[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - Djehuti kultuuriõhtu muljed

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Djehuti kultuuriõhtu muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas hoarmurath 3:26 3. Mär 2013

Essa!

Oli väga tore.

Aitäh.

Kohtume ehk kunagi veel.

Auväärselt teie,
tundmatusse kadunud Lana Reykov, Vankrimeeste gildist
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas inwe 16:41 3. Mär 2013

Supersupersupermäng!

Minu õhtu võiks kokku võtta nii: WHAT. THE. F“#¤!

Kultuurisündmustele ei olnud mul erilist aega tähelepanu pöörata, see-eest aga oleks intriige jätkunud veel nii mõnekski tunniks. See oli üks kõige põnevamaid larpe kus ma käinud olen just selles osas, et mul tõesti ei hakanud hetkekski igav (mis näitab, et asi ei ole mängijas, asi on selles, mida GMid mängijale ette söödavad). Iga viie minuti tagant tabas mind järjekordne infokild, üks katastroofsem kui teine, sobitumas pilti, millest ma jätkuvalt aru ei saa. Mul on kuri kahtlus, et seda suppi helbime me veel kaua, ja see on nii äge! :)

Tahaks igasuguseid asju kiita – koht oli tore, töötav kohvik oli tore, esinejad olid toredad – aga minu jaoks kõige meeldejäävam on ikkagi see, et mul oli nii hullupööra tegus ja põnev õhtu ja seda praktiliselt ainult mängijate vahel liiklevate infokildude tõttu.

Ma tänan kaasaadlikke Hawkwoodi, Decadose ja Al Maliki kojast; oletatavaid kojakaaslasi Li Halane; ustavat kaaslast Shani, kellega küll sai liiga vähe aega seekord koos tegutsetud, ning Sproti ja Grimmut härrasmehelikkuse ning külmasurmast päästmise eest.

Ja loomulikult GMe. Elagu GMid! :)

Naganaka Mei Lan Li Halan
Viimati muutis inwe, 18:48 3. Mär 2013, muudetud 1 kord kokku.
inwe
Valguse hoidja
 
Postitusi: 296
Asukoht: suures rohelaanes

Kasutaja avatar

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas Fromhold 17:44 3. Mär 2013

Näpud püsti!

Tegevust ja nalja jagus ja see ongi kõige tähtsam.

Tänan meeleoluka õhtu eest.
Tartu Seksiguru
Fromhold
Valingu veinimeister
 
Postitusi: 1045
Asukoht: Tallinn

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas Paganarh 17:50 3. Mär 2013

Munsteri Vabakompanii "Mustkindad" seersant Sighir teie teenistuses (muidugi alates hetkest, mil summa ülekande kinnitus on saabunud).

Üldiselt kippus olema õhtu nagu õhtu ikka kuni hetkeni mil astusime koos härra leitnantiga sisse Kohvicumi ja avastasime, et tavalise "sadamaklientuuri" asemel jõllitasid meile vastu üpris teistmoodi värvikad kujud.
Teadsime küll, et tuleb "kultuuriõhtu" kuid silme ette kangastus pigem pilt tülpinud hallide ärajoonud nägudega inimestest, kes läbi suitsuvine kuulavad mingit põhjakäinud poeeti.
Kuid, ei saa nuriseda, õhus oli tunda raha lõhna ning hõivasimegi ära laua kohe sissepääsu juures, et oleks kogu sellest kremplist hea ülevaade.

Otsus alguses lihtsalt oodata ja vaadata mis ümberringi toimub, kandis ka vilja. Ehk oli hästi mõjunud ka eelnev reklaamikampaania. Igatahes hakkas huvilisi tekkima, sai isegi mõne tööotsa ning ka härra leitnant sai käe kuldseks. Asjad hakkasid vahepeal isegi veidi kontrolli alt väljuma, sest arvestades aadlikekogust ruutmeetri kohta, oli õhk ebatervest paranoiast paks. Isegi meid piideldi veidralt ning asjadele ei tulnud kasuks ajalehest loetud rügemendi liikumised, Imperaatorliku garnisoni teke ning ka toimunud juveelirööv mille olid toime pannud mustade mütsidega tüübid.
Sestap ka üritasime potensiaalsete klientidega olla väga asjalikud ja otsekohesed, proovides näidata, et me ikka Gildi mehed ning ausad ja muidu tublid.
Peaaegu oleks litri ära pannud ühe purjus reamehe tekkimine kuid hetk hiljem kui sai ära tuvastatud, et ta meie kompaniist, lendas ta kaarega välja ja pärast mõningat pinnimist läks ta valve all kartsa välja magama. Mis temast edasi saab, selgub, kuid kuna üldiselt täis peaga ringilääpamine ei ole otseselt kuritegu siis pärast asjaolude selgitamist ja mõnda nädalat distsiplinaarkaristusi, võiks ta jälle rivis tagasi olla.

Igatahes oli õhtu edukas. Tõsist muret pakub muidugi infestatsioon ning teades võimude käitumist, on probleem ilmselt kordades hullem... kuid kui nüüd natuke veel vastu pidada ja mitte kohe uttu tõmmata, võib siit kokku korjata päris kõva kopika, sest küllap on nüüd palju rohkemad aadlikud huvitatud kaitsma oma valdusi. Gildimaja aadressi nad teavad, küllap need tööotsad ka tulevad.

Ehh, oli hea õhtu. Üldine olukord võib nüüd ainult halvemaks minna, mis tähendab, et meie saame vähemalt tegevust.

Ja tegevus tähendab linnukesi...




out:
Vahva oli! Mustkindad sobitusid ümbruskonda täpselt nii halvasti nagu pidid, kogu seltskond oli super ning asju juhtus palju. Jaah, hakkas küll vahepeal igav nii IG kui ka OG, kui oli see kultuuriõhtu praktiline osa (mis teha, ma olen lihtsalt selline, ei ole midagi parata), mille küll korvas mitmekordselt kõhutantsija ülipädev etteaste (ning oskan seda hinnata, kuna mitmed ringkonnas tegelevad sellega, siis olen paljudel etteastetel käinud). Ainult ülivõrded.
Eks kitsas ja klaustrofoobne oli, kuid kohti on alati raske leida, niiet ei virise :)

GM'd, super töö igatahes! Presentatsioon ning kogu ülesehitus oli suurepärane. Sai jauratud, sai uue tegelase sisse toodud, oli lõbus.
Mängijatele suured tänud- kostüümid olid viimase peal ning isikute olekud ladusad ja mittepunnitatud :)

Aitäh! Kohtume siis jälle suvel, eks? :D

PS. Pilte! tahaks näha kas tuli uus posteripilt välja või ei :D
eh
Paganarh
Shamaan
 
Postitusi: 1599
Asukoht: orbiidil

Kasutaja avatar

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas Liilia 20:38 3. Mär 2013

...üle pika aja esimest korda suurema avalikkuse ette toodud vana parun Brimwulfi tütar Briana Luna Estrella Brimwult oli saatmas oma väljavalitut parun Nicolas Erlend Thor von Krahle´t kultuuriõhtul.

Kuuldused, et piiskopi külstab seekord kultuuriõhtut, sest tema lemmikkirjank seal esineb ei vastanud kahjuks tõele ja nii ei saanudki nad leppida kokku seda, et nende kihlus saaks mingi hetk ka avalikult välja kuulutatud. Oma lahkunud vanaisa soovi kohaselt pidi ta Nicolasega abielluma ja kombeka aadlineiuna soovis ta seda teha.

Suteki kagupoolsetelt aladelt pärit ja üsna hiljuti Djehuti linna end sisse seadnuna olid nad aadelkonna tegemistest eemale hoidnud ja Briana raske üleelamine sümbiontide rünnaku tagajärjel muutis tema käitumise pisut ebalevaks ja ta tundis end ebakindla ja haavatavana niipaljude inimeste keskel...
Kui ei oleks olnud Nicolast...

Briana tundis end väga ebalevalt alguses...võõrad inimesed, ohtlikud...hirmu tekitavad...vaikselt istuda ja vaadata inimesi, ehk nad tunnevad ta ära ja tulevad taas temaga rääkima...nagu enne õnnetust aga keegi ei tunne teda...mitte keegi...
Silmapaarid, mis jälgivad...Nicolast...teda...

Meeleolu kõikumised, hirm ja teadmatus, mis teda saadavad sunnivad teda mitte liikuma eemale Nicolasest, sest kõik inimesed ei ole need, kellena end esitavad...nad ei ole omad....
Li Halani koja inimesedki ei ole need, kellena lasevad end paista...nad tahavad tema Nicolasest mõrvarit teha...

Mis toimub? Miks toimub...ja kas on kellegile äkki vaja Nicolase surma?
Miks teda süüdistatakse käe tõstmises kellegi vastu, keda ei tema ega sina isiklikult ei tunne...
Kellelt saab otsida aadlik kaitset oma lähikondlaste eest?
Raske on olla, kui on nii palju tühjust ja vastamata küsimusi ja kes on avestiit...kellega teda segi ajas al Maliki härra...

Nicolase käel ja kaelal avastatud haavad, panevad muretsema ja tundma hirmu üksijäämise ees...ja mitte keegi ei aita ja sõdurid peavad sind mingiks poolearuliseks plikakseseks ja keegi ei võta su juttu tõsiselt...ehkki ma tõesti püüan olla kombekas ja korralik....nagu on aadlipreilile kohane.

Nicolas lubas mul meie kihlusest ajakirja Glamuur artikli ja pildid lasta panna...sest ma olin nii ilus ja meie teine kohtumine leidis aset sama moodi, kohvikus kultuuriõhtul...mida ma kahjuks ei mäletanud...

Väljas nähes, kuidas nad käituvad Nicolasega tabab mind hüsteeria...ja ma ei tea mida ma teen...kõik väljub äkki piiridest ja ma tunnen, et ma pean ise hakkama seisma Nicolase ja oma õnne eest...aga ma tahan koju, oma turvalisse majja kesklinnas, kus on 12 magamistuba...

Vahetult enne kui hakkavad kõlama uudised, palun Nicolasel end ära koju viia....sest ma olen väsinud...niii väsinud...ja ei aita ka see, kui ta nimetab mind kõige ilusamaks ja armsamaks...sest siinsed inimesed on kurjad...nende südamed on kustumas...
Ja ma olen äkki kõigest sellest üleelamusest lihtsalt väsinud....

Ta tahab siiski vaadata uudised ära....olevat korrektne olla kursis päevasündmustega...

******************************************************************************
Ma tänan siiralt, toreda koosviibimise eest!
Oli väga meeldiv Teid kõiki üle ...hmm...väga pika aja näha! Loodan, et ka teil oli sama tore kui minul :)

Eriti tänan seltskonda, kes mu hea sõbra ESIMESE mängu meeldivalt ekstreemseks tegid ja teda larpimaailma võludega kostitasid - peaaegu oleks tema esimene mäng lõppenud laibana...


Ja andke mulle andeks minu siiras ja heatahtlik lihtsameelsus, andsin endast parima, et mu tegelane end hästi tunneks... :)

Briana Luna Estrella Brimwulf

PS: ERITÄNUD imelise foto eest, mis keset mängu, kui võluväel meie ette ilmus - SUPER!!!
Ul, sa ületad ennast iga mäng.
Teach me laughter -
save my soul!
Liilia
Haldjate sõber
 
Postitusi: 314
Asukoht: Tallinn

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas UL 14:53 4. Mär 2013

uhh... selle suure jurakaga oli pea võimatu sihtida, vähemalt pooled kaadrid on täitsa mööda... aga väga mõnus oli kõik kokku :D

(ig) kõik, kes tellisid piltnikult eripakette - varsti saate arve, arve maksmisel ka soovitud pildid
Viimati muutis UL, 22:58 4. Mär 2013, muudetud 1 kord kokku.
UL
Valguse hoidja
 
Postitusi: 277
Asukoht: Saku

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas Aweron 17:47 4. Mär 2013

Suured tänud väga mõnusa mängu eest. Sobisime sinna koos Pagana tegelasega nagu kaks kivi keset kapsaaeda. Algues oli plaan niisama natuke olukorda jälgida ja vaadata, reklaamikampaania peale lootes, hiljem aktiivsemalt müügitööd arendades. Ja õnnestuski üks suhteliselt mõnus tehing sõlmida, paar uut liini käima ajada ja igast huvitavat infot koguda.

Plussid:
+ Sissetulemise hetk, kus kõik meid jõllama jäid, oli vahva.
+ Sproti kehastatud purjus jõmm oli tore. Eriti see hetk, kus olime teda lumetormis pinninud kõvasti, enam-vähem veendunud, et ta VIST mingit mõrva polnud sooritanud, kui äkki tuikuv Sprot küsis: "oot... aga.. kelle jope see mul seljas on...?"
+ 100 linnune rusikahoop. Me üldiselt ei harrasta Kompanii väljarentimist väikestes kogustes, seega peale pikka silmapööritamist ütlesime Decadosele, et "Noo 100 lindu, siis ma löön ta auti!". Selline röögatu hind oleks pidanud iga normaalse inimese ära peletama, aga võta näpust. Pärast muidugi tuli välja, et selle summa pidid välja käima hoopis Li-Halanid...
+ Kõhutantsija, jee!
+ Täpselt õige pikkusega mäng.
+ Lõpuvideo oli väga meeleolukas ja äge. Samas 250km linnast eemal olev infestatsioon tähendab küll vähemalt Kompanii kasarmutes topeltpatrulle ja täislahingvalmidust lähinädalatel...
+ Palju ägedaid kostüüme, tore näha, kuidas inimesed olid vaeva näinud.
+ Mängujärgne istumine ja mulisemine.

Ja miinused:
- Polegi nagu midagi ette heita v.a fakt, et Fadingut rohkem lugenud ja mänginud inimesed tunduvad rohkem maailma ja selle rahandusega ja kasvõi sümbiontidega rohkem kursis olevat. Aga eks ajapikku see paraneb.
Siit soovitus GMidele: pange mingi üldine hinnakiri ka teenustest/asjadest kuskile üles. Kasvõi kopipeist raamatust. Kui juttu ajad, on ikka hea teada, kui palju kosmoselaev maksab või üks talupoeg vms. Idees saab tuletada ju varustuse hinnast aga mitte kõiki asju.

--------

135. Vaba-jalaväekompanii "Mustkindad" annab teada, et soovitame potentsiaalsetel klientidel võimalikult vara endast märku anda, kuna seoses viimaste uudistega on huvi palgatavate väeüksuste vastu äärmiselt kõrge.
Afroparmpeder ru-laga
Aweron
Võlur
 
Postitusi: 974
Asukoht: Tallinn

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas Kris 10:36 5. Mär 2013

Väga väga lahe mäng oli.

Esimene mulje sisse astudes oli, et oi oi, kõik on mingisse oma lauda gruppi kogunenud ja ma vaevu oskan tegelasi ära tunda. Aga siis sai siitpoolt natuke nokitsetud ja sealtpoolt uuritud ning nii mõndagi huvitavat kuuldud.

Esinemised olid väga head, elav muusika, tantsija ning raamatututvustus andsid väga palju õhkkonnale juurde. Sisse sadanud purjus sõdur ning õhtu lõpetuseks ka uudised.. hea mäng oli.

Näib, et hetkel veel on kurtisaan Alexial õhtud vabad, seega kasutage juhust!
Kris
Vandersell
 
Postitusi: 9

Kasutaja avatar

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas Tindome 13:19 6. Mär 2013

Selline kultuurne formaat oli, et hoolimata dramaatilistest sündmustest ja arengutest ja sellest, et kõik olid väga kenad ja kaunid ja kostüümiilu ruutmeetri kohta tuli ära väga arvestatavalt - kui jäin parimaid hetki otsima, tuli vääramatult meelde ainult üks.
Pärast mängu sai juba kirjeldatud ka, aga vbla KÕIK veel ei kuulnud =)


Briana (vikondile dramaatiliselt karjatades): Sa ise oled mõrvar!"
Vikont Igor Decados (kehitab vastuseks külma rahuga õlgu): Jah, olen küll. Ja kuidas see asjasse puutub?

See oli TÄPSELT see hetk, mil aadlisolidaarsuse mõiste mu ajus ning rinnaku taga terviklikuks tundeks koondus.
Jah, muidugi ta on mõrvar - ta on Decados, nad on kõik lurjused, mõrvarid, dekadendid. Aga nad on sealjuures siiski meie hulgast ja aadliauga lurjused, mõrvarid ja dekadendid.

Tõelised inimesed, kui lühidalt kokku võtta.

***

Mängu korraldajatele suured-suured tänud! Väga nauditav!
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas arpeau 13:59 6. Mär 2013

Arpeau
arpeau
Manatark
 
Postitusi: 597
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas Tindome 15:06 6. Mär 2013

Eks talgi tule vastutada kogu Decadoste koja eest korraga, ei siin pole mingit pääsu individuaalsete erinevuste alusel.
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Kasutaja avatar

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas Gregik 0:30 7. Mär 2013

Tahaks tänada mängijaid! Oli aktiivne mäng ja ka väga aktiivne mängueelne aeg. Päris palju oli inimesi, kes ise panustasid juba enne mängu - pikad Skype vestlused rollis ja rolli kohta; Pagan, Kris ja Kirveraidur panustasid plakatimaterjaliga; Kärts köitis raamatud. Oli ka mängijaid, kes mängule ei saanud tulla, kuid siiski olid nõus aitama korraldamisel. Näiteks String, kes alguses tahtis mängul osaleda üle Skype, kuid hiljem siiski "leppis" :P ka uudistesaatesse antud rolliga. Või siis Arpeau, kes oli kohe valmis aitama video monteerimisel ja vabatahtlikult ennast diktoriks pakkus ning väga laheda alguse leidis uudistesaatele. Mängu ajal oli üliaktiivne Fromhold (Ilmar), kes tegi nii mõnegi väga ägeda žesti kinkides kirjanikule lille (ausalt ei tea, kust ta selle sai), luges talle luuletust ning hiljem kinkis kõhutantsijale pärlikee (kõik väga lihtsad tegevused, mis annavad tegelasele värvi). Igal mängujuhil tulevad sellise mängijate initsiatiivi peale heldimuspisarad silmanurka (noh, kui mitte kõigil, siis vähemalt mul).

Silma jäi ka väga palju toredaid kostüüme. Kui kedagi välja tuua, siis esimesena tuleb silme ette loomulikult Sharker oma "valimindvalimidluurelekaaasa" univormiga ning Kris, kelle kostüüm sobis ideaalselt tema mängitud kurtisaanile. Kindlasti peaks kiitma Uli fotoaparaati ning selle juurder kuuluvaid lisavidinaid, mis paljude rõõmuks suutsid ka reaalseid pilte välja printida ... khm st. ilmutada.

Ärge olge häbelikud ja täitke ikka tagasiside vormi. 2/3 mängijatest on seda juba teinud. Väga tubli!

Kohtume peagi taas!
Johhaidii!
Gregik
Kosmiline Tapjakloun
 
Postitusi: 164
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas Sharker 16:28 7. Mär 2013

Mul tekkis seoses selle tagasiside vormiga juhe, et noh tänud ja muu värk läkski kõik sinna ja siia ei kirjutanudki ma midagi :).

No et väga äge mäng oli :), koht oli mõnusalt hubane ja tihe, minu jaoks oligi huvitav kogemus ses mõttes, et ma enamuse ajast istusin ja jõin "veini" ning jaurasin ümbritsevate tegelastega (Benicio oli ju siiski just maandunud ja seljataga mitu nädalat üksildast kosmoselendu, igatses ta ju dokkeritega veidi veini timmida ja noolemängu mängida :D ).
Kõik olid kenasti kostüümidega pingutanud, mis mulle väga meeldis, kohe tekkis õige tunne.

Tänan veelkord Mängujuhte ägedate üllatuste eest (kõhutantsia sobis nagu kinnas kätte sellesse formaati) ja kaasmängijaid.

Aga pisuke mure on ka, avastasin, et Uli galerii on tühjenenud ja pilte ei olegi. Palun pange need kuskile jälle ülesse tagasi :).
Joonistaja-rüblik
Sharker
Illustraator
 
Postitusi: 829
Asukoht: Lähedal ja kaugel.. siin ja seal ;)

Kasutaja avatar

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas arpeau 21:03 7. Mär 2013

Arpeau
arpeau
Manatark
 
Postitusi: 597
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Djehuti kultuuriõhtu muljed

PostitusPostitas Tanel 23:12 7. Mär 2013

Ma tahaks siinkohal mängujuhte tänada vastutulelikuse eest, mis võimaldas mängule mittejõudnutel ikkagi mängust pisut osa saada :)


Kunagine Galadthon Anuvrael

Death Before Dishonour - Resurrection Before Lunch.
Tanel
Tuleloitsija
 
Postitusi: 798
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6