamatuks või lihtsalt ei jõudnud minuni aga ma saan puhtalt aru miks.. kes usaldaks sellist deporteeritut :P

*Michele Fox.. Super tegelane, super tegelase mängimine. Minu puhas imetlus

*Ajakirjanik.. Mulle nii meeldis kuulata tema reportaaside sünde ja tema versiooni, miks ta ajakirjanik on ja mis tema töö on.. Mina siiani väidaks, et tõde on midagi muud kui tema näeb, aga.. meil kõigil on oma nägemus..

*Asukoht.. need koopad, see maastik... mängis super hästi looga kaasa

*Teised.. kes nad on? Mida nad tahavad? Keelebarjäär ning paranoia.. Töötas superhästi...

*Ma kiidaks veelkord kontseptsiooni.. Siiralt, super maailm, mille GM-id valmis kirjutasid ja lõid.

Ja ainuke asi, mis mul veel öelda on: millal järgmist mängu saab? Ei jõua ära oodata :D
Iardacil
Tõeotsija
 
Postitusi: 173
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Ashtanga muljed

PostitusPostitas Die 11:35 17. Aug 2013

Tähh, Kats, väga ilusad pildid :)
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane
 
Postitusi: 2534
Asukoht: Ilmaplats, 56652297

Kasutaja avatar

Re: Ashtanga muljed

PostitusPostitas Sharker 15:00 20. Aug 2013

Jose Ibanez on ära hellitatud isepäine tolgus :D. Sellest ka see ülibling kostüüm, (kui oleks paar kuud olnd aega ette valmistada, siis ilmselt oleks blingi rohkemgi olnd). Tegu on ju siiski jõukast perest pärit tegelasega, kes minu nägemuses on küll seikleja ja rändur, kuid sellest hoolimata järgib viimaseid moesuundi ning üritab oma ärenägemist mööda end võõraste sulgedega ehtida :D.

Kahjuks ei õnnestunud keemikult välja meelitada küsimusele vastust, kas tal on miniatuurne keemialabor kaasas või mitte. Pilk mille ta mulle heitis, kui ma esitasin uuriva küsimuse, et ega tal juhtumisi ei ole näiteks kingakontsa sisse peidetud väikest süntesaatorit, mis noh "enda tarbeks" mõningaid preparaate võiks valmistada - oli priceless :D

Koopad, nummid, kahju et ei jõudnud kõiki läbi kolada, U-kujuline oli ise juba mässiv, kahjuks turgatas veidi hilja end "sisse lülitada", aga veidi mõned ikka said erieffekte nautida ;). Ses osas ühinen eelkõnelejatega, koht oli hästi valitud. Ka harvalt madallendu tegevad lennukid lisasid olustiku "teiste" ringi lendavate süstikute näol.

Veidi ka varjupoolelt, et ei oleks igikestev kiidulaul aind, sest konstruktiivne kriitika teeb ju asja paremaks. Veidi liiga lihtsalt ja läbimõtlemata said alul kummaliselt vangi langenud tegelased oma asjad tagasi. Kes iganes sooviks alla kukkunud rahvast kinni siduda, ei jätaks kogu nende tavaari nii sama sinna samma lähedale oksale rippu ja ei läheks ise ilma valvet jätmata ära.
Lisapinget oleks kindlasti ühe valvuri jätmine tekitanud, ohvritel rohkem põnevust, kuis märkamatult end ja teisi lahti päästa ja siis valvur kahjutuks teha, et teada saada kus nende kraam asub.


Aga järgmisel mängul siis ootan elusuuruses kosmoselaeva varki propi :) ja neid ülejäänud maha pudenenud päästekapsleid.

(Sharkeril pöidlad püsti)
Joonistaja-rüblik
Sharker
Illustraator
 
Postitusi: 829
Asukoht: Lähedal ja kaugel.. siin ja seal ;)

Re: Ashtanga muljed

PostitusPostitas UL 8:34 21. Aug 2013

parim iseloomustus oli pärast autos tehtud kokkuvõte: "sai korralikult larpil käimise tunde kätte" :D
hea oli kõigepealt natuke midagi mängu jaoks teha (see roheline ja helendav)
siis etteastet ootava npc-na fotograaf olla
ja lõpuks lasta oma sisemisel seal üle võtta ning totaalset jobu mängida, see oli kohe eriti teraapiline :P

tänud korraldajatele, pildid saab siis, kui raw failidest saan üle käidud
UL
Valguse hoidja
 
Postitusi: 277
Asukoht: Saku

Kasutaja avatar

Re: Ashtanga muljed

PostitusPostitas Die 17:54 21. Aug 2013

TUUB TAHAB LENNATA! :5:

Kui välja arvata, et maru lühiseks jäi (ma vaimusilmas juba avastasin öist Astangut), siis mulle ka meeldis. Mul olid NPCna tegelikult hästi vabad käed, aga samas ka konkreetsed juhised, ja kõik oli hästi korraldatud.

Astangu ise oli spunki otsivale Tuubile ideaalne koht. Kes "kosmoselaeva" lähemalt uurida sai, see mõistab. Aga tegelikult talle säärane läbu ikkagi ei meeldinud.

Rohkem ei hakka väga avaldama, sest Tuubiga kohtute te loodetavalt ka edaspidi, ja siis meie jõuame suuremateks sõpradeks saada. Ja siis äkki Tuub ka laulab teile oma ema lemmiklaulu. See käib ühe linnu kohta.

Väga ägedalt kirju seltskond oli ka, kes meile kraesse sadasid. Tuubil on hea meel, et te õhku ei lennanud, sest ehkki te olete kõik natuke turakid, siis enamus teist on täitsa nuffid, arvab Tuub.

Kohtumiseni järgmisel mängul, seniks - ärge unustage tiigreid peletada!!!
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane
 
Postitusi: 2534
Asukoht: Ilmaplats, 56652297

Kasutaja avatar

Re: Ashtanga muljed

PostitusPostitas Iardacil 16:44 29. Sept 2013

Hei.. Kuidas nende lubatud piltidega lood on? Ma loodan, et neid ikkagi millalgi näha ka saab
Iardacil
Tõeotsija
 
Postitusi: 173
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Ashtanga muljed

PostitusPostitas Randiel 23:14 6. Okt 2013

Naiste emantsipatsioon, see sai alguse juba Vanas-Roomas: naised, kes mehi laua alla jõid, naised, kes gladiaatoritena võitlesid, naised, kes – nagu teatab Juvenalis – tundsid kirglikku himu protsessida.
Randiel
Rändlaulik
 
Postitusi: 162
Asukoht: Keskmaa

Kasutaja avatar

Re: Ashtanga muljed

PostitusPostitas Randiel 23:55 6. Okt 2013

Um, parem hilja kui mitte kunagi – jah ma alles nüüd avastasin, et arvuti kolimise käigus oli see postitus siia tegemata jäänud. :12: Seega...

Aitäh kõigile mängul osalejatele GMide poolt! Panite meid tundma, et kõik see pingutamine ja unetud ööd tasusid ennast ära. :)

Kirjutan teile kõigile ka natuke ja üritan mitte väga spoilerdada kuna jah -- uus mäng on juba vaikselt plaanimises ja kardetavasti kevadel tulekul. 8-)

Magnus -- Sinu ärimehe detailsetest dokumentidest kuni tennisistist eks-naise ja 10 000 ruutiklomeetrise tagaaiani oli kõik väga stiilipuhas. Meeldis, et sa detailidesse panustasid.
Getter -- Andy meeldis meile oma slaavi temperamendi ja põhimõtetega. Paljude jaoks oli ta muidugi kõigest terrorist aga sa näitasid, et ta ise tõepoolest usub oma süütust ja põhimõtteid.
Ed -- südamlik ärimees oma kastiga. Äge prop aga mängu teises pooles tundime sulle juba OG üsna kaasa, et sa seda tuhmi järjekindlusega kaasa tassima pead. :)
Iardacil -- Kohati jäi Zarek ehk sellel mängul skaudiks ja uuris seda uut ning võõrast maailma, kuid meile kohutavalt meeldis sinu kirjutatud roll ja loodame, et sul on järgmine kord võimalus temaga veel üht-teist põnevat ette võtta.
David -- (Meie külalismängija Rootsist) Pakkus väga palju hüsteeriliselt naljakaid momente oma tegelase rootsi kelle ja siirusega. Meid üllatas, kui hästi ta kogu selle kompotiga hakkama sai ja ta on meie järgmisele mängule ka väga oodatud. :)
Die -- Tuub, oh Tuub. :lol: Tuubi cämp, kosmoselaev ja segased jutud olid väga nunnud. Ja ilmselgelt PCde ajudega kriketit mängivad. XD
Iti -- Küll tulevas vastused ka. Test mäng pidigi testima teie ja meie taluvuse piire. :P Su tegelase no bullshit suhtumine oli kena kuna tekitas ka nata paksemat verd ja kahtlusi st toitis intriigi. :P
Herwen – Ma olin su tegelasest väga vaimustuses, se ekuidas s ateda mängisid ja oma comfort zone'ist välja tulid oli üliäge ja imetlust väärt. Loodan väga, et sa saad järgmisele mängule ka tulla ja Michelle'i seiklused jätkuvad. Kõik pole kadunud! :)
Ilona -- Tulid viimasel hetkel Mary Hearti mängima ja said suurepäraselt hakkama. Aitäh sulle! Teinekord võiks tuumajäätmeid siiski mitte näppida. :P
Urmas -- Tegid pilti ja haldasid ning aitasid organiseerida ja propidega, lisaks veel head rollimängu. Suur aitäh sulle ja meile väga meeldis, et et sa ostsutasid meie väiksele mängule tulla ja nii palju abiks olid! Helendavad kanistrid lähevad küll kunagi ka teatud auhindade nomineerimisel käiku. ;)
Sharker -- Aitäh, et aitasid meil organiseerida ja tegid kunstvere, mida jagus pea kõikjale. :P Sinu tegelase seiklushimu ja kerglaselt asjade võtmine olid toredaks vastukaaluks muule draamale. Lisaks helendamine pimedas! :love: Ibanezite perekonnal saab vist veel tore olema...
Meryle -- Sinu vaene endasse tõmbunud kirjanik, kes lootis Ashtangalt inspiratsiooni leida, leidis sealt veel kindlasti nii mõndagi muud. :D Meile meeldis sinu ehe segadus toimuva suhtes vahepeal ja see, et sa reaaslet kirjutasid nii IG kui OG.
Siim – Sinu tegelane oli ehe IT mees võsas, kes üritas ebameeldivast olukorrast parimat võtta ja uuris pidevalt kõiki vähegi tehnilist, jällegi, palju tausta jäi ehk avamata ja kasutamata, loodame järgmistele mängudele. ;)
Aistlen – Mie teadlane/meedik, loodan, et sul oli haigete lappimisega piisavalt tehmist, kuigi teadlase poolel jäi ehk puudu. Meeldis, et sa mängisid välja oma teglase kurbust ja üksildust.
Stuart – Aaah, su ajakirjanik, ma arvan, et ligi pool sellest kambast tahtis sind ühel või teisel htkel ära kägitada. :P Väga ehe meedia uudishimu ja taktitundetus olid olemas.

Negatiivse poole pealt õppisime ka ise päris palju sellest esimesest mängust ja üritame järgmine kord kindlasti paremini (näiteks kohe kindlasti kaasame suurema arvu GMe mängijate kohta, et operatiivsust tublisti parandada). Kuna mängu plot oli lühike ei saanud paljude tegelaste taustasid õigesti või piisavalt kasutada, grupi dünaamika ka ehk nata loguses st sõjaväelasi oli plaanitust, km, vähem st tsivilistid ruulisid. Rohkem tegevust ja prope oleks ehk pidanud olema. Koopad olid küll toredad aga mitte kõigi teetass jne. Maailm ise muidugi logises servadest ja paljud asjad jäid ehk liiga viimasele minutile aga nagu öeldud, loodame kõike tulevikus parandada ja kitsaskohad välja ravida. :)

Positiivse külje pealt veel:
*Kõik olid üli entusiastlikud! Nii südantsoojendav, et kõik hullult kaasa elasid ja vead kahe silma vahele jätsid või andestasid. NPCd olid ka superluks ja aitasid meid kahte väga orgunniga. Au ja kummardus teile.
*Nägite absoluutselt ägedad ja teemakohased välja. Kostüümid olid :love:
*Astangu selle settingu ja maialma jaoks oli ikka siga äge.
*Olev oli super kaas GM ja toetas mu hullust see maailm elule vedada. :D
Naiste emantsipatsioon, see sai alguse juba Vanas-Roomas: naised, kes mehi laua alla jõid, naised, kes gladiaatoritena võitlesid, naised, kes – nagu teatab Juvenalis – tundsid kirglikku himu protsessida.
Randiel
Rändlaulik
 
Postitusi: 162
Asukoht: Keskmaa

Re: Ashtanga muljed

PostitusPostitas UL 10:20 7. Okt 2013

UL
Valguse hoidja
 
Postitusi: 277
Asukoht: Saku


Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6