Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Sharker 21:16 17. Mär 2013

Nädalaid paksus lumes sumamist, sekka mõned bandiidid ja metsaelajad. Sedasi rännates möödus aeg, igaöine külmetamine oli tekitanud mulje, et kevad kui säärane soe asi, ei tule ilmselt kunagi, enne pitsitab külm viimsegi soojaraasu kehast.
Meie toredasti üksmeele leidnud Uniooni ja Konföratsiooni ühissalgake jõudis lõppeks kohta, kus lubaduste järgi pidavat rändlema Kütt. Olime üsna ääretute mürgilaamada lähistele jõudnud ja tsiviilosapoolt näris juba üsna häälekalt kuuldav kahtlus, et kus siis to kütt on, või et kas me teda üldse siin kõnnumaal üles leiame, kui ühtäkki märkasid eespool edasi rühkinud rühma liikmed väikese metsatukakese seest liikumist. Sõdurid reageerisid nüritavale rännakurütmile vaheldust otsides innukalt ja agressiivselt, võtsime perimeetri ülesse ja nähes, et võsaelanik on üksi, sammusid osad võõrga juttu tegema.
Seisin ühe noore männikasvandiku kõrval, hoidsin ümbrusel silma peal ning närisin nälja peletuseks männiokkaid. Nahkades tegelane paistis olevat õige isik. Peagi juhatas ta asjalikult teed läbi mürgiste alade. Ei saandki me väga pikalt edasi rännata, kui leidsime veel ühe üsna eksinud olemisega kõhetu vennikese. Kahtlus puges hinge, mida enam ta seletas, see jutt kärises igast õmblusest, aga noh, samas oli üsna nõme ka relvitut inimest lihtsalt kuskil tühermaal maha lasta, seda enam et oli ta nälgind ja väidetavalt pages röövlite eest.

Saanudki me palju edasi rännata, kui tõde päevavalgele koorus, oli tüüp siiski ise mõrtsuk ja bandito, ei teagi kus imekohast ta püstoli välja võlus ja sellega vehkima hakkas, palju rõõmu tal sellest teost ei olnud, lähemal asunud sõdurid tõmbasid ta ruttu sirakile. Samal ajal aga sai ees liikunud Kütt eemal põõsastes varitsenud teise bandiidi käest tina. Pressisin läbi lume lähemale, näha polnud midagi, ere päike siras kaamelt lumelt vastu, siiski üks Konföraadi sõdur oli piisavalt täpse käega ja tabas meid varitsenud vainlast. Tegime kiirelt selgeks, et rohkem keegi meid ei ohustanud, nii saigi kütile meedikud ligi lasta ja ma ise kargasin üle kraavi bandiidi laipa läbi tuulama. Sain terve peotäie padruneid, oli see vast hea saak.

Liikusime edasi, nüüd küll aeglasemalt, sest meie teejuht oli ju haavatud. Ühel hetkal aga hakkas kaugelt eemalt silma majade moodi kogumikke. Küti sõnul olevat seal pisike asulake, mõtlesime, et kas tõesti oleme kohal, kahtlane, tasahilju liikusime lähemale, kui äkitse raputasid õhku kaks rammusat kõmakat. Hajusime lagedalt teelt kui õrn suitsuvine. Kuid kui mingit edasist agressiooni ei järgnend kogunesime teele tagasi, seda enam, et teekõrvane oli üsna kibedalt lehkav mürgine muda.

Kuna ülejäänd salgake jäi asja üle arutlema, otsustas kütt samal ajal kiirelt lähedal asuvad lõksud üle vaadata, otsutasin teda saata, mine tea, kõmakate tagamad jätkuvalt ebaselged, kuigi need kõlasid kaugelt ja ilmselt ei olnd meitega üldse seotud. Ragistasime läbi võssi pisitasa edasi, uurisin Küti käest sellal, et asunikud ta lõkse näppimas ei käi, kui ta nii lähedale nende asundusele oma püüniseid sätib. To aind mõmises, üsna vaikne vennike peab tunnistama. No ja siis jõudsimegi pärale, ma algatuseks olin üsna üllatunud, lõks puhta sassis, üleni vere ja solladega kaetud, ka rippus siin seal okstel soolikaid ja osa sitkemat liha vedeles lõksujäänuste lähedal maas ka. Kütt kirus ja uuris jälgi ning näis üsna nõutu, miski, mis oli ta saaklooma puruks rebinud ja ärasöönud, oli ilmselt mööda puid roninud, sest lume peal polnd ühtki jälge. Väga kahtlane... Kütt korjas kokku, mis veel kõlbas, pakkus mullegi ühe poolkülmund maksaribala, mekkis täitsa hästi ja liikusime teiste juurde tagasi.

Jõudnud ülejäänud salga juurde, jätkasime teekonda ja liikusime edasi nende majamoodi asjade suunas. Siis märkasimegi seal vahel liikumist, paistis et üks või kaks kogu on liikvel. Moodustasime kiirelt esialgse tutvumismeeskonna, ka meedik võeti ühes, sest teisalt hõiguti, et kas meil ei olevat säärase ameti pidajat. Kui kohale jõudsime, avanes väga huvitav vaatepilt, kõikjal oli erinevas lagunemisastmes kärujaane, suuremaid ja vähemaid. Mõtsin, et küll siin mu vennasel ja teistel tehnomeestel oleks põnev nende masinavärkide peal mürada. Laagri südamesse sisse jalutades avanes aga üsna trööstitu vaatepilt, ühe kuuri seinal oli suur punane lärakas ja ka lumi oli seal ümber ringi võikalt punaseks värvund, peagi selgus laagriliste jutust, et nende meedik oli otsustanud ise bioks hakata ja segas mingi sodi kokku, mis aga ootamatult reageerima hakkas ja valjude kõmakate saatel õnnetu hinge mööda seina ja lund laiali määris. Vähe sellest, litter oli piisavalt söövitav ja kaugele lendav, nii et ka üks kaaslastest sai viga, tolle reiehaav haises juba rõvedalt. Leena visand peale asjatundliku pilgu, teatas et siin on vaja teha tõsist oppi, muidu tuleb jalg maha saagida, kui veel viivitada. Ka ülejäänud rännusalg tuli võõraste laagrisse. Saavutasime kiirelt usaldusliku suhte, sest meie meedikud andsid endast parima, et to õnnetu hing ikka kahel jalal käima jääks.

Tõmbusin ise veidi eemale tehnikat imetlema. Seadsime perimeetri ülesse ja laagris sees viisakalt eemaldasime salved. Kohalike jutust sain aru, et kõik kes siit edasi lõunasse olid läinud, ei olnd tagasi tulnd. Kuna seal väidetavalt olid aind mürgilaamad, siis tõenäoliselt nad kõik hukka said. Siis tekkis mul mõte, et aga kui mingile kärujaanile eluvaim sisse puhuda, kui sellega kimada, siis ehk õnnestuks mürgialadest sedasi läbi rallida, et reisijad eluohtlikult mürgitada ei jõuaks saada. Levitasin ideed, aga kuna kõigil oli uudistamise ja tutvumisega tegemist küllaga, siis see esialgu kandepinda ei leidnud.

Hiljem orgunnis Buldog kokku salga sõduritest ja kohalike tehhidest, et üle vaadata bandiitide välilaager, mis pidavat siin läheduses kuskil asuma. Ka kütt tuli kaasa. Jupp aega metsa vahel ringi rännanud leidis ta ühe puu pealt vanad armistunud küünisejäljed. No ma ei ole eriline kütt, aga orav sellist vagu puutüvele küll ei jäta, ka olid karu jaoks need liiga madalal. Leidsime ka laagri ülesse, pinevus selleks hetkeks oli laes, sest kütt poole tee peal teatas, et tema edasi ei lähe, miskit väga imelikku olevat. Laagris aga uuris kärmelt jälgi, ega seal palju olndki, kaks või rohkem... tont seda teab, bandiiti olid üsna ruttu üsna rõveda lõpu leidnud. Üks oli jooksnud põõsaste suunas, aga poolel teel ootamatult lõhki rebitud, lumel olid aind ta enda jäljed, teine oli telgi juures oma otsa leindud, läbi hammustatud reieluu kõrval vedeles ka tema verine püstol, mille kelk oli tagasi lükatud. Jäi mulje, et miski, mis suutis liikuda mööda puid ja täiskaalus mehi vaevata lõhki rebida, oli piisavalt intelligentne, et tulirelvade ehitust tunda. Väga kõhe... soovitasin kõigil ka puudelatvu peale passida, tehhid krabasid kaasa oma tavaari, mille bandiidid olid pihta pannud ja tegime sellest jubedast kohast sääred.

Edasi läks juba rahulikumalt, päeva edenedes sussitati lõkkel küti lõksust kogutud liharäbalad, tehnikud ja biod pusisid ühe suure aku kallal, et kui to tööle saada, on see võimalik kärjujaani peale ühendada. Päris õhtul tegid kohalikud meie salgaga kaupa, paludes üht meedikut, biod ja kahte sõdurit seniks kuni ülejäänd salk käib oma asulate juures ja kutsub rännust huvilised kaasa. Paigale jäi veel Kütt ning üks tehnik, kes ei soostunud loobuma antennist, mis ka maha pidi jääma, et asulaga ühendust saaks pidada.

Buldog tuli minu ja Coldi juurde üsna mureliku näoga, tutvustas olukorda. Pakkusime mõlemid endid vabatahtlikena siia jääma, ma avaldasin küll veidi muret tolle metselaja pärast, aga lisameest ei söendatud jätta. Küllap saame hakkama.
____________________________________________
Eelneva jutu panin kirja neile, kes mängul ei olnd ja ehk soovivad mingit aimdust saada, mis kohapeal toimus.
____________________________________________

Mäng oli väga äge olustikuteemaline, kuskil lihtsalt toimub midagi, ja inimesed üritavad elus püsida, kes kuidas. Tunnustus GM-idele väga audentse sollakuhila eest, esmapilgul tundus päris kraam olevat :D. Ka kärujaanide jaam oli täiega tasemel ning mõnusalt kruvis pinget bandiitide insident ning hilisem rapitud laagrikohake. Kuna ma olin Tindome lugu lugenud, siis mul oli pidevalt dejavu tunne peal :) ning see kruvis sisemist pinget veelgi ülesse, mõtlesin, et millal asi päris jamaks läheb :P. Väga äge!

Mängijad olid vahvad, kostüümid olustikulised ning eriti muhe oli Ilmari mängitud vuss-tehnik :D
Siis mis veel, jätkuvalt toetan kahe käega seda ideed, et reaalselt peab pusima mingite asjade kallal, nii muutub bio ja tehhi amet vägagi vajalikuks. Ma ise sain küll aind põgusalt aimu, mida neis päevikutes kirjas oli, aga need tundusid olevat lõbusad lugemised. Siit ka palve, ehk saab neid ka digitaalselt peagi lugeda, sest minu teglane oli kirjaoskamatu. Igatahes oli see hea mõte mängijatele tegevust ette vihjata.

Nüüd siis ka miinuspoole pealt, miinuseid oli 6 kraadi ja päev oli liiga lühike :P. Ok veidi olin pettunud, et päris Kuningat ei näind, samas mu tegelane ise oli väga õnnelik, et to rappija välja ei ilmunud. Ja nagu eile arutletud, on väga raske sellist kolli nii piiratud ressursi eest genereerida, see on mõistetav.
Joonistaja-rüblik
Sharker
Illustraator
 
Postitusi: 829
Asukoht: Lähedal ja kaugel.. siin ja seal ;)

Kasutaja avatar

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Tindome 22:47 17. Mär 2013

See oli siuke väga hea olustikuline loojutustamismäng. HL meeskond teeb ikka väga kõva tööd selle kallal, et stoori oleks pinges ja põnev ja loogiline korraga. Väga vinge.

Kedagi-midagi esile ei oska väga tuua, nii tore oli kõik. Lumi ja raudtee, kärujaanide rivide ja kütt, Poldiküla ja liha, tehhide ja biode ränk rassimistöö ja külm, võimalus skalpelliga haavades surkida ja nekrootilist kudet eemaldada (hiljem mõtsin, et sellega oleks võinud veel enam lustida - aga samas žgutt oleks võinud vähem realistlik olla, ma nii ruttu, kui peale pealepanemist sai, kiiruga võtsin selle jälle maha, sest see päriselt ka pigistas ju!), läbirääkimised ja erinevad põhjakeeratud karakterrollid (Rõõsik Kasutu ja Hõbe Surmapõlgaja olid päris meeldivalt eredad tüübid, nt) ning teised mõistlikud, loogilised ja täiesti täiesti inimlikud...

Siin vahel on juttu olnud, et HL on siuke lohutu maailm. Aga minu jaoks ei ole, on selline lootusrikas ja kaunis, rääkides sellest, kuidas ka väliselt väga kasinates ja rasketes oludes säilivad usaldus, ustavus ja inimlikkus - mingites piirides küll, vbla veidi karmimal ja kargemal kujul, kui pehmemates, aga ometi.
Vbla isegi eredamalt, kui pehmemates, kus igasugu ussitamised saavad rohkem voli. Aga katsu sa väga ussitada inimestega, kellest su vahetu ellujäämine iga päev sõltub! Pole just väga rentaabel.

Väga tänan.
Väga väga =)
Viimati muutis Tindome, 10:13 18. Mär 2013, muudetud 1 kord kokku.
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Fromhold 9:28 18. Mär 2013

Kusjuures mulle meeldis kõige rohkem ikkagi depoosse jõudmine - pärast pikka metsas kolamist, sumpamist, bandiitide ja mürgiaukude vahelt läbi kakerdamist oli sooja lõket tõotav suits hubane ja kutsuv.

Ülepea oli saabumine tore, ägisev haavatu koos entusiastliku inseneri ja väga ühemõttelise teise inseneriga oli väga meeleolukas.

Aku nägi kah lõpuks pandav välja, kuigi raudselt põleb see jadaühendus esimese paari miili peal läbi.
Tartu Seksiguru
Fromhold
Valingu veinimeister
 
Postitusi: 1045
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas zarvik 10:32 18. Mär 2013

"Ma olen kogu aeg Vladimile öelnud, et pauku peab saama... aga kurat ma ei mõelnud sellist pauku, kus ta mööda seinu laiali on" kirus Raal hingeldades kui oli patrullilt depoosse tagasi jõudnud ja suure paugu tagamaid uurinud. Jah vähemalt Dettil oli elu sees - ilusad daamid meedikud lappisid teda - seegi hea.

Nii, Vladim lendas vastu taevast; Dett sai haavata ning operatsiooni; laagri lähedal olid miskid bandiidid; metsas tegutses suurte kottidega hiidorav ("Lappa kotte orav!") kes suutis bandiite hetkega ära rappida; laager oli võõraid täis, kel kõigil uhke varustus ja automaadid; Tähekese aku sai lõpuks eluvaimu sisse.... ja oh neid naisi oli kah palju

Ühesõnaga, tegemist oli ühe eriskummalise päevaga - nii palju juhtumisi ühe päeva jooksul jooksutasid vaese Raali lihtsalt kokku. Ei jaksanud ta isegi ühtki leedit endale rüppe kutsuda ("Tulge tulge Raali rüppe") ning üldse jõudis inimesi vähem solvata ja kohutada kui enamasti. Mõned pirnid ikkagi tulid, nagu "See et sa tead, mis kruvi on ei tähenda, et sa kohe keerata oskad", aga needki olid enamasti suht viisakat laadi.

Küll tundis Raal omamoodi uhkust kui salga meedik Leena küsis vastikusega "Kas sa oled mingi Pervert vä?"

Just Perv oli juba ammu saanud Raali hüüdnimeks Poldikülas.

Raal oli pigem selline ametlik, viisakas nimi.
Kust tema vanematel tekkis just selline nimemõte, kes seda enam täpselt teab. Vast nägid nad poisis potensiaali tehniliste asjadega hakkama saamiseks ja ei saa öelda, et nad oleksid väga eksinud. Küll aga ei näinud nad ette, et poja taiplik mõistus hakkab igavusest veelgi rohkemat looma. Nii oli Raalil täiskasvanuna peas rohkem perverssusi, nilbeid mõtteid ja lolluseid kui matemaatikalisi valemeid – mis lausa irooniliselt ei teinudki teda väga palju erinevaks tema 21sajandi nimekaimust.

Küll lisas ta miini juhtmestikule 3 erivärvilist lisakanalit – et demineerijaid närvi ajada. Küll pistis igale tehnilisele vidinale väikeseid LED valgusteid juurde, mis mitte midagi ei teinud ega näidanud, aga lihtsalt inimesi segadusse ajasid. Küll üritas saumikserist taparelva teha. Veel mõni aeg tagasi oli ta kinnismõtteks hingamismaski tegemine, millega saaks kiiritatud aladel käia. Kord leitud Desert Eagel vanale rondile ehitas ta juurde lisapauna kus varukuule hoida. Mitte, et Raal seda väga kasutada oskaks, aga „Raali Raua“ või „Raali Riista“ väljatõmbamine annab jällegi lisavõimaluse olla nilbe – noh ja pealegi on vahel näha näljaseid hulkuvaid koeru, kedast vaid paari paugutamisega eemale saab ajada.
Igatahes palju toredaid mõtteid.

Seekord neid mõtteid aga väga ei tulnud. Sagimist oli nii palju et lihtsam oli lõkke ääres mõnele neiule oma LibeRaali poliitilisi vaateid selgitada. Küti ja salga ühe tehnikuga tekkis kohene klikk. Mõlemad olid sama perverdid kui Raal ise ja hindasid kõrgelt Raali kassimune ja kassinahka.

Njaa, ilusatest hetkedest rääkides, siis salga ühele sõdurile ajutist kiirituskaitserüüd selga teipida oli päris tore. Nägi mees pärast välja nagu inimeseks muutunud Kärujaan...

Ja vestlus Herr Presidendiga teemadel kuidas noksiots tuleks kustes ikka lumme pista, et Tdox'i väljutamine nii valulik ei oleks, oli kah omamoodi põnev ... pardon my french.

---------

Ja ongi vist kõik... väga tore olustiku mäng oli igatahes. Tänud kaasmängijatele ja mängujuhtidele ja loodan et Raal kedagi ei solvanud .... liiga palju see tähendab.

Cheers!
zarvik
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 75
Asukoht: Tallinn

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Katzenminze 12:40 18. Mär 2013

Vaese meediku päevik oli ääretult vahva. Väga lihtne, ent tohutult põnev lugemine.

EDIT: Natuke seedisin veel. Teistele muljetades tuli ka üks soovitus: kui me seal meediku uberikus käisime, oli OG kohe ära näha asjad, mida vaja oli- need olid puhtad, ilusti kokku pandud ja üksteise lähedal. Võttes arvesse seda, et seal lendas just inimene õhku, oleks need võinud olla laiali pillutatud ja määrdunud, äkki isegi katki (midagi tehhidele). Kindlasti oleks olnud väga põnev mööda rususid otsida neid jubinaid, mida meedik kirjeldas oma päevikus. Praegu oli aga lihtsalt kaasavõtmise vaev.
Katzenminze
Haldjate sõber
 
Postitusi: 316

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Paganarh 21:08 18. Mär 2013

Kirjutan ja jagan ka asju :)

Esiteks muidugi suured tänud kõigile mängijatele, et viitsisite ennast vedada kuskile Lääne-Eestisse metsavahele külmetama. Tänu teile toimus mäng ning tänu teile tuli ta välja ka. Murekohti mul oli ja ei olnud ma mitmete asjadega rahul, kuid see üldiselt ei puudutanud mängijaid. Vastupidi, mitmed uued mängijad näitasid ennast väga positiivsest küljest- eriti sõdur Hõbe, kes väga usutavalt mängis läbi kogu isetehtud kaitseülikonna ja hilisema mürgistuse stseeni. Rollisaavutuselt üks lemmikhetki mängul. Veteranmängijad aga näitasid taset nagu alati.
Kahju oli vaid üldiselt sõduritest, kes ei leidnud endale tegevust. Ehk oleksin pidanud Presidendina nõudma rohkem liikuvpatrullide jms olemasolu, kuid panen endiselt sõduritele südamele: kui teile tundub, et kisub ikka väga igavaks samal ajal kui spetsialistid mingi hunniku ümber hullavad, pakkuge end välja tegema patrulli või mida iganes. Kindlasti roteerige vahiposte tihedamini- valus vaadata ühte inimest seismas kuskil kauguses ja niisama passimas mitu tundi. Mõni mäng on rohkem tegevust ühtedele, mõnikord teistele, kuid alati on endid võimalik rakkes hoida ka nii, et turvalisus ei kannataks. Ehk saate järgmine mäng rohkem mütata :)


Muidu oli tore. Vahva oli teid kõiki näha ning vahva näha mitmete inimeste tegelaskujude arengut läbi mängude. Sain teiega rohkem suhelda seekord, kuna olin enamjaolt rollis ning see oli väga vahva. Üritasin küll otsustuspunktid jätta alati teile - nähes mõnda sellist punkti tulemas, proovisin ikka ära minna "külasse nõu pidama" või muud selletaolist :)

Ning note to self: ",5" mängu kohta oli ikkagi liiga palju organiseerimist. Formaadi sai tehtud, et oleks vahepeal väike mäng minimaalse GM'i vaevaga (nagu 2,5 seda olil), kuid seekord kuidagi kasvas ikkagi suureks ära :D Ei kurda muidugi, kuid samahästi oleks võinud seda juba HL4'ks kutsuda :)
Aga teeme järgmise mängu soojemal ajal eks. Külmast on jõle siiber juba!


Jagan natuke pilta ja värki ka

Galerii (pildid minu aparaadist ja muuseumi juhataja omast). Ehk saab mingi hetk neid juurde ka sinna.

Video Aweroni pea küljes olevast kaamerast. Pilt on selline kuna kaamera originaalmaterjal on kalasilmas ning ma tõmbasin ta "õigeks" ära, sellega muidugi tekkis "kaitseprillieffekt" :D Lõikasin umbes pooleteisetunnisest mustast materjalist 38min kokku, eesmärgiks põhiliselt ära näha kas võtta ka tulevikumängudes see kaamera kasutusele või ei. Täitsa nimelt ei teinud sellest mingit viieminutilist actionmontaazhi, kuna video eesmärk ikkagi sündmuste arhiveerimine.

Poldiküla Meediku päevikud, mida mitmed lugeda jõudsid. Kuna seda ei peidetud või ei salastatud, võib see ringelda

Ning teie maailmakaart on ka nüüd täienenud uue koha võrra. Uuendasin ka Hilise Lõikuse peateemas ära.


Vist saigi kõik praegu. Eks lisan kui midagi tekib :)
Viimati muutis Paganarh, 21:59 18. Mär 2013, muudetud 1 kord kokku.
eh
Paganarh
Shamaan
 
Postitusi: 1599
Asukoht: orbiidil

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Paganarh 21:12 18. Mär 2013

Katzenminze kirjutas:Vaese meediku päevik oli ääretult vahva. Väga lihtne, ent tohutult põnev lugemine.

EDIT: Natuke seedisin veel. Teistele muljetades tuli ka üks soovitus: kui me seal meediku uberikus käisime, oli OG kohe ära näha asjad, mida vaja oli- need olid puhtad, ilusti kokku pandud ja üksteise lähedal. Võttes arvesse seda, et seal lendas just inimene õhku, oleks need võinud olla laiali pillutatud ja määrdunud, äkki isegi katki (midagi tehhidele). Kindlasti oleks olnud väga põnev mööda rususid otsida neid jubinaid, mida meedik kirjeldas oma päevikus. Praegu oli aga lihtsalt kaasavõtmise vaev.


Njah, see on see alatine jama kuidas asju balansis hoida... kas teha tähtsaks sündmuse, otsingu või lahenduse. Kui te oleksite seal tuhlama hakanud, ei oleks te saanud seda akut valmis päris kindlasti- suht viimasel hetkel pandi see kokku.
Muidu täiesti nõus, võiks olla üldiselt paremini ära kaotatud asjad, kuid sellel konkreetsel juhtumil pean ma oma otsust kaitsma :)
eh
Paganarh
Shamaan
 
Postitusi: 1599
Asukoht: orbiidil

Kasutaja avatar

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Sharker 1:15 19. Mär 2013

Neetud, mul hakkas sellest meedikust täiega kahju, nii hea inimene ja tahtis aidata ja kõmaki... Karvuk teeb mälestuslasu taevasse oma enda kõhutäie arvelt :(
Joonistaja-rüblik
Sharker
Illustraator
 
Postitusi: 829
Asukoht: Lähedal ja kaugel.. siin ja seal ;)

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Kris 12:09 19. Mär 2013

Väga lahe mäng oli ikka, sai metsas lumes ringi sumbata ning ka istuda, rääkida ja bio asjadega toimetada. Kõike oli. Kuna olin endale ilmasobilikud püksid valinud, siis metsas sumpamise hetked ning kohati maha potsatamine varjumiseks olid täitsa toredad lausa. Kusjuures ma ei kujuta ette, kas GM-id olid enne metsas käinud ja üle lugenud, et kui palju liike neid rohelisi taimi seal on, aga kolme nõudmine detoxiks oli üsna hea piir, leidis küll neid tegelikult.

Küla oli väga lahe, kärujaanid andsid maailmale ikka mõnusalt juurde. Küti poolt hangitud ja resti peal grillitud vorstid olid ülihead ning jaht kütuse peale andis ka mõnusalt põnevust. Päevik oli tõesti tore lugemine, kohati ka kurb. Mulle meeldis see koht, kus räägiti, et täna õhtul jõime natuke ning siis oli kogu peatükk natuke viltu ja teistsugune. Kaardist ainult ei saanud mõhkugi aru, aga õnneks teised said ja siis sai kogu kütuse ka kokku :p

Kütuse kokkusegamine oli muidugi kogu teine ooper, sai seda proovitud seal ühte ja teistpidi filtreerida, aga lõpuks pidi ilmastikutingimuste tõttu ainult ühe ja suht suurte aukudega filtriga piirduma, muidu külmus vedelik lihtsalt ära filtrisse. Kui kohvifiltrist oleks üritanud seda läbi lasta, siis me oleks seal seda pimedani kallanud. Aga väga tore oli ja Uniooni bio Margariita oli ka igati asjalik ja teadja inimene.

Ehk siis aitähh toreda mängu eest ja aitähh kõikidele toredatele inimestele, kes selle mängu üheks väga lahedaks elamuseks muutsid!

P.S. jutud kassimunadest ja koerte söömisest ei lähe mul vist veel mõnda aega meelest :D
Kris
Vandersell
 
Postitusi: 9

Kasutaja avatar

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Irve 14:02 19. Mär 2013

Mul oli suht lõbus, aga mul oli peas palju parem kütt kui see keda te nägite ja siis on kuidagi piinlik üldse sõna võtma hakata. Mismõttes Sass oma nime ära unustas kohe kui mängijad kohale tulid? jne

mulle oma mängust meeldis umbes täpselt see koht:
http://www.youtube.com/watch?v=nn3Fcq9Q ... age#t=247s

Gmide see liha-asi oli täiesti ootamatu ja sellestki klipp olemas:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... lA8#t=705s

Poronahk oli täiesti asendamatu asi, seega tänud Tindomele FB-s nende lapist kohaleveovõimalusele viitamast.
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas zarvik 14:12 19. Mär 2013

Pagan ma vaatan et nälginud ärajooksiku kohta nägin ma tõesti liiga pädev välja ...bandiidina noh....oleks võinud vähemalt natuke tuikuda, ümber kukkuda ja hingeldada et usaldusväärsemgi oleks
zarvik
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 75
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas toonesepp 19:29 19. Mär 2013

Mainin mõningaid detaile ja muidu värke, mis headena meelde jäid.

Detektori väljakukkuvad juuksed. Ma kohe alguses ei ühendanud äragi, mis värk on (kuigi ma teadsin ta taustalugu ju hästi) aga siis kui lõpuks kohale jõudis, mis karvatuustid need tal kogu aeg ümber heljuvad, käis peas: "vau, äge detail".

Aku. Kui ma mingil hetkel aru sain, mis kuradi ämber selle imeliku kolaga seal on ja kuidas see kõik aku kastiga peaks suhestuma, tõmbas see päris hästi techivaimu käima.

Varraste sisselaskmisel techide omavaheline nägemist ütlemine suure paugu ootuses.

Küti püss nahka mähituna. Väga ehe ja ma kogu aeg ootasin, et ta laseks seda nii, et see on sissemähituna käes.

Ilmari idee suitsu lisamiseks valmis akule.
Kord kolm piigat õhtu eel,
ehavalgel ketras veel.
toonesepp
Haldjate sõber
 
Postitusi: 348
Asukoht: Tallinn

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Paganarh 20:54 19. Mär 2013

Nonii, galeriisse on nüüd lisandanud ka kvaliteetsemad pildid Irve fotikast. Enamjaolt siis klõpsis herr Aweron, nagu videost seda ka näha sai :D

https://www.dropbox.com/sh/rkhg46swo4nwhpu/Lnku1x6WG8

Kui keegi tahab mõnda pilti täisresolutsioonis 5184x3456 failina, siis andke mulle failinimed teada skaibis, lõustakas, privas või muut moodi ja ma saadan need teile :) Galeriis on nad kõik 1800x1200, mis on vaatamiseks hea
eh
Paganarh
Shamaan
 
Postitusi: 1599
Asukoht: orbiidil

Kasutaja avatar

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas Fromhold 14:52 22. Mär 2013

Leidsin enda autost kilekotis cobra saatjad - Tindome vist jättis, aga need olid laenatud; seega kas keegi tunnistab omaks?
Tartu Seksiguru
Fromhold
Valingu veinimeister
 
Postitusi: 1045
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Hiline Lõikus 3.5 tagasikõla

PostitusPostitas zarvik 7:50 23. Mär 2013

minu tehtud üksikud plõksutused on siin http://sdrv.ms/ZHmRPW
zarvik
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 75
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6